Skocz do zawartości
Gość scar

Grand Theft Auto 4

Rekomendowane odpowiedzi

Screen od razu skojarzył mi się z filmem "Gorączka" [;

 

Dołączona grafika

 

 

 

GTA IV - 2nd Trailer

 

 

http://grandtheftauto.yahoo.com/

 

Lepsza jakość :

 

http://www.rockstargames.com/IV/trailer_splash.html

 

HD jakość :

 

http://rapidshare.com/files/39874985/1280x720.wmv- 62MB

Edytowane przez GuC!o^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic ciekawego. Pierwszy był dużo lepszy,

 

Jeśli traktować to na serio to mamy możliwość złapać się płozy śmigłowca i uczepić ciężarówki (fajne, szczególnie pierwsze, jak dodadzą do tego czasową wytrzymałość i np spadek z kilkudziesięciu metrów do wody :D) No i jeszcze wyważanie drzwi.

 

A tak to nic ciekawego, co sugerował by szum wokół trailera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tych akcji z ciężarówką i helikopterem to wydaje mi się iż to jedynie urywki z misji gdzie takimi chwytami bohater pochwali nam się okazyjnie.

 

Mi się bardzo spodobał trailer'ek chociaż ciężko cokolwiek wypatrzyć bo scenki zmieniają się bardzo szybko. Zapewne niedługo wyjdą cap screeny z trailer'a to będzie więcej szczegółów.

 

Muzyczka jest klimatyczna [;

 

 

ps. A co do problemu niektórych user'ów z poprzedniej strony dotyczącego złączonych paluszków bohatera, to mogą się już uspokoić. [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailerek fajny tylko czemu framerate niedomaga? Wiem że swego czasu na PS2 też nie było różowo ale mimo to oczekiwałbym poprawy na tym polu. Pewnie jeszcze coś poprawią, a nawet jeśli nie to zapewne nie przeszkodzi to w czerpaniu funu z tej gry hektolitrami ;). Poczekamy, pożyjemy, zobaczymy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na filmiku ładnie widac jedną z moich ulubionych fur z GTA3 - Stallion ;] Pamiętam jak wesoło śmigało sie wersją od Diablos (bodajrze) z płomieniami na masce.

 

No i Sabre tez jest - z kolei ulubieniec muscle car z VC i SA

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem filmik i nie umiem otworzyć :D nie wiem czemu, 1 oglądałem, później zrobiłem formata i teraz nie chcą działać. Co musze mieć zainstalowane? (inne filmy np avi mi odtwarza).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem filmik i nie umiem otworzyć :D nie wiem czemu, 1 oglądałem, później zrobiłem formata i teraz nie chcą działać. Co musze mieć zainstalowane? (inne filmy np avi mi odtwarza).

Ja używam starego WMP (9 chyba) i musiałem doinstalować jakiś kodek, zdaje się że vvc1dmo czy jakoś tak. W sumie to Windows Media sam to ściągnął przy uruchamianiu i tylko się zapytał czy zainstalować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na filmiku ładnie widac jedną z moich ulubionych fur z GTA3 - Stallion ;] Pamiętam jak wesoło śmigało sie wersją od Diablos (bodajrze) z płomieniami na masce.

 

No i Sabre tez jest - z kolei ulubieniec muscle car z VC i SA

Tez moje ulubione ;] chociaż srednio lubie muscle cary (może z wyjątkiem tego (który wcale nie jest typowym MC:
ale za to jaki dźwiek turba ;0).

 

Co do trailera; wolałem 1 bo ta troche to lepiej wygladało (imo). Mi ta grafa za bardzo przypomina stara z gta 3,vc,sa. Jest niby dużo lepsza (textury, efekty) ale jakoś tak mi nie pasi. Ofc ocene grafy na podstawie trailera mozna sobie w pupe wsadzić ;]. Czekam na gameplay movie; napewno bedzie ciekawiej.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do trailera; wolałem 1 bo ta troche to lepiej wygladało (imo). Mi ta grafa za bardzo przypomina stara z gta 3,vc,sa. Jest niby dużo lepsza (textury, efekty) ale jakoś tak mi nie pasi. Ofc ocene grafy na podstawie trailera mozna sobie w pupe wsadzić ;]. Czekam na gameplay movie; napewno bedzie ciekawiej.

zobacz wersje HD ... gdyby nie ten słaby framerate grafice praktycznie nie mógłbym nic zarzucić.

 

jedyna bolączka to ze nie będzie tego na PCty przynajmniej przez kilkanaście miesięcy :D o ile w ogóle znając obecny rynek PC :E

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Eb-games Italia w ten weekend byla promocja na preorder GTA4 za 19.99E :blink:

 

Kolejka byla wieksza niz w markecie spozywczym :lol: ;)

Ofc u nas takiej promocji nie bedzie :lol:. Btw kto wydaje GTA4 w PL ? ;] Jak Cenega to -> :kijem:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ofc u nas takiej promocji nie bedzie :lol:. Btw kto wydaje GTA4 w PL ? ;] Jak Cenega to -> :kijem:

CDprojekt .... np Forza Motorsport 2 wydali w całości po polsku, więc bardzo możliwe ze i za GTA4 się zabiora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CDprojekt .... np Forza Motorsport 2 wydali w całości po polsku, więc bardzo możliwe ze i za GTA4 się zabiora

Nawet jeśli, to zrobią pewnie tylko "kinówkę"...

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co wy Panowie? Przecież za ewentualną polonizację nie będzie odpowiadać Cenega jak coś :D (taki joke ;) ).

A na serio. Ja tam angielski znam w na tyle wystarczającym stopniu że "napisy" mnie nie jarają. Jak chcą to niech robią ALE pod warunkiem że to nie będzie jedyna opcja podczas gry!! Niech będą napisy w oryginale + możliwe do wybrania w to miejsce napisy po "naszemu" ale nie tylko i wyłącznie polskie. W przeciwnym wypadku trzeba będzie je wyłączyć (w moim wypadku oczywiście). Lubię słuchać oryginalnych głosów i dodatkowo mieć na ekranie napisane co mówią, dzięki temu jak czegoś nie skumam to sobie szybkensem doczytam + dalej szlifuję angielski w ten sposób. Gdy mam angielskie głosy i polskie napisy to mnie to tylko rozprasza, ani się nie wsłucham w dialog, ani pewnie nie przeczytam co było napisane "na dole" :lol:. Głupio mi jest czytać i słuchać w dwóch różnych językach (żeby nie było, z filmami mam ten sam problem ;) ). Także polonizacja kinowa tak ale jako opcja a nie przymus ;). Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowe info

- In GTA IV Time Square will be called in “star Junction”

- You can buy weapons using a cellular phone

- The police radioing for help feature returns

- Each criminal offense drives the Wanted level up. As soon as you reach several stars, The other player can locate you on the radar and deliver some serious fireworks on ya.

- Rockstar is designing GTAIV as a seamless HD Experience

-The driving mode has been altered given the cars addition weight( and a more realistic feel) (PLASTIC CARS UNCONFIRMED)

- The city Skylines are breath taking

-There are no pauses for Loading when entering an interior location

-Nikos facial expressions fits the actions perfectly.

-The use of cover and an overhaul system makes battles very fierce.

-The liberty city waterways plays a significant role in the game

- The atmosphere and noise of firefights is scarily reminiscent of GEARS OF WAR

More details in magazine scans.

- GTA4 has its own internet in the game and its going to be very important, and Niko uploaded his cv using it to someone hes hired to kill so he cud get a interview for a job, then he go’s to the interview and kills his mark.

-Theres this new way of shaking the cops to do with a circle thing, when u get out of the circle u lose em and u can be smart like go down a street when ppl can’t see you and knick another car and drive straight past the cops and they won’t notice you, more realistic stuff, sounds cool, the gun mechanics are apparently a lot like gears of War.

skany:

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"- GTA4 has its own internet in the game..."

To mi przypomina jak bodajże w GTA3 można było zagrać w GTA (albo GTA2? już nie pamiętam).

 

"- Each criminal offense drives the Wanted level up. As soon as you reach several stars, The other player can locate you on the radar and deliver some serious fireworks on ya."

Nice B)

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"- GTA4 has its own internet in the game..."

To mi przypomina jak bodajrze w GTA3 można było zagrać w GTA (albo GTA2? już nie pamiętam).

Jak to można było zagrać w GTA? Z tego co mi wiadomo to w trójce na Staunton Island była kawiarenka internetowa Tw@ (o której mowa w ostatnim news'ie na _ZAIBATSU)

"Podczas jednej z misji, Niko wysyła swoje CV z kawiarenki internetowej, aby spotkać się z Goldbergiem, a następnie go zabić. Kafejka ta to Tw@ Cafe, znana z GTA III. Sam Internet odegra bardzo dużą rolę w nadchodzącym GTA, a jego możliwości w grze są wykorzystane w bardzo szerokim zakresie. Dodatkowo, Niko może skorzystać z każdego komputera!"

ale były tam tylko na 2 monitorach tekstury będące screen'ami z poprzednich części GTA (na jednym z pierwszego GTA i na drugim z GTA 2). Edytowane przez Niko442

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyrdało mi się widocznie. Sam akurat 3-kę tylko widziałem, jak kumple grali - musiało mi się pomieszać z automatami w SA + ta fotka.

Dzięki za zwrócenie uwagi na literówkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grand Theft Auto IV: Kikizo Preview 2

 

http://games.kikizo.com/news/200707/115_p01.asp

 

Dołączona grafika

 

troszkę chyba twarz się zmieniła gł. bohaterowi :]

 

No i macie obiecane suche fakty. Przeczytałem tekst i wynotowałem to, co najciekawsze:

 

* Gra została specjalnie przygotowana do wersji demo. To tylko 15% tego, co zobaczymy w pełnej wersji.

* Ciągle jednak kuleje utrzymanie stałego FrameRate.

* Również kamera nie zachowuje się idealnie. Bywały momenty, że po prostu nie nadążała za graczem.

* Do prac nad IV zatrudniono wiele nowych umysłów. Jak twierdzi Rockstar, "jest to grupka niesamowicie utalentowanych ludzi, mogąca nam pomóc w czymś naprawdę szczególnym".

* Odwzorowanie rzeczywistego terenu stoi na wysokim poziomie.

* Nawiązując do ścieżki dźwiękowej - R* wciąż trzyma utwory w tajemnicy. Tym razem będzie można usłyszeć te znane (i te mniej również) kawałki. Rockstar Games twierdzi, że soundtrack będzie obfitował w znacznie więcej utworów z różnych gatunków i dekad.

* Demo rozpoczyna się październikowego poranka o godzinie 5 rano w dzielnicy Star Junction (Times Square). Jeszcze panująca ciemność pozwala zobaczyć refleksy i światła neonów.

* Przechodząc do wątku fabularnego - to właśnie skorumpowany gliniarz Francis McReary zleca Nikolaiowi (pełne imię Bellica) zabicie Toma Goldberga, znanego w mieście prawnika. Również ma dla niego kilka innych przysług do wykonania, by zapomnieć o ciemnej przeszłości głównego bohatera. Owa misja rozpoczyna się telefonem do Jakuba, co sprawia, że zadania przestały być liniowe. W tej części dosłownie jeden "głupi" telefon może zmienić wszystko.

* Nie będzie już sklepów z bronią "AmmuNation". Broń znaleźć można po ciemnych uliczkach, w różnych bazach, schowkach i bagażnikach samochodowych, czy po prostu zamówić u Kuby. Za 9MM, SMG i MicroSMG przyjdzie nam zapłacić po sto dolarów za sztukę. Oprócz tego, Jakub służy pomocą, gdy braknie nam amunicji. Tylko chodzenie po mieście z widoczną bronią nie jest już takie bezpieczne, jak kiedyś.

* Wracając do miasta - każda uliczka ma swoją nazwę i tabliczkę z nią przy wjeździe, tak więc łatwo się nie zgubisz.

* Korzystając z taryfy możesz wybrać jedną z wielu dostępnych kamer: z perspektywy gracza, kierowcy, z przedniego zderzaka, z dachu, z maski, przy przednim kole, czy z tyłu samochodu, co wygląda lepiej niż w niektórych grach wyścigowych. Możesz również wybrać starą cimematic camera, która pokaże ci uroki miasta, które jest naprawdę niesamowite. Redaktor poczuł się tak, jakby to on właśnie krążył ulicami Nowego Jorku. Siedząc w taryfie możesz również porozmawiać z kierowcą, a także poprosić o zmianę stacji radiowej, które nadawać będą muzykę przeplecioną Rockstarowskimi reklamami.

* Oprócz zabawnych reklam, R* wprowadza do gry równie zaskakujące elementy, takie jak "pizza za rozsądną cenę 99 centów", czy "bar koktajlowy Bahama Mamas".

* Podobnie jak w rzeczywistości, również i w grze nie ma nic za darmo. Za pobyt w kafejce również przyjdzie nam zapłacić. Czym? Kartą kredytową, która stała się niezbędnym przedmiotem. Potem siadamy przy stanowisku komputerowym, naciskając LB i mamy już widok na monitor. Jest również kursor, który przesuwamy gałką analogową na pasek adresu, wybieramy stronę i przeglądamy. I tutaj również zaobserwujemy humor R*, bowiem będą różne śmieszne witryny.

* Siedząc w kafejce, wciąż słychać miejskie odgłosy dobiegające z zewnątrz budynku. Podobnie jak wchodzenie do budynków odbywa się bez żadnego dodatkowego wczytywania gry.

* Jak wiadomo, Niko podsyła swoje CV do firmy prawniczej. Wynika z niego, że jest dobry w kierowaniu ludźmi, zdolny atletycznie (cokolwiek by to znaczyło), umie strzelać, boksować, biegać, oraz pływać w zaawansowanym stopniu.

* Skoro Niko Bellic to człowiek czasów współczesnych, posiadający kartę kredytową, musi mieć również funkcję "odrzucania połączenia" w telefonie. Takowa jest, lecz gdy zostanie niewłaściwie użyta, może mieć duży wpływ na dalszą rozgrywkę.

* Samochody posiadają nawigację GPS i rekomendowane ulice pojawiają się na żółto na radarze w lewym dolnym rogu ekranu.

* Możesz korzystać z systemu automatycznego celowania, oraz z celowania manualnego. Możesz również kryć się za wszystkim co możliwe. Ale uważaj - prawo nie śpi. Policja też to potrafi.

 

Informacji z pewnością jest więcej, więc znających angielski zapraszam do przeczytania zapowiedzi. Na dokładkę pragnę przedstawić jeszcze cztery nowe zapowiedzi, oraz trzy nowe screenshoty, dostępne już w naszej galerii. Jak wiadomo, wszystko jest oparte na ostatnio wydanym demie, liczącym już prawie pięć tygodni. Teoretycznie każdy może napisać o czymś innym, ostateczne potwierdzenie poczujemy dopiero w październiku. No, to tyle mojego gadania. Teraz kolej na Was.

 

http://zaibatsu.pl/

 

PS3 Version of GTAIV Two Weeks Behind X360’s Version

 

Speaking to the gaming websites gather who were gathered at the GTAIV preview event, Rockstar has confirmed that that the PS3 version of GTAIV is a week to two weeks behind the XBOX360’s version.

 

The demo which was shown is from the Xbox 360 version of the game. The PlayStation 3 version is still “a week or two behind,” according to Rockstar. The build shown is 5 weeks old, and the frame rate has improved considerably since the last demo.

 

ja na miejscu posiadaczy ps3 byłbym troszkę zdegustowany :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...