Skocz do zawartości
Szymoon

Woz marzen

Rekomendowane odpowiedzi

Maserati ehhhh piekna fura...

 

moje mazenia to pelen garaz 1. 911 carrera 4s z jasna skora;2. jako lima passat w8; 3. impraza wrx sti @350-400KM;4. supra ful tun ile sie poprostu da na swiecie moze z silnkiem od sixteena  ;-); mitsubischi 3000gt @ duzo szmocy; nissan 300zx jak wczesniej; nissan skyline za najlepszy uklad jezdny swiata z tunem @ sky is the limit; i wieeeele innych cudownych

 

przy ziemi bardziej to moze celica ts 200KM z tunem ew civka sedan z silnikem od type-ra, fokus st ale 170 raczej ze wzgl na super uniwersalne zawieszenie, moze 3000gt 220KM z allegro wielo letni.....

 

Hehe Subaru Impreza 2.0 400KM?? Sa dwa wyjscia: albo chcialbys wlozyc nowy silnik, albo rozwiercic ten tak ze bys go wymienial na kazdym przegladzie co 15 tys. km... Ludzie zastanowcie sie, kazdy tuning ktory wplywa na konstrukcje silnika (nie mowie o dolozeniu turbo, zwiekszeniu srednicy wydechu) powoduje ze silnik traci na zywotnosci, wszystkie te stuningowane bryki mastahow ze zlotow tuningu stoja prawie caly czas w garazach bo koszty napraw by ich zjadly... Subaru i tak nie moze sie cieszyc z wytrzymalosci tego silnika (bo za dlugo sie na nim bezawaryjnie nie pojezdzi (nic dziwnego 130koni z litra to bardzo duzo...) a jeszcze go dokrecac??) Po co?

BTW Do supry by sie raczej nie zmiescil silnik od sixteena o ktorego rewelacyjnej technice uzycia 16 clindrow juz pisalem (teraz mazda chyba pracuje nad 4 cylindrowcem w ktorym 3 by pracowaly a 4 wlaczal sie przy przyspieszaniu...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee tam gustu nie macie :D

http://www.republika.pl/jaguars/xj220a.jpg

http://www.republika.pl/jaguars/stypec.jpg

http://www.republika.pl/jaguars/xkra.jpg

niema jak Jaguar

a ostatecznie to jakiegos t-80 albo inego Pandura  :twisted:

 

:twisted: A moze takiego co ? :twisted: Tanio odsprzedam :twisted:

:twisted: FotO :twisted:

 

Pozatym czytałem, że wymyślili nowy silnik Diesla który przy pojemności 1,3 pozwoli rozkulać autko do 257 km/h (wcześniej na 1,3 Dieslu to 200 km/h to był problem) :roll: Silnik ma wykorzystywać technologie Common Rail i być wprowadzony już niedługo 8) Jak znajde linka to posta updatne, sami przeczytacie 8)

 

Update:

 

Nie o tego lkinka mi chodziło ale tego tesh możecie przeczytać

Auto-Świat: Ekstremalny diesel i nie tylko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajny ten Jaguar tak btw silnikow to Diesle sa najlepsze ojciec mi opowiadal ze jak studiowal na politechnice to nial kumpla ktory zajmowal sie silnikamiwziol silnik od czegos na J nie pamietam ale to motocykl(polski jakis taki co byl jeszcze w prl) i zrobil mu male oc i wycisnol z niego 400km niestety dlugo silnik nie pozyl :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yamroz

 

nie wiem dlaczego dziwi Cię moc rzędu 350-400 KM z dwulitrowej Imprezy. Silniki w autach WRC są dławione za pomocą tzw. zwężki która ogranicza średnice kanału którym dostaje się powietrze do silnika do skromnych 35 mm. Rajdowcy niejednokrotnie podkreślają że bez zwężki moc aut sięgałaby 500 KM.

Nie zmienia to jednak faktu że takim autem raczej ciężko by się jeździło na codzień ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yamroz

 

nie wiem dlaczego dziwi Cię moc rzędu 350-400 KM z dwulitrowej Imprezy. Silniki w autach WRC są dławione za pomocą tzw. zwężki która ogranicza średnice kanału którym dostaje się powietrze do silnika do skromnych 35 mm. Rajdowcy niejednokrotnie podkreślają że bez zwężki moc aut sięgałaby 500 KM. 

Nie zmienia to jednak faktu że takim autem raczej ciężko by się jeździło na codzień ;-)

Nie rozumiesz o co mi chodzi chyba... Czy ja napisalem ze nie mozna?? Alez prosze mozna, tylko jedno ale. Wiesz jaka jest przecietna zywotnosci silnika rajdowego ok. kilka(nascie) km... (i to z naprawami w miedzyczasie). Przy spokojniejszej jezdzie wydluzmy ten okres 10-20krotnie? I jak? Dlugo bys sobie na nim nie pojezdzil... O to mi chodzilo. Sa pewne normy, i zeby silnik zyl dlugo i szczesliwie nie powinno sie przekraczac 100-120 koni z litra, wyzej to dla silnika meczarnia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha jeszcze jedna sprawa dotyczaca Imprezy WRX STI 400KM, porownaj sobie materialy uzyte do produkcji IMPREZY ST42 a cywilnej wersji. Jakosc metali przede wszystkim, z czego jest blok glowny, z czego nasada cylindra,tlok itp. Jakie sa domieszki itp... Jeszcze raz mowie. Nie ma mozliwosci zeby z litra uzyskac 200 koni bez ZNACZNEGO zwiekszenia zuzycia paliwa (ktore i tak nie jest male a bak ma tylko 55 litrow jesli dobrze pamietam - co przy wzroscie zuzycia o 50% wystarczylo by na przejechanie 200 kmetrow bez tankowania LOL) i STRASZNEGO skrocenia zywotnosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Terenowe Lamborghini LM-002- zjawiskowe auto. Wygląda trochę jak Hummer , ale jest o wiele większe i ma silnik od Diablo-444 KM 8) Występowały też 495 KM.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Factory

Transmission: 5 spd man

Engine: 5167 cc V12

Torque: 368 lb-ft @ 6800 rpm

Horsepower: 444 bhp @ 6800 rpm

0-60 mph: 8.5 sec (0-100 km/h)

Top Speed: 210 km/h

Tires: 345/60VR15 Pirelli Scorpion

Brakes: disc / drum

Suspension: Independent, coil springs and

Track: 1615 mm

Length: 4900 mm

Width: 2000 mm

Curb Weight: 2700 kg

Height: 1850 mm

 

Dołączona grafika

 

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferrari Enzo Ferrari

Ford Boss mustang '70

ford mustang Shelby GT500 lata 60

ford svt mustang cobra r

lamborghini murcielago

 

 

 

 

ford mustang GT

toyota celica

 

wystarczal mi moj poprzedni woz Astra F 1.6 hatchback, ale ktos go sobie porzyczyl. fakt, ze zostal znaleziony po 2 miechach, ale bez przednich kol, przednich blotnikow i swiatel, pasa przedniego i maski, dodatkowo ze zdemontowanym osprzetem silnika, komputerem i fotelami, po za tym byl strasznie poobijany. Ale AC rulez, kto nie placi to niech zacznie bo to sie oplaca, fakt, ze nie zwraca samochodu po jego utracie, ale zmniejsza bol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko jedzo marzenie:  

 

Mclaren F1

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

ehhhhhhhhhh  :D

8) Z tego co wiem to autko ma śliczne osiągi ale jest jednoosobowe... jak tym gdzieś laske np zabrać ? :?

:wink: Viper SRT-10 2003 RuLeZ Dołączona grafika :wink:

 

Powiekszam swoje marzenie 8)

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" Z tego co wiem to autko ma śliczne osiągi ale jest jednoosobowe... jak tym gdzieś laske np zabrać ? "

Wcale nie jest 3osobowe. Jedna osoba z przodu i dwie cofniete z tylu po bokach... Wiec mozna zabrac dwie laski:D...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" Z tego co wiem to autko ma śliczne osiągi ale jest jednoosobowe... jak tym gdzieś laske np zabrać ?  "

Wcale nie jest 3osobowe. Jedna osoba z przodu i dwie cofniete z tylu po bokach... Wiec mozna zabrac dwie laski:D...

 

jednym slowem - STEREO :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" Z tego co wiem to autko ma śliczne osiągi ale jest jednoosobowe... jak tym gdzieś laske np zabrać ?  "

Wcale nie jest 3osobowe. Jedna osoba z przodu i dwie cofniete z tylu po bokach... Wiec mozna zabrac dwie laski:D...

 

jednym slowem - STEREO :lol: :lol: :lol:

Inaczej hardcore - "nice shoes" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to jest samochod na tory wyscigowe, on jest jak bolid formuly 1, nim sie nie da jechac na zwyklej drodze...

Mowie o wersji 'ulicznej' (ta bez spojlera), nie sportowej 8)

Tym mozna normalnie smigac (no moze nie u nas :D )

 

A z tymi laskami zo sie zgadzam 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakbyscie przejechali sie ta wersja uliczna z przeswitem 100mm przejechali sie w polsce (albo w miastac europy (nie mowie o autostradach)) takim samochodem. Trzebaby go chyba podbic stala:)...

Ja moim golfem (wersja zupelnie normalna 1.6SR) tre o koleiny w warszawie jakie sa na drodze wylotowej do janek z okecia jak mam z 300-400 kg obciazenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe Yamroz pewnie jakbym mial taki samochod to bym w nim tylko spal :D :D :D Zreszta, zeby go kupic to pewnie musialbym sprzedac cala moja rodzinke i wszystko co wogole mam a pewnie i tak by nie starczylo :D (wg NFS 2 kosztowal ok. 500 000 funtow :( )

 

To tylko marzenia hehe. To tez w sumie ladne jest:

Dołączona grafika

 

Jakby sie starsi dorzucili to moze... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakbyscie przejechali sie ta wersja uliczna z przeswitem 100mm przejechali sie w polsce (albo w miastac europy (nie mowie o autostradach)) takim samochodem. Trzebaby go chyba podbic stala:)... 

Ja moim golfem (wersja zupelnie normalna 1.6SR) tre o koleiny w warszawie jakie sa na drodze wylotowej do janek z okecia jak mam z 300-400 kg obciazenia...

Hydrauliczne zawieszenie :wink: Regulowany prześwit, albo tak jak w niektórych autach - regulacja trybu street/offroad :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...