Skocz do zawartości
agata11

Manadaryna..

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, ciekawe tylko jak to z Dodą jest - ostatnio widziałem jakiś koncert w TV, w którym występowała. Piosenka IDENTYCZNIE wykonana jak oryginał z płyty, na dodatek było widać różnicę w 'ruszaniu ustami' ;) Nie rozumiem ludzi, co słuchają tego typu muzyki [ disco itd ].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

onet.pl/super express czyta tweaka ? ;]

 

1624722[/snapback]

 

z tego co sama powiedziala to wyglada na jakas glebsza afere:

"A czy nie można było spróbować zablokować publikacji tego nagrania?

 

"Nie próbowałam, ponieważ z terrorystami się nie negocjuje. To wyszłoby tak czy siak. [...]""

 

Wydaje mi sie ze powinna sie zwrucic do amerykanow i poprosic o pomoc w wytropieniu i zbombardowaniu terrorysty-szantarzysty. To pewnie jakis islamista!!

Zobaczymy czy w sopocie zaspiewa na zywo, cos mi sie w to nie chce wierzyc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Jesli chodzi o playback i artystów którzy z niego kożystają, to przypomina mi się śmieszna sytuacja kiedy wymuszono na Kaziku Staszewskim z zespołu Kult by własnie śpiewać z playbacku. Aby zaprotestować - śpiewał do szuszarki zamiast mikrofonu ;] Tacy ludzie mi imponują B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo rozdanie jakichś nagród muzycznych na vivie, z głośników poleciało długie yeahhhhhh, a Scooter trzymał mikrofon daleko od siebie (ale był zdezorientowany). Ten numer powtarzali później bardzo wiele razy. :lol:

 

Co do śpiewania Mandaryny, to ciężko wyczuć czy umie śpiewać, czy nie, bo nie ma takiej osoby, która odwalając takie kombinacje na scenie byłaby w stanie jeszcze czysto zaśpiewać.

Posłuchajcie koncertów metalowych, rzadko się zdaża żeby wokalista robił kilometry na scenie (jednym z niewielu był chyba Axel), a jak pomyka to też mu czasami tchu braknie, bo to normalka.

 

BTW. Nie ulega wątpliwości, że została ona wypromowana przez męża, raczej nie zna angielskiego, a co do śpiewania, to mając tyle kasy, można sobie ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> lekcje emisji głosu i można oszukiwać, że się umie śpiewać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cala ta nagonka to jedna wielka zenada :| Nie slucham Mandaryny.. jednak jesli ktos pusci ja na imprezie nie zatykam uszu i nie obwieszczam ostentacyjnie calemu swiatu jak ja to jej nienawidze - a niestety spotykam sie z takim zalosnymi przypadkami. Po co to wszystko. Przeciez od poczatku bylo wiadomo ze na koncertach bedzie spiewac z playbacku, ze nie ba zbytniego talentu jesli chodzi o glos i ze nie sposob spiewac i tanczyc jednoczesnie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cala ta nagonka to jedna wielka zenada :| Nie slucham Mandaryny.. jednak jesli ktos pusci ja na imprezie nie zatykam uszu i nie obwieszczam ostentacyjnie calemu swiatu jak ja to jej nienawidze - a niestety spotykam sie z takim zalosnymi przypadkami. Po co to wszystko. Przeciez od poczatku bylo wiadomo ze na koncertach bedzie spiewac z playbacku, ze nie ba zbytniego talentu jesli chodzi o glos i ze nie sposob spiewac i tanczyc jednoczesnie..

1625030[/snapback]

a mnie wlasnie nie denerwuje ta nagonka tylko cieszy bo tylu jest swietnych artystow ktorzy nie moga sie wybic. Mandaryne natomiast co wieczor michalek (wiadomo co zeby nie przeklinac ;p) i robi kariere. OMG strasznie mnie to wkurza moze nie da sie spiewac i tanczyc ale ja nie moge nawet sluchac jej klipow bo tak jej glos jest elektornicznie zrobiony ze mnie to razi strasznie. Ciekawe jak ona chce spiewac na zywo jezeli poprostu nie potrafi tak zaspiewac...

 

BTW aaaa hah :D przypomnialo mi sie ze ostatnio ogladalem powtorki top trendy i tam byla martusa. Taka pompe mialem bo spiewala tak jak na teledyskach, ladnie;) itp. a jak przyszlo do tego ze dziekowala publicznosci to glos miala zupelnie inny jakbym nie widzial jej to moglbym nawe z facetem pomylic ;d wogole zwrodzcie uwage jaki ona ma glos jak mowi a jaki jak spiewa n.c koniec bo sie rozpisalem za bardzo :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie wlasnie nie denerwuje ta nagonka tylko cieszy bo tylu jest swietnych artystow ktorzy nie moga sie wybic. Mandaryne natomiast co wieczor michalek (wiadomo co zeby nie przeklinac ;p) i robi kariere. OMG strasznie mnie to wkurza moze nie da sie spiewac i tanczyc ale ja nie moge nawet sluchac jej klipow bo tak jej glos jest elektornicznie zrobiony ze mnie to razi strasznie. Ciekawe jak ona chce spiewac na zywo jezeli poprostu nie potrafi tak zaspiewac...

 

BTW aaaa hah :D przypomnialo mi sie ze ostatnio ogladalem powtorki top trendy i tam byla martusa. Taka pompe mialem bo spiewala tak jak na teledyskach, ladnie;) itp. a jak przyszlo do tego ze dziekowala publicznosci to glos miala zupelnie inny jakbym nie widzial jej to moglbym nawe z facetem pomylic ;d wogole zwrodzcie uwage jaki ona ma glos jak mowi a jaki jak spiewa n.c koniec bo sie rozpisalem za bardzo :-)

1625122[/snapback]

RACJA!! JE**Ć LESZCZY, Z LAM**AMI SIĘ NIE PIEŚCIĆ!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś wie skąd można ściągnąć plik video? Nie mp3! :)

1625093[/snapback]

w jakiejs babskiej gazecie bylo zdjecie mandaryny bez makijarzu...

zgadnijcie jaka byla moja reakacja i do jakiego pomieszczenia pobieglem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w jakiejs babskiej gazecie bylo zdjecie mandaryny bez makijarzu...

zgadnijcie jaka byla moja reakacja i do jakiego pomieszczenia pobieglem...

1626344[/snapback]

Nie ona pierwsza i nie ostatnia. Nie pamietasz jej jak wygladala na poczatku? W programie "jestem jaki jestem", krotkie wlosy, troszke mniejsze piersi :wink:, zero makijazu i zero operacji, a teraz :blink:. Dlugie wlosy, sylikon na calym ciele, po prostu idziemy i coraz bardziej darzymy do zachodu :arrow: Ameryka :wink:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weżcie pod uwagę że ona skacze i nie śpiewa tylko robi szopkę ustami,, do tego nie słyszy sama siebie,,, jak się dziewczyna zatrzyma to pewnie śpiewa o niebo lepiej, tyle że o niebo lepiej jest i tak beznadziejnie ;-) z mandarynki się śmieję od zawsze,, pamiętam jej występ w barze,, publiczność jakaś podstawiona, mandarynka plejbekuje i robią wielki szoł ;)

co do speców od dźwięku - ponoć ma lepszych i to się słyszy,, na pierwszej płycie wokal nie był wyczyszczony tylko przerobiony i zdażało się jej zafałszować heh ;] nowej chyba jeszcze nie ma ale z tego singla słychać że mozyka jest dopłacona :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby ta żałosna "gwiazdeczka" chociaż swoje kawałki kaleczyła to nie mówię ale jak usłyszałem jak sprofanowała Whitesnake - Here I go again to mi się drobne przestały zgadzać :[ :[ :[

 

Jaka muzyka taki jej odbiorca, więc na temat tych, którym się to podoba nie wypowiadam się bo mi posta skasują :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie na tvn leci sopot gdzie występuje mandaryna - prowadzi olivier janiak i spytał jej co sądzi o komentach w necie na temat jej wokalu nagranego - zapowiedziała że wystąpi akapella by udwodnić że ma głos ;]]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...