Skocz do zawartości
ath

Dungeon Siege 2

Rekomendowane odpowiedzi

może ktoś poda swoje typy na extremalny team / mile widziane statsy - ile w co wpakować /

 

przydał by się również spis sprzętu /1h-2h/magic/

 

nie mówcie , że ten temat umarł wraz z ukończeniem gry przez kilku zapaleńców :) co posiadali ''kopie awaryjne '' zanim gra była dostępna w mpiku

 

ciekawi mnie ilu z was poszło tak jak ja do empiku i uczciwie zapłaciło za taką piekną grę

 

a teraz z innej beczki

 

skąd mam ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> patch ver 2.2 bo wszędzie jest niby dostępny ale serwerki przerywają transferek

 

a na koniec przydał by się spis nr ip serwerków polskich na których można sobie pograć on-line ( w końcu nie każdy musial mieć grę na pół roku przed jej premierą w polskim empiku''

 

jak coś moje gg 3036259

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja tez nie mam smoka :( wersja gry 2.0 i kupa...

moze sie da jakos kodami przywolac smoka albo przejsc do nastepnego poziomu omijajac tego smoka lub tez otworzyc drzwi ...

 

Panowie pomyslcie cos :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tez nie mam smoka , ale zadziwia mnie fakt ze ide do sklepu kupuje gre i nie moge jej przejsc bo sa błedy ....niepamietam zadnej innej gry zeby nie mozna było przejsc..( no moze poza Sacred ) a tymbrdziej zadziwia mnie toz ze jak sie gre podniesie do wersji 2,1 czy 2,2 to savy nie dziala i trzeba grac od nowa , a sporo czasu juz włozyłem w gre ....eh powinni za to pieniadze oddawac za stracony czas i nerwy .....nie wiem czy grac od nowa

czy naprawiac wersje 2.0 ....eh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam misje i potrzebny mi jest koles z magia bojowa pomocy gdzie mam go znalesc ? jestem w misji gdzie trzeba odnalesc porucznika w fortecy kamiennych wichrów ? i on jest chyba za drzwiami ktora trzeba rozwalic magia bojowa ?

On nie jest za tymi drzwiami ! Za nimi jest tylko skrzynia z jakimś przedmiotem dla maga. Porucznik jest na samym dole , chyba w przedostatnim pomieszczeciu ( duży gostek z aurą ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla wszystkich, którzy mają problemy z "brakiem" smoka. Oto plik, który naprawia ten bug. http://www.htheking.de/dragfix.zip Należy go wypakować i skopiować do katalogu RESOURCES

 

enjoy ;)

 

 

Brachu dzieki sliczne za ten pliczek :] wrzucilem i wszystko dziala ...

 

 

KTO NIE MA SMOKA NIECH SCIAGA !!! :D polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nastepujacy problem:

 

gralem na wirtalnej plycie bez cracka, pozniej obraz plyty musialem skasowac, wiec zmuszony bylem wgrac cracka. po zainstalowaniu znikl mi stary save. wie ktos jak go przywrocic?? bylbym wdzieczny za odp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nastepujacy problem:

 

gralem na wirtalnej plycie bez cracka, pozniej obraz plyty musialem skasowac, wiec zmuszony bylem wgrac cracka. po zainstalowaniu znikl mi stary save. wie ktos jak go przywrocic?? bylbym wdzieczny za odp :)

Przeczytaj regulamin. Konto zawieszone na 30 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ktoś ma fotkę ze '' zwiększonym mułem'' bo podobno można mu zwiekszyć ''worki''

 

fotki i informacje na gg 3036259 i mejla xwojciechx@wp.pl

 

 

bo nie wiem czy warto go rozwijać --bo przydał by się taki prawdziwy '' tragaż'' a kupiłem w sklepie ale ma taki sam rozmiar skrzynki jak u wilka i skorpiona / może to jakiś bug w grze -- mam v.2.20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy juz o tym bylo, ale opisze moj problem. ;]

Wgralem spolszczenie (2 pliki) i od tej pory po najechaniu na jakakolwiek ikone w menu, w grze na graczy, przedmioty, fps spada drastycznie do wartosci 10-15... Nie celujac w nic kursorem mam normalny framerate, tylko spadki zdarzaja sie wlasnie po najechaniu na jakis obiekt. Jest to wina plikow ze spolszczenie, bo po przywroceniu angielskiej wersji gra dziala ok. Spaczowalem do 2.20 i nic nie pomoglo. Ma ktos jakas rade ? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam 1 problem i juz na nim hyba zostanie...

Mianowicie ubiłem tego smoka...

zniszczyłem odłamek...

Zołnieze cos tam gadajo ze moge wbic sie w portal...

wiec ide do niego... :P

a tu buuum... nic sie nie dzieje !

niemoge sie teleportowac i niewiem co jest ... :|

jak mam se z tym poradzic?

Nie wykonałem jakis pobocznych zadan ??

eheh z nudów zrobiłem juz wszystko i zbadałem cały 1akt jak nikt inny... ;/

i nic...

 

 

 

help :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć, pomóżcie mi ludzie dobrego serca. Jestem na północnej pustyni khaderak - kaderak i rozwalam wszystkich i wszystko strzałka mi się pokazuje w bok nie moge tam isc nie ma przejscia. Dochodzę jakby do końca znajduje się tam winda w dół. Aby ją uruchomić potrzebna jest Finala. Wróciłem się więc do amanlu zwerbowałem ją(kosztem mojego super kozaka) i idę do windy a tu lipa napisane jest znajdz jakies 2 cześci gdzie one są ? Podobno mam wysłac jakis wagon z dynamitem czy to rozwalić ale gdzie jak tam zadnego wagonu ani dynamitu nie ma pomocy . Co ja mam zrobić od 3 dni się bładze wracałem sie jeszcze raz wszystko przechodziłem i nie mogę .pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ma problemy z questami:

 

1. "Legendarny Kostur Arintha" (II akt). Wiem, że w pieczarach Isteru (w południowym krańcu) jest pierwsza część kosturu i dostać się do niej można poprzez windę. (tam obok windy jest kapliczka do `chant'ów`). Wszystko byłoby fajnie gdyby nie to, że przy tej windzie nie widze żadnych dźwigni. Odkeciłem tylko jakieś zawory przy kontach tej komnaty i wypłynęły 2 małe strumyki wody (nie wiem czy to może mieć jakieś znaczenie dla tej misji).

Jak zejść w dół po kamień ogniskujący ?

 

2. Do kogo mam się zwrócić i co muszę wpierw zrobić, żeby zacząć misję "Klątwa Rahvana" ??

 

...to by było na razie na tyle. Prosze (w miarę możliwości) o szybką pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ma problemy z questami:

 

1. "Legendarny Kostur Arintha" (II akt). Wiem, że w pieczarach Isteru (w południowym krańcu) jest pierwsza część kosturu i dostać się do niej można poprzez windę. (tam obok windy jest kapliczka do `chant'ów`). Wszystko byłoby fajnie gdyby nie to, że przy tej windzie nie widze żadnych dźwigni. Odkeciłem tylko jakieś zawory przy kontach tej komnaty i wypłynęły 2 małe strumyki wody (nie wiem czy to może mieć jakieś znaczenie dla tej misji).

Jak zejść w dół po kamień ogniskujący ?

Musisz troche pokręcić kamerą, przycisk o ile sobie przypominam jest na stopniu schodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam ogromny problem. GATHERING EXCEPTION DATA Ten komunikat pojawia sie zawsze po kilku/kilkunastu minutach grania, potem wyskakuje blad i wywala do windy :mur: Co robic bo w ten sposob nie da sie grac.

 

Mam 2.2 patcha, Service Packa 2, najnowsze stery, system czysty i zdefragmentowany, zmniejszylem nawet o/c ale nadal to samo. :mur:

 

Help!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam ogromny problem. GATHERING EXCEPTION DATA Ten komunikat pojawia sie zawsze po kilku/kilkunastu minutach grania, potem wyskakuje blad i wywala do windy :mur: Co robic bo w ten sposob nie da sie grac. [...]

Tak to czasami jest. Też mam z tym czasem problemy, ale to po dłużyszym graniu, tak po ok. 3, 4 godzinkach mi się tak robi. Może procesor jest za bardzo obciążony :P

 

...ja mam znowu tes sam problem co 2 posty wyżej. "Legendarny Kostur Arintha" i "Arinth Szalony" przeszedłem (dobrze, że wspomniałeś radmax o tym przycisku w schodach bo bym nie znalazł :P), ale ciągle nie wiem jak zacząć tą misję "Klątwa Rahvana". Znalazłem tego kolesia - Rahvana (ducha :P), ale on nie ma dla mnie żadnego zadania. Jedyne co dla niego zrobiłem to jakieś maski tylko przyniosłem, ale to było do zadania głównego. Takto wszystkie poboczne i główne questy przeszedłam...zostało mi tylko to jedno i nie wiem jak się do tego zabrac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mnie moglby ktos pomoc, jestem w trzecim akcie i od kilku dni nie gram bo poprostu nie wiem co zrobic, jestem w gornych rogach cos tam i mam zabic arcymaga prowadze do niego druzyne wale go ile wlezie ale on po jakims czasie zaczyna puszczac jakies kule i gdy taka kula trafi kogokolwiek to zabija nie wiem jaki jest sposob na tego arcymaga moze ktos kto przeszedl gre moglby dac mi jakas rade ... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem....

 

Doszedxlem w II akcie do proroka Vai'kesh....

 

Zaczal uciekac, jak jets napisane w zadaniu....

 

Wczoraj doszedlem do kolejnego miejsca z "gwiazdka" i go spotkalem...

 

Tyle ze on ani nie ucieka, ani nie da sie go zranic...

 

Jak mozna to naprawic??

 

Poza tym nie moge zainstalowac patcha, ani w wersji polskiej, ani w wersji angielskiej...

 

Prosze o pomoc....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już o tym było. To jest błąd w grze. W angielskiej wersji jest to naprawione właśnie patchem 2.20 a w polskiej nie.

Od jakiegos czasu jest patch 2.20 pl, czy likwiduje on juz ten blad spowolnienia gry po najechaniu ja jakiegos npc'a, przedmiot ?

 

http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1058

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...