Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

jezeli ta rozmowa dotyczy mnie to musze wam Panowie powiedziec ze nei jestem zadnym plazowiczem :) chcialem cos zrobic ze swoja sylwetka tylko dla siebie i nie koniecznie do wakacji, ale tez nie bede zmienial swojego zycia w "bieg po muly" :)

Piratez co ty masz pretensje ze ludzie na silke przychodza?? no troche powagi, chyba na silke moze przyjsc kto tylko chce a nie tylko ci ktorzy za priorytet maja regularne powiekszanie miesni i takie tam :)

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie jestem agresywny..

po prostu ile mozna sluchac czyichs farmazonów?

zawsze bylem zadziorny i wredny... i tego nie zmienie

nie ma to zadnego zwiazku z silownia ...

 

w wielu topicac na tweaku nie boje sie wypowiedziec co mysle gdy inni milczą i ignorują

pozatym w moich postach nie ma nigdzie zlosci i agresji .. wyrazam tylko swoja opinie bez owijania w bawełne... (z lekka ironia jak zawsze :P)

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mowilem o tobie CarsonPoland:)

 

poprostu naszlo mnie takie odczucie potym jak cala silownia sie zawalila noobami;) do tego nerwowymi i wozacymi sie po calej silowni:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio po przebudzeniu czuje że mam zdrętwiałę obie ręce... Nie wiem czy to jest spowodowane tym, że krzywo spię czy jakimś przemęczeniem organizmu ( od jakiegoś czasu ćwicze codziennie i wtedy się to zaczeło ). Do tego chwilami czuje taki dziwny ból w plecach jak przy przewianiu - takie lekkie "rwanie". Mama stwierdziła że musze z tym iść do lekarza, bo najprawdopodobniej przemęczam kręgosłup i to ma jakiś tam związek z unerwieniem kończyn ( nie powiem dokladnie co mówiłe bo to jakiś medyczny bełkot, a ja jestem prostym człowiekiem :P )

Czy ktoś miał takie coś ? Mam się martwić ? W tygodniu postaram się zajrzeć do jakiegoś doktora...

 

A tak przy okazji macie fotke plecków :

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tak mam czasem .. ze mi dretwieja rece ... ale rzadko ...

a co do pleców to jak przemeczysz to wlasnie taki bol jest ...

ja zaradzilem na to prosto .. robie sobie zawsze rano sklony rozciagajac dolna partie pleców .. i do tego co 2gi dzien 2 seryjki mini martwego ciagu sztanga 35kg która mam w pokoju ... dobrze hartuje miesnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nightstalker: ladne plecki:) nawet bardzo

 

PS co wy tacy delikatni jestescie?? przewaznie takie bole znikaja po paru dniach, poprostu miesnie/stawy/kosci musza sie przystosowac do nadmiernego wysilku...

 

ja jakos wszelikim takimi bolami nie przejmuje sie i cwicze dalej:) po paru dniach nie ma zadnych objawow:) chociaz moze to jest zgubne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam teraz trening rozłożony na dwa dni w tygodniu (wtorek i sobota) bo robie prawko i mam tak:

- klata+barki+tric+brzuch+łydka

-nogi+plecy+bic

 

w takiej kolejnośći

nie ja ukłądałem nie znam sie na tym

jedynie powiem że mi strasznie poszła siła na barkach ( może już ruszyło po stagnacji? :huh: )

 

coś nie tak?

Edytowane przez hinco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jakos wszelikim takimi bolami nie przejmuje sie i cwicze dalej:) po paru dniach nie ma zadnych objawow:) chociaz moze to jest zgubne...

no .. to jest wlasnie ta bigoreksja ;]

 

a serio to lekki ból jeszzce nikogo nie zabil ;] boli to rosnie ..

ale jak juz ostro targa to trza uwazac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już opisuje co mi robili z nadgarstkiem :)

 

Gdy zaczełem ćwiczyć bolał mnie lewy nadgarstek (najczęście jak robiłem biceps sztangą i przy klacie) nie zgłaszałem się z tym do lekarza (mam mame pielęgniarke) kupiłem opaske na nadgarstek ale nadal bolało... nagle mi wyrósł spory góz który bolał, wtedy poszedłem juz do lekarza miałem zabieg, wyciągneli mi strzykawką "galaretke" którą była napełniona ta torebka... Niemiałem juz tego wypuklenia ale czułem jak dotykałem taki twardy guzik pod skórą więc znów poszedłem do lekarza i tam miałem operacja (około 30min bez bólu :D ) wycieli mi cały woreczek i po tym niemogłem około 3 tygodni ćwiczyć a później z miesiąc miałem jeszcze oszczędzać nadgarstek (wedlug lekarza) po opreacja troche mnie jakby szczypało w nadgarstku ale teraz przynjamiej już wogle niemam bóli :D (blizny też prawie wcale niewidać) Pozdro

 

a teraz na rozluźnieje atmosfery moja fotka (nie ma kraty bo nie spiełem brzucha :D )

 

http://img73.imageshack.us/my.php?image=dsc026724io.jpg

 

ps. nightstalker nieźle, ile w klacie? zobaczył bym chętnie te plecy na wyraźniejszej focie i w pozie gdzie ręce są w górze :D (wiesz chyba o co mi chodzi) Pozdro

Edytowane przez quarantino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

nightstalker nie no pleck masz nie złe do tego wąsko w tali i zajebiscie to wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam teraz trening rozłożony na dwa dni w tygodniu (wtorek i sobota) bo robie prawko i mam tak:

- klata+barki+tric+brzuch+łydka

-nogi+plecy+bic

 

w takiej kolejnośći

nie ja ukłądałem nie znam sie na tym

jedynie powiem że mi strasznie poszła siła na barkach ( może już ruszyło po stagnacji? :huh: )

 

coś nie tak?

W jeden dzien robisz tyle cwiczen ? (klata+barki+tric+brzuch+lydka)

4 godz. jedziesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio po przebudzeniu czuje że mam zdrętwiałę obie ręce... Nie wiem czy to jest spowodowane tym, że krzywo spię czy jakimś przemęczeniem organizmu ( od jakiegoś czasu ćwicze codziennie i wtedy się to zaczeło ). Do tego chwilami czuje taki dziwny ból w plecach jak przy przewianiu - takie lekkie "rwanie". Mama stwierdziła że musze z tym iść do lekarza, bo najprawdopodobniej przemęczam kręgosłup i to ma jakiś tam związek z unerwieniem kończyn ( nie powiem dokladnie co mówiłe bo to jakiś medyczny bełkot, a ja jestem prostym człowiekiem :P )

Czy ktoś miał takie coś ? Mam się martwić ? W tygodniu postaram się zajrzeć do jakiegoś doktora...

Ja zdrętwienie mam co rano od kilku lat i żyje ;) i powiedz co ci lekarz poradził bo mi poradził ograniczyś treningi i zrzucić kilka kg . Pewnie miał racje no ale chyba sami rozumiecie że to nie wykonalne :)

 

A na serio to do lekarza idż bo to może mieć zwiazek z unerwieniem czy ukrwieniem a to już nie żarty .

 

Panowie od 2 tyg. biore thermala i powiem wam że się poce jak świnka i ciśnienie mam podniesione jestem pobudzony tak że wystarczją mi 4h snu i ogólnie nie podoba mi sie ale czego sie nie robi dla rzeżby ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

no to jest przewalone, a szczególnie teraz jak bedzie coraz cieplej a ja zaczynam go brac dopiero za 2 tyg ok, no ale tak jak mówisz, co sie nie robi żeby zbędne kg zrzucic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piratez -> karakan jestem :-) - 182cm.

 

CarsonPoland -> nie, to nie do Ciebie. Generalizowałem.

 

nightstalker -> Bardzo ładnie.

 

-yahoo- -> bo zapomniałem wcześniej- dzięki że wreszcie foty zapodałeś. Jakie-są-takie-są (przdały by się całej sylwetki) ale OK. Mam nadzieję, że na następne nie przyjdzie nam czekać pół roku.

 

Co się dzieje z Gladiac'em? Jechał do Polski- miał pisać z Polski. I co? Dojechałeś? Jesteś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noi panowie dzis zaczalem taki mały trening :)

A wiec ma 3 cwiczonka

NIe znam sie na nazwach :P

na poczatku 3 serie po 9 kg, nastepnie 2 na 6 kg

ćwiczenia jakie wykonuje w każdej serii to

rozpiętki 12 razy

biceps opierajac łokieć o kolanko 12 razy

Coś co niby ma wyrabiać triceps to machanie hantlem za głowa 12 razy

 

Pod koniec 3 serii zmniejszałem ilość powtórzeń do 8, a juz w 4 serii po obnizeniu do 6 kg znowu po 12 powtórzeń.

 

Co myślicie o takim treningu? czuje ze jutro nie wstane ;]

Edytowane przez wadim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanie : cwiczylem troche na silce ( okolo roku ), i niedawno przestalem ( kasa ... cwicze w domu ). I teraz mam takie dziwne bole w plecach, dokladnie to ich dolne czesci - czasami nie moge sie wyprostowac ale nei za caly czas tylko czasami te bole przychodza. Nie wiem czy to trzeba rozcwiczyc czy raczej zrobic sobie odpoczynek od cwiczen ? Mam 17 lat wiec najwiekszy rozwoj w tym zakresie chyba jescze przedemna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanie : cwiczylem troche na silce ( okolo roku ), i niedawno przestalem ( kasa ... cwicze w domu ). I teraz mam takie dziwne bole w plecach, dokladnie to ich dolne czesci - czasami nie moge sie wyprostowac ale nei za caly czas tylko czasami te bole przychodza. Nie wiem czy to trzeba rozcwiczyc czy raczej zrobic sobie odpoczynek od cwiczen ? Mam 17 lat wiec najwiekszy rozwoj w tym zakresie chyba jescze przedemna

http://www.kulturystyka.pl/artykul294/

http://www.kulturystyka.pl/artykul71/

 

For You B)

 

czyli jednym słowem Panie stosuj rozciąganie :D (Byle nie Obcią...żanie :lol:)

Edytowane przez Nicko13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiec tak :

mam 14lat(...)

wzrost: 185cm

waga: 76kg

klata: 95cm

biceps: 33cm

 

macie jakies dobre cwiczenie na rece klate i cos co pomogloby mi w szybkosci plywania (o ile cos takiego jest) duzo plywam, trenuje plywanie itd. itp. ale mam brzuszek i tez chcialbym sie go pozbyc nie ukrywam ze zwiekszenie szybkosci plywania tez by sie przydalo

zadne odzywki nie wchodza w gre tak samo jak cwiczenia hamujace wzrost (gram tez w kosza) mocna rozbudowa nog raczej nie jest mi potrzebna (wydaje mi sie ze sa dobre ;) - jestem w trakcie treningu super dunks 3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaos, nightslaker % za cytowanie zdjec?

Poprawic mi to.. :>

 

aha przydalo by mi sie glownie tez cw. na lewa reke bo w prawej mam 33cm a w lewej 28cm -.- (badzmy szczerzy moze to od tego co robi wiekszosc chlopcow w moim wieku przy ciekawych filmach ?)

:blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha przydalo by mi sie glownie tez cw. na lewa reke bo w prawej mam 33cm a w lewej 28cm -.- (badzmy szczerzy moze to od tego co robi wiekszosc chlopcow w moim wieku przy ciekawych filmach ?)

 

mechlik gdzioe mi tu piszesz :P nie edytnelo posta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...