Skocz do zawartości
dem

Athlon X2 - Wszystko O Dwurdzeniówkach Amd

Rekomendowane odpowiedzi

całego tematu nie czytałem i niewiem co sie stało ale co to za zwierz athlon x2 3000+ w polsce go nie widać moze wy coś o nim wiecie? tutaj widać zrzut z cpu-z z xtremesystems

X2 3000+: Amiteriver - 3022.6 MHz

Edytowane przez FatAlbert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wynik imponujacy . az dalem ogloszenie o kupnie jakiegos flowpina -bo wlasnie potestowalem i na 3020mhz przechodzi prime na 1.43 (cpu-z) , a wczesniej dawalem wiecej v . poprostu wazniejsza jest temperatura -a moj blok nie za bardzo sobie radzi z x2 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

całego tematu nie czytałem i niewiem co sie stało ale co to za zwierz athlon x2 3000+ w polsce go nie widać moze wy coś o nim wiecie? tutaj widać zrzut z cpu-z z xtremesystems

:lol2:

Toz to podkręcony x2 do wartości 3 Ghz :D poza tym jakiś bład Cpu-z że odczytuje jako x2 3000 bo takiego cpu nie ma.

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko czy jest sens robienia wynikow primestable z lodem ?

No prime stable z lodem raczej nie zrobie, bo ile tego lodu by potrzeba pewnie :blink:

Ale do validacji jak najbardziej, moze do jakiegoś spi...

Musze się do kogos ukłonić o jakieś fc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko czy jest sens robienia wynikow primestable z lodem ?

A czemu nie ma to sensu?? Tylko zalezy ile lodu sie ma :> Zabawa niezla jest z tego

 

banti

 

GRatki wyniku!!!! Oby wyzej poszedl moze na WR na X2 sie zalapiesz :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo raczej zabawa z lodem to dla benchow i wynikow - a primestable ciezko czym takim nazwac -raczej chodzi o pokazanie ustawien z jakimi procek moze na codzien sobie smigac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...pewnie byłoby ColdBug ;) Wynik ładny, w dodatku można ustawić 3GHz na codzien, a to juz bardzo wydajny proc...

Mozliwe że byłoby CaldBug ale jeśli sam Banti tego nie sprawdzi to się nie dowiemy :) A co do proca to wydaje mi sie że ma jeszcze pare ukrytych Herc'ów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe że byłoby CaldBug ale jeśli sam Banti tego nie sprawdzi to się nie dowiemy :) A co do proca to wydaje mi sie że ma jeszcze pare ukrytych Herc'ów :)

A dobre (powiedział bym nawet "potężne") amd'eki są bardzo wybredne, lecą dużo ale temp feee (ex -5), a co najdziwniejsze Voltki też feee :?

 

 

Btw. Ładnie Ładnie Banti

Edytowane przez gutman1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób które zainstalowały hotfixa. Czy zdażają się u Was jakieś resety/freezy w windzie? U mnie co kilka dni zawiesza mi się system, podejrzewałem zasilacz lub płytę, ale zwiechy zdarzały sie nawet w idle oraz gdy pracował 1 redzeń.

Więc tak sobie pomyślałem że to może wina tego hotfixa? Jak to jest u was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli dasz zbyt male vcore to wlasnie moga zdarzac sie zwisy w idle (podczas stresu mobo dolikatnie podbija napiecia ). wiem bo sam nie raz tak mialem ze podczas stresu nawet 4-5h prime zrobil a w idle reset co jakis czas-podbicie lekko napiecia i problem znikal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u mnie też prime idzie bez zająknięcia kilka h.

Ale ja mam C'n'Q włączone, więc w idle jest 1375 MHz, to na 1.1V raczej nie jest żadne obciążenie. Bez C'n'Q też miałem takie niespodzianki.

 

Cała sprawa trochę dziwna, bo te zwiechy zdażają się co kilka dni bez konkretnego powodu i cieżko ustalić co dokładnie było przyczyną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No narescie. W kocnu mam plyte ktora powinna pochodzic troche dluzej- DFI Lan Party UT Ultra-D. Oby podzialala dluzej niz poprzednia.

 

Tylko teraz znaledz trzeba czas i zobacze co moje procki potrafia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób które zainstalowały hotfixa. Czy zdażają się u Was jakieś resety/freezy w windzie? U mnie co kilka dni zawiesza mi się system, podejrzewałem zasilacz lub płytę, ale zwiechy zdarzały sie nawet w idle oraz gdy pracował 1 redzeń.

Więc tak sobie pomyślałem że to może wina tego hotfixa? Jak to jest u was?

sorki ale o jakim hotfixsie mówimy ? :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, Panowie się tutaj nieźle bujają z krzemem. Niektóre wyniki iście elektryzujące.

 

Ale ja z zupełnie inną sprawą. Znalazł by się chętny, który przejął by prowadzenie FAQ? Dla mnie etap u boku X2 zakończył się jakiś czas temu, a myślę, iż pierwszy post powinien prowadzić "czynny" właściciel dwujajowego aemdeka.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi o tego szitowego hotfixa od bila gejtsa ktory robi wiecej zlego niz dobrego dlatego go nie uzywam (w przeciwienstwie do dual core optimizera)

 

Ja tak samo :) I wszystko śmiga mi pięknie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...