Skocz do zawartości
Nexer

Enemy Territory: Quake Wars

Rekomendowane odpowiedzi

ano jest ;) a dla "normalnie" zalogowanych tez nie dziala?

edit: a widze,ze dla "normalnych" tez nie dziala :( podejrzewam, ze FP da z dwa dni dla subow, a potem dadza normalny open, czyli gdzies polowa przyszlego tygodnia

Ja możesz to chociaż bierz jak najwiecej kluczy :). Tylko nie wiem na jakiej zasadzie beda przydzielane te klucze.

czyli sulaco sciagasz instalke, wrzucasz na jakiegos ftp'a i kombinujesz klucze dla ppc ;-)

Jestem za :P. Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ET: Quake Wars' Public Beta Coming Next Week - briefly

(hx) 07:40 AM EDT - Jun,17 2007 - Post a comment

FilePlanet (subscribers only) has the ET: Quake Wars beta download which could open up as soon as next week:

 

At long last, we are delighted to confirm the impending Enemy Territory: QUAKE Wars Public Beta. The ETQW Closed Beta has been going extremely well and yielding excellent results. We want to give more people the opportunity to give us feedback on the game so we're going to open a Public Beta with 60,000 slots available. This way we'll be able to test many more combinations of hardware, RAM, CPU, graphics card, drivers etc. than we've been able to ourselves, and also get a better idea of how the game plays for the general gaming public.

 

The Public Beta build will consist of a single map named "Sewer", which is part of ETQW's Pacific Campaign. Set in Japan, the map revolves around a Strogg base hidden in, well, a sewer. It's an interesting mix of outdoor and indoor, vehicle and infantry combat, deployables and counter-deployables and good old-fashioned FPS combat.

 

If you'd like to help us finish ETQW, we'd really appreciate your participation. If you want to just play a game for free you may find it a frustrating experience. This Public Beta is not the Demo - it's not the finished game, but an opportunity to get feedback from a large group of people while testing stability and performance on a wider range of hardware combinations. The Public Beta will also collect some information on your hardware configuration, so you shouldn't apply unless you're comfortable with that.

 

When the Public Beta opens, participants will be sent their unique license code that is required for play. As we don't have the infrastructure necessary to download tens of thousands of clients, we've asked FilePlanet to help us distribute these license codes along with the beta clients.

http://www.ggmania.com/?smsid=23805

 

mniam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie niech ktoś z silna maszyna wrzuci ładne screeny z bety(tryb offline który na bank jest dostępny, tzn załadować mapę :] )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie niech ktoś z silna maszyna wrzuci ładne screeny z bety(tryb offline który na bank jest dostępny, tzn załadować mapę :] )

yhmm powiedz jak ja zaladwoac to zapodam screeny ;) dla ulatwienia dodam, ze pk4 nie idzie juz normalnie ropakowac, komend serverowych nie ma, si_map jest read only ;)

 

btw: beta tak jak szybko sie pojawila, tak szybko znikla :( cos mi sie zdaje, ze byl to niekontrolowany przeciek i troche jescze poczekamy za kluczami :/

 

edit: a jednak mylilem sie :) nowe klucze juz sa rozdawane, tak wiec wieczorkiem juz bede gral :D

Edytowane przez Sulaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe klucze dla subów maja być w środku tygodnia. Po kilku dniach zostana odostępnione dla free user. Edit: nawet nie zauważylem co napisałes Sulaco :D Gdzie rozdaja już klucze, bo na fp nic nie widze :/

Edytowane przez Pabliq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe klucze dla subów maja być w środku tygodnia. Po kilku dniach zostana odostępnione dla free user. Edit: nawet nie zauważylem co napisałes Sulaco :D Gdzie rozdaja już klucze, bo na fp nic nie widze :/

nowi sub, czyli ci co wlasnie sie zalogowali/zarejestrowali dostaje od reki, pozostali w przeciagu paru godz. na maila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowi sub, czyli ci co wlasnie sie zalogowali/zarejestrowali dostaje od reki, pozostali w przeciagu paru godz. na maila

Nie lapie ? Każdy sub dostaje klucz do QW ? ;0 czy tylko ci co sciagneli bete z FP ? Czy o klucz jakoś sie prosi ?

 

EDIT

Juz łapie. Zapisałem sie na powiadomienie o wolnych kluczach ale chyba sie skusze (DEBILNY FP :E) na suba bo za długo czekam na QW.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Obym się załapał.

 

Zapisałem się i zobaczymy czy będę miał szczęście [;. Kurde, chciałbym obczaić tego Quake Warsa... zobaczymy jak wypadnie w porównaniu do bf2.

 

 

edit:

 

A ten kto pierwszy dorwie kluczyk w swoje łapska niech wrzuca skriny ! : D

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obym się załapał.

 

... zobaczymy jak wypadnie w porównaniu do bf2.

wolałbym stwierdzenie .... zobaczymy jak wypadnie w porównaniu do oryginalnego ET , bo najbardziej zależy mi na równie miodnej grywalności

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

A mnie właśnie ciekawi czy blizej tej grze bedzie do ET, czyli do mega rozwalanki, czy do mniej arcadowego bf2. Sam już nie wiem co bym wolał, ale w sumie pograłbym sobie w coś podobnego do ET raczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kuźwa :] czas przycisnąć w robocie aby sprzęt trochę unowocześnić :]

 

ps

drzewa wyglądają mizernie :/ w porównaniu z reszta, wiec ich słaba jakość bardzo sie wyróżnia

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...