Skocz do zawartości
Nexer

Enemy Territory: Quake Wars

Rekomendowane odpowiedzi

wd informacji z E3 2006 ... premiera ma sie odbyc w 3 kwartale tego roku i nie ma bata zebym nie kupił orginała :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak zagram w demko i mi sie spodoba jak to mialo sie w przypadku ET to pewnie sie pokusze o oryginal :) Narazie moge pochwalic grafke a juz nie moge sie doczekac jak jest z grywalnoscia. Bedzie kolejna swietna sieciowka. Szkoda ze nie bedzoe darmowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Napalilem sie na te gre masakrycznie... posciagalem mase trailerow, ogladam skriny, czytam na jej temat... nie ma bata, ta gra bedzie hitem. Wlasciwie przypomina troche bf2... a nawet bardzo.

 

 

 

Ci kosmici (stroggowie?) beda atakowac nasza planete, a oddzialy ziemi beda jej bronic... i to chyba doslownie, bo jedna ze stron jest bardziej ofensywna, a druga defensywna (m.in stroggowie moga robic spawny na zabitych wrogach, ale nie jestem tego pewien).

 

 

Graficznie to pewnie nie bedzie jakos specjalnie wygladac, nie ma co sie spodziewac cudow - to maja byc otwarte przestrzenie i silnik dooma3, wiec musieli ostro po nim pojechac... widac rozmazane tekstury itp ale ogolnie ladnie jak na gre z takimi przestrzeniami... no i w koncu bedzie mozna porobic cos wieciej, niz tylko przejmowac te flagi jak w bf2...

 

Aaa, i ten MegaTexture zapowida sie niezle...

 

Aaa, gra ma sie pojawic w 3 kwartale (wg wp.pl) wiec moze pogramy w demo w te wakacje...

Zreszta, tworcy wypowiadaja sie o grze w samych superlatywach, na glownej stronie chwala sie jakich to technologi tam nie zawarli itp itd ;) chodzi mi np. o te super-uber technologie 'what you shoot is what you hit'

 

http://gry.wp.pl/filtr;1,0;x;gra,28,10544;..._wars;core.html

http://media.pc.ign.com/media/748/748377/vids_1.html

jakby ktos nie widzial ;] hehe, system wydawania komend taki sam jak w bf2.

Na tych filmikach postacie bardzo szybko biegaja, moze to i dobrze, gra bedzie dynamiczna.

Wie ktos do ilu graczy bedzie multi? 64?

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=27238 przesuneli date premiery...

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że przesuneli, ale lepiej niech produkt bedzie dopracowany, a nie jakiś gniot jeśli chodzi o optymalizacje itp...

 

Ma ktoś jakieś informacje na temat daty wydania dema ??

 

pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Przeciez ja wyzej podalem info ze przesuneli date premiery ;)

 

Demo wyjdzie pewnie na krotko przed fullem, wiec chyba wiadomo kiedy sie go spodziewac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enemy Territory: Quake Wars Official Movies ( 1 i 2 ).

Trwa GC wiec i id z ET:QW nie zabrakło ;). Powższe 2 official movies tłumczą jak wykonąc OBJ na pewnej mapie grając w GDF (movie 1) i w Stroggach (movie 2). Moim zdaniem to wygląda naprawde dobrze. Ja już sie nie moge doczekać kiedy to wyjdze ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Fajnie to jest opowiedziane "medycy musza wspierac medykow", "piechota musi oczyscac teren" etc, tyle ze w praktyce to wyglada tak, ze obie strony chca wygrac i team musi wspolpracowac, pewnie ludzie beda walczyc o czolgi/samoloty zeby sobie pojezdzic/polatac i nie beda 'wspierac mechanikow" ;) Podobne filmiki byly z BF2, a jak jest to kazdy wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest norma niestety :/. Grając dzis w et jak szybko sie skonczy mape (raila (total syf ale jeszcze to graja :lol: ) w 4 min to kick leci :lol:). Mam nadzieje jednak ze tutaj głownie bedzie liczył sie tp. Trzeba bedzie poprostu znaleźć dobry serwer a nie 1 lepszy ;). Jak narazie to tutaj każda klasa (nie licząc solda) ma dużo tych "rzeczy do ustaiwania" ;). Imo fajny pomysł.

 

A btw. Bedzie tutaj exp ? Bo na filmikach nie widziałem (tylko przy wyborze klasy były jakieś oznaczenia podobne do corprola z et :P)

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"kolejna nowina ze świata QuakeWars. Tym razem materiał filmowy przedstawiające nowinki techniczne w prebeta wersji gry na najnowszym GF8800 ( obsługującym m.in. DX10 oraz ps 4.0). Jak widać mimo przesunięcia premiery gry panowie z Splash Damage nie śpią tylko dopieszczają gre w każdy możłiwy sposób - tym razem inwestycja w silnik graficzny.

 

Ogólnikowo TU

 

a szczegółowo TU "

Apos, forum.battlefield.pl

Edytowane przez eragonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie www.enemyterritory.com/betatest/ pojawiła się nowa informacja na temat zapisów do bety, mianowicie:

 

Dołączona grafika

Zajmujemy się obecnie konserwacją/remontem strony. Nie akceptujemy w tej chwili żadnych nowych rejestracji. Proszę sprawdzić ponownie 27 listopada.

 

a chwilę później strona została zmieniona na:

 

Dołączona grafika

Zajmujemy się obecnie konserwacją/remontem strony. Proszę sprawdzić w najbliższym czasie.

 

Wiadomo, że Quake Wars Beta będzie miała status 'close' - czyli dla określonej zamkniętej grupy odbiorców. Pozostaje czekać na rozwój wydarzeń!

 

 

QW.com.pl

Edytowane przez eragonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"kolejna nowina ze świata QuakeWars. Tym razem materiał filmowy przedstawiające nowinki techniczne w prebeta wersji gry na najnowszym GF8800 ( obsługującym m.in. DX10 oraz ps 4.0). Jak widać mimo przesunięcia premiery gry panowie z Splash Damage nie śpią tylko dopieszczają gre w każdy możłiwy sposób - tym razem inwestycja w silnik graficzny.

Chodzi o to ze 8800 obsługuje dx10 i ps 4.0 czy o to ze w ET:QW ma byc zaimplementowany ps 4.0 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to ze 8800 obsługuje dx10 i ps 4.0 czy o to ze w ET:QW ma byc zaimplementowany ps 4.0 ?

Chodzi o to ze 8800 obsługuje DX10 i PS 4.0 ;).

 

---

Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że zapowiedziane beta testy na 27 listopada są tylko sprawdzeniem wytrzymałości nowego hostingu strony.. :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to ze 8800 obsługuje DX10 i PS 4.0 ;).

No to fajnie :). Ciekaw jestem tylko na jakim sprzecie to bedzie dobrze chodzić. Czy np wystarczy 7600gs ? I btw na jakiej karcie pokazywali ET:QW na quakeconie ? i ostatnie pytko: są jakies wiesci o wymaganiach w ogole ? ;d

Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że zapowiedziane beta testy na 27 listopada są tylko sprawdzeniem wytrzymałości nowego hostingu strony.. :mad:

To było by lipnie :/. Pamietam jak demo zapowiadali na koniec sierpnia a tutaj lipa.

 

EDIT:

Liniki do Filimków (wiekszośc juz chyba ogladaliście - ja nie widziałem tych ostatnich bo nie mogłem ich sciagać):

i ogólnie: http://www.youtube.com/results?search_query=Enemy+Territory

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skriny niczego sobie ;]. Ja sie juz gry nie moge doczekać :? ale nigdzie nie ma dokladniego info kiedy wyjdzie (demko miało być w sierpniu :lol:).

 

A tak btw (cześć jeszcze nie widziała) wymagania quake wars:

 

System: Windows XP lub Linux

Procesor: Pentium 4 2.4GHz lub Athlon64 3000 lub lepszy.

Karta graficzna: Geflubce FX 5700 lub Radeon 9600 lub lepsza.

CD-ROM: CDRom 52x lub DVD-ROM 16x

RAM: 512MB RAM

Internet: 1024KBPS lub lepszy

 

natomiast minimalne:

 

System: Windows 98/2000/ME/XP lub Linux

Procesor: Pentium PIII 800 MHz Processlub lub AMD Athlon

Karta graficzna: NVIDIA GeFlubce 2™ lub ATI Radeon™ 7000

CD-ROM: 4X

RAM: 256MB RAM

Internet: 512KBPS

 

Na innej stronce było ze na fulla styknie x800/6800 (nie gt) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta graficzna: Geflubce FX 5700

 

natomiast minimalne:

 

 

 

Karta graficzna: NVIDIA GeFlubce 2™

coz to za potwór ten GeFlubce? Jakas profesjonalna chyba :D

sorry ze sie czepilem ale nie moglem wytrzymac ze smiechu :D

 

nie wiecie czy wyszlo jakies demko graficzne prezentujące technologie megatexture? Chetnie bym zobaczyl naocznie jak to dziala.

Edytowane przez v1ru5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skriny niczego sobie ;]. Ja sie juz gry nie moge doczekać :? ale nigdzie nie ma dokladniego info kiedy wyjdzie (demko miało być w sierpniu :lol:).

Planowana premiera to marzec 07 ;)

 

:mur: :mur: :lol2: :lol2: :lol2: :blink: :blink: :legal: :legal: :kijem: :wisielec: :rulez: :wink2:

naxt, co twój post wniósł do tematu ? :blink: ;] Edytowane przez eragonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladlem kilka filmow z gameplaya ,i jestem pod wrazeniem

widac ze tworcy wzorowali sie dosc znacznie na BF2

szkoda ze przewidywane wymagania do max detali w 1024x768 ,

przekraczaja obecne mozliwosci mojego sprzeta :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...