Skocz do zawartości
grzesiu

Kanapki?

Rekomendowane odpowiedzi

:idea: Kanapki to najlepsza szama pod słońcem ;)

 

:arrow: Filet z kury między buły - ^_^

 

:arrow: Bułeczka, serek, pomidorki - ^_^

 

:arrow: 2 kromki chleba posmarowane masłem, wędlina, ser żółty, ser ostrowia - śmietankowy, pomidor, ogórek konserwowy - ^_^

 

Ogólnie wszystkie kanapki sycą :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Nie wiem jak wy ale jam woleć pajda chleba posmarowana smalcem!

 

 

A tak na serio to normalna kanapka, typu ser miedzy dwoma krokmami chleba, szynka etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja jem dużo mięska (w z wiazku z siłownią( i kanapka wygląda tak : ciemny chleb, 5-10plasterków szynek wszelakich (chudych) kolejna kromeczka, kolejna porcja miecha i jesce jedna kromcia ; ]

w szkole sie nie da tak: / wiec jem tak @ home ; ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza kanapka to:

Biały chlebek posmarowany masłem (nie margaryną) na chlebek kładziemy plasterek schabu pieczonego,

potem plasterek pomidora i na koniec czerwoną cebulę (smak o wiele lepszy od zwykłej cebuli).

Jedząc taki zestaw czuję się jak w niebie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jem ;) :arrow:

 

Bułeczka posmarowana masełkiem. Na nią polędwica sopocka. Na polędwicę sałatka jarzynowa. Na to wszystko plasterek sera żółtego - włościańskiego (może być inny z dziurami).

 

Mniam, ale pyszne :!: ;)

 

Czasami lubię sobie zjeść taka kanapkę: :arrow:

 

Identyczna 'sytuacja' j/w, tylko zamiast sałatki - kilka lays'ów - zielona cebulka ;) Mówię Wam - spróbujcie :!: ;)

 

Pozdrawiam :!: :razz:

Edytowane przez KrokOboK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Identyczna 'sytuacja' j/w, tylko zamiast sałatki - kilka lays'ów - zielona cebulka ;) Mówię Wam - spróbujcie :!: ;)

 

Pozdrawiam :!: :razz:

Z lays'ami to jest stary dobry pomysł :) ciekawszy smak sie zawsze robi.

Btw. Czy tutaj nikt nie lubi kanapek z salami ? ;]

Edytowane przez bjkuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mioje pierwsze śniedanko dziś

dwie kromrczki chleba razowego jedna posmarowana musztardą a druga przecierem pomidorowym (nie keczupem) a wśrodek duża ilość polędwiczki drobiowej i ogórca kiszonego i dojadać to do jajeczniczki . mhhhhhhhhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mioje pierwsze śniedanko dziś

dwie kromrczki chleba razowego jedna posmarowana musztardą a druga przecierem pomidorowym (nie keczupem) a wśrodek duża ilość polędwiczki drobiowej i ogórca kiszonego i dojadać to do jajeczniczki . mhhhhhhhhh

Uważaj na ptasią grypę co do tej polędwiczki :D

 

Ja polecam frytki z cukrem,

a do tego szklaneczka zimnego mleczka B)

mmmmmmmmmmmmmmmmmmniammmmmmmmmmm :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to widze same zdrowe rzeczy jecie, nakapka z chipsami hmm...

Jeśli ktoś lubi, niech je... Kanapka z chipsami jest smaczna, jeśli nie wierszysz :arrow: spróbuj :!: Pozdro :!: ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pora zabawić się w archeologa.

 

Jest taki jeden chleb, pieczony naturalnymi metodami, bez polepszaczy, w starym XIX wiecznym piecu (tak słyszałem). Można go jeść nawet bez masełka, jest tak wyśmienity. Mnie najlepiej smakuje z masełkiem, sałatą, plasterkiem sera, dwoma plasterkami salami, dwoma plasterkami pomidora.

 

Ten chlebek naprawdę syci.

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pora zabawić się w archeologa.

 

Jest taki jeden chleb, pieczony naturalnymi metodami, bez polepszaczy, w starym XIX wiecznym piecu (tak słyszałem). Można go jeść nawet bez masełka, jest tak wyśmienity. Mnie najlepiej smakuje z masełkiem, sałatą, plasterkiem sera, dwoma plasterkami salami, dwoma plasterkami pomidora.

 

Ten chlebek naprawdę syci.

Jest bardzo chrupiący (znaczy skórka) i mięciutki wewnątrz ? ;) Ja takie coś u babci jadłem. Własciwie rano można było sam chleb wcinać bo był pyszny. Teraz to krap robią... a takie cudo jak ze skrina ciężko znaleźć...

 

Btw ja jem 3 dniową bułkie a miedzy to stara konserwa z golonki :lol: - cholernie słone ale ujdze jak sie chlapnie potem troszke gorzkiej z miętą ;].

 

PS. Fajny ponad 2 letni wykop ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyy... ja taki chleb jem codziennie.. kwestia to kupić świeży (do wieczora już nie smakuje tak dobrze) a jak jeszcze jest cieplutki to mmm ;)

Właśnie w tym problem ze ten u babci nawet do wieczora był chrupiący ;]. Jakis piekarz im rano po miescinie rozwoził. W miastach cieżko o taki rarytas ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sobie kupilem chleb z maki orkiszowej (wazne zeby piekarz nie mieszal maki orkiszowej z inna, chleb mieszany nie smakuje tak dobrze) i chleb wypas, zjadlem jak narazie jedna kanapke ale zaraz lece po nastepna.

 

Co do chleba o ktorym mowiliscie wyzej, mam go na codzien, najlepsze jest ze w promieniu 3 km mam 2 piekarzy ktorzy robia taki dobry chleb. Osobiscie crapu z np. tesco i innych hiper(super hiper) marketow nie lubie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chleb żytni razowy posmarowany smalcem albo słoniną ze skwarkami do tego zimna pepsi. Zabójczo smaczne ^^

 

Chleb z mąki orkiszowej do dobra rzecz ma niski indeks glikemiczny i powoli się spala bardzo dobre źródło węgli, lepsze niż żytnie razowce. http://kalorie.pasiasty.pl/content/view/86/116/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja idealna kanapka to chleb, pomidor, ogórek, troszkę cebuli, jak jest to szczypiorek i oczywiścei pieprz&sól. Pysznie i lekko ;)

 

//Post #3K :zonk:

Edytowane przez Venom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Bułka, masełko, ser żółty, dżem porzeczkowy domowej produkcji

2. Chleb, masełko, baleron, sos pikantny z pizzeri DaGrasso.

 

Ja preferuje te 2 opcje :wink:.

Edytowane przez YogiCK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Chleb żytni razowy posmarowany smalcem albo słoniną ze skwarkami do tego zimna pepsi. Zabójczo smaczne ^^

 

Chleb z mąki orkiszowej do dobra rzecz ma niski indeks glikemiczny i powoli się spala bardzo dobre źródło węgli, lepsze niż żytnie razowce. http://kalorie.pasiasty.pl/content/view/86/116/

pepsi do słoniny/smalcu i skwarek? :blink: :wacko: :plum:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...