Skocz do zawartości
mak777

Wii

Rekomendowane odpowiedzi

Podobne wrazenia. Choc nie mozna odmowic im innowacyjnosci. Mnie najbardziej z tego wszystkiego spodobal sie ten tenis - przejecie z jakim ci kolesie rozgrywali drugi mecz... co mnie zmartwilo to srednie odwzorowanie tego co robili z tym padem na ekranie - choc to dopiero pierwsze kroczki, wiec sporo sie moze jeszcze zmienic. Ogolnie - Ninny pokazalo chyba najwiecej INNOWACYJNOSCI ze wszystkich trzech firm. Trzymam kciuki bo chce kupic sobie ta zabaweczke.

Byle nie skonczylo sie na grach z mieczami i tenisach, golfach itp - ale licze na inwencje japoncow.

Nie widziałem jeszcze żeby Nintendo coś kiedyś skopało, aby można było powiedzieć, że zabrakło komuś inwencji, pomysłu przy tworzeniu gry. Nintendo jest bodajże jedyną firmą na rynku która nie zawodzi w kwestii gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz końcowke filmiku z redsteela [ który to swoją drogą wymiata ]:mrgreen:

Zobaczylem, na co niby mialem zwrocic uwage? Bo poki to to widze, ze gosciowi ten kabel to bardziej przeszkadza niz pomaga.

 

Swoja droga, ma ktos ta konferencje nintendo sciagneta? Gamespot mi sie w kolko wysypuje... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczylem, na co niby mialem zwrocic uwage? Bo poki to to widze, ze gosciowi ten kabel to bardziej przeszkadza niz pomaga.

Hę? Gdyby nie ten "kabelek" to raczej kazda czesc pada poleciałaby w inną strone :mrgreen:

A tak na powaznie to nintendo na pewno mialo jakis powod zeby go tam umiescic...moze chodzi o szybszą komunikacje miedzy dwoma czesciami pada

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko ze walczac dwoma mieczami ten kabelek na pewno zacznie Ci przeszkadzac. Nie rozumiem tez argumentu o lataniu - w koncu trzymasz je w rekach, tak?

 

Obejrzalem wreszcie ta konferencje, tenis wygladal w miare spoko. Red Steel bylo IMHO super. Co mnie zaciekawilo, to ze poza tenisem wszyscy mieli pada podpietego do konsoli kablem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja widze ze cigle sie czepiasz czegos, wiem ze jestes sceptycznie do tego nastawiony no ale Groobel moze miec racje mowiac ze Nintendo mialo napewno jakis powod wstawiajac ten przewod pomiedzy 2 czesci pada. Faktem jest to ze po jakims czasie przewod moze stac sie wadliwy podczas grania ale czlowiek do wszsytkeigo sie przyzwyczaja z czasem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki juz jestem, ze sie czepiam :P

 

Po prostu jak dla mie ten kabelek jest zaprzeczeniem ergonomii. Wybraz sobie sytuacje: graz w Red Steel, z lewej strony ktos Cie atakuje mieczem, wiec zaslaniasz sie wakizashi. Prawa reka chcesz wziac zamach znad glowy, zeby goscia sciac, a tu zonk - kabelek przeszkadza.I teraz: albo zamiast poteznego zamachu robisz lekkie ciecie/pchniecie albo ciagniesz lewa reke razem z prawa, odslaniajac sie w grze.

 

Rozumiesz, do czego zmierzam?

 

Jedyny powod jaki przychodzi mi do glowy, to ze nie chcieli powiekszac tej czesci z galka analogowa o baterie i czerpie ona prad z baterii kontrolera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki juz jestem, ze sie czepiam :P

 

Po prostu jak dla mie ten kabelek jest zaprzeczeniem ergonomii. Wybraz sobie sytuacje: graz w Red Steel, z lewej strony ktos Cie atakuje mieczem, wiec zaslaniasz sie wakizashi. Prawa reka chcesz wziac zamach znad glowy, zeby goscia sciac, a tu zonk - kabelek przeszkadza.I teraz: albo zamiast poteznego zamachu robisz lekkie ciecie/pchniecie albo ciagniesz lewa reke razem z prawa, odslaniajac sie w grze.

 

Rozumiesz, do czego zmierzam?

 

Jedyny powod jaki przychodzi mi do glowy, to ze nie chcieli powiekszac tej czesci z galka analogowa o baterie i czerpie ona prad z baterii kontrolera.

 

Ta panimajet ocb :D i w tej kwestii masz racje lecz sadze ze naprawde po pewnym czasie wycwiczyl bys ruchy tym "padem". Przez 1 - 2 tyg. beda sie pewnie ludziom platac rece w jakis bardziej zrecznosciwych gierkach... (btw. jaka zabawa po pijaku xDDD ) ale dojda do w prawy i zapomno ze maja ten kabel piedzy rekoma.

 

A co do baterii to nie mam pojecia, pewnie dowiemy sie w swoim czasie [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu jak dla mie ten kabelek jest zaprzeczeniem ergonomii. Wybraz sobie sytuacje: graz w Red Steel, z lewej strony ktos Cie atakuje mieczem, wiec zaslaniasz sie wakizashi. Prawa reka chcesz wziac zamach znad glowy, zeby goscia sciac, a tu zonk - kabelek przeszkadza.I teraz: albo zamiast poteznego zamachu robisz lekkie ciecie/pchniecie albo ciagniesz lewa reke razem z prawa, odslaniajac sie w grze.

zgadzam sie w 100%, wyobrazcie sobie jak by wygladaly jakies gwiezdne wojny [wojo z dwoma mieczami]. moim zdaniem ten kabel to powinien z 1,5m miec :) albo aby w ogole nie bylo placzenia - po prostu zeby w kable z jednej wtyczki wychodzily.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Capcom potwierdził, że nowy Resident Evil powstanie specjalnie na Wii i ukaże się tylko na tą platformę. Nie chodzi tu jednak o Resident Evil 5, który tworzony jest na PS3 oraz Xboxa 360, lecz o zupełnie nową grę, mającą ukazać się wcześniej niż wspomniany RE5.

 

Według developera nowa gra połączy najlepsze elementy ze wszystkich części serii z rewolucyjnym sterowaniem konsoli. Nie wiadomo jak chcą to zrobić, ale zapewne coś wymyślą.

 

O bliższych informacjach, czy dacie premiery, na razie nie posiadamy żadnych informacji.

Pierwsze o czym pomyslałem to widok z pierwszej osoby....[[[[[;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyobraz sobie ze mozesz okładać łapami zombie.

Lubisz ich dotykac?;]

 

Wii to wydatek rzedu ~250$ , ciekawe ile w tym prawdy [[[;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie w 100%, wyobrazcie sobie jak by wygladaly jakies gwiezdne wojny [wojo z dwoma mieczami]. moim zdaniem ten kabel to powinien z 1,5m miec :) albo aby w ogole nie bylo placzenia - po prostu zeby w kable z jednej wtyczki wychodzily.

Czy to ja jestem ślepy, czy cała reszta (hmm... ciężko będzie), ale wydaje mi się, że jak gościu stał trzymając obie części pada, to kabel mu szurał o podłogę :huh:

BTW gdyby bie części pada były bezprzewodowe, to trza by było 2 razy mniej osób by zrobić wielką mikro (makro :blink: ) falówkę, heh. pozatym konsolka (e.w. pad, co jest mniej prawdopodobne) musiała by rozróżniać dodatkowe sprzęty, a konsolka ma być przecież "prosta". Ogólnie to ja nie narzekam.

Costi, widziałeś może wkońcu całą prezentację Niny? Bo sterowanie w Zeldzie jest nieźle naciągane (być może to z powodu wydawania wersji na Wii i GC). Jeśli chodzi o fps-y i gry polegające na machaniu to git, a sam padziek z deka przerąbanie musi chodzić (widziałeś tą samochodówkę?? jak na mój gust to troche chore sterowanie, ale jak na full arcade może być :D ) Uprzedzeń żadnych nie mam (a może mam?? :huh: a sam nie wiem) więc widze same dobre strony konsolki. Mam nadzieję że twórcy Alone in the Dark zrobię jakąś część lub wersję na Wii. Matrix też by się przydał.

250 ma kosztować powiadacie?? Po ile jest euro :D Czyli konsolka na dobrą sprawę powinna się mieścić w 1k złociszy za nówkę. U mnie w hiprmarketach x jest nie aż tak dużo tańszy(od przewidywanej ceny Wii), bo o jakieś 250zł, plejak 350-500 zł (zależy od sklepu i dnia). Wg mnie można wierzyć w taką cenę, na początku pokazu na E3 było podkreślone że NW ma być tanie.

Acha i jeszcze jedno, tak sobie pomyślałem: don't play the charakter, be the charatker. Hehe.

 

Edit - Pistolecik ciekawy.

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialem - tenis mi sie zaj*** podobal.

 

Co do kabelka - chyba zle widziales, screeny z filmiku Red Steel:

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

 

Jak widac wcale dlugoscia nie grzeszy...

 

EDIT: gdzie Ty jestes, ze Xbox kosztuje 250zl O.O Chyba, ze cos zle zrozumialem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W stanach dulary, a w europie talary.. tfu tzn euro :P. Przynajmniej tak jest w przypadku dwoch pozostalych konsol.

NIE MOZE BYĆ, WII-NIE DLA IDIOTÓW :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos tego 250$ nie lykam - przed konferencja jaks magazyn podaje cene, po czym na samej konferencji padaja slowa "nie mozemy wam jeszce tego powiedziec, bo nie chcemy odkrywac wszystkich kart".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jej nie łykam, dlatego napisalem " ciekawe ile w tym prawdy [[[;" , ale zawsze to daje nam jakies rozeznanie w sytuacji ;]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT: gdzie Ty jestes, ze Xbox kosztuje 250zl O.O Chyba, ze cos zle zrozumialem...

źle napisałem, kolega sprostował. A faktycznie, mogłm źle widzieć (jakbym miał ściągnięty pokaz to bym jeszcze raz sprawdził). MOże to ta rozdziałka (na coś trza zwalić ;P ).

Ciekawe czy w dniu premiery będą sprzedawać przedłużacze :rolleyes:

A co do ceny to się zobaczy, ale ja jestem optymistycznie nastawiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem skad Ci sie mogly wziac kable do ziemi - gosc prezentujacy Zelde i Ci na poczatku pokazu mieli kontroler podlaczony do czegos przewodowo. Mam wersje HQ na dysku, jutro wrzuce screena, zeby pokazac o co mi chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wiem do czego jest kabelek...

Ta część pada z gałką, nie ma po prostu własnego zasilania ;/

Cóż za głupota ze strony nintendo ;(.

Wiem, że japońce mają małe łapki. Ale ja jestem europejczykiem i na pewno w moją rękę zmieściła by się dodatkowo bateria AAA...

Edytowane przez nieo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie pokaz - po prostu bedzie mozna pograc na stanowiskach Nintendo na E3.

 

Obiecany screen z prezentacji:

 

Dołączona grafika

 

 

Mam swoja droga wrazenie, ze ten gosc ma kabelek dluzszy niz na reklamach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@costi

Nie ma co patrzeć na dł. kabli, ba nawet nie ma co patrzeć na sam wygląd konsoli, bo przecież są to sample i jeszcze wszystko może się zmienić...

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@costi

Nie ma co patrzeć na dł. kabli, ba nawet nie ma co patrzeć na sam wygląd konsoli, bo przecież są to sample i jeszcze wszystko może się zmienić...

Czy ja wiem zeby sie moglo wszystko zmienic - zbyt mocnego slowa uzyles. Napewo moga wyeliminowac pare niedociagniec typu kabel, lecz reszta na 99% zostanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...