Skocz do zawartości
Gość scar

Grand Theft Auto 4

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chce tylko save'a w dowolnym momencie. Reszta moze byc z serii "jeszcze wiecej tego samego"

 

EDIT: - nie, jeszcze jedna rzecz - mozliwosc dodawania aut/mapek/etc bez potrzeby bezsensowego grzebania i rozkodowywania plikow gry.

Edytowane przez Uzurpator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie.To nie jest jakiś FPP lol . Od zawsze był taki system zapisywania. Co do tego trailera to nie spodziewam się jakieś tam rewelacji. Pewnie coś pokroju pierwszego trailera NFS: Carbon. Czyli pokażą praktycznie nic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Save w dowolnym momencie? Przy tak krótkich misjach i niskim (dotychczas) poziomie trudności? A po kiego...

Bo preferuje grac, a nie dojezdzac na miejsce misji tudziez odbudowywac moj arsenal po tym jak mnie skasuja. To, ze jest latwe dla ciebie, Nie oznacza, ze jest latwe dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Geez, jak masz dwie lewe ręce to robisz sobie save przed misją i po krzyku...

 

04 02 04 27 to go...

Widzisz - czytanie ze zrozumieniem jest widze trudne. Jezeli mam misje na drugim konciu miasta, to dojezdzanie do mojej hacjendy celem zrobienia save'a jest marnowaniem czasu. A nie zawsze mam mozliwosc kupienia sobie miejsca na save gdzies pod bokiem - zwlaszza w takim np SanAndreas gdzie sie 3 razy zmienia miasto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś zapisał się na listę mailingową Rockstar prawdopodobnie też dostał maila o takiej mniej wiecej treści:

Dołączona grafika

Widzisz - czytanie ze zrozumieniem jest widze trudne. Jezeli mam misje na drugim konciu miasta, to dojezdzanie do mojej hacjendy celem zrobienia save'a jest marnowaniem czasu.

Racja, nie doczytałem. Ale już rozumiem, czas to pieniądz. Może graj na kodach, będzie szybciej? Co kto lubi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, nie doczytałem. Ale już rozumiem, czas to pieniądz. Może graj na kodach, będzie szybciej? Co kto lubi...

*filozoficznie* Jaki jest sens grania na kodach? */filozoficznie*

 

Nawet glupi auto-save przed misja by mi odpowiadal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailera, który ma się ukazać 29 marca nawet reklamują w telewizji. Tego się nie spodziewałem :)

 

W reklamie z MTV Base jest godzina 23, więc ta szósta to wg jednej ze stref czasowych na terenie USA. Czyli u nas o północy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli o 24 naszego czasu :)

On March 29, the world will see the first glimpse of Grand Theft Auto IV. For the first time in the Grand Theft Auto series' history, will a new game be introduced with a trailer. As one of the most anticipated videogames of 2007, Rockstar Games emphasizes that things will be different.

 

Check back on March 29th, 2007, 6PM EST, 10PM UTC, and be one of the first to see the next Grand Theft Auto!

http://wwp.greenwichmeantime.com/time-zone/usa/eastern-time/ - aktualnie jest tam 29 marca, godzina 5:10 PM. Czyli trailer powinien się pojawić dokładnie o 24 naszego czasu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Jeszcze 34min panowie :)

a u mnie strona wywala 404.

 

A ja bym wolał taki filmik jak trailer GTA2 przynajmniej się fajnie oglądało i był zajawkowy. Już lepsze to niż render z którego nic nie wyniknie.

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

trailerek renderowany :D i po zawodach :lol:

 

Ja licze na to że trailer bedzie pokazywał grę w 100% ukonczoną i na koncu bedzie pisac APRIL 2007!!! :rolleyes: ehh marzenia...

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...