Skocz do zawartości
Nexer

Enemy Territory: Quake Wars

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież to bardzo stare wiec nie mozna sie niczego po tym spodziewać :blink:. Apo5 dał zeby tylko pokazac coś takiego jak megatexture które było "ukryte" w engine d3. W QW w dodatku textura bedzie dużo bardziej szczegółowa i jeszcze mniej zajmowała mniejsca w videomemory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przciez jest napisane na stronie ze textura specjalnie jest w mniejszej rozdzielczosci a nie 16000 zeby mniej download zajmowal, to jest 'for example' zeby zobaczyc na czym to polega.

Carmac to ma łeb :) zresztą widziałem kiedyś jak "pisał" dooma3, jakis tam fragment kodu wklepywał, fajnie to wyglądało :D siedzial gadał z dziennikarzem i z głowy leciał kilkadziesiąt linijek kodu, nawet sie nie zastanawial, nie przystawał nad kode, po prostu pisał tak jak ja teraz piszę ten post. Respect dla programistów :)

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a drugiej stronie naszym oczom nie umknie napis, że data premiery jest ustalona na lato

NIEEE OMG :o. To jest jedyna gra na jaka czekam a tu mi coś takiego robią :?. Przecież demo miało być w sierpniu 2006 roku a beta też juz była. A co do art to jest bardzo ciekawy ale skriny jakies nietakie ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIEEE OMG :o. To jest jedyna gra na jaka czekam a tu mi coś takiego robią :?. Przecież demo miało być w sierpniu 2006 roku a beta też juz była. A co do art to jest bardzo ciekawy ale skriny jakies nietakie ;].

Ja mam nadzieje że w marcu już będę nabijał statsy w QW ;> a w tej gazecie to pewnie jakiś chochlik drukarski ;)

Edytowane przez eragonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze Cie zmartwić eragonek w ETQW nie będzie żadnych globalnych rankingów.

 

Wiem, wiem ale będzie system rang tak jak w ET :-P. Chodź szkoda że nie będzie rank globala :wink: bo to on trzyma najwięcej ludzi przy BF2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne cena bedzie podobna do samego doom3 na poczatku czyli 130 zł. Oby tylko nie było takiej opcji jak z quake 4 ze na poczatku można było kupić tylko wersje us za 230 zł - tylko dlatego bo POLSCY "wydawcy" sie troche opóźnili... Oby tak nie było z QW bo ja 200 zł na gre napewno nie dam no chyba ze to Fallout 3.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie.. Im wieksze tym gorzej sie gra (potrzeba dużo playerów). Z tego co wiadomo obrzary beda mniejsze niz niektore mapy bf2. Wystaczy oblookac tutorial GDF i Stroggos na mapie valley (chyba tak sie nazywa :P):http://www.gamespot.com/quakewars. Wcale mapa nie wydaje sie duża (przynajmniej z tego co mozna zobaczyć na tym movie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@surix

Są gusta i guściki nie wszyscy muszą lubić WWII, warto też czasami zasmakować czegoś nowego. Myślę, że QW będzie wart uwagi, tym bardziej, że będzie za free (tak mi się wydaje...), a w tej kategorii ciężko o produkt dobry, nie wspominając już o bardzo dobrym - wyjątek RTCW i AA.

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeeee tam z QW.. Prędzej ludzie pójdą na RTCW2 jak kiedyś wyjdzie :rolleyes: bo tutaj kosmici itp. a tam realia cos koło II w. św...

chryste, to jest online'owy szuter nastawiony na rozgrywke druzynowa. Co za roznica czy strzelasz do niemca czy do kosmity? :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są gusta i guściki nie wszyscy muszą lubić WWII, warto też czasami zasmakować czegoś nowego. Myślę, że QW będzie wart uwagi, tym bardziej, że będzie za free (tak mi się wydaje...), a w tej kategorii ciężko o produkt dobry, nie wspominając już o bardzo dobrym - wyjątek RTCW i AA.

:blink: chyba sie pomyliłeś. QW ma być w pełni płatną gra nie tak jak ET, no chyba ze ja o czymś nie wiem ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rożne z tym bywa. Ten koles od Carmac'a gdzies powiedział ze w marcu (nie pamietam wywiadu ale dość niedawno był), gdzie indziej pisza ze dopiero w czerwcu :( a na gamespocie jest 2 kwartał tego roku czyli też nie jest fajnie...

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale juz było pisane, że premiera w ameryce o dziwo ma byc pozniej niz w europie, stąd u nas marzec - kwiecien. U nich wakacje. Nie wiem gdzie tu logika bo przewaznie szybciej wszystko wyłazi w Hameryce, no ale...liczę, że to jest prawdziwa informacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mistrz kodu z ID Software w wywiadzie dla magazynu Game Informer lekceważąco wypowiadał się o możliwościach bibliotek DirectX w wersji 10. Dostało się także samemu systemowi operacyjnemu - Windows'owi Vista oraz głównej lokomotywie promującej DirectX 10 czyli Crysis'owi. John Carmack stwierdził, że technologia opracowana na potrzeby gry Enemy Territory: Quake Wars nie jest przystosowana do pakietu DirectX 10. Nie widzi też potrzeby implementacji nowej technologii Microsoft'u do swojego produktu.

 

B-)

Edytowane przez eragonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...