Skocz do zawartości
mak777

Wii

Rekomendowane odpowiedzi

Przedewszystkim rynek gier wideo wpada w bezensowny wyscig za poligonami, hdr'ami i innymi bzdurami, ktore koncu sie skończą z nadejściem grafiki fotorealistycznej i wtedy takie SONY i M$ sie obudzi z ręką w nocniuku bo sobie powiedzą:

 

"Kufa, ślepy zaułek, co teraz?"

 

A ninny w tym momencie bedzie juz miala opatentowane inne fajne rzeczy, ktore mozna robic i ktorymi mozna sie cieszyc podczas grania, a jesli bedzie potrzeba to wykorzystaja juz osiagniecia konkurentow i z grafiką aby skoczyc na pułap fotoreal nie beda mieli problemu. IMO bardzo dobrze, ze chociaz jedna firma wyłamuje sie z tego bezsensownego wyscigu i juz probuje troche na skroty pojechac omijajac wszyskie checkpointy z hasłami "tyle i tyle wielokatow", "takie i takie efekty swietlne", "obsluga DX10" itd. bo poprostu jak bedzie potrzeba to wykorzystaja to co osiagnelo sony, M$ i rynek PC w tej kwestii, a w drugą strone w przypadku opatentowania przez N swoich technologi, to nie przejdzie.

 

Do tego polityka taniej konsoli i tanich gier do mnie, jako Polaka przemawia i to bardzo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

graficznie GC jest lepsze niz ps2 ,wiele tytulow moze to pokazac,

wiele tytułów?

haha np. jakie?

RE4 wyglada troche lepiej na GC (tylko dla tego ze był na niego od poczatku pisany)

powiedz mi czy GC ma tak wygladajace gry jak GT4, JAKIII, Ratchet & Clank, MGS3 czy God of War.

Moze GC jest silniejsze NA PAPIERKU od PS2, ale gry pokazuja zupełnie cos innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niezupełnie :>

widziałes Coneker Live&Reloaded ? na ps2 nie ma takiej gry :P

oh shit ale gafa :oops: :oops: :oops:

zapomniałem ze Micro$oft przejął Rare :mur: Conker jest na Xboxa... mój błąd :wink:

Edytowane przez pain.exe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiele tytułów?

haha np. jakie?

RE4 wyglada troche lepiej na GC (tylko dla tego ze był na niego od poczatku pisany)

powiedz mi czy GC ma tak wygladajace gry jak GT4, JAKIII, Ratchet & Clank, MGS3 czy God of War.

Moze GC jest silniejsze NA PAPIERKU od PS2, ale gry pokazuja zupełnie cos innego.

 

coś ci sie chyba pomyliło kolego, Gamecube nie jest tylko na papierku silniejszy, poprostu ma lepsze bebechy i gry na gamecuba przeważnie lepiej wygladają. To że GT 4 nie ma na gacka to nie znaczy że jest słabszy.

 

Resident Evil 4 wyglada sporo lepiej w wersji na GC, wszystkie wstawki ma liczone w czasie rzeczywistym, ps2 już niestety niedał rady takiej grafy pociagnąc.

 

Zobacz sobie jak wyglada metroid prime i sam stwierdzisz że ps2 takiego czegoś by nie uciagnął. Sam znam doskonale obie konsole i wiem co pisze :) Gacek ma wiecej ramu i lepsze textury moze pociagnąć... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś ci sie chyba pomyliło kolego, Gamecube nie jest tylko na papierku silniejszy, poprostu ma lepsze bebechy i gry na gamecuba przeważnie lepiej wygladają. To że GT 4 nie ma na gacka to nie znaczy że jest słabszy.

 

Resident Evil 4 wyglada sporo lepiej w wersji na GC, wszystkie wstawki ma liczone w czasie rzeczywistym, ps2 już niestety niedał rady takiej grafy pociagnąc.

 

Zobacz sobie jak wyglada metroid prime i sam stwierdzisz że ps2 takiego czegoś by nie uciagnął. Sam znam doskonale obie konsole i wiem co pisze :) Gacek ma wiecej ramu i lepsze textury moze pociagnąć... :)

Same tez ma GC

OK zgodze sie ze MP i RE4 wygladaja swietnie, ale to tylko dwa tytuły (edit: dodam jeszcze Zelde WW ktora wyglada cudownie)

PS2 ma znacznie wiecej gier ktor wygladaja znakomicie, bijatyki GC: SC2, PS2:TK5(wyglada lepiej od SC2), wyscigi GC:..., PS2:GT4, platformowki GC:SMS, PS2:całe seria Jak i R&C ktore wygladaja znakomicie.

Mozna tak wymieniac i wymieniac, SH, MGS, GOW, FFX, DMC.

Edytowane przez PanKleks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem gacek może wygenerować lepszą grafę ale ile jest tych tytułów?Parę gierek to za mało -stanowczo.Na revolution musi być ich masa,różnych i naprawdę dobrych bo technicznie raczej rewolucji nie będzie.Ale trzymam kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

revolution juz przegralo. tak samo jak n64 i gc. mimo iz sa lepszymi konsolami i gierki wygladaja duzo lepiej to nie maja szansy walczyc z takim gigantem jak sony. marketing+promocja robia swoje i chocby nie wiem jak Big N chcialo to i tak mu sie nie uda. zreszta tera to juz jest Nintendo+Sega vs Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się gacek ma więcej ramu od ps2, ale słabszego w taktowaniu procka. Z grafą to niewiem, opieram się tylko o to co tutaj przeczytałem. A swoją drogą to chyba nie ma co porównywać możliwości graficzne na podstawie ilości gier ją wykorzystujących ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Do dzisiaj z konsolowych fps Metroid 1 i 2 to graficzne cuda,efekty i grywalnosc poprostu miazdza, Problem z GC to poprostu mala ilosc gier ale te ktore sa daja maxymalnie 100% zadowolenia! , nowa Zelda ktora ukaze sie niebawem juz jest na mojej liscie obowiazkowych pozycji , a wlasnie grafa a szczegulnie woda powala ,zupelnie inaczej zrobiona niz na innych platformach ale jak dla mnie wyglada wspaniale -oby w grze tez tak wygladala :), dodam jeszcze cala serie RE gdzie grafa robi rowniez swoje,osobiscie jestem bardzo zadowolony z GC i dziwie sie co niektorym gracza ze maja tak wykoslawiony wzrok tylko na ps2 ,bo prawdziwy gracz nie zwraca uwagie na platforme tylko na gry!!! a jak wiadomo nintendo zawsze wypuszcza gry na 99% dopracowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde fajna gra :] zwarzywszy na to ze revo to tylko stiuningowany gacek:]

 

ale i tak bede mial ta konsole, u mnie jest na pierwszym miejscu

 

kilka dni temu kupilem gacka i zaluje ze ....... tak puzno jak bym se zdawal sprawe jakie nintendo ma fajne gierki to juz dawno gacek by u mnie stal:P a smiem twierdzic ze nawet na oryginalach bym mogl jechac :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmhm co ma przedstawiać ostatni film z tego linka http://www.gametrailers.com/gamepage.php?fs=1&id=1656 ??

 

Czy to ma być naprawde ?? czyżby naprawde zapowiadała się rewolucyjna konsola ?? :D

 

Jeśli to prwada to jestem za :D

Boro :D Chill chłopie bo Ci żyłka pęknie ;)

Patrz - tam pisze takie coś przy filmiku:

Fan Mockup

A fan-made mockup presentation of the new Nintendo Next-Gen hardware.

Czyli zrobiony jest ten film przez fanów. Fakt, ze na całkiem niezłym poziomie ale to nie bedzie Revo. Ale kto wie... moze ktos kiedys wykorzysta ich pomysły ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

male info z netu a dokladnie z "gram.pl"

 

* Nowe promocje w sklepie gram.pl! Poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 18:04

* Wymyśl hasło - zdobądź sławę i grę! Poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 16:50

* Revolution z wsparciem dla niezależnych Poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 16:04

* Sega powoli odsłania karty Poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 13:42

* Wkrótce nowe procesory w Xboksach 360 Poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 11:59

* Tydzień z Wiedźminem - kolejne materiały dostępne Poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 09:22

* Rozmowy na koniec tygodnia... Niedziela, 23 kwietnia 2006, 21:32

* Dzień Tengu - wydarzenie w świecie Guild Wars dla "przedpremierowców" Sobota, 22 kwietnia 2006, 15:36

 

Revolution z wsparciem dla niezależnych

Poniedziałek, 24 kwietnia 2006, godzina 16:04

Nintendo robi wszystko, by nowa konsola firmy nie powtórzyła porażki GameCube'a (a przynajmniej takie sprawia wrażenie). W ramach tej walki Japończycy obiecują zapewnienie jej naprawdę dużej ilości tytułów niezależnych developerów, oferując im lepsze niż w przypadku poprzedniej platformy wsparcie.

 

Konsole Nintendo, właściwie od kiedy pamiętamy, słynęły przede wszystkim z gier tworzonych przez samego producenta. Tytuły z wąsatym hydraulikiem, Zeldy, Metroidy - to one były przez długi czas głównymi i całkiem wystarczającymi atutami japońskiego weterana. Podejście takie mogło się jednak sprawdzać tylko przez jakiś czas i przy okazji GameCube'a w końcu zawiodło. To właśnie przez słabe wsparcie dla niezależnych twórców i niewielką ilość dobrych, ciekawych gier zewnętrznych developerów, dostępnych w dniu premiery i kilka miesięcy po niej, platforma ta poniosła klęskę. A tak przynajmniej sądzą przedstawiciele Nintendo.

 

Mario? Czemu nie, ale sam już nie da rady...

 

George Harrison, wiceprezes amerykańskiego oddziału Nintendo, zapewnia jednak, że problem ten nie będzie dotyczył Revolution. "Jednym z naszych błędów związanych z GameCube'em było to, że staraliśmy się trzymać wszystkie związane z nim sprawy zbyt blisko siebie. Przez to mieliśmy wprawdzie na start kilka doskonałych, własnych gier, ale twórcy niezależni zostali pozostawieni nieco z tyłu i nie byli w stanie ukończyć swoich tytułów na czas". Aby sytuacja się nie powtórzyła, Nintendo rozesłało już do twórców gier ponad tysiąc development kitów, wraz z prototypową wersją kontrolera. Czy to wystarczy? Odpowiedź przyniosą zapewne najbliższe miesiące.

 

Z trochę innej beczki - Harrison, w tym samym wywiadzie udzielonym amerykańskiemu czasopismu Game Informer, po raz kolejny zbagatelizował rolę, jaką w wojnie o graczy odegrają techniczne możliwości nowych konsol. "Kiedy słyszę, jak ludzie mówią o mocy obliczeniowej i możliwościach graficznych, to ze zdziwieniem zauważam, że przecież w ostatniej generacji największą zwyciężczynią okazała się PlayStation 2 - konsola o najsłabszej specyfikacji technicznej". No ale co ma mówić - nie od dziś wiadomo, że pod względem technicznym Revolution będzie znacznie ustępować konkurencji. Czy dzięki temu uda jej się wygrać walkę o graczy? Zapewne nie. A czy uda się mimo tego? Zapewne całkiem możliwe.

 

A tak zupełnie poważnie, to nawet żeby zgadywać jaka będzie przyszłość Revolution mamy ciągle zbyt mało danych. No i oto kolejny do długiej listy powodów, dla których warto czekać na targi E3. Nintendo od dawna zapowiada, że to właśnie na nich dowiemy się w jaki sposób ich nowa konsola zmiażdży konkurencję. Pozostaje w napięciu odliczać dni. Albo i nie. Żeby nie było, że coś narzucamy. ;)

cieszy to ze wrescie Niny poszlo po rozum do glowy w tej sprawie ,bo nawet jesli iles tam tytulow od developerow niezaleznych bedzie crapem to czesc moze byc ciekawa i grywalna ,wiec mozna na tym tylko zyskac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

ze tak sie zapytam czt Gacek pooniusl kleske? bo nie wydaje mi sie

Poniosl.

Nowego praktycznie juz nigdzie nie dostaniesz poza serwisami aukcyjnymi, w UK czasopism o Gacku jest slownie dwa, nowe gry w zasadzie juz sie nie ukazuja, poleczka z grami dla Gacka to okolo 1/5 tego, co zajmuja gry na PC (sic!), a to, ze ma jedne z najlepszych gier... co z tego, jak malo kto w nie gral?

Dla porownania PS2 - tytulow o tej platformie jest co najmniej z 20, polka z nowymi grami to 5 razy tyle, co gry na PC, uzywane to doslownie ida w setki (obstawiam, ze oscyluja kolo tysiaca)... to nie jest sukces?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Niestety poniosl, i choc za granica caly czas jest dostepny w sprzedazy ,to jednak sklepy z grami i sprzetem uzywanym pozbywaja sie go czesto w bardzo dobrej cenie np 60 euro za konsole z karta pamienci i gra, i choc to bardzo fajna i dobra konsola a gry na nia sa bardzo dopracowane i grywalne ,to marketing i polityka Niny skupiona tylko na wlasnych produkcjach sprawila ze gracze nie kupowali niestety konsoli "ilosciowo" ze wzgledu tylko i wylacznie zbyt malej biblioteki gier ,a bez tego jak wiadomo konsola nie moze istniec lub okres jej zycia jest bardzo krotki, a teraz jest to dobry czas aby kupic tanio ta konsole i pograc w kilka naprawde dobrych gier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i stało się, Nintendo zmieniło oficjalną nazwę swojej najnowszej konsoli z Revolution na... Wii :D (podobno się to czyta tak jak z angielskiego "We" :wink:) Nie powiem, zabawnie to brzmii, ale nad tą nazwą spece od marketingu pracowały więc wiedzieli co robią :wink:

 

Coś więcej na ten temat na:

http://revolution.nintendo.com/

http://www.gram.pl//news.asp?id=1656

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozbroił mnie ten komentarz:

Z drugiej... Wii? Hmm, może poczekajmy aż ta wiadomość trochę ostygnie. I przyzwyczajajmy się już do tytułów wiadomości w rodzaju: "Zapowiedziano nową grę na Wii", "Wii bije rekordy popularności", "Nintendo zapowiada kolejne wersje kolorystyczne Wii".

EDIT -> komentarze też warto przeczytać

Wii - kojarzy mi sie z Windows , jeszcze moze ktos niedoslyszec i moze uslyszec " Kupilem nowego wiindowsa i to spoko konsola :P"

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Wii brzmi straszliwie infantylnie... "slowo" na poziomie dziecka, ktore ledwo zaczyna mowic. Bonus taki, ze wymowi to osoba w kazdym wieku :P

 

Osobiscie zdecydowanie wolalem Revolution.

A widziales konferencje prasowoa szefa Nintendo jak staral sie wymowic to proste dla nas (Europejczykow) slowko "Revolution"? Brzmialo to mniej wiecej "Lewolusion". W jezyku japonskim z tego co wiem nie ma zgloski "R". Zreszta jak nie wierzysz, obejrz "Lost in translation" i scene z gejsza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...