Skocz do zawartości
[Shinigami]

Gtr 2

Rekomendowane odpowiedzi

Mój wynik po 3 okrążeniu mój czas 1.43 na ferrari ,aha i ja trafiłem taki okaz na allegro=>Microsoft Sidewinder Force feedback czerwona nówka i kupiłem ją za 98zł :D przywieziona zza granicy.Koleś dostał ją ale nie grał na niej.

Więc ja bym wolał poczekać na jakąś okazje i kupić używaną microsofta z force feedbackiem lub logitecha czerwoną niż miałbym kupować po te 140 zł bez FF. ;)gra bez ff a z nim to niebo a ziemia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle się ta gra zapowiada. Dotychczas byłem fanem LFS, ale od kiedy zagrałem w demko GTR2 to już nie mogę się doczekać fulla. Po dość długim treningu udało mi się zrobić czas 1:35:838 (Lambo na myszce).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to żebym się czepiał czasu itd. ;) ale dziwne że po kilkunastu lapach treningu(i ust. seta) mozna

uzyskac czas który jest nie wiele gorszy od WR'a w GTR1(polecam sprawdzic na gtr.gplrank.info)

I to jest najgorsze za bardzo ulatwiona rozgrywka względem jedynki, ale o dziwo po zrobieniu odpowiedniego seta juz jest tak łatwo. :)

A może to i dobrze... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie grałem w pierwszą część GTR'a... a szkoda bo nie mogę porównać stopnia trudności tych dwóch gier. Wiadomo coś na temat ewentualnej poprawy (podniesienia stopnia trudności) prowadzenia aut w finalnej wersji?

 

PS. Chyba czas zaopatrzyć się w kierownicę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie aż wyjdzie full, wtedy będzie judgement na temat czy się łatwo/trudno jeździ, czy dobra fizyka etc... W demklu na 100% są włączone ułatwiacze których nie sposób wyłączyć, to widać po plikach konfiguracyjnych, najprawdopodobniej jest to semi-pro.

 

BTW. nawet jak wejdziecie w profil (tam gdzie sa rekordy etc), to wyniki kumulowane są w zakładce Novice! a są tam Sim i Semi-pro jeszcze... więc pozostaje poczekać do pełnej wersji. Niewątpliwe jest to, że w gtr1 trudniej się jeździ, więcej treningu potrzeba, łatwiej o spin itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fajnie że już wydali na rscnecie wrzawa :P bo kilka osób tylko ma hehehe ;] Już zacieram rączki... u nas jak zwykle trzeba będzie po lewą kopie sięgać bo jak zwykle u nas z poślizgiem !! ;(

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie drugi vette.

 

nie działa :/ Skasował go. Może będzie więcej.

 

Co do tamtego filmu to rozczarowanie. Gazuje na kerbach i lekko go rzuca o_O zamiast spin. W GTR1 spin od razu. Zobaczymy... śmierdzi arcade :P

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema Sewer, widze że płyta służy.

Doszły mnie słuchy że Mp ma być zaciągnięty z GTL, ja osobiście jestem temu przeciwny, wolałbym juz ten z TRD3, ponieważ GTL tylko na dedykowanym mogłem odpalić i pograć, tak samo jeszcze jeden znajomek. Dużo pykamy, a jak nam MP będzie się urywał to naprawde bedzie kiszka.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plyta sluzy :) ino dzwiek na niej lipa-- musowo jakiegos blastera dokupic :)

GTR mialo multi wywodzace sie z F1C , w GT Legends bylo to juz prawie calkowicie od nowa napisane i w GTR2 ma byc wlasnei to dalej rozwiniete. Ja nei narzekam na multi w GTL - da sie smigac jak po lanie bok w bok nawet z 30 osobami na serwerach ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"I think the physics are the same as in demo." Przeciez swiat się nie zawali jak GTR2 nie bedzie simem i/lub fizyka będzie taka sama jak w demie. :P

 

Do tego była wideo-recenzja w której wozy zachowywały sie podobnie jak w demie(było to widac). GTR2 z tego co wiem robi Blimey! Games dla Simbin, ale w jego skład wchodzi np. Doug Arnao czyli ten sam programista fizyki co był w GTR 2002, GTR i GTL.

 

Obejrzałem film... dźwięk i grafa lepsza niz w demie, ale fizyka.. nie powiedziałbym.

Edytowane przez skorpio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat z wywiadu z IsoJorma:

 

"What ever the grip levels are, this is still "must have" game."

 

Why?, - as a "game" GTR2 is no doubt a much better package than GTR. What with better graphics, driving school, better online code, no starforce

 

But as I consider myself to be a simracer - and not just a player of "racing games" - then I feel totally let down by GTR 2

Pogrubiłem najważniejsze rzeczy. Czyli arcade, ja podziękuję za gtr2 :[ Większość plików jest odkodowana, więc może będzie szansa na zmiane fizy. Jeśli nie to lipa i gra idzie w niepamięć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o co wam chodzi z tym arcade , pogralem w fulla i mam problemy wogole utrzymac sie na trasie :lol2: a co tu mowic wogole o sciganiu , czasami czuje sie jak na lodowisku bede chyba musial zmienic czulosc analogow bo sie grac nie da :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy jak ktos z "wyjadaczy" sie zaopatrzy w fulla i powie czy warto.

 

tripsta => Ty na padzie w to grasz?? to sie nie dziwie...

Z analogami można jeszcze ścierpieć... co do fizyki to faktycznie jak po lodzie się jeździ. Idę dalej pomęczyć się ,ale moja cierpliwość się kończy... i o Arcade to bym raczej nie wspomniał.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...