Skocz do zawartości
ath

Dungeon Siege 2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kupiłem sobie oryginalnego Dungeon Siege`a 2i mam dosc denerwujacy problem:/ Mianowicie po kilku minutach grania wiekszosc napisow w grze zamieniaja sie w kropeczki i inne takie. Szczegolnie jest to denerwujace przy rozmowach bo nic nie widac:( Czy ktos moze wie dlaczego sie tak dzieje??? HELP!:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leonheart - nie jestem pewny, ale może zadziała: language.dll w gł. katalogu i language.ds2res w katalogu resources, ale nie usuwaj tylko przenieś lub zmień nazwę np. language_dll. Czyli odwrotnie do zmiany wer. ang. na pl.

 

snajper3 - hmm dziwne, Twoja grafa powinna udźwignąć DS2, może to wina systemu, spróbuj jednak opisac problem i wysłać do wydawcy w PL - cdprojekt ma tam jakiś dział techniczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie !!

CZY ktoś wie jak zrobić aby postacie były widoczne w grze po dokonaniu aktualizacji z wersji 2.0 do 2.1 ???

Albo jak zainstalować wersje 2.2 ??

Słyszałem że są problemy z przenoszeniem postaci z wersji 2.0 do 2.1 tylko nie wiem jak to zostało rozwiązane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem sobie oryginalnego Dungeon Siege`a 2i mam dosc denerwujacy problem:/ Mianowicie po kilku minutach grania wiekszosc napisow w grze zamieniaja sie w kropeczki i inne takie. Szczegolnie jest to denerwujace przy rozmowach bo nic nie widac:( Czy ktos moze wie dlaczego sie tak dzieje??? HELP!:/

1686360[/snapback]

Witam u mnie pomogło zainstalowanie troche starszych sterowników ( 5.1) lub gdy napisy sie popsuja wychodzenie do windowsa za pomoca ALT+TAB i ponowne wejscie do gry - pomaga także gdy gra zaczyna przycinac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem sobie oryginalnego Dungeon Siege`a 2i mam dosc denerwujacy problem:/ Mianowicie po kilku minutach grania wiekszosc napisow w grze zamieniaja sie w kropeczki i inne takie. Szczegolnie jest to denerwujace przy rozmowach bo nic nie widac:( Czy ktos moze wie dlaczego sie tak dzieje??? HELP!:/

1686360[/snapback]

zmien liczbe kolorow na 16 z 32 ja tak zrobilem i przestaly mi sie napisy zamieniac w kropki B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. mam problem, mianowicie jakim sposobem dostać sie do aktu III po ukonczeniu questa z evangeliną? na mapce nie ma żadnej strzałki do portalu ani nic w tym stylu, może najpierw trzeba uwolnić wszystkie duchy (spirits)? jeśli ktoś jest w stanie mi pomóc to bardzo bym prosił. z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam powiemw skrcie:P

Gra mnie odrzuciła maxymalnie, mimo iz uwielbiam hack&slashe (diablo, revenant,nox, itd) Po pierwsze menu i caly inventory, zeby sie dogrzebac do opcji, czy questów mosialem szukac, zakładki , zakładki! i jeszcze raz zakładki, toż to gra na poziomie diablo a ma tyle opcji, zakladek i menusów, jak jakis NWN lub BG. Po drugie mapa

co za patafian dal strzalke? ehh nie dość ze gra liniowa do bulu, idziesz non stop prosto od czasu do czasu skrecasz w bok, ale i tak dalej prostko (czulem sie jak w jakims kanionie) to jeszcze jak dziecko za rączke prowadzi...do celu, zero wlasnej inwencji, wszystko z gory zaplanowane, ja jedynie klikalem na H i LMB ot cala gra...tak jak juz mowilem zbyt liniowa i nudna a czykolwiek zapowiadała sie ciekawa fabula, to jedyny plus

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie związane z grą.

 

Jak się zaklina przedmioty??. Posiadam np. zbroję oraz jakieś tam kryształy albo inne idę do Zaklinaczki Lunilli ustawiam przedmiot do zaczarowania ale w żaden sposób nie mogę ustawić nic w siatce odczynników albo w zaklęciach. Co muszę zrobić żeby to zadziałało.

 

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RAZOR - każdy z "odczynników" jak je ładnie nazwałeś, ma okreslone przeznaczenie, tzn. może byc użyty tylko w okreslonych przedmiotach. Np. jakiegoś kła czy zęba nie uzyjesz do zaklęcia ksiązki dla czarodziejki bo one przeznczone sa dla walczących bronią w zwarciu lub dystansową. Przy każdym "odczynniku" masz opis w jakich przedmiotach może byc on użyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam następujący problem. W 3 akcie muszę walczyć z trzema magami. Nagrodą jest 4 część tarczy. Problem w tym, że moje dwie czarodziejki giną zaraz po pierwszym ataku czarem tych trzech (i to na kaplicę, nie tylko na chwilę). Wojownik z łucznikiem radzą sobie świetnie i są w stanie we dwójkę roznieść towarzystwo... tylko jest jeden problem - jak owe czarodziejki zostawić gdzieś niżej, czy jest na to jakis sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BLANTMEN - nie denerwuj się, poprostu idź dalej a quest sam się bedzie powoli rozwiązywał, na zasadzie daj mi coś a ja Ci też dam. Trwa to aż do 3 aktu niestety, potem mając juz pamiatke z Aman`lu idziesz do Lelani i quest rozwiązany.

 

pirat - ale powiedz po co chcesz je zostawiać, skoro magowie Ci je zabijaja to co za różnica czy masz je przy sobie czy nie, jak nie chcesz z nimi walczyc to weź sobie kogos innego do pomocy, a czarodziejki zostaw w "INN", ja osobiście też walczyłem tam z 2 czarodziejkami (Taar i Finala) i bardzo dobrze bo dodają bonusy dla pozostałych członków drużyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaciąlem się przy wejsciu do Azunite Catacaombs,w lodowej jak gdyby jaskini jest dziura w ziemi,wygląda to jak szyb,no i są tam jakies cztery symole,nie wiem jak je ustawić żeby mieć możliwosć iśc dalej.Jak to zrobić?

post-18998-1129562258_thumb.jpg

Edytowane przez Gosu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

wlasnie gram sobie w Dungeon Siege i mam dosyc trudnego przeciwnika przed soba i mam amel probly, wiec chcialbym sie dowiedziec czy da sie przejsc gre tylko jedna postacia czy musze wynajac sobie jakas pomoc... poki co gram sam i juz napotykam trudnosci ale interesuje mnei jak bedzie dalej...i czy podczas gry w druzynie tyle samo dostaje sie doswiadczenia i kazda postac, czy jak to wyglada prosze o jakies informacje... Pozdrawiam

Edytowane przez Szpakos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko w związku z secret area. Mam już cały mysterious set + mystery stone. Problem polega na tym, że nie mam pojęcia jak użyć tego chanta :mur: :mur: :mur: . W spisie chantów go nie ma, a mystery stone jest jako quest item, także nie można go użyć. Jakby ktoś miał jakieś inne problemy czy pytania w związku z DS2 to odsyłam tutaj :

 

http://www.gamefaqs.com/computer/doswin/game/914954.html

 

Jest tu opis przejścia gry, mapki, opisy questów, broni, petów itd

 

Będę naprawdę wdzięczny za pomoc w moim problemie. Pozdro :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, z doświadczeniem to nie wiem, ale ja też przez długi czas grałem sam i nie zauważyłem różnicy w szybkości w awansowaniu na kiolejne poziomy z drużyną czy bez. Ale oczywiście mogę się mylić. No a co do gry w pojedynkę, to pewnie można przejśc jedna postacią, ale trwało by to znacznie dłużej bo jednak magia zadaje dużoo większe obrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, ze wiekszosc przeszla ds2 dawno temu i nie prawda, ale albo jestem slepy albo jakis bug gry ;) mam wejsc na zamek i zabic z balisty smoka ;), wszystko spoko wchodze na zamek podchodze do balisty ale smoka ni widu ni slychu :lol:, probowalem jeszcze raz uruchomic gre i od poprzednich teleportow przejsc ale smoka ni ma :lol: wabiliscie go jakos specjalnie zeby go ubic?

P.S. i jeszcze jedno ;) bo moze mi sie w ogole cos w grze zawiesilo ;) lelanii to mam przyniesc glowe mordena, ktora dostaje za statuetke xerii w zamku?

Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...