Skocz do zawartości
czarny666

Fifa 2006

Rekomendowane odpowiedzi

dokładnie

rzucił się z impetem na ziemie, tak że jego prawy nadgarstek uległ skręceniu, po czym zabrał ręce na bok w taki sposób, że palec wskazujący uległ efektownemu wygięciu, jego prawy pośladek został za linią, a lewe jądro przekroczyło linie bramkową, następnie kopnięty przez zawodnika przebiegającego w lewy płat mózgowy został wprowadzony w chwilowy stan ogłupienia "in momento", dlatego też nie złożył na czas rąk do pozycji początkowej umożliwiającej odpowiednie zachowanie, w tym samym czasie jego lewe ucho dotkneło piłki która jakimś sposobem została przez nie wytącona z jej oryginalnej trajektorii lotu co spowodowało nie małe zamieszanie wśród obrońców ble ble ble...  :D  :D  :D

 

powiem krótko, jeśli według Ciebie ta akcja wyglądała normalnie to jesteś nienormalny  :D

1686524[/snapback]

 

brak slow na twoje glupoty :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie

rzucił się z impetem na ziemie, tak że jego prawy nadgarstek uległ skręceniu, po czym zabrał ręce na bok w taki sposób, że palec wskazujący uległ efektownemu i bla.. bla.. bla.. jaka ta fifa zła... bla bla bla

Człowieku masz okres, czy tylko płyta ci się zacieła? Nie podoba się, nie graj. Za trudne byś to zrozumiał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku masz okres, czy tylko płyta ci się zacieła? Nie podoba się, nie graj. Za trudne byś to zrozumiał?

1686848[/snapback]

ależ przecież ja w to nie gram

jak Ci takie straszne głupstwo mogło do głowy przyjść :blink:

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak czytam sobie ten temat i dochodzę do jednego wniosku kucyk po co ty tu w ogóle się udzielasz?? wiem że przynosi ci to przyjemność ale daj sobie siana i daj ludziom święty spokój, że ty nie lubisz fify i nie grasz w nią to twoja sprawa, ale dla niektórych ludzi fifa jest czymś wielkim czego nie mogą powiedzieć o PES. dla mnie to te dwie gry mogły by nie istnieć !!! :)

a jak chcesz poczuć się jak prawdziwy piłkarz idź na boisko i pobiegaj sobie za piłką z 3h może ci w tedy przejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bingo.

1686967[/snapback]

no ba, gram bardzo regularnie

 

chyba chodzi ci o 34s, co rysowaless z tymi X, uzywasz poprostu klawisza W  :lol:

1687125[/snapback]

chodzi mi o 29 sekunde, podanie do zawodnika następnego w kolejności, nie chodzi mi o podanie do piłkarza wychodzącego na "sam na sam"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o 29 sekunde, podanie do zawodnika następnego w kolejności, nie chodzi mi o podanie do piłkarza wychodzącego na "sam na sam"...

1687136[/snapback]

czaje... bez problemu sie da, nie raz tak zagrywam, jakbym mial grac pilke zawodnik po zawodniku to bylabby masakra a nie gra:)

 

kierujesz podanie idealnie w dol po czym zmieniasz sie na tego drugiego zawodnika, zreszta w takiej sytuacji nie musisz nawet zmieiac zawodnikow, sam poda do tego nizej jako ze jest idealnie na oni podania do tego na srodku pola musialbys podac nieco w prawą strone boiska, trudne trcohe do pwoiedzenia ale do wykonania

 

PODANIE DLA KUCYKA

 

http://obrazki.pctest.pl/fifa.wmv plik 500kB

 

cos ala twoje podanie z PES2 jedynie nie moglem wykminic zeby te n2 zawodnik byl blizej lini podania :) ale takei podanie jest banalnie proste :]

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm.... no ja rozumiem ale nie oklamujmy sie ;) dobrze po porstu mam wersje DVD.PL i plyta sie zlamala a chce pograc i potrzebuje cracka moze ktos ma ??

 

no i po co te bajki :) no ale jak tak wolicie :P

1687225[/snapback]

 

Huh, proponuje szybko to usunac, bo dlugo tu kolega nie popisze na forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie dotyczace aktualnych transferow moze to bylo wczesniej, ale nie chce mi sie czytac 590 postow :)

A mianowicie czy jest jakis patch uaktualniajacy transfery ?

Na stronie EA znalazlem tylko strone internetową z transferami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehehe ale chłopaki macie problem, ale nie chyba z gra, lecz z sobą :mur: :mur: ileż to można, o podanie sie będą kłócić, A tobie Kucyk gratuluje - - -> w każdym z postów jeżdżenie po fifie :) no gratuluje można i tak, ale to już znudziło sie wszystkim ja pierdziele, heeeee, czytając te posty, mozna naprawde sie wqrw..... :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem dzisiaj i pare rzeczy ktore mnie lekko zrazily, pierwsza wlasnie ta pilka "sznurkowa" ja podaje w prawo , ale nie podanie w lewo CZEMU !!! , to co wyprawiaja zawodnicy z Twojej druzyny podczas gdy ty masz pilke to jest kabaret , cofnalem napastnikiem troszke zeby rozegrac w srodku tak ze bylem za swoim pomocnikiem wiec pomocnik powinien na chwile przejsc do ataku ja mu podanie a on do tylu sie wrocil pilka niczyja :/ , biegne linia po skrzydle oczywiscie zawodnicy jak na sznureczku w lini ale zaden nie podbiegnie do lini zeby mi zabrac pilke :/ , biegne z kontra dlugie podanie jestem sam nagle obronca wlacza turbo i normalnie dochodzi mnie w sekunde zabierajac mi pilke :/

 

Graficznie słabo spodziewalem sie przynajmniej tutaj jakis fajerwerkow a jest po prostu przecietnie

 

Ruchy zawodnikow pomine bo mozna biegac w koleczko zeby pilke odebrac obronca wkolo napastnika widzial ktos kiedys cos takiego :/

Co ciekawe przy rzucie wolnym przesunalem tak mur ze nalozyl sie na zawodnika stojacego obok :/ parodia

 

Ogolnie kiepsko , kiepsciutko spodziewalem sie wiecej

 

Na plusy , Liga polska , ciekawe zarzadzanie klubem , dobra gra glowka , pare ciekawych trockow i chyba tyle

Edytowane przez sztandar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpalam grę. pojawia się wybór języka i tu zaczyna sie problem. języli się zmieniają same muszę trafić na ten który chcem. przechodze dalej i mam wybór drużyny i tu też jest problem bo też automatycznie zmieniaja sie drużyny tak jakby to było losowanie ale nie wiem jak mam to odpalić klikam enter i wszystko inne na klawiaturze i nic. co się dzieje czy u mnie jest coś nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o to podanie z PES 5 KUCYKA to da sie tak zrobic w fifie a powiem ze jestem fanem seri PES od 1997 roku i gralem w rozne hu..we gry pilkarskie typu Viwa Footbal i inne tego typu lecz wontek na temat tego podania zaczyna mnie wku..iac dlatego czekajac na pelna wersje PES 5 testuje sobie Fife i oto link do tego podania o ORT: ORT: ORT: kturym jest mowa jest on SAvEM z gry a nie plikiem avi gdyz nie wiem jak to zrobic :)Podanie jak KUCYKAPOzdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...