Skocz do zawartości
mkl

Ocenki ;]

Rekomendowane odpowiedzi

4 semestr - Turystyka i rekreacja - AWF:)

 

Analiza ekonomiczna przedsiebiorstw - 5

Finansowanie projektow ze srodkow UE - 4 i z egzaminu 4

Fitness - 5

Fizjologia czlowieka -3 i z egzaminu 4

Hotelarstwo - 4

Jezyk niemiecki - 5 i 5 z egzaminu

Organizacja pracy biurowej - 5

Pilotaz wycieczek i przewodnictwo tur -5

Pilka nozna - 4.5

Polityka personalna - 5

Promocja w turystyce i rekreacji - 4.5

Socjologia czasu wolnego - 4

Specjalizacja: Obsluga ruchu turystycznego - 4

 

Jeszcze tylko oboz wedrowny po Saharze we wrzesniu i rok do przodu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasa maturalna

nie pamietam wszystkich ocen ale wiem ze 7 dopów mialem a srednia to ok 2.7.Przez 3 lata Liceum caly czas wagarowalem itp. wszystko olewalem

Do matury nic sie nie przygotowywalem, jedynie do ustnej z polaka 11godz. przed uczylem sie od 21-24, oraz 30 min. rano-efekt 16/20 tj.80%.Angol ustny 17/20 85%.

czekam jeszcze na wyniki z pisemnych

Zdarzaly sie u nas przypadki w szkole ze bardzo dobre uczennice, nie chodzace na wagary oceny 4,5 sporadycznie 3 i nie zdawaly matur!!!!!Ja tego do dzis nie moge pojąć :mur: :mur: :mur: :mur: :mur:

Spotkalem wlasnie takie w tym roku w maju :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

pewnie spalił dziennik czy cuś ^___^

Raczej naplul nauczycielce do szklanki i sie tym chwalil. Zeby spalic dziennik trzeba miec jaja ;) a gownarzerii tego raczej brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czas obniżyć średnią :lol:

niemiecki 2

polski 3

wf 4

matma 2

chemia 3

angielski 3

fizyka 2

elektrotechnika 2

informatyka 4

geografia 3

religia 6 :blink:

po 3

historia 2

materiałoznastwo 3

 

I klasa Technikum Elektronicznego

i syce B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poca'siowi chodziło o to że się kujony chwalicie ocenami :P Troszke skromności :P Nie od dawna wiemy że tweaka/purepc odwiedzają ludzie inteligentni lub wazeliniarze :) Mam nadzieję że należycie do pierwszych ;]

 

A co do matury: ucieszyło mnie jak uswiadomiłem sobie ze dostajac 6 punktow z polaka z prezentacji mozna zdac :) (nie, umiem po polsku, ale nie czuję się na siłach w takich tematach ;))

 

Hm a może zamknąć temat? Wakacje praktycznie, wyjdzćie za firewall... Tam też jest fajnie. Tylko że razi słońce z tego co zauważyłem jak kiedyś tam byłem ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby spalic dziennik trzeba miec jaja ;)

ja bym powiedział, ze trzeba być raczej idiotą ;) jakies 4 lata temu jeden z gimnzajalistów spalił dziennik na miesiąc przed końcem i mało to, że szkoła zadzwoniła na policje to jeszcze cała klasa musiała przez miesiąc nadrobić wszystkie oceny zeby było z czego na koniec wystawić (całe szczęscie, że u mnie w klasie sie taki debil nie trafił)

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym powiedział, ze trzeba być raczej idiotą ;) jakies 4 lata temu jeden z gimnzajalistów spalił dziennik na miesiąc przed końcem i mało to, że szkoła zadzwoniła na policje to jeszcze cała klasa musiała przez miesiąc nadrobić wszystkie oceny zeby było z czego na koniec wystawić (całe szczęscie, że u mnie w klasie sie taki debil nie trafił)

Ta i powiedz mi jeszcze ze pisaliscie wszystkie sprawdziany w przeciagu miesiace ktore pisaliscie przez resztew roku szkolnego?

Moze ten kumpel dzieki temu znalazł sie w kolejnej klasie? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta i powiedz mi jeszcze ze pisaliscie wszystkie sprawdziany w przeciagu miesiace ktore pisaliscie przez resztew roku szkolnego?

Moze ten kumpel dzieki temu znalazł sie w kolejnej klasie? :lol:

 

napisałem, ze całe szczęście, że nie chodził do naszej klasy czyli ja nic nie musiałem pisać, ale klasa do której uczeszczał lekki zepie%@#* miała pod koniec :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na dzis mam wezwanie na WKU,... a wy nie :lol:

 

dobrze ze moge odroczyc z racji ze jestem maturzysta, bo wole tracic czas na tłiku, niz siedziec w kamaszach :D

 

 

psychodeliczny <-------- pewnie naganne miales za molestowanie nauczycielek , przyznawaj sie :lol:

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na dzis mam wezwanie na WKU,... a wy nie :lol:

 

dobrze ze moge odroczyc z racji ze jestem maturzysta, bo wole tracic czas na tłiku, niz siedziec w kamaszach :D

psychodeliczny <-------- pewnie naganne miales za molestowanie nauczycielek , przyznawaj sie :lol:

Aż tak dobrze nie było :D

 

Naganne przez swoją głupotę, nie zagłębiając się w szczegóły sprawa z Internetem :lol:

 

w dzień może coś więcej dostukam, bo już naprawdę mylę literki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie nie mam jeszcze zadnej 'ocenki' w tym semestrze.. Przez pol roku nie mialem nawet czasu zeby zebrac sie na uczelnie.

 

I tak w kolko - od 4 lat mam imprezy integracyjne dla 'pierwszakow' jednak nie mialem czasu aby w ktorejkolwiek z nich uczestniczyc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta i powiedz mi jeszcze ze pisaliscie wszystkie sprawdziany w przeciagu miesiace ktore pisaliscie przez resztew roku szkolnego?

Moze ten kumpel dzieki temu znalazł sie w kolejnej klasie? :lol:

przewaznie juz od 2-3 ocen mozna wystawic ocene na polrocze/koniec, kiedys nawet spotkalem sie z czyms takim jak 2xliczba godzin+1=liczbka ocen, ta liczbka godzin, to oczywiscie ilosc godzin tygodniowo danego przedmiotu :P

 

 

a tak wogole to w tym roku mialem wzorowa frekwencje, srednia 6.1 i nagrode ministra edukacji za postepy w o/c dla dobra ojczyzny i zmiejszenia liczby glodnych dzieci w afryce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mimo wszystko - dzięki :lol:

humor mi się poprawił jak czytałem ten temat lol

 

jakie mózgi :mrgreen: a jak sie czyta wypowiedzi na forum to aż trudno uwierzyć, że niektórzy mają takie dobre "wyniki w nauce"

 

fajny był taki tekst (nie pamietam juz kogo, nie chce mi sie sprawdzac)

mam 70 pk z egzaminu gim. - troche mało (czy jakoś tak)

70/100 to źle ? O_O ja miałem mniej i sie cieszyłem

Będę "mondżejszy" i ocenek nie podam, zreszta nie ma sie co chwalic średnia bedzie oscylować w granicach 2,7 ale ważne że zdam (ciężka byla walka o promocję-matma ) ;)

Edytowane przez pain.exe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe temat naprawde w deche ja tam moze mam średnia z 2.3 :D ale grunt ze zdałem i poraz pierwszy w swojej karierze mam zachowanie inne niz nieodpowiednie(dostałem poprawne :D ). Acha zapomnialbym skonczyłem 3 klase technikum

 

eDIT

Apropo dzienników to w gimnazjum była to moja regularna rozrywka :D

Edytowane przez Kosiarz_1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam średnią 4,6; I klasa LO; profil mat-fiz

 

co ciekawe jest to jakaś 6-8 lokata w mojej klasie ale po za tym są osoby ze średnią około 3 więc poziom jest dośc zróżnicowany.

 

ubolewam jedynie że mam 4 z fizyki ale widocznie zbyt mało sie przyłożyłem a przeciez to sztandarowy przedmiot w takiej klasie. Naciągania ocen nie było dużo jedynie z historii dostałem 5 za to że miałem od poczatku roku 10x4 i nic po za tym :)

Edytowane przez mihalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naganne przez swoją głupotę, nie zagłębiając się w szczegóły sprawa z Internetem :lol:

Nich zgadnę: jakieś zdjęcia czy cuś wypłynęły do netu?

 

a to prawda że w 3 gim na świadectwie w czwartek po lekcjach wpisują nieobecności nas fizyczka straszyła ale to chyba ściema

IMHO ściema ;d I to bardzo ;]

 

Ja dzisiaj byłem na rowerach w godzinach lekcyjnych. A i pod szkołą byłem na moment...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...