Skocz do zawartości
mak777

Wii

Rekomendowane odpowiedzi

Keiji Inafune, człowiek legenda, stojący za największymi hitami Capcomu (ostatnio Lost Planet na Xboxa 360) ponoć zabiera się za tworzenie gier na Wii. Poinformował o tym magazyn Dorimaga, powołujący się na informacje z samego źródła -Capcomu. Co to będzie za gra? Czy ta informacja jest prawdziwa? Czy autor newsa jest trzeźwy? Na te pytania odpowiedź znajdziecie już wkrótce.

Co to oznacza.. każdy chyba już wie... wielki HIT :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem znaleźć odpoiedzi na pytanie odnośnie zakupu Wii w Chinach, a dokładnie w Shenzhen. Czy ta kosolka będzie bez problemów działała z grami zakupionymi w Polsce, bo mam okazję zakupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem znaleźć odpoiedzi na pytanie odnośnie zakupu Wii w Chinach, a dokładnie w Shenzhen. Czy ta kosolka będzie bez problemów działała z grami zakupionymi w Polsce, bo mam okazję zakupić.

tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

steel sredniawy do grania trzyba sie przyzwyczaic, do grania w te gre przydaje sie kabel component bo obraz po standardowym chinchu jest tragiczny, ale za to fajnie se mozna spluwe obracac jak "gangsta" czyli se lape przekrecic o 90 stopni.................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOW 3.600.000 wii sprzedane Sony pobite trzykrotnie :-)))))))))))))))))

a kazdy dyskutowal kto wygra sony czy M$ hehehehhe!!!!!!!!!!!!!

bravo N

Widze ze sie cieszysz ze SONY niby przebite 3 krotnie...

 

mimo, że MS przebite...

 

 

6 krotnie? hrhrhr :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zle ????

lookel ostatnio na statystyli na nextgen wars i szok N daje rade, ja pogralem troche w zwlde ale bez cabla component albo chociaz skart obraz jest tragiczny na tv lcd, zwykly chincz tak rozmywa obraz ze hohoho, a N poprostu okazal sie czarny kon :-)

s dlsczego pisze o dony pobitym 3 krotnie :) Bo eystarowali prawie rowno z wii a wynik sprzedarzy wii zaskoczyk wszytskich............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zle ????

lookel ostatnio na statystyli na nextgen wars i szok N daje rade, ja pogralem troche w zwlde ale bez cabla component albo chociaz skart obraz jest tragiczny na tv lcd, zwykly chincz tak rozmywa obraz ze hohoho, a N poprostu okazal sie czarny kon :-)

s dlsczego pisze o dony pobitym 3 krotnie :) Bo eystarowali prawie rowno z wii a wynik sprzedarzy wii zaskoczyk wszytskich............

Czytać się nie da tego posta :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zle ????

lookel ostatnio na statystyli na nextgen wars i szok N daje rade, ja pogralem troche w zwlde ale bez cabla component albo chociaz skart obraz jest tragiczny na tv lcd, zwykly chincz tak rozmywa obraz ze hohoho, a N poprostu okazal sie czarny kon :-)

s dlsczego pisze o dony pobitym 3 krotnie :) Bo eystarowali prawie rowno z wii a wynik sprzedarzy wii zaskoczyk wszytskich............

no ale w sukces, manie i hype w okol wii nie wątpil chyba nikt tutaj. Szczegolnie w kraju KKW. A nie jest to porownanie miarodajne, bo jak juz pisalem - nie wiemy ile by poszło PS3 jesli by była wystarczająca ilość. Wtedy banda chinczykow by kupiła ich jeszcze wiecej na export i byłby zapewne inny wynik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile by poszlo ps3 gdyby ilosc konsol byla wystarczajaca---------niewiem

wiem tylko ze N zaskoczylo wszytskich i ladnie opchneli w krotkim czasie, a trzeba pamietac ze N niedoklada do konsol tylko odrazu zarabia na kazdej sztuce.......... :-)

 

pozdro 4@ll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozed nie gorsze ale niewiele lepsze Hype Wii polega na sterowaniu niestety o grafice zapomnieli, mysle ze STEEL graficznie dostaje w tylek od takiego np. BLACK na ps2/xbox

 

pozdro 4@ll

ale ta konsola miala byc mocniejsza niz xbox, a po screenach z ssx to wyglada to gorzej niz pierwszy ssx na PS2, z 2001 roku... ;F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu sie Solid (choc czesto sie lekko klucimy) z toba zgodze w 100%

moj najlepszy kumpel kupil Wii + 2 wiimoty +2 monchacku+3 gry wydal wiecej niz na x360 prenium pogralem 2 dni bo sobie wziolem konsole pogralem w zelde i steela...... i oddalem konsole zawiedzony..........

moze jestem za stary i mam za duze wymagania , aaaaa ogladalem COD3 na wii i oooooooo ZGROZA !!!!!!!!!!!!!! pixle na texturach ma 3x3 cm !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WOW psone +rozmycie czyli jakosc obrazu jak z psp ( a moze psp mocniejsze) ja zostaje przy twierdzeniu ze kilo mocy hiba zrzera wimot :-))))) bo konsola ponoc nie taka slaba a ponoc nowa zelda ma lepsze oceny na gamecube niz na wii :-))

Edytowane przez Syrob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

ktos sie orientuje czy nowa Zelda z Wii jest kompatybilna takze z GC , i czy istnieje odzielna wersja dla GC ?

Wii na razie nie kupie-poprostu jak na razie jest w moim przekonaniu najmniej ciekawa pozycja na rynku i nie ma w co grac,a w Zelde moge spokojnie ukonczyc na GC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

ktos sie orientuje czy nowa Zelda z Wii jest kompatybilna takze z GC

Zelda z GC jest podobno kompatybilna z Wii, ale juz Zelda z Wii kompatybilna z GC nie jest.

tak jako ciekawostka - gdzies czytalem, ze wersja na GC ma nieco lepsza grafike (bardziej szczegolowa czy cos w ten desen)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Zelda z GC jest podobno kompatybilna z Wii, ale juz Zelda z Wii kompatybilna z GC nie jest.

tak jako ciekawostka - gdzies czytalem, ze wersja na GC ma nieco lepsza grafike (bardziej szczegolowa czy cos w ten desen)

to bardzo dobrze :)-jesli kiedys kupie Wii ,to jak znowu bede chcial przejsc Zelde, to wersje GC odpale na Wii ,bez potrzeby kupowania wersji dla Wii :)

 

ps.w wersji GC zaimpletowano takze sterowanie dla Wii ? , czy trzeba bedzie grac zwyklym padem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

ps.w wersji GC zaimpletowano takze sterowanie dla Wii ? , czy trzeba bedzie grac zwyklym padem?

musisz korzystac z pada - wszystkie gry z GC tego wymagaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

A to juz szkoda :/

kumpel ma zelde na gc - wezme od niego w weekend i porownam z wersja na wii. imho byloby bez sensu gdyby wersja na Wii miala gorsza grafe, ale w koncu nieznane sa sciezki Niny...

daj znac jak potestujesz ,bo sam jestem bardzo ciekaw czy sa faktycznie roznice w grafie na korzysc GC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...