Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pioorek

Pewnie naszych programistow zmusili do pracy, zamkneli w klatkach z komputerami i za ich plecami takie texty do gry wepchali :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! mam do Was pytanie: Mam problem z misją "Dam And Blast" w Las venturas. Chodzi o to ze mam zabrać samolot z lotniska (Dakota to chyba jest), polecieć na wskazane na radarze miejsce(na określonej wysokości oczywiście) i tam powinna byc obręcz przez którą mam przelecieć a nastepnie chyba wyskoczyć. Więc problem jest następujący: nie ma nigdzie tej obręczy!!. Próbowałem kilkanaście razy z różnych stron, lecę na wysokości pokazanej na tej "kreseczce" obok radaru, jednak nigdzie nie widzę tej obręczy. :? Może ktoś z was miał podobny problem? . Proszę o pomoc bo bez tego nie mogę ruszyc dalej. Dzieki. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! mam do Was pytanie: Mam problem z misją "Dam And Blast" w Las venturas. Chodzi o to ze mam zabrać samolot z lotniska (Dakota to chyba jest), polecieć na wskazane na radarze miejsce(na określonej wysokości oczywiście) i tam powinna byc obręcz przez którą mam przelecieć a nastepnie chyba wyskoczyć. Więc problem jest następujący: nie ma nigdzie tej obręczy!!.

1567387[/snapback]

jest dość wysoko, powiedziałbym baaardzo wysoko

Musisz stopniowo wzbijać się w górę, bo w ostatniej chwili nie zdążysz tak wysoko podnieść ociężąłego samolotu. I tyle.

Wszyscy ją mieli więc dlaczego Ty nie miałbyś mieć? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o kreseczke obok radaru tylko o radar. Trojkat sierowany w gore-cel nad toba, trojkat skierowany w dol-cel pod toba, kwadracik-cel na tej samej wysokosci. jak bedziesz na miejscu spojrz na radar i ten znaczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy post - solucja.

 

Wsiadasz na motor, jedziesz i wciskasz strzałkę w górę (nabierasz prędkości dzięki temu). Beczki wylatują z samoloty po trzy sztuki. Ta misja jest banalna. Aha, nie używaj broni będąc w środku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Witam! mam do Was pytanie: Mam problem z misją "Dam And Blast" w Las venturas. Chodzi o to ze mam zabrać samolot z lotniska (Dakota to chyba jest), polecieć na wskazane na radarze miejsce(na określonej wysokości oczywiście) i tam powinna byc obręcz przez którą mam przelecieć a nastepnie chyba wyskoczyć. Więc problem jest następujący: nie ma nigdzie tej obręczy!!. Próbowałem kilkanaście razy z różnych stron, lecę na wysokości pokazanej na tej "kreseczce" obok radaru, jednak nigdzie nie widzę tej obręczy.  Może ktoś z was miał podobny problem? . Proszę o pomoc bo bez tego nie mogę ruszyc dalej. Dzieki. Pozdrawiam.

Wiec tak. Nie lec odrazu w te strona co masz leciec, tylko lec w przeciwna. Lec tak przez 30 sek okolo, a potem nawroc i lec w strone misji. To ci pozwoli nabrac predkosci i wysokosci. Stopniowo, pomalu sie wznos coraz wyzej. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ktorym momencie mozna zauwazyc jakies MODyfikacje w grze ??

hot coffie nie będzie działał z twoimi starymi save'ami. Musisz zacząć nową grę, a wtedy widać różnicę. Dziewczyny są dostępne od samego początku i po każdej randce zapraszają cie na "kawę" :)

1566754[/snapback]

 

...nie pemiętam już skąd, ale w hot coffe kóry ściągnąłem był exe do odblokowania HC w starych save'ach... poszukajcie, chiba to było z Orange Groove afair... <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam problem bo już nie wiem, jade na sterach 71,89 karta 360/780 teraz jest 1gb ramu daje wszystko na low AA wyąłczone 16 bitów distane na min i to nei chodiz płynnie no co jest kurde czyżby to nie była gra pod Geforce?

1566302[/snapback]

A wylaczyles Frame Limitera w Display Options?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio sie pobawilem troszeczke w walenie rekordów predkosci pociągiem.

 

Oto rezultat ktory udalo mi sie osiągnać :D

 

Dołączona grafika

 

Kto da wiecej ?

Edytowane przez Buzzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam wielką prośbe , wróciłem z urlopu i patrze że mój ukochany chrzesniak usunoł seavy .

Jeśli ktos ma to poprosiłbym o podesłanie seave na daave@wp.pl , ostanią misją jaką przeszłem była ta z tym nurkowaniem gdzietrzeba było poprawić wydajność płuc żeby można było ją przejść ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, gra jest super, ale mam pewien problem i nie mam pojęcia jak sobie z nim poradzić, chyba tylko format mnie ratuje, ale i to nie jest pewne. Problem polega na tym, że gra nie chce mi sie włączyć, ładuje się intro a zarazz po tym wyskakuje błąd z gta sa.exe. Wcześniej uruchamiała sie bez problemu, ale po paru dniach wyskoczył w/w błąd. Za pierwszym razem pomogło przeinstalowanie gry i wszystko było dobrze aż tu znowu taki sam cios. Prosze poradźcie co mam zrobić bo instalowałem dzisiaj z 6 razy i dalej to samo.

PLZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

padło takie zdanie w ostatniej misji

 

Fuck Tenpenny and fuck his Polish lap dog

 

powiedzial je albo Smoke albo Carl juz nie pamiętam, co ono oznacza w tym kontekście?

To nie tyle żart, co mowa jest o Pulaskim. Swoją drogą wyróżnili nas jak w rzadko, której grze! Fakt, że Pulaski to negatywny bohater ale z drugiej strony ten "dobry" CJ, to złodziej i morderca :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, gra jest super, ale mam pewien problem i nie mam pojęcia jak sobie z nim poradzić, chyba tylko format mnie ratuje, ale i to nie jest pewne. Problem polega na tym, że gra nie chce mi sie włączyć, ładuje się intro a zarazz po tym wyskakuje błąd z gta sa.exe. Wcześniej uruchamiała sie bez problemu, ale po paru dniach wyskoczył w/w błąd. Za pierwszym razem pomogło przeinstalowanie gry i wszystko było dobrze aż tu znowu taki sam cios. Prosze poradźcie co mam zrobić bo instalowałem dzisiaj z 6 razy i dalej to samo.

PLZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

g4dz10r3k - ja tak miałem jak zmodyfikowałem coś w plikach, wgrywałem jakieś mody i inne duperele. ale skoro Ty przeinstalowałeś i jest tak samo to spróbuj z folderu GTA San Andreas User Files usunąć plik gta_sa SET. Może to pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem, a mianowicie gta sie super wszystko ladnie instaluje ale jak chce uruchomi klikam na ikonke to nie ma zadnej reakcji, moze ktos wie co jest nie tak, a i kompa mam takiego jak napisane jest w podpisie windows xp z sp2 świeżo po reinstalce

Edytowane przez Rudy-16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mecze sie z misja w ktorej trzeba wjechac do samolotu motocyklem.Na 20 prob 2 razy mi sie udalo ale sam nie wiem jak.Czy ktos w łopatologiczny sposób moze mi powiedziec jak tam wjechac zeby sie nie meczyc.Pozdro i thx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wiezdza sie tam motorem na ktorego wsiadasz podcza misji.

 

A to bylo juz 3 razy wiec zeby sie dowiedziec szczegolow uzyj szukajki a jak nie wiesz jak to przejdz pare stron wczesniej bo to stosunkowo niedano tlumaczylem.

 

Pozdro

 

Jest jeszcze na pierwszej stronie tematu F.A.Q. ! tam znajduje sie SOLUCJA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mecze sie z misja w ktorej trzeba wjechac do samolotu motocyklem.Na 20 prob 2 razy mi sie udalo ale sam nie wiem jak.Czy ktos w łopatologiczny sposób moze mi powiedziec jak tam wjechac zeby sie nie meczyc.Pozdro i thx.

1570565[/snapback]

 

trzeba wjechać do samolotu z ukosa (najlepiej z prawej strony) tzn. rozpedziec sie i być obok tej rampy (jak jesteś b. blisko to beczki nie spadają) a potem dopiero wjechać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Wciskajac klawisz odpowiedzialny za wstawanie na motrze rozpedzisz sie szybciej... chodzi o klawisz pochylanai sie na motocyklu (jest tez klawisz do jazdy na dembie) Ja mam ten klawisz ustawiony na A, nie wiem jak ty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solucje do tej misji przeczytalem a mam problemy z doscignieciem samolotu.Trzymam gaz i reczny jak jest napisane jednak nie moge dogonic tego samolotu.

1570766[/snapback]

jedź w tych kolesi co do ciebie strzelają (tzn środkiem całej tej imprezy) i uważaj na beczki spadaja po 3. trzymaj gaz i naciskaj strzałkę w górę (tym co się wstaję) szybko - tak jakby miał wstać ale nie może wstać. już tą grę przeszedłem 2 razy o jest już nudna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej nie wiem czy to juz bylo, ale czy probowaliscie zeskoczyc z najwyzszego budynku w San Fierro (taki szpiczasty -na gorze jest spadochron, a na dole znak don't basejump;) - w dzielnicy financial) ale bez spadochronu? jak nie to sprobujcie :D na xxx skokow zabilem sie 2 razy bo za daleko wyskoczylem:D

 

PS.

1) co daje zebranie wszystkich lub kolejnych 10 (jak to bylo w gta3 i VC gdzie za kazda 10 paczek new spluwa) ostryg?

2) co daje zamalowanie wszystkich tagów?

3) co daje zrobienie tych zdjec do których jest mapka na 1str?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...