Skocz do zawartości
mak777

Wii

Rekomendowane odpowiedzi

Ale w to, że PDA tak da sie zniszczyć to już nie uwierzę, bo jak w to trafić... czy jednak? :lol:

Wiesz masz np. PDA postawionego na jakiejś ładowarce etc. i już. Grasz, wymyka Ci sie z ręki pilot i uderza w PDA :) A ze akurat trafia w PDA. No cóż pech ;)

 

Ciekawe czy Nintendo (raczej na 100% tak no ale ;) ) zapezpieczyło się w instrukcji etc. od uszkodzeń sprzętu domowego czy nawet życia używając Wiimota :huh: :lol2:

Edytowane przez lukk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tytuly startowe w europie:

 

Wii Sports

The Legend of Zelda: Twilight Princess

Wii Play (zawiera Wiimote'a)

Call of Duty 3

Marvel: Ultimate Alliance

Tony's Hawk's Downhill Jam

Madden NFL 07

Need For Speed Carbon

Happy Feet

Rampage: Total Destruction

Super Monkey Ball: Banana Blitz

Gottlieb Pinball Classics

Super Fruit Fall

Cars

Barnyard

Spongebob Squarepants: Creature from the Krusty Krab

Blazing Angels: Squadrons of WWII

Far Cry: Vengeance

GT Pro Series

Monster 4x4: World Circuit

Open Season

Rayman Raving Rabbids

Red Steel

Tom Clancy's Splinter Cell Double Agent

http://www.gamespot.com/news/6160830.html

 

I jak zawsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

nikt nic nie pisze, a juz po premierze, ciekawe kto schwyta wii w swoje lapy pierwszy :>

ja ide dzisiaj do GameStopu poogladac - jak sie napale, to moze kupie, a jak nie, to moze moje kochanie mi kupi na Gwiazdke ;)

tylko ta cena... spodziewalem sie 199 erlo a jest po 249 :| niby nieduza roznica (3 godzinki pracy? nawet mniej), ale jednak niesmak jakis takis mam. no i gniazdka w TV mi sie powoli koncza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ide dzisiaj do GameStopu poogladac - jak sie napale, to moze kupie, a jak nie, to moze moje kochanie mi kupi na Gwiazdke ;)

tylko ta cena... spodziewalem sie 199 erlo a jest po 249 :| niby nieduza roznica (3 godzinki pracy? nawet mniej), ale jednak niesmak jakis takis mam. no i gniazdka w TV mi sie powoli koncza :D

chciałeś się pochwalić ?? :lol2:

problem rozwiązany :D

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ja pier.... Wii are the champions :)

Zwolnilem sie dzisiaj z pracy dzisiaj o drugiej i polecialem do GAME'a odebrac moja konsolke. Od 2.30 do tej pory siedzialem w pokoju. Juz rece mnie bola :D Zelda mnie poprostu rozniosla - czuje, ze cala noc z nia spedze (panna sie pewnie wkurzy, ale przebaczy jak zacznie grac w Wii Sports ). Jak znajde chwile to opisze dokladniej swoje wrazenia.

Jak narazie moim zdaniem:

 

X-box 360 launch: 8/10 - pgr i kameo mnie przyssaly na pare tygodni

Nintento Wii launch 10/10 - Martina bedzie zazdrosna o Linka, bo do odwolania LoZ ja zastapi.... Genialne . Poprostu genialne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@costi: no coz... takie realia. Ja na Wii kase mialem na koncie od jakiegos czasu (nie bede przeliczal na godziny pracy bo a) po co denerwowac ludzi b) kasa szybko wpada, ale i szybko wylatuje, wiec troszke to inaczej wychodzi)

 

Dosyc offtopa,

Drugie podejscie do Wii: miod :) Jutro bedzie pelna relacja (o ile utkne w jakims martwym punkcie w Zeldzie :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kucyk: to poczekasz na drugi rzut, bo z tego co mi mowili wszystko co siec dostala dzisiaj wyprzedali. Polowa osob ktore w lokalnym zamawialy nie dostalo - ja na szczescie bylem drugi na liscie, wiec bylem spokojny.

ale ja Wii nie chciałem kupić :)

powiem szczerze, że w sumie cena jest śmieszna, ale boje się, że ze względu na grafikę nie spodoba mi się - taki już zboczony jestem :)

po za tym nie miałbym nawet miejsca, aby swobodnie wymachiwać padem, może kiedy indziej :)

 

Samodobro - nie wiem na co ty liczyłeś, od dawna było wiadomo, że będzie kosztować 249e, a w Argosie w tej cenie zapisy były już dawno, ale nie byłem zainteresowany

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy, ale rajcowanie sie grafika i fpsami jest takie troche szczeniackie ;-) Ale rzecz gustu, dla mnie Wii jest rewelacja, moze nawet rewolucja, bo wreszcie czuje wielka przyjemnosc z grania - tak jak kiedys na NESie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem to kolejny raz. Punkt widzenia zależy od punktu..... . To, że Ty kupiłeś Wii i teraz twierdzisz, że grafika jest nie ważna dla mnie jest z deka szczeniackie. Tak mówią osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z grami Video. Starzy wyjadacze mają odmienne zdanie. Ile można patrzeć na to samo przez kilka lat? ;] Więc takie komenty zachowaj dla siebie. Jednym się podoba, innym nie. Tak trudno to zrozumieć? :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mówią osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z grami Video.

Ciezko sie zgodzic, ale przyjmijmy punkt. Tak czy siak wyrazalem swoja opinie - ot co. A "przygody" raczej nie zaczynam, bo zaliczylem praktycznie wszystkie konsole i gry "must have" na nie :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e no nie ma o co się kłócić panowie, jedna osoba zwraca na grafikę uwagę, druga nie, wiem, że bardzo mocną bronią Wii jest sterowanie, gdyby nie to to konsolka nie miała by przyszłości, ale ja po prostu nie chcę wywalić 250e w kąt bo się okaże, że mi się nie spodoba, najpierw muszę to gdzieś wypróbować, a jak się spodoba to kto wie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki mały offtopik:

Next Gen: {X-Box 360} {Nintendo Wii}

Current Gen: {X-Box} {PS2} {GameCube}

Oldies: {Dreamcast} {Nintendo 64} {PSX} {Sega Saturn} {SNES} {NES} & more...

Handhelds: {Nintendo DS lite} {PSP} {GBA SP}

Dreamcast to ta sama generacja co X, PS2, GC ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol:

wiem, że bardzo mocną bronią Wii jest sterowanie

Doslownie i w przenosni :lol: o czym przekonal sie nie jeden telewizor tudziez cokolwiek innego w co wlecial wiimote podczas zabawy :lol: Edytowane przez Blah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu odwiedziłem Kielcecki MM i co się okazało? Nie ma Wii! :D Pracownik zajmujący się multimediami powiedział, że jakiś deb... wysłał wszystkie konsole do jednego sklepu zamiast po kilka sztuk do wszystkich i premiery nie było. Powiedział też, że z początkiem tygodnia można się spodziewać kilku sztuk. A więc czekamy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki mały offtopik:

 

Dreamcast to ta sama generacja co X, PS2, GC ;)

W teorii.

W praktyce konsola jest martwa od kilku lat. Nic na nia nie wyszlo, produkcja zostala zatrzymana. Mam wielki sentyment do DC, ale jak dla mnie to nie ta generacja :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobże że się nie pozabijali ;p

 

Widze że w naszym pięknym kraju tak cicho z wii... nic nie wiadomo o sprzedaży itp..

 

A i cena aż taka straszna nie jest.. weźmie się na raty i po sprawie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobże że się nie pozabijali ;p

omg... dobże? :|

A i cena aż taka straszna nie jest..

Ja bym za to nie dał 1090zł... Jakby kosztowała tyle ile u zagranicznych sąsiadów to mógłbym się zastanowić. Oczywiście u nas znowu cena z kosmosu... :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem sobie dziś w MM (Zabrze) i Wii ładnie sobie na półeczce stało ale jakoś przez te kilka min kiedy byłem w tych rejonach nikt nie przejawiał specjalnego zainteresowania konsolą :D Niestety nie było nigdzie wystawione gdzie można by na live obczaić jak działa nowy produkt Nintendo no ale może kiedyś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...