Skocz do zawartości
Camis

Chello: Pakiet Z Prędkością 12 Mbps/1 Mbps,nolimit

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że ceny spadną, bo tepsa już raczej nie będzie mogła walczyć (przynajmniej w najbliższym czasie) na zwiększanie prędkości - ADSL wyciągnie max. 8 Mb/s, a już teraz niewielu może mieć Neo 6 Mb/s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena nie spadną bo telekomunikacja nie musi się martwić o klientów. Chello działa tylko w kilku miastach i chocby ceny miało dwa razy niższe to nie bedzie miało tyle klientów co tpsa która ma zasięg prawie na całą polskę <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kila zastrzezen:

 

:arrow: Jak jest z transferem w druga strone. Co mi z 12 MBps jak upload bede mial 128kbps ;]

:arrow: Limity - jak bedzie 100GB to przy takiej predkosci niewiele ;] Szkoda ze nie daloby rady dac "Unlimited"

:arrow: Cena - ktora bedzie pewnie w granicach 300 zl - to duzo !

 

Poczekamy zobaczymy - u mnie to i tak nie bedzie dostepne :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe w jakiej technologii bedą dawali ten pakiet ultra...

a propos adsl wyciąga 8 mbps w jedną stronę czy w obie maksymalnie ?

Kazdy pakiet na chello jest w tej samej, czyli kablowka :)

 

Adsl to cos okolo 8mb/768 max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy pakiet na chello jest w tej samej, czyli kablowka  :) 

 

Adsl to cos okolo  8mb/768 max

1621763[/snapback]

 

Bleh nie chodzilo mi o to ze jest w kablowce, a oto ze przeciez adsl nie wyrobi wiec jak oni to podlączą ?? Lanem ???? :> Albo adsl 2 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bleh nie chodzilo mi o to ze jest w kablowce, a oto ze przeciez adsl nie wyrobi wiec jak oni to podlączą ?? Lanem ???? :> Albo adsl 2 ?

1621949[/snapback]

 

Ale przeciesz chello nie jest na ADSL, tylko na DOCSIS :blink: A kablowka wyrobi i nawet 30 Mbps/10 Mbps.

 

A ADLS w tpsa juz nie da rady wiecej jak 6 Mbps :lol: No chyba ze na ADSL 2 ale max 2km od cetrali....

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kila zastrzezen:

 

:arrow: Jak jest z transferem w druga strone. Co mi z 12 MBps jak upload bede mial 128kbps ;]

:arrow: Limity - jak bedzie 100GB to przy takiej predkosci niewiele ;] Szkoda ze nie daloby rady dac "Unlimited"

:arrow: Cena - ktora bedzie pewnie w granicach 300 zl - to duzo !

 

Poczekamy zobaczymy - u mnie to i tak nie bedzie dostepne :/

1621693[/snapback]

12/1 przecież piszę

bez limitów

cena - 249zł - dużo? a ile się spodziewałeś, 99zł?

 

chello zniosło limity, możecie looknąć tutaj, tpsa wysiada;

http://home.pol.chello.pl/upcmnfc/start/dost_p_do_Internetu/

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12/1 przecież piszę

bez limitów

cena - 249zł - dużo? a ile się spodziewałeś, 99zł?

chello zniosło limity, możecie looknąć tutaj, tpsa wysiada;

1623032[/snapback]

co do pierwszych 3 punktow w chwili gdy Zavader to pisal nie bylo tego jeszcze wiadomo. Jednak mysle ze 249 to niewiele za 12mbps.. Natomiast o zniesieniu limitow nie ma nigdzie zadnej informacji .. :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do pierwszych 3 punktow w chwili gdy Zavader to pisal nie bylo tego jeszcze wiadomo. Jednak mysle ze 249 to niewiele za 12mbps.. Natomiast o zniesieniu limitow nie ma nigdzie zadnej informacji .. :>

1623099[/snapback]

to tylko ja z kucykiem widze jego pierwszy post i link :blink: ?

btw. no nie ma co, chello roxuje rulezem, ale co mi z tego ;\ Ja sie cieszę chociaż z tego faktu, że tepsa nie ma juz najszybszego neta Oo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz, po EDIT widze ze oferta jest HAJ-ENDOWA.

 

Kurde, do 300 zł nie ma lepszego netu - poważnie - świetna sprawa. Respect.

Szkoda, że u mnie - W CENTRUM WARSZAWY - oferta jest niedostępna... Przerzucił bym się od razu - w jakieś 20 sekund ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ShKieLet

Mi sie wydaje że jak by UPC miało taki zasieg jak TPSA to nie dali by 12 Mbps.Moge sie mylić....

Edytowane przez ShKieLet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje że jak by UPC miało taki zasieg jak TPSA to nie dali by 12 Mbps.Moge sie mylić....

1623759[/snapback]

No ja by miało taki zasięg to by nie byli kablówką :). Ale z chello są i tak jaja bo często jest DC itp. Ale teraz od 1 września coś się rusza w DSL od TPSA to się zobaczy co będzie.

 

A po drugie zawsze nieważne jaka by cena nie była znajdzie się taki co powie że mogłoby być taniej. Kiedyś ludzie mieli domem i się o ISDNa modlili a teraz jest taka różnorodnośc ofert że tylko się cieszyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ladnie... tylko czekam az chello wejdzie do mnie na osiedle... mam nadzieje ze szybko bo 30 metrow od bloku mam centrale UPC i ciagle zwoza tonami jakies kable :P jak wejdzie to biore... teraz mam marne 2 mb / 1 mb ... no limit sie wie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie z deka zdziwiłem, niby 12mbps, za 250 zł, moja siora teraz we francji ma 6mbps za 30 euro... mała różnica cenowa 120-250... to po pierwsze, a po drugie, we francji są jeszcze pakiety 20 mbps za 50 euro bodajże ;] ja sie zastanawiam, czy dało by rade założyć coś takiego w polsce a opłacać we francji? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie,

czy to jest najszybsze oferowane polaczenie domowe w polsce? pytam sie bo niedlugo do polski wracam..

od trzech-czterech lat mam 10mbit down/1mbit up bez zadnych limitow tutaj przez kablowke za $45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy teraz najszybsze połączenie domowe jak widać jest w Chello 12 mbit za 250 zł, a w neostradzie dopiero 6 mbit za ok. 350 czy 250, nie pamiętam dawno nie patrzyłem z limitem 50 gb;] piszą że zdjęcie 2 mb ściąga sie w 4 sek. ;] ale możesz sobie porównać 10 z 12 albo z 6 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pfff tepsa może się ;] cmoknąć ;] chyba że dsla obniży ale wątpie bo to rozwiązanie dla firm :D. Brak limitu i ta cena ;]:D. Ostatnio był u mnie koleś z tpsa i chciał aby przeszedł na neo 6 mb/s i zaczoł mi klarować że limit nie jest zły;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...