Skocz do zawartości
Bomarek

Wc Rev2

Rekomendowane odpowiedzi

WC jest wypas po prostu nic dodac nic ujac moim zdaniem jedno z najlepszych jesli nie najlepsze. Widac ze nie brakuje Ci cierpliwosci =) co wlales do ukladu ze swieci w UV? mam katode i sam mysle zeby cos dolac bo fajnie to wyglada. Mam boryga troche ale mysle ze nie bedzie reagowac z plynem o UV (chodzily historie o wytracaniu sie bialego osadu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mysle o WC ;] i wlasnie chcialem zastosowac pompe obiegowa ale przeraza mnie wlutowywanie tych kolanek a w tym WC od Bomarka jest to kosmicznie zrobione, nie wiem jak sie do tego zabrac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WC jest wypas po prostu nic dodac nic ujac moim zdaniem jedno z najlepszych jesli nie najlepsze. Widac ze nie brakuje Ci cierpliwosci =) co wlales do ukladu ze swieci w UV? mam katode i sam mysle zeby cos dolac bo fajnie to wyglada. Mam boryga troche ale mysle ze nie bedzie reagowac z plynem o UV (chodzily historie o wytracaniu sie bialego osadu)

1617690[/snapback]

Kiedyś kupiłem barwnik UV pare kropel i woda świeci na zielono.Używam do poświetlenia diod UV,ale woda świeci także w niebieskim świetle. Edytowane przez Bomarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym zdjeciu myslalem, ze ten waz wlozony tylko na probe.....  :-|  Nie polecam tego rozwiazania - koniecznie wkleic go, albo nalozyc na krocce + zacisk/opaska.

 

Tez kiedys na etapie miedzianych rurek zamiast wezy (gdzie tylko sie dalo) stosowalem rozwiazanie weze w rurkach - nic dobrego z tego nie wyszlo - nie polecam

1612587[/snapback]

Myślałem nad tym co mi radziłeś Dimek i oto efekt,zamiast wężyka rurka kupiona w akwarystycznym.Teraz myśle, że wszystko będzie ok.

Dołączona grafika

 

A to mój następny projekt,działa super,aż się nie chce zdejmować słuchawek.java script:emoticon(':razz:')

 

Dołączona grafika

Woda myśle skończona trzeba brać się za obudowe do wzmacniacza.Przepraszam, że nie na temat.

Edytowane przez Bomarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniacz lampowy

1621106[/snapback]

Wyglada jak przenosne urzadzenie do odzyskiwania plutonu/uranu z przedmiotow domowego uzytku :lol2: Nie no - nie mam pytan... co do rezerwuaru, tego wzmacniacza i pewnie calej reszty, ktora jeszcze zobacze w tym temacie...

 

Brawa dla Bomarka :gitarzysta:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super Ci wyszło Bomarek, widać, że wszystko przemyślałeś. Fajna ta pompa. Pytanko: nie wiesz czy ona będzie działać przy poziomym ułożeniu węży, czy musi mieć te pół metra słupa wody do pociągnięcia? Mam nadzieję, że pokażesz swój wzmacniacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstydziłbyś się lutować na pająka taki wzmacniacz toż to profanacja dla tych lamp.

1631896[/snapback]

Oj nie jeden już tak montowałem i nie moge się teraz zdecydować który ostatecznie wykonać.Ma to też dobrą strone,skutecznie odstrasza żone od biurka.Kupiłem PowerX więc niebawem zmiany,może całej platformy. Edytowane przez Bomarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja go mam dobrze ponad rok.

1632547[/snapback]

To wszystko wyjasnia bo jakos rok temu kosztowały koło 100zł a pamietam dokładnie bo sam chciałem kupic

takie małe OT

Ile koszytował cie wzmacniacz, jaka ma moc?

Gdzie kupiłes lampy i po ile?

Jak mozesz podaj czesci wzmacniacza oraz przyblizone koszty czesci

Masz schemat płytki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szcunek. Bardzo ciekawe W/C. :] i przede wszystkiem morderczo schludnie to wszystko wygląda. Troszecze z resztą gryzie się ten czerwony i niebieski kabel IDE. I jeszcze by było fajnie jakbys stelarz obudowy pomalował :]. Wtedy to będzie kozacko :lol:

Edytowane przez Morf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko wyjasnia bo jakos rok temu kosztowały koło 100zł a pamietam dokładnie bo sam chciałem kupic

takie małe OT

Ile koszytował cie wzmacniacz, jaka ma moc?

Gdzie kupiłes lampy i po ile?

Jak mozesz podaj czesci wzmacniacza oraz przyblizone koszty czesci

Masz schemat płytki?

1632573[/snapback]

Lampy kupuje na giełdzie elektronicznej w Łodzi,sprzedaje je rosjanin,część na Allegro.Troche już kasy na to wydałem,a co do schematów Google wpisz Lampowy wzmacniacz słuchawkowy OTL ale jeżeli nie masz podstaw z elektroniki to budowa czegoś bardziej ambitnego będzie trudne.Najłatwiej coś zrobisz na ECL86 lub PCL86.OTL Słuchawkowy

Sory ale to post o moim WC a nie o lampach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak masz powerXa...... ja licytowałem przed Tobą go, i nie wiem jakim kurcze sposobem sie zagapiłem i nie zauwazyłem ze aukcja sie tak szybko konczy :mur:

1632821[/snapback]

A czytałeś co pisał sprzedający?Długo polowałem na ten blok,więc musiałem go mieć i duzo nie zapłaciłem. Edytowane przez Bomarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczynam prace nad bloczkiem karty graficznej.Dziś zrobiłem część podstawy.

Dołączona grafika

Kiedyś kupiłem dwa radiatory miedziane o wumiarach 20x20x13 finy 9mm ale się pogłębi do 10mm.Podstawa mosiądz.

Dołączona grafika

PowerX przygotowania do montażu na płycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurna ja tez na tego powerx'a czekalem:) ale gostek zle zrobil ze zakonczyl przed czasem bo ja bym za niego mogl dac 100zl:) albo i wiecej

1633994[/snapback]

Czytać prosze opis sprzedającego.Zastrzegł sobie możliwość zakonczenia aukcji przed czasem i to zrobił a ja mam PowerX a dałem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...