Skocz do zawartości
Gość on23warszawa

Komentarze Pod Newsami I Burdel Z Nimi Zwiazany

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam nic nie musze przemyslać, skoro nie umiesz wczytać kontekstu moich poprzednich wypowiedzi to twój problem mam to gdzieś

 

1634584[/snapback]

Przed napisaniem następnego tak 'mądrego inaczej' posta to może lepiej przemysl to, o czym tu piszemy, bo najwyraźniej nadal nic z tego nie zrozumiałes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nic nie musze przemyslać, skoro nie umiesz wczytać kontekstu moich poprzednich wypowiedzi to twój problem mam to gdzieś

 

@ Sir_ice  :lol:  :lol:

 

Ja nic nie chce, napisałem tylko swoje zdanie na dane zagadnienie

Skoro ktoś będzie walił durne posty na forum, to tymbardziej będzie to robił  w komentach, zaproponowałem rozwiązanie najprostsze z możliwych i najbardziej efektywne, zamist tworzyć jakieś niestworzone rzeczy. Wydaje mi się iż absurdem jest tworzenie jakichś podfur na stronie skoro tu istnieje tak wielkie i rozbudowane forum, co do tych 10 postów lipa, zawsze moga znaleźć się ludzie którzy będą sztucznie nabijali posty by móc tam pisać, a tak jest dział "nowości" jest moderacja, da się regułe jeden artykuł/nowość jeden temat i spokój, ale skoro chcecie się bawić to bardzo prosze

1634584[/snapback]

eeehhh..... poziom i tresc wypowiedzi mowia same za siebie.

Idz moze pogadaj na oslej albo gdzies..... Ja przynajmniej nie bede sie wdawal w jalowe dyskusje z toba. <_<

 

 

 

A co do mojego pomyslu to niech moderacja sie wypowie moze, czy takie rozwiazanie zdaloby egzamin? Mysle ze nie tylko surix by na tym skorzystal :D

 

----------------------------------------------------------------------------------

EDIT @post nizej:

nie bede juz nabijal kolejnych postow i robil offtopa ale po pierwsze ja oceniam poziom twojej konkretnej wypowiedzi, ciebie nie znam wiec nie obrazam.

Na osla cie odsylam bo tam laduje wiekszosc twoich postow.

I to ty mnie nie obrazaj. "cwaniaczka" to sobie poszukaj - wyjdz na osiedle, znajdz lysego w dresach, klepnij w glace to ci agresor spadnie. I tak czuje ze ktos zbierze procenty... :lol:

Edytowane przez Sir_ice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze sam nie zamierzam z toba dyskutować, napisałem swoje zdanie, i napewno to co napisałem nie jest to jałowe, gdyż konretnie wypisałem swoje stanowisko, pozatym nie obrażaj mnie, co do mojego poziomu jesteś ostatnią osobą która może mie oceniać cwaniaczku, a teksty w stylu idź se gdzieś to wiesz komu możesz pisać

 

@sgj "mądrego inaczej" ?? dobre sobie

Czego według ciebie nie zrozumiałem???, bo według mnie to ty nie potrafisz zrozumieć tego co napisałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem... Jeśli ktos chce poczytać, równie głupie rzeczy, może udać się na "forum" (moderowane :blink: ) onetu.Pod newsami, podpisują się albo pieniacze, albo ludzie zbanowani za przewinienia na forum.Nawet jesli ktoś normalny sie trafi, szybko jakis lol, miesza go z błotem.

Tak wiec komentarze dla zarejestrowanych, bo z doswiadczeń "piszących", pod newsami_nie skorzystam..

Co najciekawsze :

Nie jesteś tu mile widziany

Twój adres IP lub klasa adresowa została zablokowana do pisania komentarzy z powodu nadużyć. Jeśli uważasz, że nie słusznie - miej pretensje do swojego administratora, że nie reaguje na skargi

 

A wszystko po zmiane na DSL 2 MB.,widać ktos wcześniej "mocno", z tej domeny "korzystał", bo na wcześniejszej mogłem komentować, a robiłem to 2 lub 3 razy..ale trudno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wszystko po zmiane na DSL 2 MB.,widać ktos wcześniej "mocno", z tej domeny "korzystał", bo na wcześniejszej mogłem komentować, a robiłem to 2 lub 3 razy..ale trudno

1635463[/snapback]

niedlug onikt nie bedzie mogl czytac koemntarzy ;) i ich dawac ;] moderatorzy i admini beda komentowali newsy :lol:

 

niech sie nie dziwia ze powstaja glupie komentarze jak niektore newsy sa bezsensu, az szkoda na nie czesto patrzec, przy dobrym newsie napewno bluzgow nie bedzie.

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedlug onikt nie bedzie mogl czytac koemntarzy ;) i ich dawac ;] moderatorzy i admini beda komentowali newsy  :lol:

 

niech sie nie dziwia ze powstaja glupie komentarze jak niektore newsy sa bezsensu, az szkoda na nie czesto patrzec, przy dobrym newsie napewno bluzgow nie bedzie.

1635481[/snapback]

[OT]
A to nie przypadkiem ty robiles burdel na tweaku jak nie wybrano cie newsmanem ?

 

I teraz smiesz pouczac innych co maja robic aby burdelu nie bylo ?

 

Moze to propozycja aby ciebie wybrano ? I tak w ogole nie zdziwilbym sie gdyby poczatkowy burdel w komentarzach (zaraz po wybraniu brdynka) byl twoja zasluga

[/OT]
Edytowane przez Heat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech sie nie dziwia ze powstaja glupie komentarze jak niektore newsy sa bezsensu, az szkoda na nie czesto patrzec, przy dobrym newsie napewno bluzgow nie bedzie.

1635481[/snapback]

bez sensu... dla ciebie moze byc bez sensu a dla kogo innego z sensem. Nic nie usprawiedliwia kretynskich komentarzy i bluzgow. <_<

 

i ponawiam pomysl:

pisza komenty tylko uzytkownicy forum z minimum 10-cioma postami na koncie. Co admini na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za roznica kto ile ma postow , po kiego grzyba w ogole te komentarze tam sa . Wywalic je i tyle . Do omowienia tematu sluzy forum !

1635503[/snapback]

taka roznica ze wtedy zaden noob nie bedzie mogl pisac komentow i ich poziom wyraznie sie podniesie. pomysl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie przypadkiem ty robiles burdel na tweaku jak nie wybrano cie newsmanem ?

:blink: cos wiesz ale widze ze g... wiesz

 

nie udzielaj sie na moj temat jak nie jestes w temacie :] tamta sprawe uznaje za zamknieta a newswriterem na tweaku nigdy nie bede (ponownie) :lol: bo poziom newsow przepisywanych z 2 czy 3 zagranicznych serwisow jest b niski....

 

 

jesli chodzi o serwis tweak.pl nie chce miec z nim nic wspólnego... newsami i innymi sprawami zajmuje sie gdzie indziej (aktualnie jest przerwa:P)

 

a newsy jakie często pisze bryndek to dla mnie (i nie tylko) zenada... poprzekręcane informacje które w razie złych komentarzy, albo gdy ktos zauważy blad w newsie sa w całości kasowane.

 

pozdro, end OT

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink:  cos wiesz ale widze ze g... wiesz

Tak sie dziwnie sklada , ze obserwowalem wtedy twoje szczeniackie zachowanie i na prawde wiem wiecej niz ci sie wydaje...

 

newswriterem na tweaku nigdy nie bede (ponownie) icon_lol.gif bo poziom newsow przepisywanych z 2 czy 3 zagranicznych serwisow jest b niski....

Przeczytales w ogole co napisales ? :lol:

To czyli wychodzisz z zalozenia , ze jesli zostalbys newswriterem na tweaku to bys przepisywal newsy z innych serwisow ? To ze robi to bryndek nie znaczy ze ktos inny ma robic to samo :lol:

jesli chodzi o serwis tweak.pl nie chce miec z nim nic wspólnego...

:blink: to po kiego tu piszesz , bo chyba nie chcesz mi powiedziec , ze nie chodzilo ci o forum , bo tweak.pl to wlasnie przede wszystkim forum

newsami i innymi sprawami zajmuje sie gdzie indziej (aktualnie jest przerwa:P)

no cos dluga ta przerwa... Chyba , ze nie mowimy o pccom.pl tylko o twojej stronie domowej :lol:

 

a newsy jakie często pisze bryndek to dla mnie (i nie tylko) zenada... poprzekręcane informacje które w razie złych komentarzy, albo gdy ktos zauważy blad w newsie sa w całości kasowane.

Od dluzszego czasu jest lepiej , chociaz nie zaprzeczam ze bylo tragicznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o pisanie komentarzy pod newsami, to moze by pozwalać pisać komentarze tym co uzyskają status "Użytkownik" pod awatarem ? :)

1635660[/snapback]

Chmmmmmmmmmmmmmm

Niektórzy uzyskują ten status po dwóch godzinach od rejestracji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie dziwnie sklada , ze obserwowalem wtedy twoje szczeniackie zachowanie i na prawde wiem wiecej niz ci sie wydaje...

tia ? , szczeniackie ? ciekawe jakbys ty sie zachowal jakby glowny zalozyciel tweak.pl obrazal cie wczesniej na gg :lol: za ? no wlasnie o tak o ;] i grozil ze wyrzuci z serwisu i forum bo cos tam mu sie powiedzialo,nie chce juz na ten temat rozmawiac, ok ? dzieki.

 

na forum pisze bo lubie doradzac i pomagac ludziom i sam czasem o cos sie zapytam.

 

pccom.pl nie istnieje ;)

moja strona domowa ? no bez jaj ;)

 

koniec OT

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno tu nie bylem, ale do rzeczy.

 

Ze komentarze beda zintegrowane z logowaniem po zmianie layout'u tweaka wiadomo nie od dzis. Kwestia jest kiedy to bedzie i co zrobic do tego czasu.

 

Osobiscie uwazam ze komentarze ogolnie sa potrzebne. Bo pisanie na forum to troche kwas - jest jakis nowy bloczek w newsie to sa komentarze. Fajne cacko, szkoda ze taki drogi, zaczynam zbierac kase etc. I to jakos tak do umieszczania w formie forum nie pasuje ( za duzo szurania scrollem :P )

Mysle ze po integracji za komentarze beda leciec bany. I bedzie spokoj. Ale taki limit np 50 postow juz po zmianach tez wydaje mi sie nie glupi.

 

Jednak najwazjsze jest co zrobic do tego czasu. Ja osobiscie widze tylko 2 rozwiazania: Albo wylonic jakiegos wolontariusza do odwalania syzyfowej pracy, az nastapi dlugo oczekiwany dzien, albo czasowe wyłaczenie komentarzy (Troche bedzie ich brakowac, jednak wylawianie tego jednego na 10 wartosciowego troche zniecheca i nie bede plakal z tego powodu :) )

 

A jako dowod ze integracja logowania forum/serwis sie sprawdzi mozna podac cdrinfo, gdzie komentarze sa na bardzo przyzwoitym poziomie (+moderator komentarzy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze komentarze beda zintegrowane z logowaniem po zmianie layout'u tweaka wiadomo nie od dzis.

1643134[/snapback]

Dokładnie. Z tym, że daty tego eventu podać nie możemy z prostego powodu. Jedynymi osobami w tweak'u które są programistami i mogą tworzyć nowy engine serwisu jestem ja i Kuba (ParanoiK). Tak się składa, że aktualnie:

1) jesteśmy zajęci studiami

2) pracujemy, żeby zarobić. Tak się składa, że jakoś rachunki za telefon, mieszkanie etc same się płacić nie chcą. A tweak jest w tej chwili tylko hobby a nie źródłem utrzymania dla nas więc kiedy poświęcamy mu czas to kosztem naszego czasu wolnego którego i tak zadużo nie mamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...