Skocz do zawartości
dem

Athlon X2 - Wszystko O Dwurdzeniówkach Amd

Rekomendowane odpowiedzi

Prosbe mam:

Moglby ktos sprawdzic wydajnosc procka w zaleznosci od przepustowosci szyny HTT ??

Aktualnie siedze na booku wiec nie mam mozliwosci sprawdzenia tego samemu

 

 

PS.: Mi tez sie pdobalo a i bedzie podobac jeszcze bardziej ;)

Edytowane przez Zulusman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opteron 165 czy X2. Co lepiej brac?

165 kosztuje 300$, X2 3800 - 322$, 170 - 390$

 

Takze 170 troche drogi jest dlatego go nie biore pod uwage.

A opterom na wiecej pamieci podrecznej, ale nie wiem czy sie tez wykreci jakos ladnie, chciabym tak 2.8GHz na malym napieciu zeby bylo :rolleyes: (in my dreams... lol)

Edytowane przez binek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lancer

Musze przyznac ze niezle :) Moglbys sprawdzic w 2xSPI32MB ??

Tak wogle, to polecam ten test ludkom z X2 i 1GB pamieci...masakra !!

 

@binek

Jesli male napiecie to 1.8 to pewnie ci sie uda :D

2.8 sie nie spodziewaj. Opka polecam - powinienes dostac podobne MHz co na X2 3800 a dostanirsz wiecej cache....no i taniej - tyle ze dodaj koszty przesylki i to ze nigdznie za bardzo prockow nie ma....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA czekam na X-2 w poniedzialek powinienm plyte i proca dostac a w srodku tygodnia reszte , teraz pytanie jaki system operacyjny instalowac pod X-2 ?

 

Póki co Xp dopóki nie pojawi sie nic nowego... na 64 bitowcu są ciągle problemy ze sterami :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pracuje w programie 3dsmax a on obsluguje wielowatkowosc :) , chodzilo mi o wydajnosc systemu :) zreszta jak przetestuje to sam zobacze co bedzie lepsze:) jak tylko dorwe ninje to jesli wszystko pojdzie ladnie i dobry trafie model przedstawie swoje wyniki o/c :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK wiec dzis zmontowalem sprzecior :) mam dowas tylko pytanie . Po nalozeniu orginalnego wentylatora/radiatora , nie zapinajac zadnych zapinek procek ze tak powiem przyssal mi sie do wentylatora niedlugo zapewne bede mial ninje i pytanie czy mieliscie podoba sytuacje ? jak go mam sciagnac jak juz dostane ninje :/ . Wejsc wszedl ale wyjsc niechce (niewiem pasta sie przylepila czy jaki czort ? :/

 

I prosze o wyjasnienie co to za programik :)

Dołączona grafika

Edytowane przez PolyCount

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przeciez normalne. Duza powierzchnia styku owocuje takim zassaniem. Pasta ma poprostu spora lepkosc. Poruszaj troche radiatorem na boki i wyciagaj. U mnie to nie dziala bo mam blok wodny i zawsze mi proc z blokiem wylazi z gniazda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie mam plyte DFI Ultra-D jaki jest najlepszy bios do o/c . Na ktorym uzyskam najlepsze efekty na x-2 ?

Przegladalem watek o plytach nF4 ale wiekszosc zapytan o bios byla przemilczana. Ktory z Biosy jest najlepszy ? poki co zaladowalem ostatni finalny bios dostepny na stornie DFI. Dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...