Skocz do zawartości
Boster

Nokia 6230i Czy Se K700i

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lechu1777

A kamerka jest taka że trzeba wolno przesuwać tak jak w 6230i ? czy przy dosc szybkich ruchach sie nie lami obraz???? DO ilu zł sie opyla kupic K750? Ja mam za 1100zł kupić?!?!?!?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arrrghh... Twoje pytania zaczynają być irytujące. To chyba oczywiste, że obraz nie będzie wyraźny jeśli będziesz gwałtownie poruszał kamerą. Tak chyba jest od zawsze.

Do 1100zł spokojnie powinieneś kupić ten tel. Niby są nawet takie poniżej 1k na allegro, więc jeśli masz pewność że wszystko z nim ok i ma gwarancje, to czemu nie skozystać z okazji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo o ile mój kumpel w 6230i nie może nagrywać na karcie tylko w pamieci telefonu najwyzej potem moze skopiować i zxnowu krecic na pamiec wew i tak w kółko:)

Kurcze ja tam moge nagrywać na karte pamięci (tam się coś w ustawieniach grzebie) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

No możliwe Eragonek nie mówie ze nie nie grzebałem u kumpla w fonie :) Mam oferte za 1099zł ale potarguje się albo za 1100zł z karta 512 MB :D:D:D:D:D Moze oczywste ale chce sie dowiedziec na 100% :) I doszla karta??:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było jakbyś napisał dlaczego tak proponujesz i jaki miałes kontakt z K750i

6630&K750i. Mnie przypadł do gustu SE K608. Gdyby miał wymienne karty byłby praktycznie idealny... POZDRO(pamiętaj że wybór należy do Ciebie załzycielu tematu)

EDIT: jeżeli moge wnieść do tematu to zapraszam TUTAJ.

Edytowane przez P@weł m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Heh ja tam już biore K750 i decyzji nei zmienie...6230i nie dościga K750 niestety dla Noki :) O kurcze :o:O Nokia 6230i ma "tylko" 65tys kolorów??? Ja myslalem ze 256 :D:D:D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmowy który telefon jest lepsiejszy przy prawie identycznych fukcjach są jak dla mnie troche nie na miejscu , można ewentualnie mówić który komu się bardzie przypodobał.

Moim skromnym zdaniem wszystkie nowe ( no prawie ) telefony SE to dzieła sztuki są naprade piękne , Nokia natomiast nic praktycznie nie zmienia w design-ie swoich słuchawek oklepany wygląd 6230i - nie dziwie się , że tak wiele ludzi odchodzi od założenia"" Nokia i tylko Nokia "" . Jeżeli ktoś chciałby obiektywnie porównać słuchawkę 750i i 6230i musiałby mieć obie w ręku i zobaczyć jak się sprawują .

Szczególnie przypadł mi do gustu wygląd k700i , kiedy się troche nim pobawiłem (ponad tydzień) mogę z całą pewnością stwierdzić ten telefon z portem kart pamięci to byłby strzał w dyche. Więc uważam też , że k750i sprawuje się podobnie i powinien górowac nad oklepanym modelem 6230 i 6230i .

Ale to tylko moje skromne zdanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

hehe to jest dobre zdanie:P Ja tysh tak uważam. Spójrz na N70 przykładowo. No to jest tabliczka czekolady a nie telefon:P Zdeka za duży :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to jednak kwestia gustu. Ja mam zupełnie odmienne zdanie. To klasyczny wygląd Nokii bardziej mi się podoba od 'elo młodzieżowego' SE. Wygląd to był jeden z 3 powodów, dla którego wolałem 6020 od K300i (chociaż ten model jest jednym z ładniejszych SE).

Drugi powód to wygląd menu (nie przepadam za ikonami - wolę klasyczne pojedyncze menu a'la 3310).

Trzeci powód to napis 'Nokia' :] Miałem już 2 Nokie i z żadną nie było problemów (nawet z wiekową 8110). Ta jak na razie sprawuje się rewelacyjnie.

Edytowane przez ULLISSES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

No wiesz kurcze mi wisi to jak wygląda menu :) Aaa no gust to gust....przy czym K750 jest bardzo młodzieżowy i stylowy, wypas :) A N70 to wyglada jak smartfon bardziej :) Bo to jest chyba smartfon:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

No pamięć 6230i zależy od najczesciej dostawcy tzn ideii, era itp bo oni moga dawac z wgranym czyms itp...eee 24MB a 32MBV w takich fonach z kartą zew to nei ma znaczenia:) Ja zmieniam S55 na K750i....

 

NOKIA - KONIA hgeheheheh LOL respect:)

Edytowane przez lechu1777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się posiada karte zewnętrzną 32 mb to przez jakiś czas ma to znaczenie :)

 

a co do k750i to fon jest spoko ale cena mnie odstrasza, mam aparat cyfrowy 5mpx do byle 2mpx mnie nie zadowolą. A 1,3mpx spokojnie starczy, żeby zdjęcia były dobrze widoczne na ekranie telefonu, takich zdjęc nawet nie kopiuje na komputer bo nie ma sensu :)

Edytowane przez sigard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Eee zdjęcia po skopiowaniu na pc w komóry wyglądają świetnie :) Szczególnie od K750i....Odziwo K750i jest najlepsyzm obecnie fonem i tanim...Przy 2000zł za N90 2400 za N80 to 1000zł jest dużo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co..ja bym brał NOKIE...w koncu Nokia to nokia;)ma mniejszy wyswietlacz od sonego ale ma wieksza rozdzielczosc.

Co do baterii,ne wiem jak u sonego ale w 6230i trzyma 2dni.kamera i aparat jakosciowo lepsze napewno,k700wymięka.kolejnymi atutami tego phonika jest rozmiar i wygląd.Co tu wiecej pisac ja mam ten telefon i jestem z niego zadowolony,słyszalem ze mozna zgrac do niego winampa??prawda??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: :mur: :rolleyes:

Nie no wymiękam tutaj ... Jeżeli ktoś pisze weź kup sobie Nokie bo Nokia to Nokia no to dla mnie jest fanatykiem . Z tego co wiem to bateria w k700i trzyma ok 4 dni przy umiarkowanej zabawie , jeżeli używamy go tylko do dzwonienia to ok. 7-8 dni.

 

No faktycznie może i 6230i ma lepszy wyświetlacz ( ? aleczy napewno ? ) i robi lepsze zdjęcia ( napewno bo ma 1.3mpixela ) , ale jest jedno ale !!! UWAGA !!! 6230i jest telefonem z dużo wyższej półki cenowej ...

 

I tu dochodzimy do odwiecznego dylematu czy za napis NOKIA na typowej, oklepanej, konserwatywnej , zachowawczej i skostniałej obudowie ( nie ma w niej nic co mnie ciekawi zwykła słuchawka ) i za ciut ;) lepszy aparat jesteśmy w stanie zapłacić duuuużo więcej .

 

BTW Czy za tą samą cenę co 6230i nie lepiej kupić k750i który jest chyba najładniejszym i najfunkcjonalniejszym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

No wlasnie mam sie znowu powtarzac? Nie prównuj K700 i 6230i bo się nie da!!! Mozesz porównac 6230i i K750i przy czym SE bije na łeb 6230i...obecnie jest lepszym wyborem K750 bo jest o wiele tańszy od tych nokii...nie mówie o 6230 bo mozna za 700zł miec :)

 

EDIT/ O ja nie moge ! SOnyEricsson przerasta sam siebie! W 1 kwartale 2006 następca W800 czyli W810, spójrzcie tylko na design :o Oni są poprostu świetni i wiedza czego potrzebuje dzisiejsza młodziez...telefon wygląda lepiej niż W800, a niż K750 chyba tesh ciut lepiej :) 512MB w zestawie to dobrze. Funkcje takie jak w W800/K750, tylko soft nowszy i lepszy odtwarzacz no nie;) zawsze cos tam ulepsza w sofcie o designie nie wspominajac:P Macie tu linka i nacieszcie oczy :)

http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=pl&...m=pp1&pid=10376

Wkońcu EDGE jest :) Współczuje tym innym Nokiom i Motorolom...SE tak sie nakręciło że co model to następny hit :) Teraaz sam sie zastanawiam czy brać K750 czy czekać na W810i :D:D:D:D:D CHyba ze będzie obudowa pasowac do K750 od W810 bo soft pewnie sie bedzie dalo wgrac od W810 :) A jak nei to nei duzo strata bo to tylko pare funkcji odtwarzacza mp3:)

Edytowane przez lechu1777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O rany... moze ja jestem za malo mlodziezowy, ale ten telefon to dla mnie brzydactwo - mniejsze niz W800, ktory jest po prostu obrzydliwy, ale nadal niepiekny.

 

Stylistyka K750 mi sie podoba, gdyby tylko klawiatura byla wygodniejsza :roll: Rozsadnym kompromisem jest D750, ktory ma obudowe W800, ale cala srebrna, z tylu wpadajaca w delikatny niebieski.

 

@typo666 - z ta zywotnoscia baterii k700 chyba troche przesadziles, przy zerowym uzytkowaniu wytrzymal mi 5 i pol dnia. Z reguly trzyma mi ok. 4 dni (troche radyjka, SMSow, krotkie rozmowy, czasami fotke sie cyknie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

costi naprawdę ja mam miesięczny k700i i jak załaduje na fula baterię to potrafi łazić jak szalona 7 dni bez ładowania :razz:

co do W800 i W810 to także zgadzam się z costim d750 jest ładniejszy, ale o gustach się nie dyskutuje :rolleyes:

Edytowane przez typo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dostałem pod choinke telefon nokia 6230i i z bulem serca stwierdzam, że nie jestem w pełni zadowolony z działania aparatu....

Mam 3 powody do niezadowolenia:

1. Słaba bateria

2. Aparat (średni)

3. Telefon nie trzyma się kupy, tzn. cały korpus telefonu rusza się !

Edytowane przez adax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mpConroe (CodeLyoko)

To może i ja się dołącze.

Dwie komórki wcześniej miałem Nokię 6230. Telefon był bardzo fajny, jednak aby wcelować w środkowy guzik, trzeba naprawdę się napracować. Na szczęście zostało to poprawione w Nokii 6230i, jednak jej nie kupiłem, ponieważ miałem do wyboru jeszcze K750i. No i go wybrałem. Telefon naprawdę był świetny, tak świetny, że i złodziej sobie przywłaszczył :( . Obecnie mam Nokię 6630. Fajny telefon i ma duży wyświetlacz i Symbiana, którego brakowało mi w K750i. Niestety, nie ma radia, a mp3 tylko przez program. I, uwaga! Nokia dała USB w zestawie! Nie mogłem uwierzyć, że ten kabel był w zestawie. Dobrze, że kupując futerał, miałem za mało kasy na USB, bo bym niepotrzebnie wydał pieniądze...

 

Co do W810i to bardzo ładny telefon (wg mnie ładniejszy od np. K600i).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...