Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dawidsfuturx

daj spokoj.... na kij mi taka lala.... co ja jestem jakas szmata, że mi są potrzebne takie rózówe dupod@je? :D

ale akurat krata na brzuchu to fajna jest nawet dla samego siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krata jest wporządku :) jak widze poprawe mięśni brzucha to przynosi mi dużą satysfakcje i czuje się taki pro :lol:

 

chaos jak chcesz poprawić góre klatki to spróbuj rozpiętek na skosie ale nie tak że sztangielki udeżają o siebie bo tracisz wtedy kontrole nad ciężarem, staraj się jakby skleić/docisnąć te sztangielki i spinaj klate przez jakiś czas mi dzięki temu ćwiczeniu klatka ruszyła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

tak jak quarantino, rozpierdki skos i do tego wyciskanie skos na ok 30 stopniach

ja doszedłem do wniosku, że musze jednak wróćic do powtózeń w przedziale 16-10 na klatke, jakk iedys, najwiecej mi to daje, moze wreszcie znowu klatka ruszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

wąskim hmm tzn nie takim jak to wyciskania w waskim na tric?!?!

bo ja cwicze w dosc waskim, wtedy sie wiecej wyciska :D

w szerokim, bardziej pracuje klatka, ale tez bardziej przednie aktony barków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak quarantino, rozpierdki skos i do tego wyciskanie skos na ok 30 stopniach

ja doszedłem do wniosku, że musze jednak wróćic do powtózeń w przedziale 16-10 na klatke, jakk iedys, najwiecej mi to daje, moze wreszcie znowu klatka ruszy

popieram:D

A co do brzucha to ujme go tak:

:banana:

A lansowania się przed panienkami nie ma sensu bo one zazwyczaj wolą mieczaków ,basta!

Sport dla zdrowia i tylko dla zdrowia :ph34r:

Edytowane przez sawyer188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem:

otoz cwicze Aerobiczna "6" Weidera (jestem przy 5 dniu) i przy cwiczeniu 2 i 4 strasznie mnie bola plecy (tak wzdol kregoslupa na odcinku ledzwiowym). jest to taki bol ze przez moment mam problem z oddechem...

W sumie nie wiem co to moze byc? przed cwiczeniami sie zawsze rozgrzewam (mniej boli) ale i tak nie jest za dobrze :(

pomocy...co to moze byc i jak temu zapobiec?

z gory dzieki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale jak se zatanczysz z laseczka i przy odrobinie fantazji ona wezmie Cie za koszulke i zobaczy bemben to wypierniczy od Ciebie szybciej niz sie spodziewasz. A gdy zobaczy krate to sie zapyta o sniadanie.

Takie glupie pindy sa na dyskach.

a z tego co ja wiem wiekszosc dziewczyn woli plaski ale "miekki" brzuszek .. bo milej na nim glowe polożyc albo poglaskac :P

 

chaos jak chcesz poprawić góre klatki to spróbuj rozpiętek na skosie ale nie tak że sztangielki udeżają o siebie bo tracisz wtedy kontrole nad ciężarem, staraj się jakby skleić/docisnąć te sztangielki i spinaj klate przez jakiś czas mi dzięki temu ćwiczeniu klatka ruszyła :)

hmm myslalem zeby wogole zaczynac po prostu od wyciskania na skosie a nie od plaskiej jak zawsze ..

zobacze .. na razie czeka mnie wogole z 2-3tyg wracanai do jakiejkolwiek formy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio - nie wiem dlaczego tak pozno - zrobilem genialne cwiczenie na bicepsy.

http://us.sfd.pl/s/k/atlas/ramiona_pliki/image013.gif

 

Zwroccie uwage na kat oparcia. Rece musza byc dosc powaznie wychylone do tylu, a nie rownolegle do plecow. Kiedys robilem podobnie ale jednak blednie to wykonywalem bo siedzialem prostopadle do podloza.

W tym cwiczeniu czuc jak rozrywa bica, nie ma lepszego uczucia na silce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam nieco zmodyfikować to ćwiczenie- oprzeć głowę o oparcie- znacznie trudniej unieść wtedy ten sam cięża co przy głowie od oparcia oderwanej- myślę tu o ostatnich powtórzeniach- oczywista do indywidualnego sprawdzenia.

Jak wszystkie tak i to ćwiczenie można jeszcze modyfikować na wiele sposobów- bez skrętów, młotki, równocześnie obie ręce- niezła pompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanko za darmoche mam 3 opakowania mass XXL, mi to akurat niepotrzebne ale znajomy chodzi na siłke i mógłby sobie tym uzupełnić dietke chce żebym mu sprzedał, ale zastanawiam się czy tak zrobić ponieważ data ważności jest październik 2006, wiaderka są zamknięte nie były otwierane, ale nie wiem czy można to jeść co o tym myślicie ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem:

otoz cwicze Aerobiczna "6" Weidera (jestem przy 5 dniu) i przy cwiczeniu 2 i 4 strasznie mnie bola plecy (tak wzdol kregoslupa na odcinku ledzwiowym). jest to taki bol ze przez moment mam problem z oddechem...

W sumie nie wiem co to moze byc? przed cwiczeniami sie zawsze rozgrzewam (mniej boli) ale i tak nie jest za dobrze :(

pomocy...co to moze byc i jak temu zapobiec?

z gory dzieki:)

nikt mnie nie pomoze? :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanko za darmoche mam 3 opakowania mass XXL, mi to akurat niepotrzebne ale znajomy chodzi na siłke i mógłby sobie tym uzupełnić dietke chce żebym mu sprzedał, ale zastanawiam się czy tak zrobić ponieważ data ważności jest październik 2006, wiaderka są zamknięte nie były otwierane, ale nie wiem czy można to jeść co o tym myślicie ?.

nie wiem jak w przypadku mass XXL ale jak zjadlem troche przeterminowana serwatke ( tez kolo miesiaca ) to nieciekawe rzeczy z organizmem sie dzialy wiec nie wiem czy warto eksperymentowac

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanko za darmoche mam 3 opakowania mass XXL, mi to akurat niepotrzebne ale znajomy chodzi na siłke i mógłby sobie tym uzupełnić dietke chce żebym mu sprzedał, ale zastanawiam się czy tak zrobić ponieważ data ważności jest październik 2006, wiaderka są zamknięte nie były otwierane, ale nie wiem czy można to jeść co o tym myślicie ?.

Jak chce to sprzedaj, nic mu sie nie stanie. Na sfd czytalem ze niektorzy biora takie rzeczy lekko po terminie i bylo wszystko ok. Najwyzej pogodni go do ubikacji.

 

Pageup nie robilem a6w wiec nic nie doradze. Ale zajme sie twoim problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem sportowcem (kolarzem). Przez zimę będę ćwiczyć w mojej siłowni, której jeszcze nie mam. Na razie mam atlas i miejsce :) Chce kupić sobie ławeczkę do 300zł (na domową siłownie do amatora, który raczej nie będzie dużo pakował- warze 55kg to chyba dosyć, +/- 50zł albo mniej) Tylko nie znam się na tym w ogóle i może podpowiecie mi jaką ławeczkę wybrać np. Allegro i inne sklepy.

 

Na mój wzrost 169 cm jaki potrzebuje gryf (długość)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylbym wdzieczny :)

myslalem moze czy nie zaczac robic martwego ciagu tak ze spokojem aby troche tam miesnie wytrenowac...

Z plecami wedlug mnie nie ma zartow jak bol nie mija to sobie zrob przerwe, az calkowicie minie 5 dni to nic wielkiego, wazne jest miekkie podparcie dla plecow ale taki by bylo stabilne no i jak w kazdym cwiczeniu liczy sie myslenie jakie miesnie angazujesz itd a przy brzuchu wlasnie trzeba minimalnie uzywac plecow by miec jakies efekty i nie stac sie kaleka :) - ale to jest tylko moja opnia ;) no nic panowie ja od siebie moge powiedziec ze tez zaczynam walczyc o sylwetke :) niestety najpierw musze odrobic spadki po wakacja:/ na klacie spadlo jakies 8kg ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a krata to tylko chyba dla szpanu przed glupimi cipkami na dyskotekach ...

pozatym nie ma czasu na diety.. do tego moja praca raczej je wyklucza...

brzuszki + wymachy nog+ spietki = duzo wysilku

wbite spojrzenie eks kolezanki = bezcenne ;) (jeszcze akurat mnie spotakala jak bylem po silowni bez koszulki :P wiec niby jakas tam krateczka sie pokazala ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra zdecydowałem się kupić Theermo speed extreme mega caps do tego dorzuce jeszcze jakiś vigor complex . Troche poczytałem o tym i owym wiem że mimo iż jest to dostępne to tak na 100% nie jest zdrowe, no ale cóż.

 

A i zeby być tak na 100% pewnym to chyba po tym nie umre :)

 

BTW Już 2 tydzień na siłce jem 2 posiłki dziennie po godz 17:00 nic nie jem. Od nastepnego tygodnia własnie zapuszcze tego thermo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...