Skocz do zawartości
Mociak

Jak Szybko Zasnąć?

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki, że nie pisałem, ale napisałem już posta, klikam na 'Dodaj odpowiedź', czekam... jak zawsze czekam... coś długo - patrze na GG - niedostępny :mur: i po kilku godzinach bez neta jestem - Logos p*******e s*******e szmatławce :mad: :sad: :sad: :mur: :angry:

 

No to skopiowałem posta, macie :) :

 

No to u mnie jest tak:

 

Próbowałem:

Żeby wcześnie zasnąć próbowałem już oczyścić myśli, nie myśleć o niczym - ale ja po prostu jestem beznadziejny i muszę o czymś myśleć :) Próbowałem nie zansąć, ale niestety skutecznie (zazwyczaj wtedy zasypia się najwcześniej), starałem także jak najdłużej trzymać palca w górze i o nim myśleć, ale już mnie ręka zaczęła boleć, chociaż od zaśnięcia byłem bliski.... również praca (zmęczenie) nie jest w stanie pomóc mi zasnąć, po malowaniu pokoju (przy odpadającej ścianie) od 10 do 2 zasnąłęm po 4 :mur: Aha, no i oczywiście próbowałem takich taktyk jak liczenie do/od 100, ale niestety muszę się przy tym skupić (tak już mam, po prostu :) zapominam co jest po 63 i muszę się skupić), macie jakieś lepsze pomysły?

I jeszcze o tym maratonie, nie przespałem całej nocy, udało mi się zasnąć o 22 (chociaż mogłem kiedy chciałem :) ) ale następnego dnia to samo :mur:

 

Niewyspanie:

Może się wydawać, że po 4-5h snu jesteś wyspany, ale siądź do książki.. ja od razu zaczynam ziewać i nie wiem, o czym czytam... a po wspomnianym malowaniu po 6h snu może i czułem się wyspany i gotowy, ale ile razy upuściłem pędzel czy nawet zupę w międzyczasie i przypadkiem zbiłem piwo... ale to już bardziej fizyczne zmęczenie.

 

Bo tu chodzi o to, że mózg po tych 5h snu nie będzie w stanie się uczyć, znudzi mi się szkoła, popadnę w depresję... :D Bo ze wstawaniem to nie mam za bardzo problemów, ale nie oszukujmy się - wyspać się trzeba.

 

Jak to się mówi: Pliz ambeginju!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mam pomysł :) Nagram na kasetę jeden z tych Brainwave'ów i zapuszczę na Walkmanie, kaseta szybko się skończy, a przy tym jednym prawie zasnąłem przy komputerze przed chwilą :) Tylko magnetofon muszę skombinować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak gdzieś godzine przed snem wypij sobie z cztery pieć piwek albo i wiecej tak aby mieć całkiem konkretną faze (ale nie do zrzygania) zapewniam ci że uśniesz na 100% (pifko ma właściwości usypiające)

 

Na bezsęnośc dobra jest też trafka też pomaga zasnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogole nie mam z tym probleme, a awet mam w odwrotna strone, spie za czesto :|. Klade sie o 21 - 22, a budze o 5 - 7, potem o 15 - 16 znowu mi sie chce spac, no i tak na next day :wink: :twisted: Takze z snem nie mam problemow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jakoś nie mam problemu ze wstawaniem i zasypianiem. Moja norma to w roku szkolnym od 23 do 6, czyli 7 godzin. Nie powiem abym był wyspany ale to mi wystarcza do normalnego funkcjonowania. A na wakacjach to było tak, chodziłem spać o ok 0.30 a wstawałem o ok 8. Co sobotni wyjątek, tak jak dziś to powrót z impry o 2.30 a pobudka o 6.30. Coś ciężko było się pozbierać :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz kilka razy sie pojawilo, najlepiej oczyscic umysl

ze wszystkich mysli, ale jak wiadomo bardzo ciezko to zrobic

 

ja radze sobie tak: wiadomo, spimy z zamknietymi oczami i co

widzimy? ciemnosc

no wiec patrze sie w ta ciemnosc, starajac sie zanalezc jej punkt centralny

i skupic na nim swoja uwage

ale uwazajcie zeby sie za bardzo nie skupiac bo to nie o to chodzi,

miesnie twarzy luzno przy tym skupianiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój zegar w wakajce też się "nieco" przestawił.

W roku szkolnym szedłem spać ok. 23, wstawałem o 6:30

W wakacje jest różnie, ale przeważnie nie wcześniej chodzę niż o 2 i wstaję ok. 12 :lol:, dziś w nocy pobiłem kolejny rekord, 4:40, wstałem o 14:10 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak mam używać tego Brainwave Generatora? Założyć na noc słuchawki i spać z szumem  :blink:  ? Jakie dokładnie 'programy' i ile czasu dziennie?

1619695[/snapback]

przeczytaj FAQ, bez tego ani rusz

jesli nie bedziesz czegos pewien to lepiej nie probuj bo jeszcze sobie zapuscisz nie ten preset co trzeba.....i zamiast zasnac bedziesz mial jakies horrorowe halucynacje albo wyjdziesz z ciala i nie bedziesz mogl wrocic :lol:

nie ma zartow :wink:

najlepiej zapusc na 25-30 min, lepiej nie wlaczaj loopa bo sie dziwne rzeczy moga dziac.....nie bedziesz mogl sie obudzic albo cos :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a myślałem że nie ma takich ludzi jak ja ;]

 

ja nie potrfi przed drugą zasnąć poprostu nie potrfie no nie ma na mnie siły wypije pare piwek i tak bede siedział, wódke i tak bede siedział jedyne dobre zioło ale nie można za często bo mózg zeżre, praca nic takiego nie pomoga poprostu nie potrafie. Przeważnie kłade się spać tak 3-5 a wstaje tak 13-15 nie wiem nigdy nie mogłem sie przestawić nawet jak chodziłe do szkoły to sziedziałem do 1 potem sie przewracałem w łózku z boku na bok. To jest straszne, strzy mówia że to przez kompa ale ja nawet jak nie miałem kompa podobnie miałem podobnie, może to trzeba dzieś leczyć ??

Edytowane przez MaKaR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...