Skocz do zawartości
Szela

Total Overdose

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.totaloverdose.com/ -oficjalna strona

 

Gra jak dla mnie zapowiada sie ciekawie. Zwolnienie czasu, cofanie go a do tego mnostwo efektownych akrobacji i broni. Grafika przypomina ta z GTA. Jesli chcesz sie dowiedziec czegos wiecej wejdz na oficjalna strone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem - ciekawe...(tylko że tak to o każdej nowej grze można powiedzieć:|)

 

Fajny trailer...tylko czemu ci goście na początku (ci z kupą spluw) mają takie uszy ?? :|...kompleksy jakieś czy co...

Fajnie wygląda motyw z dwoma trumienkami od gitary (Desperados się kłania)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe info.

Total Overdose jest w planie wydawniczym CD Projektu. Ma sie ona ukazac najpierw we wrzesniu na PS2 a pozniej w pazdzierniku na pieca.

Garsc screenow pozyczonych ze strony CDProject :-P :

 

[ img]http://www.cdprojekt.info/nasze_gry/total_overdose/2.jpg[/img]

3.jpg

 

Wiecej tutaj

 

Poczytaj sobie w tregulaminie o wielkości wstawianych obrazków

 

//sgj

 

Edytowane przez sgj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra jest za bardzo arcade'owa ale ujdzie , nawet nie ma opcji aby sie schylic ale za to jest kilka fajnych motywow i ruchow zapozyczonych z max payne'a , prowadzenie pojazdow to zart , a ai jest glupie na maxa ale ta gra ma cos sobie ze nie odinstalujesz jej po kilku min gry

Edytowane przez 730

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądałem filmiki z tej gry (pack ok.20MB)

i to co mogę napisać o tej grze:

przeciwnicy pchają się pod te wybuchające kaczki jak jakieś debile

rozwałka moim zdaniem nawet gorsza od serious sama

gość stoi w miejscu napierdzielają do niego a on do nich jakby nigdy nic

ta gra to dla mnie dno a gta3 nie dorównuje do pięt

i te tornado , twórcy rzeczywiście wypili za dużo tequili

chętniej bym zagrał w grę na podstawie filmu desperados ,miała by

przynajmniej klimat, nie tak jak to coś.dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem :? :? zainstalowalem gierke ale w MENU mam od razu freez..kolory sie troszke rozjezdzaja i musze restartowac kompa :?..stery 78.01..ma ktos cos podobnego?? sciagam teraz demko i zobaczymy co z tego wyjdzie..

 

EDIT:-----------------------

demko tez mi zawiesza kompa :? nawet wczesniej..nie moge kliknąc nawet na START w grze...hmmmm

 

EDIT2--------------------

 

dobra wsio smiga..zmniejszylem dzielnik dla pamiatek :blink: :blink: nie wiem co tej grze przeszkadza..inne smigaja na tamtym dzielniku ze az miło <_<

Edytowane przez lukk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie restartuje, gra śmiga pięknie, a dodatkowo sprawia masę frajdy. Taka świetna arcade'ówka łącząca to co najlepsze w grach konsolowych (klimat, którego niektóre młode ale już zgredziałe osobniki, vide kurdefelek, nie łapią. Tarantino to dla ciebie też patałach?) ze zjadliwą dzięki wysokim rozdziałkom oprawą (na PS2 gierca wygląda koszmarnie i sobie chrumka- piszę o demie z najnowszego Playstation2 Magazine de).

 

Jak ktoś tęskni za systemem walki z Maxa Payne'a, lubi tarantimowskie klimaty i czystą rozpierduchę, to jak najbardziej polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem pare godzin i bardzo dobra gra. Gra mi sie duzo przyjemniej niz w GTA SA. Wole klimat meksyku niz czarny. Muzyka jest swietna, powery tez. Misje za bardzo rozbudowane i przemyslane.. nie polegaja tylko na strzelaniu..fajny slang meksykanski. CIekawy pomysl to zbieranie bonusow za ilosc punktow i podzial na dwie kategorie misji - fabularna i zrecznosciowa w ktorej mozemy dostac nowe umiejetnosci. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak draak - w tym roku tylko pare gier mnie zainteresowalo. Lubie ciekawa fabula i zroznicowane misje w tego typu rodzaju grach. Pare przykladkow;

- misja trzeba ukrasc 3 trucki, wejdz na statek opuscic rurawia i dopiero mozan jechac.. potem drugi zuraw w hali

- wysadzanie 3 zbiornikow - duzo jezdzenia na linach - z wiez do innych lokacji itp fajne. potem ucieczka autem ktorego nie mozna uszkodzic za bardzo

Ogolnie duzo jest jezdzenia na tych linach.. i sa fajne dodatkowe misje - np w wielu miejsach sa takie czaszki - wtedy wlacza sie Day Of The Dead hehe i trzeba zabijac facetow w czarnych kosiumach z namalowanym szkieletem - to daje dopalacze do normalenej gry - np. dwie gitary ala mariachi i przydaje sie podczas misji fabularnych bardzo.. albo powerup ze wbiega facet z bejzbolem i tnie przeciwnikow. Sami miasto nie jest zbyt duze ale uwazam to za plus bo nie za duzo sie bladzi. Osobiscie jak zabladzilem i nie moglem znalezc dzielnicy to wsiadalem w taxi i zawozi tam gdzie trzeba.

Plus tej gry to muzyka i klimat meksyku, narkotyki, dea itp.

Dobra pozycja jak lubisz latwa przyjemna rozrywke w konsolowych stylu. Gra mi sie kojarzy ze znakomita pozycja Dead to Rights.

 

cos dopisze:

odalem karte w ramach gwarancji i mam teraz x300 :) i ta gra smiga 1280 bez zadnego probemu.. zero zwolniej animacji.

Edytowane przez Przemol^N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko przeszedłem 2 razy pod rząd, bo raz to wydało mi się mało. Realizm jazdy samochodami nie istnieje, ale reszta gry jest świetna. Motyw wyskoczenia z jadącego samochodu, bonusy, bronie i muza.. ogólnie cudo. Wystarczy obejrzeć filmiki lub intro do gry.

BTW: Wie ktoś, jak wyciągnąć muzę z intra? Wiem, że można perfidnie nagrać np przez Nero Wave Editor, ale to ostateczność...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...