Skocz do zawartości
Gość SamoDobro

Black

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SamoDobro

zastanawialiscie sie kiedys, co by bylo, gdybyscie dostali do rak karabin, uzi, pistolet, strzelbe i co tam jeszcze wymyslicie, wskoczyli w skore Arniego w Commando i siali zniszczenie np. w operze paryskiej? do wrogow, ktorzy nie sa prawdziwymi przeciwnikami, tylko sluza twojej dobrej zabawie - jednym slowem sa po to, zeby nie trafiac i umierac efektownie.

do tego skoncentrowanie sie na zabiciu jak najwiekszej ich liczby w jak najkrotszym czasie, w mozliwie najefektowniejszy sposob. i mnostwo detali - kurz, odpryski na scianach, jeki, zranieni wrogowie.

i punktacja nagradzajaca cie za urzadzenie jak najwiekszej jatki.

a potem nastepny level.

kojarzycie Burnout? kraksy samochodowe, rozbijanie sie po miescie bez patrzenia na to, czy samochod sie "popsuje" ;) przy zerowym poziomie realizmu.

taki ma byc Black - gra FPP koncentrujaca sie nie na znalezieniu drogi wyjscia, nie na wyszukiwaniu kluczy, nie na unikaniu kul. koncentrujaca sie na zabicu jak najwiekszej ilosci wrogow w mozliwie najbardziej spektakularny sposob. bez patrzenia na to, czy sie samemu zginie - bo zginiesz w koncu za kazdym razem.

otoczenie ma byc W PELNI "destructable". czyli zniszczyc bedzie mozna wszystko. poczawszy od sciecia drzewka, poprzez wysadzenie w powietrze samochodu i cysterny, na zniszczeniu calego budynku skonczywszy. jak mowia tworcy: "strzelanie z pistoletu ma dawac wiecej frajdy niz strzelanie z jakiejkolwiek broni w jakiejkolwiek grze wczesniej"

tworcy: ci sami, co od Burnouta. platforma: PS2 i po 3 miesiacach XBox. termin: poczatek 2006.

wiec czemu juz o tym pisze? bo mi sie cholernie spodobala idea takiej beztroskiej rzezni. ta gra ma pozwalac na odreagowanie. zero myslenia, totalna destrukcja. Burnout z Uzi i bez samochodu.

jutro postaram sie wrzucic jakies screeny. wygladaja jak Half Life 2 z iloscia wrogow pomnozona przez 10. milo, milo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest nie jest forum o szicie jakim sa konsole :lol:

nie interesuje mnie ze rozpetam wojne poniewaz

pierwszy post zawiera tresci destrukcyjne dla ludzkiego mozgu i chec autora do

bezpretensjonalnej jatki ( prawdopodobnie pod wplywem konsoli ) w zwiazku z czym temat do zamkniecia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo ale po co pisać o grach konsolowych na forum o grach komputerowych ?? Jeszcze rozumumiem tematy o MGS czy GT ale pisanie o każdej grze na konsole jest bez sensu. Idź sobie pisz na forum Neo+ albo PSX Extreme, tam nawet znajdziesz wielu zainteresowanych tematem. Wydaje mi się jednak (patrząc na twoją sygnaturkę) że robisz to specjalnie, jesteś z tych którzy nienawidzą PC i prowadzą samotną krucjatę przeciwko PC :D Był ostatnio taki jeden na forum PClaba ale go wymietli. Czego oczywiście tobie nie życzę, dlatego temat powinien zostać zamknęty moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Łeeee.Ja juz myslalem,ze taki hicior wychodzi na peceta atu.Premiera na xbox,na ps2,a gdzie na peceta ? Kogo to interesuje <znak zapytania>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Precz z fanboyami, którym nie podoba się, że użytkownicy Tweaka, na którym podejmuje się tematy od konsol nowych generacji (subforum Alternatywne Platformy) po sikanie do umywalki (Ośla łączka) chcą podyskutować o grach na konsole. Jak wam się nie podoba, to wyp......ad z tego topicu, nie musicie go czytać, a zainteresowani będą zadowoleni. To nie wy jesteście od ustalania tego, jakie tematy powinno się podejmować; ten akurat w żadnym wypadku nie narusza regulaminu.

 

Prośba do moderatorów: może warto wreszcie by było założyć subforum "Gry na konsole", bo temat staje się z dnia na dzień coraz bardziej popularny, a wtedy nie trzeba by było oglądać "dorosłych wypowiedzi" szowinistów pokroju ar2r i nadmundo.

Edytowane przez Mizc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to jest dzial GRY a nie GRY PC. Mozna pisac chyba tez o grach planszowych;)

 

Niektorym nie podoba sie to ze na ich kochane pecety za wiele tysiecy zloty nie ma gier. Nie ma w co grac. Wszystkie nowe gry sa pisane na konsole i czasami jakis porcik na peceta jest zrobiony.

 

Gra Black zapowiada sie wysmienicie. http://www.gamespot.com/xbox/action/black/index.html?q=black

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

True True :)

 

Gry to Gry, pc czy xbox czy ps2 czy jeszcze planszowe albo na komorce !

Jak ktoś nie lubi konsol i woli grac w rtsy albo mahjong to prosze, ja nic nie mowie,

hahahahahahahaha

hahaha

mozesz grac tez w statki przez wp i wychwalac jaka to wspaniala gra jest, ale

ja wole (naprawde niesamowicie wyjebiscie grywalne) hiciory na konsolki ... hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W porownaniu do ilosci na konsolach to na pc znikoma ilosc chyba ze inaczej pojmujemy wyrazenie grywalnosci

hahahaha

 

chodz przyznaje...

ostatnio nastapila poprawa, ale wiesz czemu

bo pc sie rozwija i przegonil konsole, wiec producenci zaczeli wydawac hiciory na wszystkie platformy, rowniez pc :)

to moja teza jest...:)

 

zawsze myslalem ze konsolki to lipa, dopuki brachol nie kupil ps2 i 32cale tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coż, przyznam że przydało by się bardzo specjalne sub-forum o grach wyłącznie konsolowych i wtedy wszystkie strony były by zadowolone. Nie mam nic do konsol ani gier na nie, ale niepodoba mi się że forum PCtowe jakim jest niewątpliwie forum Tweaka, opanowywane jest przez konsolowców. Macie przecież tyle fajnych for dyskusyjnych, tam sobie piszcie i narzekajcie na PC-ty. Niewyobrażam sobie żeby ktoś napisał na forum Neo+ o jakiejś grze PCtowej, zjedli by go od razu chyba. Nie będę się wdawał w żadne chamskie pyskówki z fanboyami Sony, apeluję tylko, tak jak kolega Mizc, do władz Tweaka o stworzenie subforum dla fanów konsol i gier na te platformy.

 

@Mizc --> Gdybym był tutaj adminem, to wyleciałbyś od razu z banem na IP :blurp:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

W porownaniu do ilosci na konsolach to na pc znikoma ilosc chyba ze inaczej pojmujemy wyrazenie grywalnosci

hahahaha

 

chodz przyznaje...

ostatnio nastapila poprawa, ale wiesz czemu

bo pc sie rozwija i przegonil konsole, wiec producenci zaczeli wydawac hiciory na wszystkie platformy, rowniez pc :)

to moja teza jest...:)

 

zawsze myslalem ze konsolki to lipa, dopuki brachol nie kupil ps2 i 32cale tv

1477271[/snapback]

Mam dokladnie to samo zdanie,jednak podobnie jak kolega wyzej uwazam,ze temat gry na konsole powinien jak najbardziej istniec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komp ma przewage nad konsolami w tym, ze jest uniwersalny :)

 

A co wy myslicie na czym powstawaly te wasze HITY, na konsolach?? :lol:

 

A pozatym sprawdz sobie jak zbudowana jest konsola. :lol:

 

I to by bylo tyle na temat konsol a co to gry to moze na kompa tez wyjdzie skoro na Xa bedzie. Przydala by sie jakas alternatywa dla Painkillera bo ile mozna strzelac do tych demonow :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mizc --> Przejrzałem sobie twoje posty i już wiem z kim mam do czynienia. Głosisz śmierć PC i gier na tą platformę. W takim razie wygląda na to że mój komputer jest duchem, a cała masa świetnych gierek w które ostatnio gram, to tylko wymysł mojej wyobraźni... Ciekawe :D I nawet nie zaczynaj mnie przekonywać że tylko konsola służy do grania, bo już żygać mi się chce jak to czytam. Nie mam nic do konsol, BA, nawet chcę sobie kupić PStwo SLIM, ale do jasnej cholery, mam już dosyć ludzi którzy na każdym kroku głoszą swoje chore teorie o końcu gier na PC. Oczywiście rynek gier koputeorych ma spory problem który nazywa się piractwo i to chamuje troszkę rozwój tego rynku, ale o upadku nie ma mowy, a gier na PC jest wciąż mnóstwo i będzie mnóstwo. Amen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komp ma przewage nad konsolami w tym, ze jest uniwersalny  :)

 

A co wy myslicie na czym powstawaly te wasze HITY, na konsolach??  :lol:

Ha. Jakie znaczenie ma podczas grania uniwersalnosc danej maszyny? Mozna powiedziec z palmtop z gsm ma przewage nad pc bo jest bardziej uniwersalny.

 

Co do powstawania gier .... nie rozumiem tego argumentu.

Pecet nadaje sie do wielu spraw.. konsole tez do kilku. Doskonale sie nawzajem uzupelniaja.

Edytowane przez Przemol^N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@nadmundo, nie zauważyłeś o co w tym temacie chodzi? Wyciągasz jakieś moje wypowiedzi z innego tematu, dlaczego tam nie odpowiesz/odpowiedziałeś na moje argumenty. Masz prawo się nie zgadzać. Wg ciebie rynek gier PC może być obecnie w latach świetności, ze świetlaną przyszłością, podczas gdy rynek konsol to przeżytek i chyli się ku upadkowi. Można mieć różne zdania, ale jakbyś przeczytał więcej moich postów, to byś zauważył, że ja gram i na PC i na konsolach.

 

Powodem mojej reakcji było WYŁĄCZNIE to, że na forum GRY, gdzie pisze się o choćby gierkach na emulatory w przypadku zapodania tematu o grze na konsole ludzie naskakują na założyciela. Nie bądźmy dziećmi. Kto na czym gra to jego sprawa, ale to forum to GRY i wielka szkoda, że niektórzy za GRY uważają wyłącznie gry na PC.

EOT

 

Co do tematu, to od tej pory będę bacznie obserwował prace EA/Criterion nad tą gierką, IMO twórcy Burnouta nie mogą wydać gniota :). Przyznam się, jeszcze o niej nie słyszałem, ale to właśnie zasługa założyciela topicu, że teraz wiem o co biega. Tym samym proponuję, można by wprowadzić np. jakieś znaczniki przed tytułem tematu, np. [PC] albo [XBOX] albo [PS2] itd., których wszyscy by przestrzegali i wtedy żaden "gracz", którego kłuje w oczy, że inni chcą dyskutować o grze na inną platformę niż jego ukochane PC nie musiałby wchodzić i żądać zamknięcia. Albo najlepiej jakieś subforum ;)

Edytowane przez Mizc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest nie jest forum o szicie jakim sa konsole  :lol:

nie interesuje mnie ze rozpetam wojne poniewaz

pierwszy post zawiera tresci destrukcyjne dla ludzkiego mozgu i chec autora do

bezpretensjonalnej jatki ( prawdopodobnie pod wplywem konsoli ) w zwiazku z czym temat do zamkniecia  :D

1477001[/snapback]

wyjdź jak nie kumasz że granie to nie tylko pc...a destrukcja się już odbiła...widać po poście na kim... :mur:

 

a wracając do tematu gierka zapowiada się na całkiem całkiem super bezpretensj

onalną jatkę -tutaj masz rację -ar2ur -ale tylko w tym przypadku

ps.ma ktoś jakieś nowe screeny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. To jest forum GRY a nie GRY na PC ale...

2. ...dobrym pomysłem jest stworzenie subfora o grach na konsole albo tak, jak ktoś to zaznaczył, dopisywać przed nazwą topicu system z którego to pochodzi

3. Jak ktoś chce się doczepiać do konsol to jego sprawa ale IMO GRY TO GRY a to że reszta topiców jest stricte pecetowa (Platforma Intel, Platforma AMD, Karty graficzne itd.) nie znaczy że tutaj nie mozna pisać o grach na konsole...A co, boicie się że Tweak straci w oczach innych zatwardziałych PCtowców :D

 

4. Gra Balck zapowiada się nieźle...zresztą serwis IGN przyznał jej nagrodę na targach E3 za najlepszą grafę na PS2.....Fajnie byłoby zobaczyć jakiś filmik ale chyba narazie nic takiego nie ma :(.

 

Narka i może się nie kłóćmy bo to głupie jest.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo... Gra prezentuje sie nieźle. Słyszałem o niej ale nie wiedziałem że robi ją Criterion. Świetnie że oni sie tym zajeli bo to są prawdziwi mistrzowie optymalizacji. Ciekawie zapowiada się także możliwość rozwalenia prawie wszystkiego wokół ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 września (a więc 2 dni temu) pojawił się pierwszy trailer tej gry (do pobrania z serwisu www.ign.com) i muszę powiedzieć że robi bradzo dobre wrażenie! Ładne wybuchy, zniszczalalne elementy otoczenia i co najważniejsze gra wygląda naprawdę super jak na możliwości PS2 (bo właśnie z niej pochodzi trailer) a co jeszcze lepsze, nie zauważyłem nawet jdengo momentu spadku framerateu (nawet jeżeli coś było to na tyle małe że można to olać) a walki tam było naprawdę dużo. Oczywiście ja zdaję sobie sprawę, że programiści mogli wrzucić do filmiku momenty w których jest płynnie ale mam nadzieję że cała gra będzie tak dobra jak to co widać na filmiku. Polecam zalookać!

 

http://media.ps2.ign.com/media/668/668817/vids_1.html

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zlookałem i rozpierducha jest nieziemska, no i ta oprawa a/v, no ale trudno się tu dziwić, przecież odpowiedzialny za nią jest Criterion Games...

 

http://www.gamerankings.com/itemrankings/l...reviewid=574501

 

znajdziecie tam trailer w 640x480 do ściągnięcia za free, polecam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gralem w Backa w mediamarkt, wszystko fajnie tylko na TV nic nie widac. Telewizory sie nie nadaja do grania wg. mnie. Ktos pisal ze ps2 i 32" to fajna sprawa. Ja twierdze ze to katastrofa. Grajac w Dooma3 na 29" plaskim 100hz TV omijala mnie ponad polowa detali i odruchowo patrzylem w matryce lapka w natywne 1280x800. PS2 nie oferuje wysokiej rozdzielczosci. Black dopiero na x-box360 badz ps3 (zapowiedzianej prawdopodobnie na 2007 - lol) bedzie wygladac "godnie". Ale chyba na ps3 to juz bedzie za stara ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety, tak to jest kurek, gdy sie czlowiek przyzywczaja do wysokich rozdzielczosci. Wiem z wlasnego doswiadczenia, bo jak siadalem do chrupiacego, w niskiej rozdzialce killzone to tez nie moglem w to grac po sesji w FC, HL2 i D3. Dopiero po kilku h gdy moj zmysl wzroku i po czesci rowniez wyobraznia, ktora w pewnym sensie maskowala te niedorobki, przyzwyczaila sie do obrazu, wtedy moglem dopiero cieszyc sie tą grą. A pamietam w empiku jak zobaczylem killzone dlugo jeszcze przed tym jak tą grę mialem w domu, to w ogole nie moglem patrzec. Blacka musze oblookac w najblizszym czasie. W kazdym razie jesli masz mozliwosc przysiedzenia przy grze dluzszej chwili to zrób tak, bo moze bedziesz miał ten sam motyw co ja ;) Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

gralem w Backa w mediamarkt, wszystko fajnie tylko na TV nic nie widac. Telewizory sie nie nadaja do grania wg. mnie. Ktos pisal ze ps2 i 32" to fajna sprawa. Ja twierdze ze to katastrofa. Grajac w Dooma3 na 29" plaskim 100hz TV omijala mnie ponad polowa detali i odruchowo patrzylem w matryce lapka w natywne 1280x800. PS2 nie oferuje wysokiej rozdzielczosci. Black dopiero na x-box360 badz ps3 (zapowiedzianej prawdopodobnie na 2007 - lol) bedzie wygladac "godnie". Ale chyba na ps3 to juz bedzie za stara ;)

Wszystko ladnie pieknie, ale:

- w Media Marktach grasz jakis metr od TV stojac i trzymajac pada, ktory jest przymocowany do jakiegos standa

- ja mam w domku 29" LCD i z ~3m, lezac na lozeczku i grajac w Blacka nie mialem wrazenia, ze mnie cokolwiek omija. Odleglosc + wygoda + dobre naglosnienie (5.1 podlaczone cyfrowo do Blacka obslugujacego DD) = efekt nieziemski.

 

Ogolnie (gralem tylko w demo - zarowno na XBoxa jak i na PS2) moja opinia jest nastepujaca: AAAAAAARRRRRRRRRRRRGHHHHHHHHHHHHHHHHHHH!

Takiej rozpierduchy jeszcze nie widzialem. To tak, jakby Dante z Devil May Cry dostal zamiast miecza karabiny, trafil do naszych czasow i mordowal komandosow. FEAR pod wzgledem oczojebstwa nawet sie nie umywa. Mozna czepiac sie tekstur, ze niska rozdzialka, mozna czepiac sie przeciwnikow, ze prawie wszyscy tacy sami, ale tego jak mozna prawie wszystko zniszczyc (seria z kalacha scina znaki drogowe, z budki telefonicznej zostaje sam szkielet, okna we wszystkich budynkach ida w drobny mak, neony spadaja na ziemie, wraki samochodow wybuchaja), jak umieraja wrogowie (jak w filmie!!! efektowniej niz w Commando!), jak to wszystko jest oswietlone (volumetric lights znane z FEARa sa, a jakze!), jakie to jest GLOSNE (sam pistolet ma taki odglos, ze az chce sie strzelac, do tego wibracje Dual Shocka) - wszystko to sklada sie na gre, jakiej jeszcze chyba nie bylo. To prawie Metal Slug z widoku FPP tyle, ze troche na powazniej. W demku jest PONAD 50 przeciwnikow do rozwalenia. Na mapce o powierzchni mniej wiecej... dworca z HL2? Tego z poczatku gry. Tego sie nie da opisac. Jestesmy Commando skrzyzowanym z Rambo i Chuckiem Norrisem w jednym. Animacja 60FPS i trzyma staly poziom. Roznic miedzy wersja na XBoxa i PS2 za duzych nie ma. Moze XBox ma minimalnie lepsze tekstury. Taki wyrazniejsze sie wszystko troche wydaje. No i pad od Xa jednak lepiej sie spisuje do FPP.

Okresle to tak: Wolfenstein 3D byl rewolucja. Doom i Doom II spowodowaly szczekoopad. Duke Nukem 3D wessal mnie i przykul do monitora na dlugie tygodnie. Quake I powalil sugestywnoscia i prawdziwym 3D. Quake III szybkoscia rozgrywki. Half Life I fabula i klimatem. Far Cry zachwycil krajobrazami. Doom III zachwycil cieniami. HL2 zrobil na mnie bardzo duze wrazenie. FEAR zobil na mnie ogromne wrazenie dzieki cieniom i rozpierdusze tam panujacej. Demo Black jak dla mnie zjada to wszystko na sniadanie. A to tylko pierwszy etap z gry. Demko od jakichs dwoch tygodni odpalam codziennie. Gdyby nie RE4 w ktorego katuje wieczorami - juz bym kupil gre. Nie moge sie juz doczekac konca Residenta, zeby z czystym sumieniem grac w Blacka. Rewolucja w FPP? Oj jak najbardziej. Kolejny powod dla kupna konsoli? Oj jak najbardziej. Najbardziej krwawa jatka w historii gier video! Tak, tak, tak! Szukacie fabuly? Omijac gre z daleka. Szukacie rozrywki? Chcecie sie wyzyc? Wygodny fotel, odpowiednia odleglosc od TV, dzwiek najlepiej 5.1 i...

 

P.S.

Grajac w demko momentami brakowalo mi na dole licznika zabitych - i przypomniala mi sie scena z HotShots bodajze: 30 zabitych, 50 zabitych, zabitych wiecej niz w Commando, zabitych wiecej niz w Rambo I, Rambo II, Rambo III - najbardziej krwawy film w dziejach ludzkosci! Tutaj by bylo najbardziej krwawa gra w historii gier video. Riddick to pikus. Serious Sam to miekka rasia. Gordon Freeman to ciota. Black zjada ich na sniadanie i przezuwa Chuckiem Norrisem.

 

P.P.S.

W pierwszym poscie sa bledy. Gra polega na przejsciu z punktu A do punktu B - i mamy nastepny etap. Gra juz jest na XBoxa, na PS2 premiera w piatek bodajze. W UK leci reklama tej gry. Drzwi do sali - wszystko w bieli, jakis palacyk, pianinko czy inny fortepianik, barok, jakas klasyczna muzyczka w tle. I nagle wszystko zaczyna wybuchac, rozpryskiwac sie, z pokoju prawie nic nie zostaje. Strzalow nie slychac. Ciagle tylko muzyka. I tylko wielki TV na scianie nad kominkiem przedstawia sceny z gry. Swietna :)

Edytowane przez sialala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

eh gra pewnie świetna, szkoda ze o PC'tach zapomnieli :(

Nie zapomnieli - to sie nazywa PREMEDYTACJA. Aha - nie ma trybu MultiPlayer. W ogole. Gra jest dla jednego gracza i jednemu graczowi ma sprawiac radoche. Caly nacisk polozono na to wlasnie. Ja az sie slinie na mysl o dorwaniu pelnej wersji :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość swofford

Ale z was archeolodzy... Odkopać temat z Września 2005 to naprawde dobra sprawa ;]

 

Co do gry to jak nie na PC to niech spada ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...