Skocz do zawartości
mak777

Wii

Rekomendowane odpowiedzi

Wii brzmi straszliwie infantylnie...

W roli ścisłości, to Wii brzmi tak http://www.unf-unf.de/show1160.html

 

:lol2:

 

A tak swoją drogą, to Revolution brzmi mocno, poważnie, w stylu "wstawaj żołnierzu i napraw czołg tym drutem, a potem przebiegnij 5km" i może o to chodziło, że za mało się kojarzy z zabawą, czystą grą, z tym co podobno Nintendo chce przywrócić (oczywiście sytuacja nie jest aż tak dramatyczna, ale czasem przekolorować trza ;) ).

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Done.

 

Wlasnei na jednym forum trafilem (oprocz paru niewybrednych zartow oscylujacych wokol podobienstwa nazwy konsoli do slowa okreslajacego czynnosc oddawania moczu) na propozycje nazwy dla kontrolera: "Wii-mote" :)

 

No coz, "Wii will rock you" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Done.

 

Wlasnei na jednym forum trafilem (...) na propozycje nazwy dla kontrolera: "Wii-mote" :)

To by pasowalo do tego jak japonce wypowiadaja slowo "remote" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

>>> przypuszczalna lista gier, które mają być zaprezentowane na E3

* Nintendo

The Legend of Zelda

Super Smash Bros. Melee

Metroid Prime 3

* EA Canada

Madden NFL 07

* Midway

Happy Feet

The Ant Bully

Blitz: The League

* Raven Software

Marvel: Ultimate Alliance

* Sega

Super Monkey Ball: Banana Blitz

Sonic the Hedgehog

* SNK USA

Metal Slug Anthology

* THQ

Pixar's Cars

SpongeBob SquarePants: Creature from the Krusty Krab

* Ubisoft Montreal

Red Steel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie cena konsolki nie znaczy aż tak wiele, ważniejsza jest cena gier. Ciekawe jak będzie się kształtowac cena gieren na Wii w porównaniu do PS3, bo jesli miałbym płacić 2x więcej za lepszą grafę a mniejsza frajdę to ja dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SpongeBob SquarePants: Creature from the Krusty Krab

Hehe, coś czuje że za tą grę będzie warto poświęcić wszystkie inne, chociaż nikt nie musi się ze mną zgadzać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem konferencje na zywo wlasnie.

I wiem ze jedyny prawdziwy nextgen to Nintendo, PS3 i x360 to kupa zlomu. Sterowanie w Nintendo rzadzi. Ja chce Wii juz teraz.

 

dokładnie sterowanie jest masakryczne idealne do gier fpp nie wiem czy czasem nie lepsze od myszki!!!

 

Red Steel

http://skylinux.com/hardwired/Red_Steel_WI...romotrailer.zip

 

grafa może nie jest masakryczna ale gameplay jest mistrzoski :)

 

 

stary/nowy padziorek

Dołączona grafika

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, jeszcze zadna konsolka nie wywarła na mnie takiego wrazenia jak Wii. Grając u kumpla na pleju/kostce/klocku uwazalem ze fajnie by było miec takie cos..i nic wiecej. Wii chce mieć jak najszybciej i graaaać;]] Ogladałem konferencyjke wlasnie i mozliwosci tej konsolki wgniatają w glebe.Co z tego ze konsolka bedzie najslabsza technologicznie, grafika sie nie liczy tak mocno i udowadnia to wiele tytułow. Po prostu nie moge sobie wyobrazic gierki na Wii w ktorej to wcialalibysmy sie w rycerza Jedi...;]]]]]]]

Nic tylko czekac koncowki roku i zbierac pieniązki :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto jeszcze nie widział, niech ogląda:

http://www.gamespot.com/e3/e3live.html

drugie od góry "wacht it!"

właśnie oglądam i normalnie :blink: :D

czegoś takiego to się nie spodziewałe - to całkowicie inne rozumienie "next generation" - ta gierka gdzie się wymaciach!e mieczem normalnie mnie rozbiła - niesamowity klimat! To by byla dopiero frajda

Już widze jak sie japończycy ślinią - oni uwielbiają takie rozrywki ;)

Według mnie Nintendo obrało słuszną drogę - technologicznie nie mają szans wygrać z potentatami - Sony i M$ - największą zaletą ich zabawki ma być właśnie zabawa i frajda z rozgrywki i poki co wydaje się że dobrze im to wychodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Costi, poszukaj w tym linku napisu "Nintendo Press Conference, Cont.

(Tune in and see Wii!)", obok niego jest przycisk "Watch it". jak go odpalisz to najpierw będą 2 reklamy (być może będzie trza kliknąć 2 -3 razy na play, ale warto ;) )

 

Acha, być może będzie trza wcisnąć "tuesday"

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem pewnien ze ms i sony odpowiedza na ten krok (sony juz po czesci to zrobilo)... ale i tak laury naleza sie nintendo :) cholera, jak zawsze bylem pewnien ze chce ps3 tak to zachwialo moja pewnoscia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem pewnien ze ms i sony odpowiedza na ten krok (sony juz po czesci to zrobilo)... ale i tak laury naleza sie nintendo :) cholera, jak zawsze bylem pewnien ze chce ps3 tak to zachwialo moja pewnoscia...

No nie :D

Dobra, ale może starczy tych och-ach. Ci co jeszcze nie widzieli, to mają okazję zobaczyć (rejestracja to tylko chwila, a do filmikó w niskiej rozdziałce wcale nie trza płatnego konta).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie interesuje mnie cena tej konsoli kupuje ja ! zwalila mnie z nog ta prezentacja... [; ubaw prz tym musi byc nie samowity no i pokazali grywalna Zelde *_*

 

Walka na miecze tez niczego sobie mozna sie naprawde poczuc jak prawdziwy wojownik czy czyms w tym rodzaju xD Mozna szczerze powiedziec ze jest to NEXT GENERATION ! dzieki temu wynalazkowi [padzik] , Wii ;DD moze wyprzedzic konkurencje. Ludki moga siegnac po ta konsole poniewaz jest super innowacja, dodatkowo mozliwosc spedzenia wolnego czasu z najblizszymi w extra atmosferze - ubaw po pachy w tenisa xD

Edytowane przez iwo_kupa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to Zelda mnie nie powalila - ten ich kontroler sluzy tylko do obslugi menu i celowania, mieczem sie macha przyciskiem...

 

Zanim padla mi siec obejrzalem pol prezentacji (do konca Zeldy) - pozawspomniana wyzej Zelda w kolko pokazywali tylko nic dla mnie nie znaczace reklamy, zero gry na zywo. Jedyne co mi sie spodobalo, to glosniczek w kontrolerze.

 

Bedac z natury sceptykiem - uwierze, gdy zobacze ;)

 

Ciekaw jestem swoja droga, jaki zakres ruchow bedzie doopuszczal ten kontroler i jaka czulosc bedzie mial. Jesli sie okaze, ze machanie mieczem bedzie ograniczone do ruchow nadgarstkiem, albo kontroler nie bedzie lapal drobnych ruchow, to sie skonczy rewolucja.

 

I na koniec - ten, kto wymyslil ten kabelek miedzy oboma czesciami pada powinien sie na glowe leczyc. Twierdzilem tak od poczatku i zdania nie zmienie. CO to za pomysl, zeby robic bezprzewodowy kontroler z kablem? :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

I na koniec - ten, kto wymyslil ten kabelek miedzy oboma czesciami pada powinien sie na glowe leczyc. Twierdzilem tak od poczatku i zdania nie zmienie. CO to za pomysl, zeby robic bezprzewodowy kontroler z kablem? :huh:

Podobne wrazenia. Choc nie mozna odmowic im innowacyjnosci. Mnie najbardziej z tego wszystkiego spodobal sie ten tenis - przejecie z jakim ci kolesie rozgrywali drugi mecz... co mnie zmartwilo to srednie odwzorowanie tego co robili z tym padem na ekranie - choc to dopiero pierwsze kroczki, wiec sporo sie moze jeszcze zmienic. Ogolnie - Ninny pokazalo chyba najwiecej INNOWACYJNOSCI ze wszystkich trzech firm. Trzymam kciuki bo chce kupic sobie ta zabaweczke.

Byle nie skonczylo sie na grach z mieczami i tenisach, golfach itp - ale licze na inwencje japoncow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I na koniec - ten, kto wymyslil ten kabelek miedzy oboma czesciami pada powinien sie na glowe leczyc. Twierdzilem tak od poczatku i zdania nie zmienie. CO to za pomysl, zeby robic bezprzewodowy kontroler z kablem? :huh:

Zobacz końcowke filmiku z redsteela [ który to swoją drogą wymiata ]:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...