Skocz do zawartości
ath

Dungeon Siege 2

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegos czasu jest patch 2.20 pl, czy likwiduje on juz ten blad spowolnienia gry po najechaniu ja jakiegos npc'a, przedmiot ?

 

http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1058

Niestety nie. Osobiście wywaliłem pliki spolszczające i gra chodzi o niebo lepiej.

 

Co do proroka to trzeba go gonić. Za którymś razem zablokuje drogi ucieczki i Cię zaatakuje.

 

Klątwa Rahvana opis po angielsku. A ogólnie chodzi o to że najpierw musisz mu przynieśc maski pośmiertne jego braci a potem wejść do grobowca i zatłuc złego ( jakby były dobre ) licha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie mam tu fajną stronke o GRZE DUNGEON SIEGE 2 jest ona nowa ale coprawda rozwija się szybko chociaż brakuje mi gości na forum :( . Adres mojej strony www.xxxxxxxxx.xl!!! Bardzo bym prosił jagby ktoś tam zajrzał :)

Edytowane przez Dijkstra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostrzeżenie za spam. 10% + 1dzień ZPP. Dwa posty pod rząd pomijam.

 

Uuu, i widzę jeszcze warezik na stronie - kolega zdecydowanie nie przeczytał regulaminu tego forum.

Jeszcze 10%, 30 ZPP i linki się kasują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszke długi ten temacik, czytałem go wyrywkowo ale nie znalazłem odpowiedzi na dręczący mnie problem. Chodzi o to, iż nie wyswietlają mi się przerywniki filmowe. Gra poprotu się zatrzymuje i słychać tylko dźwięki. Po naciśnięciu ESC można grać dalej. Ale bez filmików. Gra traci sens, gdyż nie zna się fabuły. Ktoś wie jak to naprawic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ostatni rozdzial w 1 akcie i mam portal do Aman'lu i nie moge wejsc w niego.. nie mam pojęcia co zrobic.. patrze sie biegam po miescie zeby z kims pogadac ale tam nikogo nie ma ? :blink: ppl pomóżcie zdeserowanemu człowiekowi ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.Znalazłem mapę do skarbu Azunitów. Nie mogę znaleźć dojścia do skarbu.Strzałka kierunku prowadzi mnie do kanionu , który jest zasypany kamieniami , uniemożliwiając mi przejście dalej.No chyba , że to nie jest to wejście , ale innych nie mogę znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam problem z wypelnieniem questu "Legendarny kostur Arintha"Znajduje 2 pierwsze czesci,natomiast nie mogę odszukać 3 (rzeźbiony rdzen).W dzienniku jest napisane ze znajduje się ona w północnej czesclasu Vai'lutra.Wydawalo mi sie ze chodzi o rejon przy portalu Poludniowy las Vai'lutra (północ) jednak przeszukalaem caly teren tego lasu i nic nie moge znalezc...

Z ory dzieki za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Podpinam sie pod pytanie :) Gdzie sa save'y ? :)

 

EDIT: Problem rozwiazany :)

 

"Moje dokumenty\My Games\Dungeon Siege 2"

Edytowane przez Antar1us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję temat, bo mam problem. Kiedyś skończyłem gierkę i zapisałem sobie cały katalog z sejwami. Teraz po formacie chciałem sobie popykać raz jeszcze, ale wrzucenie plików do ...\Moje dokumenty\My Games\Dungeon Siege 2 nic nie daje - nie mam opcji władowania gry, choć preferencje graficzne i ustawienia klawiszy są jakby te stare. O co cho? :mur:

 

EDIT: dobrze jest, wystarczyło dograć patcha 2.2 i wszystko śmiga jak trzeba.

Edytowane przez Bartolomius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Posiadam oryginalnego Dungeon Siege 2 PL... ale w niektórych miejsach w grze są pewne przekłamania w grafice. Czym to może być spowodowane ? Jak grałem w Obliviona to nie było takich rzeczy, więc wykluczam karte graficzną. (mam geforce 6800 GS )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Podobno w tej wersji z CDP wystarcdzy z katalogu resources wywalic 2 pliki od polonizacji i mamy normalna wersje angielska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopie temat, kupiłem parę dni temu czarną edycje DS2 i klop ogromne spadki FPS, kolega @ath polecił ściągniecie innej wersji spolszczenia co tak zrobiłem (Language.dll + Language.ds2res) i ... odnoszę wrażenie że nadal jest to samo - gram sobie mam 60 FPS w momencie atakowania kogoś spada do okolic 20 FPS zabije go wraca do normy. Da się coś z tym zrobić poza usunięciem pl wersji (na en chodzi jak marzenie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

mam pytanie

w akcie 1 zadanie 9 mam znalesc Kapitana Darta Drawna czy jakos tak i on ma klucz ktorym otwieram jakies drzwi w fortecy kamiennych wichrów. Gdzie on jest ten caly kapitan? albo jakos inaczej te drzwi otworzyc idzie?

 

I gdzie jest te Amanlu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko witam wszystkich fanów DS2. Gierka niezła, naprawde dobrze mi sie w nią gra jestem na samym końcu ale zaczął sie problem :angry:

wyskakuje mi błąd Exepction detected ze w pliku Objects.ds2res cos sie zpiernieczylo przeinstalowalem ale dalej to samo. Plz pomóżcie mi :unsure:

 

Witam!

mam pytanie

w akcie 1 zadanie 9 mam znalesc Kapitana Darta Drawna czy jakos tak i on ma klucz ktorym otwieram jakies drzwi w fortecy kamiennych wichrów. Gdzie on jest ten caly kapitan? albo jakos inaczej te drzwi otworzyc idzie?

 

I gdzie jest te Amanlu?

Amanlu kolezanko jak mi sie przypomina jest w II akcie po przejsciu tych zadan z gigantem i zwierbowaniem zolnierzy dla kapitana

Edytowane przez Szopski89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szopski89

Grasz na samym DS2, czy masz również zainstalowany dodatek? Po reinstalacji gry instalowałeś patche?

 

@wiol18a

Kapitan jest wewnątrz kaplicy. Trzeba tam po prostu wejść i ubić wszystko co się rusza i na drzewo nie ucieka. Po drodze drzwi otwiera się wpasowując znajdywane kamienie (boczne pomieszczenia od głównego korytarza). Na końcu jest zamieniony kapitan, którego należy ukatrupić a wtedy odzyskasz klucz. Nie zapomnij napełnić misy w znajdującym się obok źródle mocy czy jak je tam zwał.

 

 

A tak ode mnie - to czy ktoś z Was grał ze zwierzakami o nazwie Durvile? Chciałbym wiedzieć co one potrafią? Ostatnio, w oczekiwaniu na Diablo 3, ostro sobie pogrywam i kombinuję z nietypowymi drużynami (sami magowie, albo łowcy - jedna klasa itp.). Zacząłem tworzyć jednoosobową drużynę (humanoid) plus zwierzaki i wymyśiłem, że mojemu łowcy dopasuję wspomniane durvile i świetlistą najadę.

 

Może podzielimy się informacjami na temat swoich drużyn? Wymienimy poglądy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szopski89

Grasz na samym DS2, czy masz również zainstalowany dodatek? Po reinstalacji gry instalowałeś patche?

 

@wiol18a

Kapitan jest wewnątrz kaplicy. Trzeba tam po prostu wejść i ubić wszystko co się rusza i na drzewo nie ucieka. Po drodze drzwi otwiera się wpasowując znajdywane kamienie (boczne pomieszczenia od głównego korytarza). Na końcu jest zamieniony kapitan, którego należy ukatrupić a wtedy odzyskasz klucz. Nie zapomnij napełnić misy w znajdującym się obok źródle mocy czy jak je tam zwał.

 

 

A tak ode mnie - to czy ktoś z Was grał ze zwierzakami o nazwie Durvile? Chciałbym wiedzieć co one potrafią? Ostatnio, w oczekiwaniu na Diablo 3, ostro sobie pogrywam i kombinuję z nietypowymi drużynami (sami magowie, albo łowcy - jedna klasa itp.). Zacząłem tworzyć jednoosobową drużynę (humanoid) plus zwierzaki i wymyśiłem, że mojemu łowcy dopasuję wspomniane durvile i świetlistą najadę.

 

Może podzielimy się informacjami na temat swoich drużyn? Wymienimy poglądy?

mam zainstalowany dodatek a czy to cos zmenia ?

 

mam zainstalowany dodatek a czy to cos zmenia ?

jakos mi sie narazie udaje grac, bez tego blędu co wyskoczyc moze wszędzie i mam problem na samym początku Mines of Kaderak w III akcie są dwrzi ktore są zamknięte i jest napisane ze musze odnaleśc jakąs dzwignie, ale jest tam jedna ale nie aktywna ktos ma jakis pomysł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wejściu do kopalni Kaderak i dojściu do szybu zostaniesz uraczony scenką, która wszystko wyjaśnia. Dźwignie są wzdłuż szybu kopalni i za ich pomocą przesuwasz wózek z materiałami wybuchowymi. Dźwigni jest kilka i popychają one wózek do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...