Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

Tak gram i gram i musze przyznać że to całe miasto jest ogromne ile czasu zajeloby przejscie na nogach po przekatnej mapy to nawet nie chce wiedziec :D

1530673[/snapback]

troche mylne wrazenie ze to SA jest takie ogromne, jak sie juz skonczy na 100% gre i sie zwiedza z nudow wszystko to tak naprawde juz nie przeraza i nie zadziwia ogrom terenu. zwlaszcza jak sie lata hydra ;p ale poruszajac sie pieszo to bys chyba z caly nasz bozy dzien biegl, i co chwile tez musial odwiedzac restauracje, bary zebys nie umarl z braku sil ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche mylne wrazenie ze to SA jest takie ogromne, jak sie juz skonczy na 100% gre i sie zwiedza z nudow wszystko to tak naprawde juz nie przeraza i nie zadziwia ogrom terenu. zwlaszcza jak sie lata hydra ;p ale poruszajac sie pieszo to bys chyba z caly nasz bozy dzien biegl, i co chwile tez musial odwiedzac restauracje, bary zebys nie umarl z braku sil ;p

1530830[/snapback]

dokladnie .. jak sie wie gdzie co i jak to sie smiga ..

jak mam daleko gdzies to zawsze na skrajach mapy nad wybrzezem leza helikoptery albo motorówki .. albo na najblizsze lotnisko samochodem i potem zrzucik z duzej wysokosci ;]

 

 

btw . juz mam prawie koniec ..

jesio tylko koncze podkowy .. potem foty w SF ... znajde 1go taga i 2 wyscigii na chiliad ;]

 

mam chyba 97,5% czy jakos tak ;]

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tak mi się wydaje bo mam niecałe 50% dopiero ;)

Wy te podkowy itp to szukacie z mapami (z zaznaczonymi miejscami itp) czy tak na ślepo? : >

1530912[/snapback]

od siebie dodam, że tagi, zdjęcia, podkowy, ostrygi szukam "na ślepo" tzn nie korzystam z poradników ani książki. Znalazłem 100 tagów więc można to zrobić samemu i bez pomocy. Co to za przyjemność z grania patrzyć w poradnik a potem chwalić się na forum że już mam 100%? Nonsens, gra jest dla przyjemności i rozrywki i wg mnie jak ktoś korzysta z poradników i kodów to oszukuje sam siebie, nie gra dla własnej przyjemności tylko po to, żeby sie pochwalić ile to już mam % osiągnięte.

Takie jest moje zdanie, oczywiście zwolennicy kodów i trainerów się ze mną nie zgodzą, ale mam to gdzieś :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zwolennikiem kodów i takich nie używam w San Andreas ale znalezienie wszystkich zdjęć "na czuja" to średnia przyjemnośc grania

1531122[/snapback]

znalazłem juz coś koło 30 zdjęć, w prosty sposób: obok miejsca do sfotografowania jest aparat; wystarczy podnieść i się rozejrzeć. Również ciekawe miejsca, budynki, chcarakterystyczne punkty muszą byc sfotografowane. Kilka właśnie w taki sporób znalazłem. Np. skałki na płn wschodzie, okręt podwodny, obwarzanek na dachu restauracji, samolot przed wjazdme na lotnisko itd.

No ale gdy już w żaden sposób sam nie będę mógł znaleźć wszytskich, to zastanowię się nad poradnikiem. Ale wg mnie, najpierw samodzielność, potem poradniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi zostały tylko do zrobienia tagi , muszle i zdjecia :|, żeby mieć 100% i pytanie czy ma ktoś jakąś stronkę z poradnikiem do tego , bo nie mam zbytnio chęci latac cały dzień w szukaniu 100 taga , czy 48 muszli :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie R.i.P. i Chaos mają rację. Po przejściu gry, albo po dłuższym okresie grania świat wcale nie jest taki ogromny.

Teren w San Andreas oceniam bardzo wysoko, to znaczy chodzi mi o te wszystkie małe miasteczka, wsie, pustynie, górę Chiliad itp. Dobrze, że nie ma tylko miast, ale że można sobie między nimi na dość dużych terenach pojeździć, polatać.

 

Ja mam coś koło 98%. Zostały mi 2 wyścigi na zawodach (na sanchezie i samochody wyścigowe, te co były w Vice City) i dokończyć drugą i trzecią listę w import/export. Z zawodami dałbym sobie radę, tylko jest jeden mały problem, giera w tym wyścigu mi od czasu do czasu przycina :/

Ostatnio gra mnie trochę znudziła i na jakiś czas sobie ją odpuszczam.

 

Nie jestem zwolennikiem kodów i takich nie używam w San Andreas ale znalezienie wszystkich zdjęć "na czuja" to średnia przyjemnośc grania

1531122[/snapback]

I agree.

 

@koleszka

Życzę powodzenia w szukaniu podków, szczególnie przy pomocy pojazdów naziemnych, albo ostryg :)

 

@Pinioo

Do pierwszego posta oczywiście Ci się nie chciało zajrzeć :?: :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazłem juz coś koło 30 zdjęć, w prosty sposób: obok miejsca do sfotografowania jest aparat; wystarczy podnieść i się rozejrzeć. Również ciekawe miejsca, budynki, chcarakterystyczne punkty muszą byc sfotografowane. Kilka właśnie w taki sporób znalazłem. Np. skałki na płn wschodzie, okręt podwodny, obwarzanek na dachu restauracji, samolot przed wjazdme na lotnisko itd.

No ale gdy już w żaden sposób sam nie będę mógł znaleźć wszytskich, to zastanowię się nad poradnikiem. Ale wg mnie, najpierw samodzielność, potem poradniki.

1531136[/snapback]

 

kolejny dobry sposob to szukac jak jest ciemno ;) Ikonka wtedy swieci jak lampa ktorej takowej tam nie ma. Moze Ci to pomoze w szukaniu, ja jednak skozystalem z poradnika gdyz szukalem sam paczek w gta3 i powiem Ci ze to nie byly mile wrazenia. Jakos srednio mnie to bawilo i tak w VC i SA nie popelnilem takiego bledu i skozystalem z pomocy. Kazdy ma swoje zdanie, szacunek dla Ciebie ze sam sobie radzisz z poszukiwaniem tych rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Mam pewien mały problemik:

Mam ukończone 35% gry i nie wiem co zrobić dalej :blink: Tzn wiem lecz nie moge. Mam misje "W" lecz jest napisane że mam za mało praktyki (chyba) nurkowania. Jeśli chodzi o stamine to mam na max podciągniętą. Wiem że problem ten był już chyba omawiany lecz przeczesanie 65 str. by troche potrwało.

 

Załączam obrazki:

OBRAZEK nr 1

OBRAZEK nr 2

 

POZDRO i z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@koleszka

Życzę powodzenia w szukaniu podków, szczególnie przy pomocy pojazdów naziemnych, albo ostryg :)

1531174[/snapback]

Sie okaże, w każdym bądź razie nie zaczne od poradnika ani innego wspomagacza, tylko sam będę szukał. Co to za przyjemność z grania z poradnikami? Nie rozumię tego, ale może jestem inny... Satysfakcja ze zrobienia czegoś samodzielnie jest wielka i nie zamierzam sobie tego psuć :P

 

@koleszka

 

słabo cie widze w znalezieniu 100 tagów tak po prostu bujajac sie po miescie ..

1531193[/snapback]

wynika ztego że Ty korzystałes z poradnika, Twój wybór. Ja znalazłam wszystkie sam i mam tą satysfkację. Kto nie chce, nie musi mi wierzyć. Kilka (naście) dni wcześniej pisałem że nie gram na siłę żeby tylko jak najwięcj % miec i się tym chwalić, a delektuję się grą, duzo chodzę, wszedzie zaglądam itd. W taki oto prosty sposób mozna znaleźc 100 tagów. Najgorzej było z nr 100. Miałem wziąc poradnik i przeszukiwac od nowa te zamalowane szukając tego 1 brakującego? Włączyłęm mapę i patrzę gdzie najrzadziej bywałem. Poszedłem tam i co? I znalazłem :lol: Jak widać da się to zrobić bez poradników.

 

Robi sie trochę OT, więc dodam jeszcze że gra jest IMO tak znakomita, że wszędzie musiałem być, wszystko dotkąć, przejechac się każdym pojazdem (lub przynajmniej większością) itd. To jest wg mnie cały urok tej gry. A dodając do tego ciekawe misje i cut scenki z dialogami... MIODZIO! Kto nie zna ang i nie ogląda tego, to szczerze mu wspólczuję bo wiele traci.

Gra jest znakomita B)

 

 

Witam :)

Mam pewien mały problemik:

Mam ukończone 35% gry i nie wiem co zrobić dalej  :blink: Tzn wiem lecz nie moge. Mam misje "W" lecz jest napisane że mam za mało praktyki (chyba) nurkowania.

1531196[/snapback]

Tzn że wiesz w czym problem, ale nie możesz tego zrobić? :blink: Jednak trochę dalej sam udzieliłeś sobie odpowiedzi więc w czym problem? :>

 

A tak btw, to było wiele razy :P ponurkuj trochę i będzie ok...

Edytowane przez koleszka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam misje "W" lecz jest napisane że mam za mało praktyki (chyba) nurkowania.

1531196[/snapback]

Do wody nurkować.

 

@koleszka

Z tagami nie jest tak źle, gdyż są w pierwszym mieście. Gorzej jest z ostrygami. Podkowy mimo że są tylko w Las Venturas, to jednak znalezienie ich wszystkich wymaga sporo czasu i nie tylko (jak będziesz ich szukał, to zrozumiesz o co chodzi z tym nie tylko :) ). Indywidualna sprawa czy ktoś będzie korzystał z mapek, czy nie. Respect dla Ciebie za chęć znalezienie wszystkiego samemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wynika  ztego że Ty korzystałes z poradnika, Twój wybór.

1531199[/snapback]

nie .. wynika z tego ze ci nie wieze ..

sa 2 opcje .. albo naprawde masz za duzo czasu i siedzisz przed GTA dzien i noc albo klamiesz

nie mniej ja jestem w stadium takim jak crosis .. gra mi sie przejadła nieco ... przyjde z pracy pykne chwile i juz mi sie nie chce ..

 

jakbym mial jeszcze latac i szukac wszystkiego to bym tego nie zrobil .. a chce zobaczyc gdzie pochowali autorzy rozne pierdy ...

 

a co do gnania do przodu to nigdzie nie gnalem .. robilem duzo misji pobocznych i czerpalem z gry zabawe napierdzilajac sie z glinami do 5-6 gwiazdek ...

kazdy bawi sie tak jak umie .. korzystanie z poradnikow nie jest grzechem .. a cheaty za to sa karygodne jesli sa uzywane do ułatwienia sobie gry ...

 

bo np taki kodzik CRAZYTOWN :) rozbawia do bólu ;] i jeszcze do tego jakis tam kod na riot mode .. ;] niestety nie pamietam jaki to byl .. ;]

pobawcie sie .. tylko nie zrobcie potem save'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wy wygrywacie na tych wyscigach i w kasynach takie wielkie sumy?? Bez podkow nie moglem wygrac i ze wszystkimi podkowami tez nie moge. Dajcie jakas rade czy cos bo mam malo kasy i za ... nie moge jej pomnozyc w kasynie i na wyscigach :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie .. wynika z tego ze ci nie wieze ..

sa 2 opcje .. albo naprawde masz za duzo czasu i siedzisz przed GTA dzien i noc albo klamiesz

nie mniej ja jestem w stadium takim jak crosis .. gra mi sie przejadła nieco ... przyjde z pracy pykne chwile i juz mi sie nie chce ..

1531229[/snapback]

miałem 1,5 tygodnia wakacji, musiałem siedziec w domu i się szczęśliwie poskładało że akurat w tym czasie wyszła ta cudowna gra :lol:

A teraz też się cieszę, bo gra mi się nie znudzi, bo mam dziennie góra 2-3 godz czasu na granie. Więc jeszcze się nią nacieszę jakiś czas.

Dużo chodząc, jeżdżąc zaraz na poczatku gry poprawiamy swoje skille Znajdując 100 tagów dostajemy kilka broni. To wszystko sprawia, że w uczciwy sposób czyli bez kodów, trainerów, łatwiej sie misje przechodzi i ma się satysfakcję że zrobiło się to saomodzielnie i uczciwie. Taka jest moja idea :)

 

Kody z ciekawości wpiszę, ale jak ukończę grę i swoje sumienie będe miał czyste ;) i grze to nie zaszkodzi.

 

 

@koleszka

Z tagami nie jest tak źle, gdyż są w pierwszym mieście. Gorzej jest z ostrygami. Podkowy mimo że są tylko w Las Venturas, to jednak znalezienie ich wszystkich wymaga sporo czasu i nie tylko (jak będziesz ich szukał, to zrozumiesz o co chodzi z tym nie tylko :) ).

1531226[/snapback]

Nie strasz :/ Kilka podków mam; zauważyłem, zatrzymałem się, podskoczyłem i tyle. Jak nie znajdę poszukam z poradnikiem, ale sprawa będzie utrudniona bo nie wiadomo które już mam a które jescze nie ;) Jakby nie było, gtasa rulez :D Kto nie gra niech żałuje :P

 

Jak wy wygrywacie na tych wyscigach i w kasynach takie wielkie sumy?? Bez podkow nie moglem wygrac i ze wszystkimi podkowami tez nie moge.

1531233[/snapback]

Pierwsze 2x razy zagrałem na próbę chyba po 50 dolców. Nastepnym razem postawiłem wszystko na ostaniego konia i wygrałem 1,2 mln$ :D

I żadnej podkowy jeszcze wtedy nie miałem :)

 

Dodam jeszcze że najlepsza wg mnie z tych mini gierek, to bilard :) Często gram tylko w bilard, a jak przegram to gościowi kijem przyłożę ;

Edytowane przez koleszka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podpisuje się pod postami R.I.P i Chaosa

 

ja mam 63 % (coś koło tego) i nie mam ochoty grać dalej oczywiście główny wątek zaliczony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Siema. Ej. nie usuwajcie mojego posta, nigdszie nie znalazlem odpowiedzi (w FAQ tez nie). GDZIE JEST TA CIEZAROWKA DO OBRABIANIA DOMOW? Przeszedlem misje z raiderem, ale nie moge jej znalezc (szukam kolo domu CJ'a i o wiele dalej, ale nie ma). Aha, no i jak mozna okradac sklepy itp? W Vice City wystarczylo nacelowac na kolesia jakiegos, i juz kasa byla. A tutaj to nie wiem jak. Dzieki za pomoc.

 

PS. Co do multi, ja moge zagrac, tylko wpierw to obczaje.

 

Pozdroo.

 

 

Edit: Jak gram z 3 min w multi, to wyskakuje mi:Stream-read-fehler.

 

O co chodzi?

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Ej. nie usuwajcie mojego posta, nigdszie nie znalazlem odpowiedzi (w FAQ tez nie). GDZIE JEST TA CIEZAROWKA DO OBRABIANIA DOMOW? Przeszedlem misje z raiderem, ale nie moge jej znalezc (szukam kolo domu CJ'a i o wiele dalej, ale nie ma).

szukanie to masz na poziomie -1. Tak trudno wpisac w okienko na dole pod postami np. 'obrabiania' i nacisnac 'Przeszukuj Tematy' ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Co do tego multi - narazie to badziew. Raz widzialem jak motor sam jezdzil (tak zlagowalo ze nie wyswietlilo kierowcy), ciagle bledy itp. Trzeba poczekac az cos z tym zrobia (jezeli w ogole ;/).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ wortigern

Widzialem cie na serwerze: Vallentuna

Napisalem cos do ciebie, ale wywalilo mnie zaraz z gry i co sie zaloguje to po 5sek. do pulpitu mi wylazi... ;]

 

Co do multi do jeszcze troche brakuje do MTA, ale to dopiero jedna z pierwszych wersji wiec wszystko w swoim czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

@ wortigern

Widzialem cie na serwerze: Vallentuna

Napisalem cos do ciebie, ale wywalilo mnie zaraz z gry i co sie zaloguje to po 5sek. do pulpitu mi wylazi... ;]

 

Co do multi do jeszcze troche brakuje do MTA, ale to dopiero  jedna z pierwszych wersji wiec wszystko w swoim czasie.

1531447[/snapback]

mozliwe :] ja tam dzisiaj z jednym ziomkiem z THG gralem kolo 2 godzin bez przerw wiec jak na wersje 0.1 calkiem dobrze, moze nie ma jeszcze bajerow ale ludzie, GTA jest dopiero kilka tygodni a juz wychodzi grywalne multi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi ten badziew nie chodzi. Zawsze mnie wywala do pulpitu jak chce zagrać. Trzeba poczekać jeszcze na coś dobrego, bo to gtaT o wiele za szybko wypóścili.

 

Co do tych wyścigów to 2 razy postawiłem kase 10/1 i wygrałem razem 20mln, teraz to już mam kasy na wszyskie domki i do końca życia mi jeszcze wystarczy.

 

Ja też mam teraz coś koło 60% i już grać mi sie nie chce. Tylko niekiedy od niechcenia jakieś autko do doków zawioze, a tak to sobie fury tuninguje, pociągiem jeżdrze albo policje bije.

Edytowane przez JPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...