Skocz do zawartości
bielski

Kac :?

Rekomendowane odpowiedzi

witam

jako ze ten temat pewnie wielu z was przerabia nie raz :] chcialbym abyscie podzielili sie swoimi sposobami/metodami zwalczania kaca :lol: piszac ten topic jestem po imprezie i szukam czegos skutecznego na te cholere zwana kacem :]

pozdro4all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi wlasnie kacyk mija i imho nie ma nic lepszego nzi uzupelnianie plynow w trakcie picia (wczoraj/dzisiaj jedyne plyny jakie uzupelnialem, to piwo ;])

po prostu pij soczki-jakies grejpfrutowe, czy pomaraczowe

 

2kc na mnie dziala, rano bylem rzeski i wypoczety ;]

 

przespac jest w sumei najlepiej, ale ile trzebaby spac zeby calego przespac ;p

 

inna dobra rzecz....efedryna z rana i mzoesz dzialac ;]

nie potrzeba jej duzo, a naprawde s stawia na nogi....

w przeciwienstwie do kawy, po ktorej czlowiek ma ochote sie zachl;astac

 

sa inne sposoby na kaca, ale troche mniej legalne i ich psial nei bede ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysilek fizyczny, w moim przypadku 25km na rowerze najostrzejszym tempem na jakie mnie stac, potem kapiel i spozycie wiekszej ilosci mandarynek ktore wczesniej zapobiegawczo schowalem do lodowki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka sposobow:

1. Mocna kawa z cytryna i duza iloscia cukru

2. Klin (dobrze dziala ale czasem sama mysl o jakimkolwiek alkoholu wywoluje odruch wymiotny) :lol:

3. Soczki kwasne np pomaranczowy grejfrutowy

4. Mocna herbata z duza iloscia cukru (na mnie dobrze dziaal kawy nie pijam)

5. Duzo slodyczy........... (cuker pomaga spalic alkohol)

6. Zimna wrecz zmrozona Coca-cola

Zycze powodzenia w zwalczaniu kaca!!!!!!!!!!!!

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sLiM JiM

Jest kilka sposobow:

1. Mocna kawa z cytryna i duza iloscia cukru

2. Klin (dobrze dziala ale czasem sama mysl o jakimkolwiek alkoholu wywoluje odruch wymiotny) :lol:

3. Soczki kwasne np pomaranczowy grejfrutowy

4. Mocna herbata z duza iloscia cukru (na mnie dobrze dziaal kawy nie pijam)

5. Duzo slodyczy........... (cuker pomaga spalic alkohol)

6. Zimna wrecz zmrozona Coca-cola

Zycze powodzenia w zwalczaniu kaca!!!!!!!!!!!!

:lol:

1468201[/snapback]

o tym jeszcze niesłyszałem :blink: ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na kaca... najlepsze jest powietrze z pompki od materaca :P

 

hmm na kaca z rozrywajacym glowe bolem... cytryna z cukrem :D w moim przypadku sklada do kupy to co zostalo z mojego zoladka i innych wnetrznosci, dzieki czemu moge cos zjesc wypic i wmiare szybko wszystko przemija ;) nie testowane na zwierzetach, ale mi juz to pare razy pomoglo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bol głowy sprawdzony sposob - prysznic w zimmmnej wodzie. bardzo zimnej, zeby lodowata woda lała sie na glowe. Momentalnie bol glowy ustaje.

Na żołądek kefirek, cherbatka dobrze osłodzona z cytryną, rosolek, lekkie cieple jedzenie, i nic nie dolega :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cherbatka dobrze osłodzona z cytryną, rosolek, lekkie cieple jedzenie, i nic nie dolega :P

1468293[/snapback]

H :P no ale jesli zoladek nie dal rady i cokolwiek zjesz/wypijesz po chwili "wylatuje z Ciebie" to sama cytyrynka z cukrem lepsza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

PLAGIAT!!!! PRAWA AUTORSKIE ZOSTAŁY NARUSZONE!!!! Ja napisałem taki temat w kulinariach tylko ktoś "przypadkiem" wykasował całe kulinaria :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi TYLKO i WYŁĄCZNIE pomaga SEN !!!

 

A jak już prześpię pół dnia to prysznic (zimny) i na PIWKO !!! :)

 

Oj jutro mi się zanosi na kaca...... ale wżne co będzie dzisiaj, to jutro będę mówił ""....oj... nigdy więcej...."" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysilek fizyczny, w moim przypadku 25km na rowerze najostrzejszym tempem na jakie mnie stac, potem kapiel i spozycie wiekszej ilosci mandarynek ktore wczesniej zapobiegawczo schowalem do lodowki.

1468119[/snapback]

Dokladnie tak :D . Zimny prysznic i jakis wiekszy wysilek fizyczny (coby wypocic dziada :lol: ). Co do mandarynek to nie sprawdzalem... Ale ogolnie orzezwiac sie warto (soczki itp. :wink: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przedewszystkim zazrec witamine c przed snem i z rana. kafka albo pifko, kapiel i czilałt przy dobrej muzyczce.

1468252[/snapback]

 

no to zamaist witaminy c po prostu pijesz soki w czasie spozywania % i oprocz iwtaminy c masz od cholery innych witamin

 

ktos w spomnial o kawie....

POGIELO CIE??

nie wiem czy mailes kiedys okazje walnac MOCNA kawe po np 3 dniowej imprezie......

glowa napiernicza wtedy jak nigdy i samopoczucie raczej kiepskie....jzu lepsza efedryna :/

 

i na ta kawe nie tylko ja tak reaguje, keidys na wyjezdzie sprawdzalismy rozne metody, nawet mamy gdzies notatki porobione (taki wyjazd naukowy ;p) i to co napsialem wyzej.....dziala na grupe 8 osob najlepiej ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PLAGIAT!!!! PRAWA AUTORSKIE ZOSTAŁY NARUSZONE!!!! Ja napisałem taki temat w kulinariach tylko ktoś "przypadkiem" wykasował całe kulinaria :(

1468385[/snapback]

Kulinaria są na testowym, więc co jakiś czas przeprowadza się tam różne testy (czasami coś znika...).

 

Najlepsze na kaca to powietrze z materaca :)

1468431[/snapback]

Plagiat? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kaca najlepsze jest powietrze z pomki od materaca... :D (ani mrumru)

Albo najlepszym rozwiązaniem jest nie pić dnia poprzedniego, jezeli zaś to sie nie uda mi najbardziej pomaga kąpiel, rosołek i duza ilosc płynów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem wam chłopaki ze kac minal i jest calkiem dobrze :] wedlug mnie to rano jak sie po imprezie budzisz to bez kapieli sie nie obejdzie (zimna) a potem jeszcze kimano, lepiej sie spi po prysznicu (testowane na mnie). Na kaca takze dobra jest woda po ogórach kiszonych albo zimna woda z cytrynka :]

P.S.

ten mój dzisiejszy kac to był najbardziej okrutny jaki kiedykolwiek miałem :] było srogo wczoraj :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sekman

Cały rytulal picia alkoholu jest nastepujacy: pijesz potem cierpisz! tak to musi wygladac!

Jesli chodzi o cierpienie to mowa oczywiscie o suszy i lekkim zmeczeniu. Gdyby nie bylo kaca to kazdy dziennie pił by do "urwania filmu" bez zadnych konsekwencji. Morał jeden: kac musi byc!!!!!!!! :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj bruce w temacie jestes ;]

 

... najlepszy sok z ogorkow... zawiera duzo witaminy C i stawia na nogi. Ja lubie sobie walnac powerade + burn , tez robi dobrze. Oczywiscie wiecie o tym, ze palenie+picie == mega kac? Przynajmniej ja tak mam. (chodzi o palenie tytoniu... jakby ktos o czyms innym myslal ;] ).

 

Z pozostalych metod... to jeszcze mila osoba, ktora pomoze sie przebudzic, rosolek zrobi itd itp.

 

BTW :> czy wy tez tak bardzo nie lubicie budzic sie i byc jeszcze naprutym? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak żołądek odmawia współpracy - słodki kisiel (jakkolwiek dziwne by to nie było). Ma właściwości neutralizujace zatrucie żołądka. Sposób podany przez lekarkę przy okazji jakiegoś innego (nie alkoholowego) zatrucia żołądkowego z czasów dzieciństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...