Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

Jezus ludzie, odrobiny samozaparcia, wystarczy chwile pogrzebać w google i voila. Ale odpowiem Ci czemu nie posiadasz kickstart'a :

Tj. Dostępny jest tylko w wtoreki, czwartki, piątki, soboty i niedziele (jeśli tego jeszcze nie wiesz w grze jest podział na dni tygodnia).

 

Dirttrack

Tj. Dostępny tylko w poniedziałki i środy.

 

[;

 

http://www.gta-sanandreas.com/

1522677[/snapback]

Dzięki ci wybawco :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz nie wytrzymuje z ta posrana gra !!

Mam problem moj dvd room nie czyta gta dlaczego?

pozyczylem 2 dvd room od kolegi i tez nie czyta plyty

mam swoje gta nie czyta pozyczylem od kolegi nie czyta

 

PROSZE O POMOC !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Juz nie wytrzymuje z ta posrana gra !!

Mam problem moj dvd room nie czyta gta dlaczego?

pozyczylem 2 dvd room od kolegi i tez nie czyta plyty

mam swoje gta nie czyta    pozyczylem od kolegi nie czyta

 

PROSZE O POMOC !!!

1523506[/snapback]

Może zacznijmy od tego czy to oryginał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NRG chalange tez troche mi zajęło. Co można poradzić?

1522566[/snapback]

Już nie trzeba, przeszedłem to zadanie, dzisiaj około godziny 13-stej. Wymagało to wiele cierpliwości i spokoju, ale w końcu po x próbach udało się :)

 

Do wszystkich, którzy mają problemy z danymi misjami - spójrzcie do pierwszego posta. Są tam linki do solucji. To Wam powinno pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mission Impossible by Freelancer :] - 4MB - 13 sekund - 90% compres - Xvid

BIG PROŚBA - Miałby ktos do udostępnienia 5 MB na pliczek na swoim serwie ?? Bo u mnei coś darmówki szfankują 

Pozdro

ja mam , zapodaj mi to na maila...

 

 

 

oto najnowszy filmik ujazujący moje "loty"

 

DOWNLOAD NOW

 

 

Powiedzcie czy wam się podoba :>???

Edytowane przez kev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak To Orginal Mamy Orginaly we 2 !!

2x mi sie zakreci plyta i cisza prosze o pomoc..

 

 

Dlaczego nikt nie moze mi powiedziec co jest nie tak?.. widze ze nic tu po mnie

 

Enjoy

Edytowane przez Mrugacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za takie pytanie to ja bym dawal miesiecznego bana, bo to juz jest nudne jak flaki z olejem!

Dzieki stary za wyrozumialosc. Topicu calego nie sledzilem, o ile na poczatku strony te mnozyly sie w sposob umiarkowany, teraz leca po kilka sztuk dziennie. ktnxbye :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka ciekawostek:

Oto ja:

Dołączona grafika

Żartowałem, to ja i maine car ;)

Dołączona grafika

 

Tutaj mała ciekawostka :P Przydatne narzedzie :P

Dołączona grafika

 

Grajac sobie słucham i goraco polecam:

Afroman - Because I Got High (do palenia pol marychy grejt)

D12 - Fight Music; My Band

Colio - Gangsta Paradise l-)

Gorillas - Clint Eastwood

One-T Cool-T - Magic Key

Gentelman- Leave us alone

cała płytke FatboySlim szczegolniek kawałek: The Journey (gdy sie krazy po miescie bez celu)

kawałki ATB np. Believe in Me i reszta z nowego albumiku (cudo na kazda okazje)

 

Kurde musze sobie zalawtic utwoy 2Paca :| bo nie mam, a wypadaloby posluchac :P, a p2p mi ne dziala :|

Edytowane przez xpektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nikt nie moze mi powiedziec co jest nie tak?.. widze ze nic tu po mnie

bo nikt Cie nie lubi i nie chce odpowiadac :P traktujesz to forum jak istna wyroczne i skladowisko wiedzy wszelakiej, wiesz ja bym Ci odpowiedzial ale szklana kula mi sie gdzies zapodziala, ale moze ktos inny wywróży odpowiedz z fusow albo moze gwiazd bo tez nie znaja odpowiedzi, ale dla Ciebie wszyscy zrobia wszystko zeby tylko odpowiedziec na Twojego posta :P

Zrozum, ze dawanie odpowiedzi na tym forum ( jak i kazdym innym ) jest dobrowolne, masz problem zadzwon od HelpDesku wydawcy gry, oni MUSZA Ci odpowiedziec, tutaj nikt nie musi. Jezeli tego nie rozumiesz to rzeczywiscie, nic tu po Tobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak To Orginal Mamy Orginaly we 2 !!

2x mi sie zakreci plyta i cisza prosze o pomoc..

Dlaczego nikt nie moze mi powiedziec co jest nie tak?.. widze ze nic tu po mnie

 

                                                  Enjoy

1523534[/snapback]

Ja powiem tak.Kolega kolegi od kolegi, ktorego nie znam mial wersje DVD-R czyli taka nagrana czy cus mial on tez podobno naped DVD-śjakiś Hitachi...starszy model i problem w tym tak mi sie wydaje, ze po prostu on nie czyta takich nagrywanych tylko oryginal.....ALE TO TYLKO PLOTKI...jedynym wyjsciem bylo pozyczenie od jeszcze innego kolegi napedu DVD na jakies 30 min.No ale wy macie te orginały wiec to chyba nie pomoze.W tej sytuacji proponuje skontaktowac sie z technical support rockstar games.

Edytowane przez Yearman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DVD+R DVD-R może w tym tkwi problem ??? ja nadal nie wiem na czym różnica polega...

ale jest też możliwość że masz stary napęd i już poprostu nie przeczyta tej płyty...

 

kup nowy ( ok 80 zł) ale ja polecam odrazu DVD RW jakieś za ok 200zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

DVD+R  DVD-R  może w tym tkwi problem ??? ja nadal nie wiem na czym różnica polega...

ale jest też możliwość że masz stary napęd i już poprostu nie przeczyta tej płyty...

 

kup nowy ( ok 80 zł)  ale ja polecam odrazu DVD RW jakieś za ok 200zł.

1523757[/snapback]

No ale panowie, kolega wyraźnie powiedział że to orginał :lol: Nie ma mozliwości by ta płyta nie mogła być czytana! Najlepiej by póść z nią do sklepu, i poprosić o sprawdzenie jej w sklepie. Jeżeli chodzi, to oznacza że twoje DVD nadaje się na złom i warto obejrzyć się za czymś nowym....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez wiadomo ze ma dvd LG - oto odpowiedz

o ile gta:sa to nie pirat

 

takze moja odpowiedzia jest strzal w dvd ultralipnej firmy LG (w ostatnim czasie padlo 5 u znajomych w tym jedna wypalara DL... uuuu)

 

@Szela

ten motor to nie jest jakis dograny przez Ciebie mod ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grajac sobie słucham i goraco polecam:

Afroman - Because I Got High (do palenia pol marychy grejt)

D12 - Fight Music; My Band

Colio - Gangsta Paradise l-)

Gorillas - Clint Eastwood

One-T Cool-T - Magic Key

Gentelman- Leave us alone

cała płytke FatboySlim szczegolniek kawałek: The Journey (gdy sie krazy po miescie bez celu)

kawałki ATB np. Believe in Me i reszta z nowego albumiku (cudo na kazda okazje)

 

Kurde musze sobie zalawtic utwoy 2Paca :| bo nie mam, a wypadaloby posluchac :P, a p2p mi ne dziala :|

1523633[/snapback]

Nie ma to jak jakis gangsta rap i ew. reggae. Bardzo wplywa na klimat gry. Do user track wrzucilem najlepsze kawalki tupaca, Still D.R.E., I Got Five on It, kilka 50centow tak dla urozmaicenia, Got Yourself a Gun i If I Ruled the World Nasa. Nie ma to jak bujac sie lowride'em przy Still D.R.E. (kto widzial klip - ten wie o co chodzi :D!).

przeciez wiadomo ze ma dvd LG - oto odpowiedz

o ile gta:sa to nie pirat

 

takze moja odpowiedzia jest strzal w dvd ultralipnej firmy LG (w ostatnim czasie padlo 5 u znajomych w tym jedna wypalara DL... uuuu)

Miales do czynienia z dvd-rw LG? Ludzie na forum bardzo pozytywnie sie o niej wypowiadaja, a na KTR same 10 w commentach, wiec imo troche rozeznania w temacie by sie przydalo :u. Edytowane przez Phantom_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nikt nie wie jak tu zainstalować sterowniki bez instaltora? Czy po prostu nie chce pomóc :( :P. Albo inaczej, skoro nie umiałem zainstalować osobnych sterowników audio, ściągnąłem pełną paczkę instalacyjną w .exe i w trakcie instalacji wybrałem tylko "nForce audio", czy to jest analogincze z instalacją osobnych sterowników? Bo 'zwiechy' dalej są :/.

 

Jeszcze raz proszę o jakąś minimalną instrukcję jak zainstalować stery do dźwięku, bo coś mi nie wychodzi :mur:.

 

Pozdrawiam,

Cebix.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zadnych modow to tej gry. Poprostu pojechalem sobie wykonac ta misje z NRG i takie cos mi stalo. Jak wczytalem gre i pojechalkem tam jeszcze raz to juz byl normalny :-P

 

I maly bonusik:

Dołączona grafika

 

"Plywajacy z delfinami" :lol:

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz proszę o jakąś minimalną instrukcję jak zainstalować stery do dźwięku, bo coś mi nie wychodzi :mur:.

 

Pozdrawiam,

Cebix.

1523913[/snapback]

 

wezwij serwis do koma albo poszukaj w innym temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie... bawilem sie edytorem gta:sa - zmienilem wlasciwosci Hydry typu przyspieszenie, predkosc max, ciezar no i pojawil sie problem - Hydra rzeczywiscie ma teraz kopa itd. itp. ale wszystkie pojazdy w grze WSZYSTKIE (auta, lodzie, motory, samoloty) sa czarne :] - panuje jeden kolor. Podmienilem katalogi data z plyty i juz jest ok - bawil sie ktos edytorem ? moze jest jakis pro uzyszkodnik ktory wyjasni co i jak :]

 

@ Phantom

tylko w domu mialem 2 sztuki - jedna nagrywara dvd padla po 2 miesiacach od zakupu a troche pozniej dvd rom ktory nie mial roku (wszystko kupione bez mojej wiedzy) - takze mam rozeznanie i podstawy do tego zeby twierdzic ze sprzet (jesli chodzi o napedy optyczne) jest do luftu. [ gdzies mam monitor 15" LG - ma 8 lat i dobrze dziala ]

Edytowane przez MacieX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mniei to jest coś specjalnego ;) Teraz zrobiłem to samo tylko że Rustlerem, lecąc do góry nogami :] Mam filmik ale chyba wolę nei dawać. Jeszcze coś dziś wymyśle - będzie bardziej extremalne to wtedy pomyslę czy pokazać ;) Dzienx za serw ;)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur: :mur: :mur:

Co za debil wymyślił Chillchad challenge :mur: Tego się nei da przejechać, cały czas się albo wj** w siatkę albo spadam w przepaść. 1 wyscig jakoś wygrałem ale w następnym cały czas spadam :mur: A tylko to + zebranie horscheshoes mi zostało i będę miał 100% :D Ale ten Chillchad to :mur: :blink:

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur:  :mur:  :mur:

Co za debil wymyślił Chillchad challenge  :mur:  Tego się nei da przejechać, cały czas się albo wj** w siatkę albo spadam w przepaść. 1 wyscig jakoś wygrałem ale w następnym cały czas spadam  :mur: Ale ten Chillchad to  :mur:  :blink:

1524306[/snapback]

Chilad roXuje ;]]] 1 zjazd wygralem za 2gim razem, 2 tez za 2gim razem, a 3 za 1wszym. ogolnie moim zdaniem na poczatku trzeba jechac dosyc powoli i nie przejmowac sie ze jest sie ostatnim, pozniej spokojnie gdzies w 3/4 trasy spokojnie mozna wszystkich wyprzedzic. najlepsze bylo jak bylem od polowy trasy 1wszy i zwalnialem zeby nie wypasc, no i jeden madafaka mnie wyprzedzil, to .... postanwoilem uzyc olowianych kulek :) i zastrzelilem go, niestety odrazu zostalem zdyskwalifikowany :lol:

1 latwy

2 b.trudny

3 latwy

 

na pewno Ci sie uda!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezus ludzie, odrobiny samozaparcia, wystarczy chwile pogrzebać w google i voila. Ale odpowiem Ci czemu nie posiadasz kickstart'a :

Tj. Dostępny jest tylko w wtoreki, czwartki, piątki, soboty i niedziele (jeśli tego jeszcze nie wiesz w grze jest podział na dni tygodnia).

 

Dirttrack

Tj. Dostępny tylko w poniedziałki i środy.

 

[;

 

http://www.gta-sanandreas.com/

1522677[/snapback]

Nexer dzięki za odpowiedź, ale nie musisz się tak gorączkować i wzywać imię Pana na daremno. Nieskromnie myślę, że paru ludziom tutaj pomogłem więc mam chyba prawo do jednego pytania, zwłaszcza, że o ile się nie mylę nikt o to zagadnienie w tym temacie nie pytał. Szukałem w wielu solucjach ale większość z nich mówi tylko o tym, ze obydwa tory trzeba ukończyć aby miec 100%, a nie o tym kiedy występuje każdy z nich. Pozatym jeździłem w kółko przez chyba dwie doby w grze i właziłem na stadion i za każdym razem miałem Dirttrack. Potem już nie wchodziłem bo mysłałem, że Billboard reklamujący impreze musi się zmienić na Kickstart (przyzwyczajenie z Vice City). Pozatym nie wiem może to trywialne, ale ja uczciwie przyznaje, ze nie wiem jak sprawdzać który jest dzien tygodnia no poza wycieczką do San Fierro gdzie wisi jedyny kalendarz w grze i to w dokach. Ale spoko gra ukonczona w 100%, szukam skoków teraz, potem cała nieobowiązkowa reszta. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mogiel - lol ? Nie wiem po co ten dziwny wstęp, ale nvmd [; By sprawdzić dni tygodnia trzeba nacisnąc przycisk hymm chyba odpowiedzialny za akcje (mam przebindowane wszystkie klawisze, że nie powiem który to dokładniej był - jak chwile go potrzymamy pojawi się mini okienko w lewym dolnym rogu z info nt. naszej postaci - muscle/fat/sex app itp, na samym dole jest napisany w skrócie dzień tygodnia [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

By sprawdzić dni tygodnia trzeba nacisnąc przycisk hymm chyba odpowiedzialny za akcje (mam przebindowane wszystkie klawisze, że nie powiem który to dokładniej był - jak chwile go potrzymamy pojawi się mini okienko w lewym dolnym rogu z info nt. naszej postaci - muscle/fat/sex app itp, na samym dole jest napisany w skrócie dzień tygodnia [;

1524438[/snapback]

Standardowo - TAB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...