Skocz do zawartości
Nexer

Enemy Territory: Quake Wars

Rekomendowane odpowiedzi

 

O kur*a... zapowiada się niesamowicie

Miodny filmik. Stare hitsoundy roxuja ;d. Co do grafy to miodzio (imo) jak na only-multi (to nie Crysis ;0).

 

Oby sie voice chaty z ET starego dało wrzucić a będę wniebowzięty :lol:

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

No no, nieźle, ale w sumie jak ta artyleria przywalila w ziemie to mnie rozczarowało, w BF2 dzwięk artylerii, oraz samo to w jaki sposób proces ten przebiegał, był o wiele konkretniejszy. Tutaj to wyglądało jakby ktoś granata rzucil :lol:.

 

 

Ale co tam, nie moge sie doczekać zeby w to zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ma się suba trzeba się gdzieś na klucz zapisywać czy sam przychodzi na emaila? Głupie pytanie ale net mi dzisiaj strasznie muli i nie jestem w stanie sam wyszukać, a konto nie nalezy do mnie i nie mam jak sprawdzic emaila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz sie zapisac na bete na fileplanet, jak juz przejdziesz ktorys tam krok w rejestracji to pojawi sie klucz i tyle, potem mirrory do sciagania klienta.

Spytam tak na wszelki wypadek: gdzie sie zapisujemy na bete QW mając free acc ? Przez comrade'a czy coś innego ? Podaj linka jak mozesz. Pytam bo ja sie zapisałem tylko na mail notification i nie wiem czy to styknie ;]. Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spytam tak na wszelki wypadek: gdzie sie zapisujemy na bete QW mając free acc ? Przez comrade'a czy coś innego ? Podaj linka jak mozesz. Pytam bo ja sie zapisałem tylko na mail notification i nie wiem czy to styknie ;].

mail notification = powiadmomienie na e mail kiedy beda rozdawac klucze dla darmowych kont

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ale zrobili z tymi kluczmi. Mam suba na miesiac i tak musze czekać, gdy wchodze na link z kluczami do bety przenosi mnie na strone głowna fp :/

Z tego co ja przeczytałem na FP to trzeba zamówic sub annual (czyli na rok aby dostać na 100% bete - chyba ;d).

Zapewne wydam 39$ tylko po to aby ściągnąć bete z sUp3r0w3g0 FP :lol:.

 

Poza tym na stronie QW ukazał sie wreszcie news jak/kiedy/z czym bedą dystrybuowane klucze:

http://community.enemyterritory.com/index.php?q=node/57

Po pierwsze 60k kluczy bedzie podzielone na pół. Tzn 30k dla subów i 30k dla free acc.

Co do dostania klucza: bedzie odpowiednia strona na FP skąd bedzie można klucz pobrać.

Przez pierwsze 3 dni (od środka tygodnia chyba ale nie jestem pewien) klucze bedą dostępne tylko dla subów.

Potem 2 dni dla free acc (chyba ;d).

Day 1 of key distribution is currently scheduled for the middle of this week

Czyli właśnie sroda albo czwartek ;).

 

Nie jest aż tak źle ;0.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostaniesz nie mart sie ;).

Btw kolejny news z QW comm na temat reklam w grze ;0:

http://community.enemyterritory.com/index.php?q=node/58

No niestety bedą ale chyba w sumie lepsze to niż płatne servery i free support:

To help cover this level of on-going support without passing the costs on to the gamer, ETQW will feature appropriate advertisements in select locations of our levels.

Oby tylko sie za bardzo w oczy nie rzucały :<.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wy narzekacie na grafikę....ale zaraz. Przecież to gra sieciowa. Tu chyba wszyscy daja takie ustewienia, żeby uzyskać jak najlepsze rezultaty. Po co inaczej nawet w starym ET byłyby configi ? Sam gram na takim od niejakiego Butchji, grafika do d*py, ale najszybciej moge odnalezc wroga, i dobrze wycelowac :) Na poczatku bylo ciezko, kwestia przyzwyczajenia... kto gra w ET dla grafiki ? Tu trzeba być przedewszystkim NAJSZYBSZYM ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ET jest na tyle stara gra ze posiadając silna maszynę można praktycznie wycisnąć ostatnie soki z engine Q3 :] bez jakiegokolwiek spadku FPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im wiecej filmików ogladam, tym ta gra mi sie coraz mniej podoba. Spójrzcie chociażby na to:

 

 

Ewidentnie widać, że to będzie pojedynek kangurów z dobrym refleksem... wygląda to jak Quake na większej mapie.

 

 

No i tu, co za porażka :lol2: Ten czołg to na baterie jest? Bo tak sie zachowuje :lol2:

 

No i poza tym jesli chodzi o klanówki to IMO bedzie to zbyt skomplikowana gra. Nie wiem jak było w ET, ale zadania typu: zrób to, potem tamto, potem tamto stworzą niezbalansowaną rozgrywkę, i mapy będą nierówne. w BF nie ma czegos takiego.

Edytowane przez MaZZeo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i poza tym jesli chodzi o klanówki to IMO bedzie to zbyt skomplikowana gra. Nie wiem jak było w ET, ale zadania typu: zrób to, potem tamto, potem tamto stworzą niezbalansowaną rozgrywkę, i mapy będą nierówne. w BF nie ma czegos takiego.

Na cw gra sie stopwatch czy raz tym raz tym (jak wszedzie przeciez ;d)

 

Mniejsza z tym :). Dostałem w prezencie keya i własnie testuje bete.

Zaczne od tego jak to chodzi. Imo bardzo dobrze.

Ustawienia to cpu det na normal a dalej full + aax4 i afx8 (jakby aa nie działało czasami :blink:) i koło 60fps i spadki do 40 wiec źle nie jest.

Gra sie naprawdę dobrze nie licząc niektórych pojazdów. Fizyka kilku z nich bardzo sssie ale jet pack jest spox ;p.

Jest niezły movement. Ciężko sie na początku połapać co gdzie i jak (ale to normalne w grach tego typu) ale po 1h już wiekszość rzeczy sie kuma. Niektóre dźwięki są archaiczne ale na forum QW był juz ten temat poruszany: tak bedzie tylko w becie.

 

Ok wracam do gry i zapodam potem troche skrinów ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yuucOm: blagam Cie, nie mow ze dostales klucz po zapisaniu sie na email notification bo se w leb strzele...

Nie. Dostałem od bardzo miłego suba :P. Co nie oznacza ze zrezygnowałem z mail notificatiom. Wiec jak ktoś sie nie załapie a mi sie uda z free acc to oddam komuś klucza :).

 

A teraz obiecane skriny:

Najpierw ustawienia na jakich gram: (imo w med 6600gt spokojnie styknie).

Dołączona grafika

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Skrin dnia :P. Vampire to airstrike. Pierwsza pucha jaką rzuciłem a tutaj ograzu 4 poszło sie *#@@$% ;).

Dołączona grafika

 

Trzeba sie wczuć w gre bo troche inaczej sie gra, ale movement jest dobry i to mnie cieszy. Tylko niektóre dźwięki ssą (szczególnie wystrzał ze zwykłej broni przeciwnika) no i fizyka pojazdów jak narazie :P

 

EDIT.

Te skriny są bez AA (zapomniałem właczyć po teście fps :)). U mnie różnica w FPS'ach miedzy AAx0 a AAx4 jest niewielka. A i trzeba wyłaczyć capa bo tutaj odziwo jest nastawiony na 30 fps ;). W cfg tylko ustawienia klawy i takie tam. Jutro (a raczej dziś tylko później) ustawie hud (bo sie da jak w ETpr0) na mniejsze napisy i inne bzdety bo za dużo tego na ekranie jest :).

I daje skrin z AA:

Dołączona grafika

 

Stukam wszystko gram do rana ;d (mam egza w piątek :lol:).

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yuucOm, ty szczęściarzu ! ;)

 

Jak dla mnie, po tym co wiedzę na screenach to gra jest oszołamiająca B) .

 

Kiedy będzie ta sobota :mur: ? ;)

Chyba się powieszę jak nie dostane tego keya :mad: .

:lol2:

Edytowane przez eragonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj chcialem dostac swoj klucz iii [gluteus maximus]... Podalem swojego prawdziwego kompa i mi wyskoczylo okienko, ze nie spelniam minimalnych wymagan... No i badz tu uczciwy... Wie ktos jak temu zaradzic? Bo juz 2 raz okienka w wybieraniem konfiguracji kompa nie widzialem, tylko ciagle ze mam za slabego kompa :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co Ci gra skoro nie spełniasz minimalnych wymagań ??

a skąd wiesz jaki ma naprawdę komputer :] ?? patrzysz w sygnaturę ? gdzie większość wymysla bajeczki typu 8800GTX 4GB ramu ... :lol: Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...