Skocz do zawartości
Nexer

Enemy Territory: Quake Wars

Rekomendowane odpowiedzi

Bład mi wywala na IE i FF:

Server Error

 

ACK! There's been some sort of error with the contest or poll that you tried to submit.

 

An admin has been notified and someone will be looking into this shortly.

LoL jak ludzie na to sępią :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@*# akurat mi padl net no &*!&@ *@$

ma ktos jakis zapasowy key ? :) to bardzoooo poprosze bo na na fileplanet error ;/

o widze, ze wszyscy maja error :P

Edytowane przez qbec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość soldierboy

DOBRA mialem okazje porownac jak gierka chodzi na 8600gt i 7900gs i zgadnijcie

 

bez fsaa wlaczonego w 1280x1024 na 8600gt gierka chodzi okolo 20% szybciej

 

jednak robione pod konsolke xbox360 daje o sobie znac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak robione pod konsolke xbox360 daje o sobie znac

nie mam pojęcia jak można grac w ET padem :E ... na tego X360 dosłownie wszystko wcisną :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DOBRA mialem okazje porownac jak gierka chodzi na 8600gt i 7900gs i zgadnijcie

 

bez fsaa wlaczonego w 1280x1024 na 8600gt gierka chodzi okolo 20% szybciej

 

jednak robione pod konsolke xbox360 daje o sobie znac

ROFL pod jakiego klocka ;0. Ona najpierw była robiona only piec a teraz inna cześć SD zajmuje sie przeniesieniem tego na x0. Litości...

Co do gpu to kolejny raz bez potwierdzeń (skiny itp) jak zawsze. Nie lej już wody wiecej...

 

MariuszDW

Na #etqwbeta nie moge sie dostać, tez tak masz ? Ja nawet z auth'em nie moge ;0.

Co do klucza do [gluteus maximus] narazie, cały czas mam error a stonke odświerzam juz z 40 min co 5 sec pluginem do FF :e.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, wyskakiwał error, to dawałem wstecz i znowu continue i tak przez minute, az wkoncu zaskoczyło. Musiałem zaakceptowac jakas umowe, wpisac kod który jest widoczny na obrazku i dostałem keya.

Dokładnie jak kolega pisze, tez już mam :), nie klikałem co chwile tylko pograłem w między czasie w rfactor, klikłem raz i niespodzianka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Your hardware does not meet the requirements for the QUAKE Wars beta.

 

Kurde, na IE probowałem, na mozilli i nic. Ciagle ten sam błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MariuszDW

Na #etqwbeta nie moge sie dostać, tez tak masz ? Ja nawet z auth'em nie moge ;0.

Co do klucza do [gluteus maximus] narazie, cały czas mam error a stonke odświerzam juz z 40 min co 5 sec pluginem do FF :e.

U mnie irc normalnie chodzi

 

 

Kurde znowu burza idzie, a klucza nie ma :(

 

 

edit

Mam klucz :lol2:

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.fileplanet.com/promotions/quakewars/static/ korzystałem z tego linka. Poszło za 1 razem.

 

Ale próbujcie do skutku, beta keye BF2142 były rozsyłane tą samą metodą i pamiętam że wtedy miałem errory. Zaskoczyło dopiero za którymś podejściem :)

 

Co do QW to sprawdziły się moje przewidywania i po części obawy. Na razie grałem dosłownie 10 minut ale już mam pewne spostrzeżenia. Możecie zapomnieć o fizyce pojazdów rodem z BF2, nie ma nawet ragdolli. Kod sieciowy wydaje się być jeszcze niedopracowany, w czasie walki lag jeszcze ujdzie, ale jazda pojazdami to masakra. Może to dlatego, że serwer na którym grałem stał w Amsterdamie, ale w BF2 można spokojnie grać nawet na serwerach w UK.

 

Co do wymagań grając na auto-detect ustawieniach (wszystko medium, shaders na ultra) było całkiem nieźle, ale to gra multiplayer więc trzeba będzie zjechać detalami. Moj komp A64 2,5ghz 1GB GF6600.

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...