Skocz do zawartości
uziel101

Operation Flashpoint 2

Rekomendowane odpowiedzi

No po tym powyższym filmiku mam mieszane uczucia. Żeby to tylko nie straciło klimatu z pierwszej części.

Tutaj to wygląda jak mieszanka S.W.A.T.4 z Call of Duty 4 :(

 

Ale to tylko głupi filmik, czekamy na jakiś gameplay

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co Ja mam niby uwierzyc ze ta grafa,animacja i wszystko z tego filmu

to zywcem nagrane z Gameplayeja :) :)

 

Stawiam 0,7L Jack Danielsa jesli gra bedzie tak wygladala

w co osobiscie watpie ,beda ciecia detali ,motion capture itp

 

 

Lipa , panowie Marketingowa papka dla mass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no przecież wiadomo że grafika nie będzie taka jak na trailerze ... czy w diablo3 będzie taka grafa jak w trailerze? nieee ;D to oczywiste ... chodzi o przed-klimat jaki pokazyje owe nagranie. Imho troche lipnie to wygląda. Tym bardziej jeśli gra ma wyjść na konsole, to wysokiego poziomu trudności i realizmu nie oczekuje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3/4 szczegolnie maloletnich graczy lyka takie reklamy jak mlody karp przynete.

Damn, co to się porobiło na tym świecie. Kiedy wyszedł pierwszy flashpoint byłem jak najbardziej małoletni, a gra kręciła mnie porządnie. Do dziś lubię czasem pyknąć w jakiegoś moda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo wygląda tooo niezwykle realistycznie. Zwłaszcza poruszanie się żołnierzy i te wybuchy. Ogólnie fizyka powala ;) Nie wspomnę już o grafice Pamiętam pierwsze filmiki z COD4 (mówiono że to niby gameplay) . Tam też było pokazane niezwykle realistyczne poruszanie się żołnierzy.A jaki był efekt końcowy to każdy zna, kto zagrał. Jak dla mnie ta cała papka marketingowa jest żałosna. Nie wierzę, że to tak będzie wyglądać. Zarówna grafika jak i fizyka obiektów/wybuchów. ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież to filmik pokazowy... To tak jakby pokazać intro czy coś. Przecież to samo było z WiC np. Imo nawet autorom nie chodzi o to aby ludzi ogłupiać ze taka grafa jest w grze. To coś jak filmiki prezentacyjne z F3 itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jaja sobie robicie .......................

Wypuszczaja film z gry i ma niby byc render ,ot tak na pozadku dziennym

racza nas renderem i niby jest OK :)

W jedynce o ile pamietam takich jajcow nie robili .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;o wygląda naprawdę dobrze. Fajnie bedzie pograć w coś bardziej realnego. Naprawdę świetnie to wygląda. Bronie, animacje świetnie wyglądają. Jeszcze jak dobrze rozpracują hitboxy, splash damage itp to bedzie coś miodnego ;).

 

VICTORious

Dwa posty wyżej to movie dał alCatraz ;].

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagrywalem sie w OF:Cold War crisis

 

mam nadzieje ze z mechaniki gry nic sie nie zmieni. Zadnego BF !!!

 

Ten filmik ktory umiescil HiS to oczywisty concept render, widze ze niektorzy nie zrozumieli ( mario2k wez gleboki oddech albo dwa :) )

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogrywałem na jak wszyscy w OF i można powiedzieć że to jak narazie jedyna taka gra, genialna pod każdym względem. Późniejsze mody też dawały wiele uciechy. (Teraz pogrywam w RO, realizm podobny ale to nie to samo) Co do OF2 to mam mieszane uczucia, zapowiadają że będzie tak samo realistyczna jak jedynka.... trzymam ich za słowa. Jakiś rok temu widziałem krótki filmik pokazujący zniszczenie ściany, w zależności od stopnia szczegółów, nigdy jeszcze takiego nie widziałem, to nie to samo co w Crysis że ściany były z blach i fruwały. Tam ściana waliła sie dosłownie po cegle.

Jeżeli tak będzie to czeka mnie porządna wymiana kompa. Byle się nie zawieść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używając słownika jonas'a. Zapowiada się kawał niezłego g**na.

Szkoda tylko, że filmiki wyglądają trochę zbyt przegięcie co nasuwa myśl o ściemie i raczej braku takiej grafiki w gameplayu. Do tego "Coming 2009"... no do tego czasu to MS już DX11 wyda ;)

Jak na moje, to trochę przedwczesna podnieta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna rzecz która może troche podtrzymuje mnie na duchu to, toże Codemaster raczej nie robi ściemy i rzeczywiście robi dobre gry. Oczywiście każdy może się doczepić ale mówie ogólnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna rzecz która może troche podtrzymuje mnie na duchu to, toże Codemaster raczej nie robi ściemy i rzeczywiście robi dobre gry. Oczywiście każdy może się doczepić ale mówie ogólnie.

Op1 zrobiło studio w Czechach a Codemasters było tylko dystrybutorem ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej żeby był solidny i dobrze pomykał :) w takich grach nie grafa się liczy a realizm :D i ogólnie gameplay.

Fani OF1 wiedzą o czym piszę :)

 

ps. Czy zrobią kiedyś grę z realistycznymi dzwiękami ? :( tylko tego do szczęścia brakuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

a dlaczego ma powalac? to nie Crysis i nie o grafe tu chodzi.

Mhm no tak w ArmA też o grafikę tylko chodzi dlatego gra wygląda lepiej :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...