Skocz do zawartości
Gordon

Call Of Duty 3

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwole sobie odświeżyć temat bowiem pojawił się NOWY FILM z gameplay-a, podobno jest on z PS3, jak dla mnie to grafa prezentuje się średnio żeby nie powiedzieć dennie jak na pseudo możliwości tej konsoli.

Ogólnie panowie idą szlakiem przetartym w Call of Duty 2 czyli robimy super świetnie wyglądający dym, który przykryje pół mapy i nie będzie widać niedoskonałości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak już odświeżyłeś to ja zapodam odświeżoną galerię.

 

http://games.tiscali.cz/clanek/screen.asp?id=10818&a=1

 

Nie ma tu nic porywającego, cieniaste tekstury niemalże wszędzie. Twardo podtrzymuje swoje wcześniejsze wypowiedzi odnośnie zaprezentowanej tu grafiki.

Kucyk, może jednak Ty dostroisz swe oczęta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a która kał of druty miała dobrą grafike? zawsze była raczej średnia, tu liczy się grywalność i klimat wojny.

W pierwszym Call of Duty grafa nie była zła, nawet więcej niż średnia poza tym panowie rozpoczynali pracę i nie mogli liczyć na jakieś duże fundusze i kupić lepszy silnik, albo zatrudnić ekipę do napisania własnego super silnika. W CoD2 poszli na łatwizne dowalając tony efektów z DX9 to wysłużonego engine Q3 co spowodowało duży spadek fps przy włączeniu DX9. W CoD3 który ma być na next-geny spodziewałem się może nie super grafiki, ale przynajmniej porządnej nie zaraz Unreal Engine 3, ale czegoś dużo lepszego niż to co teraz prezentują. Nie wspominając już o fizyce której jak nie było tak dalej nie ma jedynie efekty dźwiękowe jakoś trzymają poziom, ale to też się okaże.

 

Ogólnie tylko dym się prezentuje bardzo dobrze, ale to już widziałem w CoD2, poza tym jeśli się nie zmienia grafy to czym że ona może przyciągnąć graczy, którzy po raz setny będą walczyć na polach Francji ja już mam dosyć tej Francji jakby wojna tylko tam się toczyła czego tak mało jest Belgii, Holandii, Włoch, może jakaś mała misja na Bałkanach (Grecja), a ze strony ZSRR to może Kursk i Polska w CoD była chyba nawet Polska, ale nic specjalnego. No i kiedy ja zobacze naprawdę zrujnowany wojną Berlin...

 

I jeszcze mi się przypomniało Ci co oglądali Kompanie Braci, ja z chęcią bym pośmigał po malowniczej Austrii z Thompsonem w łapie.

 

No i może takie małe marzenie powalczyć ruskimi na polach Festung Breslau.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

call of duty 2 na xboxa działa w dx 9 i nie spada poniżej 60 klatek wiec tam o zwolnieniach nie ma mowy.

 

 

tu macie gameplay z xboxa 360, ponoć ps3 ma mieć ciut lepszą grafe ( ale to ponoć nic nigdy nie wiadomo) gra działa w stałej ramce 60 fps

 

dta tych co oceniają moc w ps3 na podstawie tej gry (wielki lol). to tak jak bym powiedział że Ridge racer na ps2 to szczyt mocy konsoli, a wystarczy go porównać do GT4.

 

http://trailers.gametrailers.com/gt_vault/...ins_gp_h264.wmv

 

 

będziemy grali przedstawicielami czterech narodów - Amerykanami, Brytyjczykami, Kanadyjczykami i of koz Polakami

 

http://www.valhalla.pl/img.php?id=33964

 

to chyba wystarczy żeby zagrać w tą gre :)

Edytowane przez rockers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ścisłość to CoD2 na xbox-360 miał gorsze tekstury niż na PC i napewno nie chodził w stałym frameracie 60fps.

 

Nie oceniam mocy konsoli na podstawie gry, tylko jakość gry na podstawie tego co może zaoferować PS3.

 

Co z tego że w grze będzie można grać Polakami, Kanadyjczykami i jak zawsze Angolami i Amerykanami skoro będziemy walczyć tylko i wyłącznie na polach okupowanej Francji ja już mam dosyć po raz setny zdobywać plaże w Normandii chce tego o czym pisałem wcześniej UROZMAICENIA TERENÓW i dla twórców CoD3, II WŚ jak sama nazwa wskazuje nie toczyła się tylko we Francji.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ścisłość to CoD2 na xbox-360 miał gorsze tekstury niż na PC i napewno nie chodził w stałym frameracie 60fps.

 

Nie oceniam mocy na konsoli na podstawie gry, tylko jakość gry na podstawie tego co może zaoferować PS3.

 

Co z tego że w grze będzie można grać Polakami, Kanadyjczykami i jak zawsze Angolami i Amerykanami skoro będziemy walczyć tylko i wyłącznie na polach okupowanej Francji ja już mam dosyć po raz setny zdobywać plaże w Normandii chce tego o czym pisałem wcześniej UROZMAICENIA TERENÓW i dla twórców CoD3, II WŚ jak sama nazwa wskazuje nie toczyła się tylko we Francji.

 

Można by też w okupowanej Polsce grać czy też więcej na wschodzie.... Sowietami graliśmy tylko kilka misji ,a dla mnie właśnie w 2 były najlepsze. Więcej urozmaiceń... Co do grafiki to troszkę słaby skok w porównaniu do 2. To PS3 tylko na tyle stać czy samych twórców ,którzy nie potrafią albo nie chcą wykorzystać mocy obliczeniowej konsoli

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ścisłość to CoD2 na xbox-360 miał gorsze tekstury niż na PC i napewno nie chodził w stałym frameracie 60fps.

ale na jakim odbiorniku grałes? bo u mnie na zwykłym CRT ( grałem w demo na xboxa 360) dało się zauwazyć ze 2 lekkie zwolnienia.

 

u kumpla na 32 calowym lcd, z tego co zaobserwowałem nie było zadnch najmniejszych zwolnien animacji. Wszystko działało perfekt płynnie

 

Niestety gry na xboxa 360 robione są pod wysoką rozdziałke, i na zwyklym TV są skalowane w dół (zabiera to dodatkową moc konsoli) , dlatego moze coś ci zwalniało....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale na jakim odbiorniku grałes? bo u mnie na zwykłym CRT ( grałem w demo na xboxa 360) dało się zauwazyć ze 2 lekkie zwolnienia.

 

u kumpla na 32 calowym lcd, z tego co zaobserwowałem nie było zadnch najmniejszych zwolnien animacji. Wszystko działało perfekt płynnie

 

Niestety gry na xboxa 360 robione są pod wysoką rozdziałke, i na zwyklym TV są skalowane w dół (zabiera to dodatkową moc konsoli) , dlatego moze coś ci zwalniało....

U siebie x360 nie mam, ale byłem nie tak dawno u mojego kuzynka kolegi z ciekawości oblukać tę maszynkę i u niego na 32 calowym zwykłym TV może jakoś takich zwolnień nie widziałem (grałem ze 3 środkowe levele 1 w Afryce i 2 we Francji). Może moje oczy nie są już takie jak kiedyś, ale wydaje mi się że 60 fps to nie miało może 40-45 ale chyba nie więcej choć ciężko to stwierdzić na oko, ale 60fps to wiem jak wygląda na kompie i da się zauważyć różnice między 40 a 60 fps. Co do tekstur gorszej jakości na x360 względem PC było pisane w temacie o CoD2.

 

Devil o odmienności terenów pisałem parę postów wyżej jestem pewien że też byś chciał pograć ruskimi w Festung Breslau.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ale placzecie, mi w kazde Call of Duty gra sie przyjemnie, gra nie musi miec jakiejs pieknej grafy.

mastertab - polakami jeszcze nie grales :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale placzecie, mi w kazde Call of Duty gra sie przyjemnie, gra nie musi miec jakiejs pieknej grafy.

mastertab - polakami jeszcze nie grales :).

 

Ale przyjemniej jest jak można na czym zawiesić oko. A nie kanty ,tekstury dość kiepskie jak na PS3 ? No bez przesady Pioorek.

 

EDIT. No ja jeszcze w żadnej FPP w realiach II WŚ nie grałem rodakami... Bo my chyba wg.zagranicznych producentów nie walczyliśmy na żadnych frontach.. Teraz ma to się chyba zmienić.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pioorek nie grałem polakami i nie zagram bo ani PS3 ani X-360 kupić nie zamierzam, chodziło mi tylko o takie rzeczy jak:

 

1. Biedna grafa jak na możliwości next-genów, tylko dym fajny nic poza tym, myślałem że będzie jakiś postęp graficzny w stosunku do CoD2

 

2. Znowu wyzwalamy Francje jakby nie było innych krajów w europie w końcu to II WŚ, a nie II Wojna o Francje o czym pisałem wcześniej...

 

...ja już mam dosyć tej Francji jakby wojna tylko tam się toczyła czego tak mało jest Belgii, Holandii, Włoch, może jakaś mała misja na Bałkanach (Grecja), a ze strony ZSRR to może Kursk i Polska w CoD była chyba nawet Polska, ale nic specjalnego. No i kiedy ja zobacze naprawdę zrujnowany wojną Berlin...

 

I jeszcze mi się przypomniało Ci co oglądali Kompanie Braci, ja z chęcią bym pośmigał po malowniczej Austrii z Thompsonem w łapie.

 

No i może takie małe marzenie powalczyć ruskimi na polach Festung Breslau.

Żeby nie było grałem we wszystkie części, dodatki jakie pojawiły sie na PC i grało mi się w nie super w CoD 2 pomykam od czasu do czasu nawet teraz, ale Francji mam już powoli dosyć głównie misje w ZSRR i Afryka.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem juz w kazda czesc Call Of Duty, i za kazdym razem bardzo mi sie spodobalo. Prawda jest ze juz spory kawal czasu nie gram, bo nie mam czasu, i zapewne w kolejna czesc jesli wyjdzie na PC, to tez nie pogram, ale nigdy mi nie przeszkadzala grafika, wrecz przeciwnie, moim zdaniem byla wysmienita dla oka. Jak miala by byc jakas super sztuczna 3d, to gdzie ten klimat? :| Super atmosfera, i w ogole II wojna sprawiaja najwieksze wrazenia z tej gry, a nie zadne tam dx9 w cod2 :>. Takze nie wazne jakak by nie byla grafika w cod3, to i napewno im kolejny raz wyjdzie wysmienita gierka, w ktora bedzie pykalo jak zwykle rekordowa ilosc graczy :twisted:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Pioorek nie grałem polakami i nie zagram bo ani PS3 ani X-360 kupić nie zamierzam, chodziło mi tylko o takie rzeczy jak:

 

1. Biedna grafa jak na możliwości next-genów, tylko dym fajny nic poza tym, myślałem że będzie jakiś postęp graficzny w stosunku do CoD2

 

2. Znowu wyzwalamy Francje jakby nie było innych krajów w europie w końcu to II WŚ, a nie II Wojna o Francje o czym pisałem wcześniej...

Żeby nie było grałem we wszystkie części, dodatki jakie pojawiły sie na PC i grało mi się w nie super w CoD 2 pomykam od czasu do czasu nawet teraz, ale Francji mam już powoli dosyć głównie misje w ZSRR i Afryka.

Domyślam się, że jesteś miłośnikiem ralizmu. Jak dla mnie COD był od zawsze prostą strzelanką realizmu i reali jak i prawdziwego pola bitwy to tam za dużo nigdy nie było. Sinlge player był do bólu liniowy i jak dla mnie za monotonny.

 

Co do wyjścia to całkiem możłiwe, że wydadzą na PC po tym jak zrobią na konsole chociaż kto wie może i nawet dostaniemy CoD3 przed premierą PS3. Ja łez lać nie będe w CoD zawsze mi siępodobał tylko Multi Player ( CoD1 single przeszedłem po roku grania w multi tak dla ciekawości a CoD2 SP jeszcze nie tknełem) teraz mam zamair kupić Red Orchestre ponoć gra bije realizmem reszte MoHów i CoDów i 3 chyba tu nic nie zmieni. A przekładanie premiery PS3 też już jest wnerwiające ale co zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

bo wlosi sie nie maja czym chwalic, to tchorzliwy narod, wystaryczy odpalic discovery i posluchac wywiadow z ludzmi ktorzy jeszcze zyja i pamietaja, jak wlosi wracali z fronu zapchanymi drogami ktorymi uciekali cywile, i mowili do nastepnej zmiany idacej na pierwsza linie fronu "nie idzcie tam, - tam sa niemcy" no comment, ciekawe o czym ta kampania miala by byc hehe chyba o aliantach walczacych na ziemiach wloskich :-) i po poswieceniu polskich zolnierzy. Tylko ze polska jest malo popularna lepiej jest zrobic znowu odcinek z cyklu "bohaterscy amerykanie wyreczaja wszystkie narody europy" przy czym jeden hamerykanski "paraszuter" stanowi ekwiwalent plutonu europejskich wojsk sprzymierzonych.

Edytowane przez hooded man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że Włosi byli tchórzami to wiemy ale i żabojady też nie mają się czym chwalić a jednak producenci gier tylko ten kraj widzą jako główne pole bitwy, niech mi ktoś powie jak już wcześnie pisałem o urozmaiceniu terenów czego do tej pory nikt nie zrobił w grze naprawde zrujnowanego Berlina no chyba że według twórców gier o tematyce II WŚ wojna na terenie Niemiec się nie toczyła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Zrujnowany" Berlin był (głowy sobie uciąć nie dam) w Sniper Elite. A co do CoD2 i jego oprawy graficznej- z DX 9 wygląda świetnie i już od 9 miesięcy są karty, które z palcem w nosie zapewniają wysoki framerate w rozdz. 1280x1024, więc twierdzenia, że CoD nigdy nie miało dobrej oprawy AV to mijanie się z prawdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo wlosi sie nie maja czym chwalic, to tchorzliwy narod, wystaryczy odpalic discovery i posluchac wywiadow z ludzmi ktorzy jeszcze zyja i pamietaja, jak wlosi wracali z fronu zapchanymi drogami ktorymi uciekali cywile, i mowili do nastepnej zmiany idacej na pierwsza linie fronu "nie idzcie tam, - tam sa niemcy" no comment, ciekawe o czym ta kampania miala by byc hehe chyba o aliantach walczacych na ziemiach wloskich :-) i po poswieceniu polskich zolnierzy. Tylko ze polska jest malo popularna lepiej jest zrobic znowu odcinek z cyklu "bohaterscy amerykanie wyreczaja wszystkie narody europy" przy czym jeden hamerykanski "paraszuter" stanowi ekwiwalent plutonu europejskich wojsk sprzymierzonych.

Czy ja powiedzialem o graniu Wlochami? Sorry, ale ta nacja moznaby co najwyzej jakies wyscigi rozgrywac ;)

 

Chodzi mi wlasnie o operacje aliantow we Wloszech - ladowanie na Sycylii, natarcie od poludnia, Monte Cassino, linia Gustawa... ta kampania obfitowala w burzliwe momenty, jest z czego wybierac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo wlosi sie nie maja czym chwalic, to tchorzliwy narod, wystaryczy odpalic discovery i posluchac wywiadow z ludzmi ktorzy jeszcze zyja i pamietaja, jak wlosi wracali z fronu zapchanymi drogami ktorymi uciekali cywile, i mowili do nastepnej zmiany idacej na pierwsza linie fronu "nie idzcie tam, - tam sa niemcy" no comment, ciekawe o czym ta kampania miala by byc hehe chyba o aliantach walczacych na ziemiach wloskich :-) i po poswieceniu polskich zolnierzy. Tylko ze polska jest malo popularna lepiej jest zrobic znowu odcinek z cyklu "bohaterscy amerykanie wyreczaja wszystkie narody europy" przy czym jeden hamerykanski "paraszuter" stanowi ekwiwalent plutonu europejskich wojsk sprzymierzonych.

oo pamietam ten text z odcinka o ww2 na discovery ale to bylo o francuzach i ich bohaterskiej postawie w 40r

 

wlosi nie byli tacy zli oni nie mieli motywacji i tyle. Z reguly wcieleni badz zgloszeni do armii aby zarobic kasiorke i raczej nie podzielali entuzjazmu ducze i sensu ich udzialu w wojnie

Co nieznaczy ze jest to tchorzliwy narod bo jakby siegnac dalej w przeszlosc to Imperium rzymskie to nie byla psia wolka a legiony rzymskie to raczej nie byla banda tchorzy

Wlochy z roku 39-45 mozna raczej okreslic narod na rozdrozu zadowolonym swoim status quo ( podobnie jak francuzi)

W tym ze to wlasnie francuzi byli partaczami robiacymi w gacie na sama mysl o ofiarach z 1 WW2. A polskie naiwniaczki pseudo bohaterzy mysleli ze rusza dupe za lini maginota w razie niemieckiej agresji

Polska powinna isc w pakt z diablem adolfem ale zyd beck wpuscil nas w maliny swoja polityka ahh szkoda gadac

to odnisnie historii

 

 

co do cod3 napewno prezentuje poziom bia3. Silnik graficzny napewno ulepszony i to znacznie widac dopracowane modele fajne cieniowane, podobno niezla prezentacja mimki twarzy postaci i zajefany bump mapping powierzchni ktory od premiery unreal engine 3 napewno bedzie coraz czesciej goscil na naszych monitorach a wiadomo konkurencja nie spi

texturki moze nienajlepsze ale niestety konsola ma ramu ile ma i wiecej miec nie bedzie i w przyszlosci bedzie to pewnym ograniczeniem

 

 

 

:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak przedstawią polską kampanie bo z tego co wiem to ma być :) ;P Pewnie sie kaczorom nie spodoba i zakażą sprzedaży tej gry w PL ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marzę o misjach ruchu oporu w Warszawie 42-44 (akcje w niemieckich kawiarniach, odbijanie polaków więzionych w Pawiaku) no i powstanie oczywiście; do tego troche akcji w lesie, wykolejanie pociągów mmm...

a to tylko kilka pomysłów, można by zrobić całego CoD'a o Polsce heh... naiwne marzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marzę o misjach ruchu oporu w Warszawie 42-44 (akcje w niemieckich kawiarniach, odbijanie polaków więzionych w Pawiaku) no i powstanie oczywiście; do tego troche akcji w lesie, wykolejanie pociągów mmm...

a to tylko kilka pomysłów, można by zrobić całego CoD'a o Polsce heh... naiwne marzenia

Nie liczylbym na wiele. Pewnie bedzie tylko wstepka o Polakach. Cos typu tak jak w cod1, kiedy idziemy ruskimi w Warszawie przez fabryke, nic wiecej... a Kampania Polakami, watpie... A jak juz bedzie, to napewne nie bedzie odzwiercedlac prawdziwcyh wydarzen z 1939-1945 w Polsce :| :?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak przedstawią polską kampanie bo z tego co wiem to ma być :) ;P Pewnie sie kaczorom nie spodoba i zakażą sprzedaży tej gry w PL ;>

beda kaczki kamikadze rozwalajace niemieckie czolgi niezabraknie psa łajki płk tomasza frankowskiego ktory od roku nie moze w nic trafić mimo szczerych checi

Bedzie tez watek szeregowca dudka co tak panicznie bal sie niemcow ze strzelal z zamknietymi oczami a nawet jesli mial otwarte oczy to w nic nie trafial z powodu wrodzonego chronicznego zeza.

Niezabraknie tez watku kaprala zurawskiego ktory zamiast myslec o walce rozmyslal o odwiedzaniu kolejnych sklepów w szkocji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że jesteś miłośnikiem ralizmu. Jak dla mnie COD był od zawsze prostą strzelanką realizmu i reali jak i prawdziwego pola bitwy to tam za dużo nigdy nie było. Sinlge player był do bólu liniowy i jak dla mnie za monotonny.

widac ze chyba nigdy nie grales w cod1 multiplayer, bo opanowanie broni w cod1 nie bylo proste jak w innych grach... cod to gra multiplayer, single byl zawsze jako "dodatek" i nigdy nie byl priorytetem dla tworcow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

widac ze chyba nigdy nie grales w cod1 multiplayer, bo opanowanie broni w cod1 nie bylo proste jak w innych grach... cod to gra multiplayer, single byl zawsze jako "dodatek" i nigdy nie byl priorytetem dla tworcow

:lol: :lol: :lol: Grałem 2 lata po sieci (Ghotic Team, db, Invisible, vNet, K4H i inne) :wink: :razz: Tu akurat mi chodziło o Single player który był prosty. W multi masz racje opanowanie broni było trudniejsze od Quake 3, CSów itp ale grałeś w Red Orchestre? Tam opanowanie broni dopiero moge nazwać w trudnym ( broń lata w rękach tak jak naprawde, podczas biegu trudno cokolwiek trafić w COD można było rushować z tomkiem i walić heady).

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bez zbędnego komentarza też :lol: .

Screen wcale nie mowi o skillu gracza. Mialem nie raz wynki po 34/5, ale na pubach zawsze inaczej bylo niz na prawdziwym pcw. Z reszta sam Onio wie jak raz mu fotomontaz pokazalem ze screena ;]. 40/0 ping 0 ;]. Takze ja na screeny dlugo nie patrze. Dla mnie sie liczy gracza skill tylko wtedy jak cos by pokazal w zespole, na pcw. Ja na pubach mialem statsy niezle, a na pcw zawsze lamilem, gra sie zupelnie inaczej, dlatego tez w dobrych prO klanach nie zagralem :>.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...