Skocz do zawartości
mak777

Wii

Rekomendowane odpowiedzi

eeee..

 

Mi sie nie podoba ten cały far cry na wii.... nie wydam 1100zł na konole ktore ma grafe jak na moim piecu. Za tą cene moge już mieć x'a 360

 

Ale za to Zelda i zapowiadający się genialnie Metroid wszystko pozamiata :P

 

Czyli wychodzi jasno że kupowanie teraz tej konsoli mija sie z celem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EE tam mija sie z celem... Moze dla Ciebie rzeczywiscie skoro wymagasz od gier "wypasnej grafiki" . Widzisz mam "graficznego killera" jakim jest GoW i rzeczywiscie kopie zady pod wzgledem grafiki . Fajnie sie w to gra , ale... no wlasnie jest jakies ale bo jednak gierka nie wciagnela mnie az tak bardzo jak Wiisports :lol:

 

Moze okaze sie , ze np Wii pozostanie u mnie konsola tylko do Wiisports no ale uwierz mi , ze nie bede i tak zalowal zakupu ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EE tam mija sie z celem... Moze dla Ciebie rzeczywiscie skoro wymagasz od gier "wypasnej grafiki" . Widzisz mam "graficznego killera" jakim jest GoW i rzeczywiscie kopie zady pod wzgledem grafiki . Fajnie sie w to gra , ale... no wlasnie jest jakies ale bo jednak gierka nie wciagnela mnie az tak bardzo jak Wiisports :lol:

 

Moze okaze sie , ze np Wii pozostanie u mnie konsola tylko do Wiisports no ale uwierz mi , ze nie bede i tak zalowal zakupu ;]

Heat, próbowałeś łączyć konsolkę pod net via wifi?

 

Ja podłączyłem, wykryło ustawienia, pobrało jakieś dwa apdejty więc myśle sobie wejde w WiiConnect i Shop oraz tą pogode i news a tu [gluteus maximus] blada...

 

Pisało że serwisy jeszcze nie dostępne...

 

Zmieniłem kraj na Anglię i wszedłem ale tylko w shop do reszty prosiło o update, klikałem update i mówiło ze nie ma nowszych update'ów...

 

Nie rozumiem tego :unsure:

 

EDIT: http://www.pbase.com/soker/gallery/wii_story

 

Mam zakwasy na rękach od Wii sports :lol: :lol: :lol:

Edytowane przez Soker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w przerwie pomiędzy wykładami, odwiedziłem Kielecki MM aby przekonać się na własnej skórze o zaletach Wiimota. Oczywiście natrafiłem na problem. Stoisko, przy którym stał Wii tak naprawdę było standem PlayStation2. Na szczęście trafiłem na wspaniałą hostessę Darię, która poświęciła czas PS2 na moje zabawy z Wii. Zagrałem w boks, kręgle i tenis z paczki WiiSport. Sterowanie w boksie jest średnie. Postać jakoś tak słabo reagowała. Może potrzebowałem treningu? ;) Tak samo z kręglami. Dość uproszczone wykorzystanie możliwości Wiimota nie przykuły mojej ciekawości na dłużej niż jedną rozgrywkę. Natomiast tenis jest świetny. Tutaj dopiero widać możliwości tego kontrolera (pewnie nie wszystkie). W 90% piłka zachowywała się tak jak zaplanowałem. Podkręcanie, podbijanie, ścinanie, to jest to! W tą grę mógł bym grać wiecznie! :D Ktoś wyżej wspomniał o wadze kontrolera, że jest za ciężki? Dla mnie jest w sam raz! Czuć, że trzymamy coś w ręku. Znacznie lepiej niż PS3. Sixaxis jest troszkę za bardzo odchudzony, pewnie przez brak Dual shocka. :(. Wracając do Wiimota to trafiłem na wersję z cienkim sznureczkiem. Nie dziwi mnie to, że ludziom wbija się w telewizory. :) Ten sznureczek to jakieś nieporozumienie! :-| Grafika jest niezbyt ciekawa. Powiem nawet, że słaba (co było zresztą wiadome od dawna). Producenci przyzwyczaili nas do innego widoku. Na szczęście gameplay zrekompensował wszystko. Jednak nie liczę na jakieś rewelacje. O ile w gry sportowe fajnie można pograć Wiimotem to jakoś do FPSów nie jestem przekonany. Raczej do bijatyk w trybie First Person. Czas pokaże, co z tego wyjdzie. Życzę Wii sukcesów bo konsolka ma potencjał. B)

 

Nie mógł bym nie wspomnieć o pozostałej części czasu jaką spędziłem przy PS2. Bardzo miła i piękna Daria zaproponowała zagranie na EyeToyu, ponieważ był to stand z PS2 musiałem zakończyć rozrywkę z Wii. Na początku jakoś tak sceptycznie podchodziłem do tego rozwiązania ale po kilku wspólnych konkurencjach sportowych zmieniłem zdanie. :D Po prostu wspólnie spędzony czas (ok. 1h) znacznie poprawił mój nie najlepszy nastrój! :D Tak więc jeszcze raz dziękuję Ci Daria za miłe towarzystwo i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś zagramy wspólny secik! :-P (będzie to czytać :razz: )

 

A tutaj fota ze standem PS2 i Wii.

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Kolega, który robił zdjęcie bardziej skupił się na mnie i Darii, niż na całym stanowisku. :D

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kojak_ct zazdroszcze i to nie kolezanki ale zabawy wii :> Z tego co kazdy pisze to ten tennis wystarcza do zabawy na tygodnie. Jutro po pracy jade do szczecina szukac konsoli. W koncu cos nowego a nie wyscig za poligonami, szaderami i innymi rzeczami niedajacymi nic z rozrywki.

BTW to w tym tenisie bohater rozumiem ze sam biega i my tylko odbijamy?

 

"Jak donosi pewien prywatny korespondent z Japonii po 3 sesjach z Wii sport stracił 1,8 kilograma." hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. My tylko odbijamy. Do gry musimy odłączyć drugą część Wiimota (tą z grzybkiem). Jedne gry potrzebują obydwu części a inne tylko tej ze sznureczkiem. W przeciwnym razie gra nie ruszy! ;) Już widzę, jak będzie się grało w jakiś profesjonalnie wykonany tenis stołowy! :D Mniam. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Jak donosi pewien prywatny korespondent z Japonii po 3 sesjach z Wii sport stracił 1,8 kilograma." hehe

A ja po weekendzie gry na Wii mam zakwasy na prawej ręce (czytaj: tenis) ;)

 

 

@kojak_ct

 

Nie to że źle wygląda, po prostu nie lubię Sony :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja jeszcze ponarzekam na cenę Wii:

 

Japonia - JP¥25,000 - ok. 600 zł

USA - 249$ - ok. 720 zł

strefa Euro - €249 - ok. 950 zł

UK - £179 - ok. 1010 zł

Polska - 1100zł

 

nie zebym sie czepiał ale podobno koszt wyprodukowania Wii to niecałe 160$ czyli ok. 460zł...... :mur: i jak sie ma polityka Nintendo do Sony i MS? oni dopłacają do konsoli, a niny ździera ostro :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Czyżby najnowszą konsolę Nintendo czekał spadek cenowy? Wydaje się to być absurdalne biorąc pod uwagę, że Wii i tak już jest tanie w porównaniu do innych stacjonarnych platform siódmej generacji, a ponadto świetnie się sprzedaje.

 

Plotki pojawiły się gdy jeden z menadżerów znanej w Ameryce sieci sklepów Toys-R-Us zdradził jednemu z redaktorów zachodnich serwisów swoje spekulacje. Według nich, na wiosnę trafić ma nowa wersja Wii. Ma posiadać różne wersje koloru obudowy oraz, przede wszystkim, ma być znacznie tańsze. Z ceny 250 dolarów koszt zakupu ma spaść do 200 dolarów.

 

Nintendo, w przeciwieństwie do Sony, może sobie z łatwością pozwolić na cięcia w cenie konsoli, gdyż obecnie firma sprzedaje ją znacznie powyżej kosztów produkcji. Czy jednak z takiej możliwości skorzysta i to w dodatku tak prędko po premierze, będziemy musieli sami poczekać i zobaczyć."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zebym sie czepiał ale podobno koszt wyprodukowania Wii to niecałe 160$ czyli ok. 460zł...... :mur: i jak sie ma polityka Nintendo do Sony i MS? oni dopłacają do konsoli, a niny ździera ostro :mur:

bo nie zarobi na grach :rolleyes: (jesli dalej beda trzymac podobny poziom)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na obniżki cenowe nie liczył bym, ponieważ z ekonomicznego punktu widzenia taka operacja nie ma sensu. Wyprodukowali tanią konsolę, dali sporą cenę i patrzyli, jak się sprzeda. Jak by jej nikt nie kupił to cena by zaraz spadła. Ale skoro konsola dobrze się sprzedaje to nie ma co ruszać kury, która sama znosi złote jajka. ;) Jak przestanie znosić to wtedy jej pomogą. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja jeszcze ponarzekam na cenę Wii:

 

Japonia - JP¥25,000 - ok. 600 zł

USA - 249$ - ok. 720 zł

strefa Euro - €249 - ok. 950 zł

UK - £179 - ok. 1010 zł

Polska - 1100zł

 

nie zebym sie czepiał ale podobno koszt wyprodukowania Wii to niecałe 160$ czyli ok. 460zł...... :mur: i jak sie ma polityka Nintendo do Sony i MS? oni dopłacają do konsoli, a niny ździera ostro :mur:

Nie jest tak jak mówisz. W uk jest ich mało i biją się o nie na ebayu średnia cena ~300funtów - 1800zł

 

patrz na aukcje zakończone pare minut temu:

 

http://cgi.ebay.co.uk/Nintendo-Wii-Console...tem190064066349

 

http://cgi.ebay.co.uk/BNIB-Nintendo-Wii-Co...tem220062698746

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak jak mówisz. W uk jest ich mało i biją się o nie na ebayu średnia cena ~300funtów - 1800zł

 

patrz na aukcje zakończone pare minut temu:

ale co mnie obchodzą debile z ebaya? :P rownie dobrze mozna powiedziec ze PS3 kosztuje 15k $ bo po tyle na ebayu schodzily -.-

 

mowilem o oficjalnych cenach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko ;)

 

Wg. mnie cena jest umiarkowanie OK. Ja osobiście nie żałuje że zapłaciłem tyle za konsolę. Bardziej narzekam że ktoś zajebał mi Wii points i o to że mamy kompletny brak dodatków w Polsce ;)

 

Człowiek chce kupić Zelde a tu [gluteus maximus], nigdzie w mieście jej na poczekaniu nie kupię :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

W sumie od poczatku dziwi mnie sprawa 'latajacych' Wiimot'ow,poniewaz nikt chyba nie trzyma kontrolera 2 palcami aby wypadl mu z reki??

 

Jak dla mnie te "wypadki" leza po stronie uzytkownika -dlatego ze obnazaja cala prawde o wspolczesnych graczach,ktorzy oderwani od gamepadow i klawiatur grajac Wiimot'em nie maja kondycji aby dluzej utrzymac kontroler w reku-a bynajmniej kontrolowac sile reki.

I tak po no.polgodzinnej sesji Wiimot'y zaczynaja dewastowac otoczenie-a gracz zwali wine na kontroler bo nie przyjdzie mu do glowy ze te male chuderlawe raczki odwykly od wysilku-bo ile to trzeba wysliku aby grac klawiatura i mysza??

 

Byc moze to w trosce o kondycje graczy Niny stworzylo produkt ktory choc troche wspomoze ich w tym znienawidzonym i niepotrzebym wysliku fizycznym ;)

 

"kto uzywa Wiimota ten nie jest miernota!" :lol2:

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że to może nie do końca brak kondycji, ale ludzkie mięśnie normalnie nie są w stanie być cały czas naprężone. Wystarczy wziąć długopis w rękę, położyć na dłoni, zacisnąć pięść i tak trzymać. Po ilu minutach przestaniemy kontrolować siłę uścisku i drugą ręką wyciągniemy długopis z zaciśniętej pięści? :) To samo jest z tym padem. Tutaj przychodzi z pomocą sznureczek ale wiemy jaki cieniutki dawali w pierwszych wersjach. Wogóle to powinni dawać z 20 grubszych sznureczków i w instrukcji napisać, aby wwymieniać je min. raz na 2 miesiące i może był by spokój. ;)

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

i jeszcze zla wiadomosc

 

Hity Nintendo opóźnione?

Środa, 20 grudnia 2006, godzina 11:04, autor: Domek

 

Serwis Computer and Video Games, powołując się na swoje źródła, podał, że dwie niezwykle oczekiwane produkcje na Wii - nowe Mario i Metroid - nie ukażą się, jak planowano, na początku przyszłego roku, a dopiero w czwartym kwartale 2007. Podobnie Zelda na DS-a.

 

Przedstawiciel Nintendo, poproszony przez redaktorów wspomnianego serwisu o komentarz w sprawie przypuszczalnego opóźnienia największych hitów na Wii i DS-a, stwierdził: "Nigdy nie ustaliliśmy ostatecznej daty premiery gry Super Mario Galaxy, ale mogę potwierdzić, że zarówno ona, jak i Metroid Prime 3 i Phantom Hourglass, ukażą się w 2007 roku". I ani słowa o tym, że informacje na temat premiery pod koniec roku są "czystymi spekulacjami"... Jak to odczytać? Na pewno nie od razu jako przyznanie się Nintendo do winy, ale z drugiej strony może to oznaczać, że coś na rzeczy jest...

 

W świetle tych doniesień dość interesująco wypada wywiad, jakiego w październiku udzielił Newsweekowi Reggie Fils-Aime (aktualnie prezes amerykańskiego oddziału Nintendo). Zapis tej rozmowy pojawił się dopiero co w sieci, gracze zaś momentalnie zwrócili uwagę na słowa, w których Reggie zapewnia o premierze nowego Metroida na początku przyszłego roku, a Maria zapowiada jako strategicznie uplasowanego w czasie tak, by utrzymać wysoką sprzedaż Wii w ciągu najbliższych 12 miesięcy. Nijak nie wskazuje to na końcówkę 2007.

 

Mamy więc z jednej strony niezbyt optymistycznie wyglądające plotki, z drugiej zaś zapewnienia sprzed dwóch miesięcy. Które z nich okażą się bardziej wiarygodne? W tej chwili trudno powiedzieć, ale jeżeli obietnice Reggiego się nie spełnią, to sympatia, jaką pałają do niego fani Nintendo, zostanie narażona na poważny kryzys... Nie da się bowiem ukryć, że dla nowego Maria i Metroida kupiło Wii bardzo wielu graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

i jeszcze zla wiadomosc

rozbrajaja mnie te komentarze odautorskie debili z polskich serwisow growych. zapewne jak nowy Mario sie nie ukaze w ciagu 6 miesiecy, to wszyscy posiadacze Wii przerzuca sie na XBoxa 360, ktory jest de best, bo MS sypnal kaska na reklamy i podrzucil kilka konsol Veri Important Gejmerom, ktorzy tylko przypadkiem sa newswritterami roznych serwisow. dla mnie zenada i dno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy przeglądając gry na gacusia stwierdziłem że graficznie reprezentują ten sam poziom co na łii.... Jaki z tego wniosek mimo że łii jest dużo mocniejsze od gc hmm ...

 

Oczywisty.... jeszcze nikt sie nie mokusił aby wkońcu programować normalnie na wii.... Żaden z producentów nie wykorzystał nawet skrawka mocy wii itd... itp....

 

Aha... ten post jest tylko dla tych co nażekają na graficzną strone gier na wii..

 

Reszcia ludzików niech nawet nie widzą tego posta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

SamoDobro

 

Jednak ja widze sporo racjii w tych komentarzach-poniewaz nie zapominaj ze wiele osob ktore kupilo Wii posiadalo wczesniej GC,a to najczesciej prowadzilo do posiadania wczesniej wymienionych tytulow.

 

Na szczescie nowe mozliwosci konsoli Wii pozawalaja znalesc dobra zabawe praktycznie kazdej grze dobrze wykorzystujacej WiiMota-jednak i tak wielu bedzie czekalo na flagowe tytuly Wii-dobrze ze nowa Zelda juz sie ukazala bo innaczej fani Niny mogliby zlorzeczyc troche bardziej.

Ja jako wieloletni wielbiciel Niny, poprzez ich prawie wszystkie konsole ktore przeszly przez moje rece, rowniez wypatruje takiego Metroida czy Mario ktory wczesniej wprowadzil nowa jakosc w platformowkach-moze wiec tym razem do revolucyjnego sterowania dorzuca cos jeszcze?? :)

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy przeglądając gry na gacusia stwierdziłem że graficznie reprezentują ten sam poziom co na łii.... Jaki z tego wniosek mimo że łii jest dużo mocniejsze od gc hmm ...

nie przesadzałbym z tą mocą wii - troche mocniejsze to od pierwszego iksa i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...