Skocz do zawartości
ath

Windows Vista

Rekomendowane odpowiedzi

Log z flashget'a:

 

Wed Aug 30 08:23:45 2006 File size already changed!

 

Info ze strony MS (z dzisiaj):

 

Thank you for your interest in Windows Vista RC 1.

The Customer Preview Program is now closed.

We have reached our program capacity and no new orders are being accepted. We apologize for any inconvenience.

 

Czyli sobie nie ściagne :[

Edytowane przez Mateo1988

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajmuje tyle ile trzeba, pamiętam starsze wersje Visty, wystarczyło wpisać inny key i mieliśmy odblokowaną wersję Server.

W jednym ISO były dwa systemy i w zależności od klucza dana wersja była instalowana :)

Wygląda na to, że najnowsze ISO to tylko i wyłącznie Vista.

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta wersja pre-RC1, która była wczoraj udostępniona, nie wymaga żadnego klucza. Kiedy wyskoczy okienko, gdzie trzeba ów klucz wpisać, klikasz next i jedziesz dalej.

 

kurde tak sobie czytam ,te posty i narobilem sobie chętke na, tą viste , :sad: ale na moim super wypaśnym kompie z kosmosu ,to ta vista pewnie nie pójdzie

Pójdzie, beta2 na moim kompie chodziła całkiem sympatycznie po instalacji sterowników ze strony ATI. Z 512MB RAMu też nie powinno być problemów, system wcale nie jest tak pamięciożerny, jak głoszą w necie ;) Edytowane przez soulburner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z grami jest różnie, jeszcze nie ma porządnych sterowników graficznych. Polecałbym nie kasować obecnego XP i spróbować instalki Visty na innej partycji/dysku. No chyba, że nie jest dla Ciebie problemem ponowna instalacja XP, jak już się Vistą pobawisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lukas_gab

ja ciągne vista_5536.16385.060821-1900_vista_rc1_x86fre_client-lr1cfre_en_dvd.iso z 200 kb/s i mnie się zdaje , że to rc1 a nie pre rc1 mam racje ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lukas_gab

Kiedy będzie oficjalna premiera ? Swoją droga podoba mi się ten system promocji . Ściągnełem visual studio , teraz vista ... nonono....Mam nadzieje , że będzie śmigać bez błędów ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego jeszcze do końca nie wiadomo, może to być styczeń 2007, a może to też być marzec 2007.

 

Ja mam inne pytanie : czy ktoś może wie jak odzyskać klucz, który otrzymałem do wcześniej udostępnionej Bety?? Na stronie Microsoftu nie mogę nic znaleźć na temat odzyskania klucza.

Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lukas_gab

Wyżej czytałęm , że bez klucza tylko klikasz next . Sam też klucza nie mam ;] W wiki pisze , że premiera będzie zaraz po dniu dziękczynienie czyli lis-gr 2006 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...