Skocz do zawartości
ath

Windows Vista

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie mam maly problem z gra i nie tylko z gra wyskakuje mi od czasu do czasy taki blad moze mi ktos pomoc jak go rozwiazac szukalem tego problemu na innych forach i nie znalazlem

 

Podpis problemu:

Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH

Nazwa aplikacji: nfs.exe

Wersja aplikacji: 1.0.0.1

Sygnatura czasowa aplikacji: 4903d933

Nazwa modułu z błędem: StackHash_fd00

Wersja modułu z błędem: 0.0.0.0

Sygnatura czasowa modułu z błędem: 00000000

Kod wyjątku: c0000005

Przesunięcie wyjątku: 000078c6

Wersja systemu operacyjnego: 6.0.6001.2.1.0.256.1

Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

Dodatkowe informacje 1: fd00

Dodatkowe informacje 2: ea6f5fe8924aaa756324d57f87834160

Dodatkowe informacje 3: fd00

Dodatkowe informacje 4: ea6f5fe8924aaa756324d57f87834160

Edytowane przez rafiki20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z pieprzoną Vistą HP. Mam oryginalny klucz z laptopa. Aktywowałem ją zaraz po konfiguracji wstępnej (nowy lapek) ale telefonicznie, bo net nie działał. Wszystko ładnie, lektor przez tel powiedział, że winda aktywowana pomyślnie, w okienku to samo. Robię reset i w prawym dolnym rogu: Ta kopia systemu Windows jest nielegalna.

Wtf do cholery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie z innej beczki, system aktualizowalem, poprawki poinstalowane i teraz Update nie dziala... wyskakuje jakis error: Code 80070422. Ktos wie o co chodzi ?

You must be logged on as an administrator to perform these steps.

 

1. Open Administrative Tools by clicking the Start button , clicking

Control Panel, clicking System and Maintenance, and then clicking

Administrative Tools.

2. Double-click Services. If you are prompted for an administrator

password or confirmation, type the password or provide confirmation.

3. Right-click the "Windows Modules Installer" service, and then click

Properties.

4. On the General tab, next to Startup type, make sure that Manual is

selected.

 

Click OK, reboot, try again

 

http://windowshelp.microsoft.com/Windows/e...687ff61033.mspx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pod moją konfigurację(ewentualnie dokpuie 2gb ramu) polecacie Viste 64 bitowa?Czy Viste 32 bitową?

Noszę się z zamiarem zakupu.

Po za tym,czy nie ma już problemów z X-Fi na Viście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś głupi to są :) nie ma problemów właśnie siedzę na Viscie x64 4gb-ram dźwięk podpięty coaxem przez DTS Interactive a do analoga słuchawki do tego korzystam właśnie z bet 2.18.0006 i działa. Ogólnie x64 polecam jednak gry spożywają czasem więcej niz 2 gb a nawet jak nie grasz dużo tak jak ja to dodatkowe 2 gb też się przyda a w windzie lepiej się siedzi na 64bit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... zainstalowalem sobie SP2 na lapku i jestem zaskoczony :) i to pozytywnie

 

troche szybciej sie Vista zaczela ladowac i wylaczac... do tego o ok. 200MB mniej pamieci "je" po uruchomieniu systemu i tak jakby zwawiej wszystko chodzi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... zainstalowalem sobie SP2 na lapku i jestem zaskoczony :) i to pozytywnie

 

troche szybciej sie Vista zaczela ladowac i wylaczac... do tego o ok. 200MB mniej pamieci "je" po uruchomieniu systemu i tak jakby zwawiej wszystko chodzi :P

hm trzeba będize spróbować ten sp2, bo ostatnio mi vista zamula laptopa - nie wiem czemu...

 

Jaki czyściciel rejestru do visty polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sp2 przyśpieszył maszynę... dużo szybciej działa eksplorator (zwłaszcza wyszukiwarka), kopiowanie na tym samym poziomie, z softu to centrum zabezpieczeń pogryzło mi się z avirą - odinstalowałem i zainstalowałem avg8...

 

a napis w rogu mi nie przeszkadza, ale pewnie można go usunąć...

 

tutaj masz napisane jak (sam nie próbowałem):

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.ph...947504#p1947504

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem SP2

 

Jakoś tak szybciej to wszystko działa. Nie jestem w stanie sprecyzować konkretnie co, ale chyba szybciej się ładują programy z autostartu windows, szybciej chodzi eksplorator i ogólnie szybciej wszystko się uruchamia. Zauważyłem, że użycie RAMu wzrosło z ok. 800MB do 870MB.

 

Ale jest jedno ale. Straciłem ponad 3GB miejsca na dysku z systemem. Czy ktoś zna sposób jak usunąć pliki tymczasowe (czy też backupy) po instalacji SP2 do Visty? Wiem, że do SP1 był jakiś programik, czy da się to zrobić ręcznie? Jakie foldery usunąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Vista Ultimate x64 nie informuje mnie o nowych aktualizacjach gdy jestem zalogowany na koncie zwyklego uzytkownika, mimo ze mam zaznaczona opcje o informowaniu bez pobierania i instalowania aktualizacji. Przez to musze co jakis czas recznie uruchamiac aplet Windows Update. Na koncie administracyjnym informacje ladnie sie wyswietlaja. Co zrobic by moje podstawowe konto zwyklego uzytkownika tez otrzymywalo te informacje?

 

Pozdrawiam

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...