Skocz do zawartości
sensei

Dfi Lanparty Nf3 S939 Agp

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Consensus86

Na owym forum Hardware Asylum pojawił się post w którym napisano, że ta płyta była juz pokazana rok temu na targach Cebit. Są tam zamieszczone owe fotki, dokumentujące ten fakt. Dlaczego zatem (skoro ta płyta była już gotowa rok temu) nie ma o niej wzmiance na stronie DFI. Gdy wyświetlę całą listę produktów na platformę AMD pod socket 939 to widzę tam tylko 4 płyty na nForce4.

 

Fotka tej płyty (chodzi mi teraz o tą pierwszą, tą samą która znajduje się na tym forum) ponoć przyszła jak to określił "directly from DFI". Mam nadzieję, że ona przyszła ostatnio - nie rok temu B)

Edytowane przez Consensus86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem, ale skoro DFI nf4 ma do 4V to myslalem ze skoro DFI NF3 wychodzi pozniej to tez bedzie miala... No ale z tego co widze nie ;( Dodtakowo te max 3,2 ktore ma miec jezeli bedzie z raila 3,3V to bedzie niestabilne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klmn - malo ktora plyta daje wiecej niz 3,3V na ramy - wlasciwie znam tylko DFI na nf4.

1481325[/snapback]

Nowe Abity AN8 maja ponoc do 3.55 V, no i nowa plytka Saphira na RS480 tez ciekawie sie zapowiada - 4V w standardzie, krok co 0.05V.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Consensus86

Dla uspokojenia powiem tyle, że napisałem do DFI na adres <sales@dfi.com.tw> o dziwo dostałem odpowiedź :) Przyszła ona od <nancy@dfi.com.tw>. Oto treść owej wiadomości, musicie mi uwierzyć na słowo :) To jest skopiowana wiadomość klawiszami Ctrl + C i Ctrl + V B)

 

Oto moje zapytanie:

 

 

 

Hello,

 

First of all I want to let you know that I would really appriciate an aswer to that mail :)

 

I would like to know one thing. I saw a picture of one of your motherboards. It was nForce3 based motherboard with socket 939 and AGP port - Lanparty UT nForce3 Ultra-D. Apperently this motherboard was shown on Cebit in 2004. Are you going to begin any sales of this motherboard? If you are then when?

Forgive me bugs, I'm from Poland.

 

xeon86@vp.pl

 

 

 

Oto odpowiedź:

 

Dear Sir,

 

Many thanks for your interest in DFI's M/B. Our LP UT NF3 Ultra will be available from mid of June. Our Polish distributor, NTT should start to sell it before end of June. You may contact them directly for details.

 

=======

NTT SYSTEM Sp. z o.o.

MAREK CHOBOCKI

product manager - motherboards

marek.chobocki@ntt.com.pl

 

POLAND

04-351 Warszawa

ul. Osowska 84

tel: (+48) 22 610-10-36

fax: (+48) 22 610-39-58

======

 

Thanks,

Nancy Lee

 

 

Więc płyty możemy oczekiwać najpóźniej na początku lipca.

Edytowane przez Consensus86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forgive me bugs, I'm from Poland.

Consensus86 >> ta linijke mogles sobie odpuscic :D

 

DFI troche spoznilo sie z ta mobo, ale moze wyjdzie im to na dobre, ja tam czekam na nowe mobo Saphire na chipsecie ATI, z pierwszych recenzji wydaje sie byc ciekawe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość christie_

dostalem dzis od pani Nancy Lee ;) identyczna odpowiedz jak powyzsze. zapytanie wyslalem 2 kwietnia.

gdy tylko plyta sie pojawi oficjalnie, trzeba atakowac NTT.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5V na DFI ktore to maja sprawia problemy ze wzgledu na bledy w konstrukcji plyty. Zreszta i tak 3,2V bez modow to baaaardzo duzo

1481344[/snapback]

DFI na nf2 tez mialo z raila 5V puszczone napiecie na ramy (ale ustawic mozna bylo do 3,3) i jakos nie sprawialo problemow. 3,2V na ramy to niejst tak duzo jak myslisz. Zwlaszcza dla ludzi ktorzy maja bh-5 ktore maja napiecie pracy do 3,6V.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość christie_

Ktoś może napisał do tego Marka Chobockiego? B)

1484847[/snapback]

po co? przeciez ci laska napisala jak sprawa wyglada. jak sie plyta oficjalnie pojawi to szturmujemy NTT :D narazie to gosciu wie tyle co ja (my) pewnie.

 

btw, ciekawe ile juz dostali takich @ z zapytaniem, bo copy-paste jest grane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość christie_

Dostałeś identyczną odpowiedź co do słowa\litery?

1485969[/snapback]

sprawdzilem. a jednak rozni sie ciut tu i tam. pisane wiec z palca tylko formulka juz na pamiec wyuczona hehe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Consensus86

Taka ciekawostka - na stronie DFI pojawiła się specyfikacja owej płyty.

 

Szkoda, że AUDIO tylko 6-kanałowe. Może źle widzę ale wydaje mi się, że na zdjęciu prezentującym tę płytę na Cebit - w jej specyfikacji nad nią jest "8" a nie "6" channel Karajan AUDIO Codec czy coś takiego.

Edytowane przez Consensus86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość christie_

ta, wlasnie patrze. dobrze, bo myslalem, ze to znow takie zapowiedzi w powietrze, najwidoczniej niedlugo bedzie dostepna. w koncu mid of june jest za tydzien.. ;)

 

a dzwiek? coz, generalnie mam w d* jaki tam wsadza i tak audigy wjezdza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Consensus86

Napisałem do NTT odnośnie owej płyty i dostałem odpowiedź od Artura Bieleckiego brzmiącą: "Ten model akurat mi się skończył". Nie wiem jak mam zinterpretować tą odpowiedź :? Jak się miał skończyć skoro nawet go w Polsce jeszcze nie było, w stanach dopiero się pojawi :huh:

 

Na początku dostałem odpowiedź odnośnie modelu S754, dopiero po ponownym wysłaniu zapytania, gdy to kazałem zwrócić uwagę na dokładną nazwę płyty (Ultra-D a nie 250GB) dostałem powyższą odpowiedź B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do NTT odnośnie owej płyty i dostałem odpowiedź od Artura Bieleckiego brzmiącą: "Ten model akurat mi się skończył". Nie wiem jak mam zinterpretować tą odpowiedź :? Jak się miał skończyć skoro nawet go w Polsce jeszcze nie było, w stanach dopiero się pojawi :huh:

 

Na początku dostałem odpowiedź odnośnie modelu S754, dopiero po ponownym wysłaniu zapytania, gdy to kazałem zwrócić uwagę na dokładną nazwę płyty (Ultra-D a nie 250GB) dostałem powyższą odpowiedź B)

1491376[/snapback]

 

To sie chlopaki postarali :mur: :mur: :mur:

 

Ehhh skonczylo sie skonczylo taka odpowiedz na odczepne :huh:

 

Mi do pelni szczescia brakuje tylko Semprona 939 :) i JAZDA :) Ehhh marzenia :)..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Consensus86

No ale nawet DFI jeszcze zdjęcia owej płyty na stronie nie umieściło, płytę zaczną sprzedawać na dniach (w każdym razie tak twierdzą) więc nie mógł się NTT "skończyć ten model" - możliwe, że nawet nie wie o jaką płytę chodzi i żeby nie wyjść na nie wiadomo kogo tak "na odczepne" napisał. Fakt faktem, że najpierw płyta będzie w stanach a potem w naszym kraju a narazie nie ma jej nawet w stanach. Może taka gapa z niego i teraz zapomniał że chodzi o nForce3 i popatrzył na Ultra-D (bo na to zwróciłem mu uwagę) ale nForce4 - sam już nie wiem, lecz naprawdę wątpię aby wiedział jakiego modelu płyty dotyczylo moje zapytanie :rolleyes:

 

EDIT: Sector19 - nie do końca to rozumiem, ale w specyfikacji tej płyty na stronie DFI pisze, że obsługuje ona "AMD Athlon 64 FX / Athlon 64 / Sempron" Socket 939. Może jakiś błąd? B) Na mnie w każdym razie na półce czeka i zapuszcza korzenie Venice 3000+ LBBLE 0517 DPMW :lol:

Edytowane przez Consensus86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Sector19 - nie do końca to rozumiem, ale w specyfikacji tej płyty na stronie DFI pisze, że obsługuje ona "AMD Athlon 64 FX / Athlon 64 / Sempron" Socket 939. Może jakiś błąd? B) Na mnie w każdym razie na półce czeka i zapuszcza korzenie Venice 3000+ LBBLE 0517 DPMW :lol:

1491670[/snapback]

Moze AMD zrobi nam prezent :)... i zapoda Sempronka 939 :)... Ostatnio Te AMD pelno prezentow nam daje :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...