Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Wadim

 

plan moim zdaniem zly

 

zacznij jak chcesz tak:

 

-plaska

-skos

-rozpietki

-sciaganie linek

najwazniejsze jest zaczynac od najtrudniejszych cwiczen ,wtedy mas caly zapas sil ,innaczej przy np.plaskiej wysiadziesz bardzo szybko bo zmachales sie przy wczesniejszych cwiczeniach

jak zalezy ci na rzezbie to cwicz z ok.60-70% ciezaru jaki na maxa mozesz podnies i z dosc krotkimi przerwami

 

jesli bedziesz robil 5-6 seri na jedna partie miesni to nic z tego nie bedzie ,rob 3-4

Wiekie dzieki będę robił tak jak napisałeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bral mono na pierwszy raz ale bez nasycenia.

 

Co do diety musisz ja miec bo bez + bilansu kcal nic nie pojdzie do przodu. odzywki i suplemety to nie jakies extra produkty ktore wystarczy zjesc i jestem wielki. to jest jedynie dodatek. Najpierw dieta potem odzywki i suplementy.

 

Co jest?

WW: ryz, kasza, ziemiaczki, makaron, pieczywo pelnoziarniste

Bialko: twarog, jajka, tunczyk, makrela, ogolnie ryby, piers z kurczaka, wolowina, ewentualnie schabowy

tluszcze: oliwa z oliwek

 

to tak w WIELKIM skrocie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szoku zadnego nie ma. Ale organizm nie jest wstanie przyjac ponad 10gram monohydratu. Przyjmujac wiecej niz 10 gram bedzie wszystko szlo do kibla :) i tylko nerki bedziesz obciazal.

 

Jednym slowem szkoda obciazac nerki i szkoda kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luks z tą watrobą to taki pewny bym nie był, odzywki ostro po niej dają, wkoncu tam prodoukowana jest glukoza, ktora wedruje do miesni, dlatego tez przy zchorzeniach wątroby nie zaleca się wysiłku fizycznego. Wiem, bo sam miałem problemy. Lekarz sportowy za odzywkami, jak bylem natomiast u USG jamy brzusznej, bo cos mi dolegało, to mnie z błotem zmieszał -.-

Edytowane przez emilooos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luks z tą watrobą to taki pewny bym nie był, odzywki ostro po niej dają, wkoncu tam prodoukowana jest glukoza, ktora wedruje do miesni, dlatego tez przy zchorzeniach wątroby nie zaleca się wysiłku fizycznego. Wiem, bo sam miałem problemy. Lekarz sportowy za odzywkami, jak bylem natomiast u USG jamy brzusznej, bo cos mi dolegało, to mnie z błotem zmieszał -.-

To brac profilaktycznie Sylimarol? Edytowane przez luks__pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

ograniczyć "pasze" wg mnie gainer_wiataminki_ te twoje serki i tuńczyki , ryże... tak przez lato całe, a dopiero pozniej kreatyny, nie kreatyny i inne piekielne maszyny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ufff... Nogi dzisiaj robiłem... Ale mnie spompowało : http://video.google.com/videoplay?docid=52...87508&q=loituma

 

Ps. Tak poważnie to przysiady ze sztangą robie od niedawna i biore w ostatniej serii 130kg 6 razy... Dobrze to czy słabo ?

Uuu, niezly mutant.

Mysle, ze niezle ladujesz na nogi.

Ja robie serie 4x10 - 60kg.

Przy ostatnim przysiadzie mdleje.

130kg na karku trzymasz ?

Mnie strasznie boli gdy te 60 mam :/

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadam tylko 1 pytanie, czy alkoholikowi regeneruje się wątroba i nerki, NIE.

 

I dlatego syntetyki to ostateczność jeśli naprawdę przez długi czas nie można nabrać masy na zwykłym pożywieniu. Tylko że Luks jest początkujący i jeszcze nigdy masy nie nabierał specjalnie do ćwiczeń.

 

Tabliczka zwykłej mlecznej czekolady jest 100x zdrowsza niż jakieś tam body mass.

 

...może jeszcze zalecicie mu proszek z prącia jelenia :lol:

 

Prosta recepta, jedz dużo weglowodanów i białek (mięso , nabiał, mączne, słodycze). A masa sama przyjdzie z czasem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytam sobie i tak sobie mysle ..

kiedys to byl taki fajny topic.. ze ludziesobie cwiczyli zachecali do tego innych ...dawalo sie foty itp

teraz wszedzie odzywki i kłotnie o nie ...

widac niektorym rosnie agresja i kazdy chce byc alpha i omega ...

szkoda.. fajny topic byl

Nie bój, nie bój- jak tylko mechl!kowi zaczną się wakaje powrócimy (i hope) do dawnej formuły tematu- będą foty i może filmiki.

...może jeszcze zalecicie mu proszek z prącia jelenia :lol:

Heh- to chyba na potencję raczej ;-). Edytowane przez mechl!n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadam tylko 1 pytanie, czy alkoholikowi regeneruje się wątroba i nerki, NIE.

pewnie ze sie regenruje

 

zreszta nerki mamy dwie;]

 

BTW orzechy zawieraja pelno tluszczu....gdzies slyszalem ze jest on nie szkodliwy i nie zbiera sie w organizmie, to prawda??

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

130kg na karku trzymasz ?

Mnie strasznie boli gdy te 60 mam :/

No właśnie kark boli jak cholera nawet jak sobie ręcznik zawijam na sztandze...

 

Zgadzm się z tym co pisał Chaos i w czym poparł go Mechl!n... Przywracamy dawną forme tematu, a do pierwszego postu proponuje FAQ, ok? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bój, nie bój- jak tylko mechl!kowi zaczną się wakaje powrócimy (i hope) do dawnej formuły tematu- będą foty i może filmiki.

 

No właśnie kark boli jak cholera nawet jak sobie ręcznik zawijam na sztandze...

 

Zgadzm się z tym co pisał Chaos i w czym poparł go Mechl!n... Przywracamy dawną forme tematu, a do pierwszego postu proponuje FAQ, ok? :)

Fajnie miec popracie .. ja tez jak tylko skonczy sie cale zamieszanie uczelniane wracam na silke bo juz z 3tyg nie bylem ...

za to duzo chodze wieczorami na dlugie spacery i zrzucam ciagle smalec ;]...

 

co do przysiadow ... to mnie tez bolal kark przy 60-70kg ..

znalazlem prosty sposob na to .. przysiady robie z kolega na barkach ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie miec popracie .. ja tez jak tylko skonczy sie cale zamieszanie uczelniane wracam na silke bo juz z 3tyg nie bylem ...

za to duzo chodze wieczorami na dlugie spacery i zrzucam ciagle smalec ;]...

 

co do przysiadow ... to mnie tez bolal kark przy 60-70kg ..

znalazlem prosty sposob na to .. przysiady robie z kolega na barkach ;]

Ja takich lekkich kolegow nie mam :)

A przy ciezszych to bym sie brzydko mowiac obsral.

Szkoda, ze nie mamy na silce wyciagu na to cwiczenie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To brac profilaktycznie Sylimarol?

 

Boze sylimarol to biora profilaktycznie przy ceklach metanabolem. Kreatyna obciaza nerki i tyle. Po co Tobie to.

Ja mam badania watroby z 2001 roku jak zaczynalem cwiczyc. ostatnie robilem w kwietniu tego reku i bez zmian. A przeszedlem cell pump, xpand, knockout, mono olimpu na poczatku tez bylo. A Ty przy mono chcesz brac cos na watrobe? Sorry ale rozumiem benito ze masz pojecie na temat zasilaczy itp. ale na temat odzywek i suplementow nie masz w ogole pojecia.

 

Co do orzechow jest to bardzo dobre zrodlo tluszczy zwlaszcza na sniadanko razem z platkami owsianymi plus bialko jajka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mega mass xxl wedlug brak w diecie :) polecam porcje 75gramowe.

Kreatyna w dni treningowe 5 gram na czczo i 5gram po lub przed treningiem jak wolisz

w nietreningowe tylko 5 gram na czczo

Tauryne wnioskuje ze masz Olimpu MC to wal po 1MC do porcji kreatyny ewentualnie 2MC jak bedziesz czul taka potrzebe

Glukoze bym wywalil i popijal kreatyne + tauryne sokiem

Multiwitamine wedlug zalecen na opakowaniu.

Jaki masz magnez i cynk?

Co do HMB to warto ale HMB Mega Caps olimpu ja stosuje jako stala suplementacje 3MC / dobe brac 1MC co 8 godzin zwiekszajac dawke do 4MC biorac po treningu w dni treningowe :)

Cynk: Zincas forte (0,15g)

Magnez: Asmag forte (0,50g)

vit B: Vitaminum B

vit C: Cerutin

na wątrobe: Sylimarol 70mg

multiwitaminka: Vigor complet

 

i łykane to bedzie tak ;]

cynk: 2x1

magnez 4x1

vit C: 4x1

vit B: 4x1

Sylimarol: 3x1

multiwitaminka: 1x1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LK: problem taki ze ja teraz jestem na redukcji i unikam tluszczy jak ogien wody chociaz pistacje posiadaja nienasycone kwasy tluszczowe ktore podobno nie wplywaja zbytnio na zbieranie tluszczu przez cialo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kladcie szmatkie na szyji i ukladajcie sztange tak by wisiala na kapturach a nie na karku

To tak kłąde i i tak ciśnie strasznie... Dobrze sobie rekami ją wypychac jeszcze to mniej siada na bary.

 

Ja sobie teraz robie wg nowego planu :

# poniedzialek, czwartek - klata biceps,

# wtorek - bary nogi,

# środa - regeneracja nad jeziorkiem ( pływanie jest wypas, cały rok czekałem na taką pogode jak teraz mamy :) )

# piatek - triceps, przedramie

# sobota - plecy

# niedziela - patrz środa ;)

 

Tak wogóle to czas zacząć plażowe polowanie na panienki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cynk: Zincas forte (0,15g)

Magnez: Asmag forte (0,50g)

vit B: Vitaminum B

vit C: Cerutin

na wątrobe: Sylimarol 70mg

multiwitaminka: Vigor complet

 

i łykane to bedzie tak ;]

cynk: 2x1

magnez 4x1

vit C: 4x1

vit B: 4x1

Sylimarol: 3x1

multiwitaminka: 1x1

Zincas forte jesli to jest ten na recepte a raczej tak ma w tabletce 0,025 g cynku wiec bierz jedna! Dwie to za duzo.

Nastepnym razem jak bedziesz tak wysoko dawkowal Magnez to kup sobie od razu ZMA oryginalne np. Treca lu Olimpu bo cenowo wyjdzie to samo praktycznie a efekt jest lepszy.

 

Sylimarol bym wyrzucil ale jak chcesz. Vigor nastepnym razem zmien na Centrum albo multi pack 36 Trec-a

 

 

LK: problem taki ze ja teraz jestem na redukcji i unikam tluszczy jak ogien wody chociaz pistacje posiadaja nienasycone kwasy tluszczowe ktore podobno nie wplywaja zbytnio na zbieranie tluszczu przez cialo

redukcja redukcja sam na niej teraz jestem :) ale tluszcze w diecie musza byc ja glownie czerpie z oliwy z oliwek extra virgin ale orzechy dodaje troche do sniadania glownie wloskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zincas forte jesli to jest ten na recepte a raczej tak ma w tabletce 0,025 g cynku wiec bierz jedna! Dwie to za duzo.

Nastepnym razem jak bedziesz tak wysoko dawkowal Magnez to kup sobie od razu ZMA oryginalne np. Treca lu Olimpu bo cenowo wyjdzie to samo praktycznie a efekt jest lepszy.

 

Sylimarol bym wyrzucil ale jak chcesz. Vigor nastepnym razem zmien na Centrum albo multi pack 36 Trec-a

redukcja redukcja sam na niej teraz jestem :) ale tluszcze w diecie musza byc ja glownie czerpie z oliwy z oliwek extra virgin ale orzechy dodaje troche do sniadania glownie wloskie.

Reszta w dobrych dawkach ? Zincas forte ale pisze na opakowaniu, że cynku jest 0,15g Waga jak pisałem wcześniej 64kg ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reszta w dobrych dawkach ? Zincas forte ale pisze na opakowaniu, że cynku jest 0,15g Waga jak pisałem wcześniej 64kg ;]

Zincas forte, tabl. 1 tabl. zawiera 0,15 g wodoroasparaginianu cynku (0,027 g jonów cynku=27mg <--- na to patrzymy)

 

A tu na potwierdzenie moich slow ze nie warto brac fazy nasycenia:

Czolowy badacz kreatyny dochodzi do wniosku, ze nie potrzeba fazy ladowania, a dawka juz 3gr dobowo daje takie same efekty!

 

http://www.life-enhancement.com/LE/article_print.asp?ID=90

Edytowane przez LK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadam tylko 1 pytanie, czy alkoholikowi regeneruje się wątroba i nerki, NIE.

 

I dlatego syntetyki to ostateczność jeśli naprawdę przez długi czas nie można nabrać masy na zwykłym pożywieniu. Tylko że Luks jest początkujący i jeszcze nigdy masy nie nabierał specjalnie do ćwiczeń.

 

Tabliczka zwykłej mlecznej czekolady jest 100x zdrowsza niż jakieś tam body mass.

 

...może jeszcze zalecicie mu proszek z prącia jelenia :lol:

 

Prosta recepta, jedz dużo weglowodanów i białek (mięso , nabiał, mączne, słodycze). A masa sama przyjdzie z czasem.

Ma racje ludzie bierzcie takie zabawki jak przestanie wam iść na sucho czyli dopiero po roku dwuch cwiczen ja sie zaczołem bawić w chemie tak tak chemie dopiero po 2-3 latach .Pamiętajcie że najważniejsze jest ćwiczyc na maxa a nie brać na maxa . Jak by nie patrzec to suplementy też niszcą organizm . Jak byłem u okulisty (nawet u innych lekarzy) to oczywiście sie pytali o sterydy jak im mówiłem o suplementach to mnie jebali że to tez niezdrowe .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Zadam tylko 1 pytanie, czy alkoholikowi regeneruje się wątroba i nerki, NIE.

 

I dlatego syntetyki to ostateczność jeśli naprawdę przez długi czas nie można nabrać masy na zwykłym pożywieniu. Tylko że Luks jest początkujący i jeszcze nigdy masy nie nabierał specjalnie do ćwiczeń.

 

Tabliczka zwykłej mlecznej czekolady jest 100x zdrowsza niż jakieś tam body mass.

 

...może jeszcze zalecicie mu proszek z prącia jelenia :lol:

 

Prosta recepta, jedz dużo weglowodanów i białek (mięso , nabiał, mączne, słodycze). A masa sama przyjdzie z czasem.

Benito -juz ktos chyba pisal o twoim poscie ,a ja tylko dopowiem ze twoje podejscie do tematu jest typowe z punktu widzenia osoby ktora z silownia nie ma nic wspolnego

 

1 - z ta watroba alkocholika to chyba bylo raczej pytanie retoryczne-bo na 100 % osob na tym topicku ilu ma alkocholizm?? ,tak wiec zanim dasz jakis przyklad przemysl go,

 

2.fajnie ze polecasz czekoladkie ale pamientaj ze tabliczka czekolady dziennie moze doprowadzic cwiczacego do twojego problemu z nadwaga (zatluszczeniem)-wiec kolejny raz zonk

 

3.podajesz jako przyklad(maczne,slodycze) przemysl jeszcze raz to porade bo juz nie mam sily tego komentowac -czy dla ciebie masa rowna sie fat-gigant?

 

4.jak by mi proszek z pracia jelenia pomogl-to bym go bez oporow zazyl -tak wiec glupi przyklad

 

5.pamietam jak rozpisywales sie o problemach z nadwaga -rozumiem ze jeszcze nie zniknely albo sa nadal z tym problemy -juz wiesz dlaczego???

 

6.postaraj sie w temacie diety nie doradzac niczego bo jeszcze ktos skorzysta i bedziesz go mial na sumieniu

 

7.czy uwazasz ze jesli tu czasem zagladasz to wystarczy aby doradzac innym -mimo braku elementarnej wiedzy o silowni i sprawach z tym zwiazanych

 

8.piszesz o zdrowiu i tak dalej ,a wiesz ze cwiczenia majace podniesc wytrzymalosc i mase miesni to cwiczenia przeladujace -czyli takie ktore zmuszaja cialo do wysilku ponad zwykla norme -co przeciez samo w sobie tez moze byc nie zdrowe i tym bardziej kontuzjogenne a jednak nikt nie ubolewa nad tym ,bo aby cos osiagnac nalezy cos w zamian poswiecic -czas ,kase -nawet troche zdrowia-w dobrym tego slowa znaczeniu

 

Reasumujac twoja dobra wola pomagania innym raczej nie idzie w parze z "pomoca" -bez urazy ,nie pisalem tego aby cie urazic ani nic w tym sensie -pozdro

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gladiac ja uważm że benito ma troche racji z tym że syntetyki to ostateczność oczywiscie z czekolada to przesadził . Chłopaki powinni wiedzieć i liczyć sie ztym że odżywki są chemią i nie pozostają obojętne dla organizmu . Powinni sie dwa razy zastanowić czy tego chcą a poza tym ludzie z krótkim stażem powinni sie skupić na treningu i diecie a nie suplementach . Wiem z doświadczenia i ty pewnie także ze na poczatku masa idzie bez wspomagań . Oczywiście mówie tu o kreatynie itp bo białko czy gajner to tylko uzupełnienie diety i mozna brać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gladiac ja uważm że benito ma troche racji z tym że syntetyki to ostateczność oczywiscie z czekolada to przesadził . Chłopaki powinni wiedzieć i liczyć sie ztym że odżywki są chemią i nie pozostają obojętne dla organizmu . Powinni sie dwa razy zastanowić czy tego chcą a poza tym ludzie z krótkim stażem powinni sie skupić na treningu i diecie a nie suplementach . Wiem z doświadczenia i ty pewnie także ze na poczatku masa idzie bez wspomagań . Oczywiście mówie tu o kreatynie itp bo białko czy gajner to tylko uzupełnienie diety i mozna brać .

Udowodnij mi ze ODŻYWKI typu gainer, bulk, bialko sa szkodliwe na organizm.

 

Naucz sie rozrozniac odzywki i suplementy. Bo cos tam piszesz co sie wzajemnie wyklucza.

Edytowane przez LK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...