Skocz do zawartości
s0lid

2012

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, chodzi o rejestrację online na koniec świata ? Niezłe :lol: . IMO będą jaja. Any ideas ? No panowie ruszyć głową i obmyślać tu teorię.

Ironia [On]

Wg mnie jak już zdolni hackerzy z bardzo pięknego kraju jakim jest niewątpliwie Polska, wykradną od MS licencję, wtedy zarządzimy. Zakręcimy szatana i zaczniemy rządzić. ; ]

Ironia [Off]

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wciaz nie wiem, skad wzieliscie nagle ten 4.10.2005:> Cały czas dyskutowalismy o roku 2012... Czy ktos moze przytoczyc jakis cytat, gdzie jest mowa o 2005?

1688010[/snapback]

hmm chyba jednak byl koniec swiata i ja nie zyje i trafilem do piekla jakiegos bo na cwiczeniach z fizy zawsze kolo mnie wybiera do zadania ktorego tylko ja nie czaje :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyy ale to bylo wczoraj albo przedwczoraj gora w piatek zdaje sie a nie 4-tego. <_< Jak by tak popatrzec ogolnie to co roku ginie tam podobna liczba osob

 

maly dowod moze nie co roku ale i tak czesto :P

http://pl.wikipedia.org/wiki/Największe_t...iemi_w_historii

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie składa ze vortex to ja półmózgu. Nie ma znaków konca swiata prócz 30 000 < martwych ludzi w azji i indiach. LUZ.Ponabijajcie się jeszcze trochę.Moza jak szlag trafi Polskę to troszkę inaczej na to spojrzycie.

1692823[/snapback]

nerwusek jestes widze :] Nie przylecieli ?

 

Sorry ale prawda jest taka ze wszystko co mowisz jest wyssane z palca, sam ledwo liznales wiedzy, i uwazasz sie niemal za prorka ...

A jak ktos ci udowodni ze g.... wiesz to wyzywasz od polmozgow jak sie wyzywaja dzieci w piaskownicy ...

 

 

 

Arnie ...

ALE TY NIC NIE WIESZ !! nie zauwazyles ze jak zsumujemy lata wystepowania najwiekszych trzesien i podzielimy przez liczbe ~29515,94444 to wychodzi nam liczba ~666 ???? a wiec liczba szatana !! :lol:

Edytowane przez IGI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale prawda jest taka ze wszystko co mowisz jest wyssane z palca, sam ledwo liznales wiedzy, i uwazasz sie niemal za prorka ...

:mur: przynajmniej biorę pod uwagę różne mozliwosci a nie idę jedną wyznaczoną DROOOGĄ sceptyka.Chocby mu przed domem wylądowali marsjanie i kradli ogórki z ogródka to on wciąąz bedzie twierdził ze to sąsiad sobie jaja robi.Odezwał sie ten co ma wiedzę.Twoja wiedza ogranicza sie do tego aby znalezc w google informacje przeczące wypowiedziom innych i tyle.Prorku. :lol:

 

A ty arnie nie sciemniaj, bo ja w logu mam ze MOGĄ wylądowac a nie wylądują (to chyba roznica) i składało sie na to wiele czynników ktorych i tak nie zrozumiecie <_<

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

apo jestes Vortexem? :lol:

 

:mur:  przynajmniej biorę pod uwagę różne mozliwosci a nie idę jedną wyznaczoną DROOOGĄ sceptyka.

Różne? A to ciekawostka :lol: . Wlasnie widac po Twoich wypowiedziach, jakież to wielkie spectrum mozliwosci bierzesz pod uwage:>

 

Twoja wiedza ogranicza sie do tego aby znalezc w google informacje przeczące wypowiedziom innych i tyle.Prorku.  :lol:

Paradne :lol:

 

składało sie na to wiele czynników ktorych i tak nie zrozumiecie  <_<

Pewnie, ze nie zrozumiemy. W koncu nasz potencjal intelektualny nijak ma sie do Twojego, o Mesjaszu :lol: . Ktos w tym temacie (nicka nie pamietam, ziom vortexa) przedstawil cała misterną mitologie dot. Nubiru - dlaczego jednak uwazasz ja za lepsza/bardziej prawdziwa od np. mitologii rzymskiej? Po prostu nie ogarniam jak mozna wierzyc w jakąs bajke o Annunakach (cholera, kto te nazwy wymyslił w ogole?!), ksieciach Mardukach etc. Ja też moge sobie napisac, ze xxxx lat temu poteżny Bog Anderus zstapil na Ziemie (znajde na to dowody w jakichs swiatyniach), poczym przekazał starozytnym wiedze, iż koniec swiata bedzie w 2020 roku (przeprowadze na to odpowiednie wyliczenia). Gdybym troche nad tym posiedzial, to stworzylbym cala mitologie oparta na Bog wie czym. I co? Tez byś w to uwierzyl? A jesli nie (recommended) to dlaczego wierzysz w tego swojego Marduka czy kogo tam jeszcze? Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, ze nie zrozumiemy. W koncu nasz potencjal intelektualny nijak ma sie do Twojego, o Mesjaszu :lol: . Ktos w tym temacie (nicka nie pamietam, ziom vortexa) przedstawil cała misterną mitologie dot. Nubiru - dlaczego jednak uwazasz ja za lepsza/bardziej prawdziwa od np. mitologii rzymskiej? Po prostu nie ogarniam jak mozna wierzyc w jakąs bajke o Annunakach (cholera, kto te nazwy wymyslił w ogole?!), ksieciach Mardukach etc. Ja też  moge sobie napisac, ze xxxx lat temu poteżny Bog Anderus zstapil na Ziemie (znajde na to dowody w jakichs swiatyniach), poczym przekazał starozytnym wiedze, iż koniec swiata bedzie w 2020 roku (przeprowadze na to odpowiednie wyliczenia). Gdybym troche nad tym posiedzial, to stworzylbym cala mitologie oparta na Bog wie czym. I co? Tez byś w to uwierzyl? A jesli nie (recommended) to dlaczego wierzysz w tego swojego Marduka czy kogo tam jeszcze?

1694556[/snapback]

to ja odpowiem śpiewająco.... NIIIIIIIC CIEKAWEEEGOOOOO....nie masz pojecia o czym pleciesz. Wystarczy wpisać Anunnaki w google i sie dowiedziec kim są skąd sie wzieła nazwa, ale po co...lepiej pieprzyć bzdety robiąc z siebie głupka. <_<

Życzę powodzenia w poszukiwaniu światyń z Anderusem etc. Proponuje opanowac jeszcze pisanie na glinianych tabliczkach wraz z zakopaniem tego głeboko zeby za pare tysiecy lat ktos to odkopał i uwierzył. jestes SKAZANY NA SUKCES ... :lol:

 

Przejżałem dokładnie cały ten topic. Kazda osoba która ma jakieś wąty do mnie lub do mojego ZIOMA najpierw niech sie zapozna z tematem a potem wypowiada.

Bo jasno wynika ze nawet sie tym nie zainteresowaliscie. Moze to jest dla was nie interesujące.Skoro jest nie interesujące to sie nie wypowiadajcie. Logiczne. Jak można podwazać czyjes teorie nie znając ich???? Pytanie "Annunakach (cholera, kto te nazwy wymyslił w ogole?!), ksieciach Mardukach etc. " mówi samo za siebie.

heh

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bo twoje drugie wcielenie czyli wortex wcale nie zrobilo z siebie glupka ...

 

Czy ty nie widzisz ze wszystko co piszesz sie nie trzyma kupy ?? juz nawet nie trzeba tego podwazac wystarczy uwaznie przeczytac twoje wszystkie posty (vortexa) jeden po drugim i raz piszesz tak innym razem inaczej .... A co sie dzieje jak ktos sie o cos dokladniej zapyta to odsylasz do ksiazek albo wyzywasz od polmozgow albo piszesz ze robimy z siebie idiotow ...

 

I nie wiem kto z nas ma bardziej otwarty umysl - ja ktory uwazam ze koniec swiata moze nastapic w kazdej chwili ale nie wiaze go z ufoludkami czy ty ktory ograniczasz mozliwosc wystapienia konca wiata JEDYNIE do roku 2012 i za sprawa istot z innej planety ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No stary. a gdzie mam odsyłac?? do ksiedza rydzyka?? zastanów sie.Mam wam na tweaku streszczac wszystke ksiazki jakie czytałem a ktore wysmialiscie zanim ktokolwiek po nie siegnal twierdzac ze zostaly napisane przez fanatyków?? ciagle krzyczycie LINKI LINKI. NIE MA LINKÓW. trzeb siegnac po literature.wiadomo ze sie wam nie chce, bo po co. proste i tyle.poki sie nie zapoznacie z tematem tych fanatyków puty nie dojdziemy do kompromisu . logiczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja odpowiem śpiewająco.... NIIIIIIIC CIEKAWEEEGOOOOO....nie masz pojecia o czym pleciesz. Wystarczy wpisać Anunnaki w google i sie dowiedziec kim są skąd sie wzieła nazwa, ale po co...lepiej pieprzyć bzdety robiąc z siebie głupka.  <_<

Życzę powodzenia w poszukiwaniu światyń z Anderusem etc. Proponuje opanowac jeszcze pisanie na glinianych tabliczkach wraz z zakopaniem tego głeboko zeby za pare tysiecy lat ktos to odkopał i uwierzył. jestes SKAZANY NA SUKCES ...  :lol:

 

Przejżałem dokładnie cały ten topic. Kazda osoba która ma jakieś wąty do mnie lub do mojego ZIOMA najpierw niech sie zapozna z tematem a potem wypowiada.

Bo jasno wynika ze nawet sie tym nie zainteresowaliscie. Moze to jest dla was nie interesujące.Skoro jest nie interesujące to sie nie wypowiadajcie. Logiczne. Jak można podwazać czyjes teorie nie znając ich???? Pytanie "Annunakach (cholera, kto te nazwy wymyslił w ogole?!), ksieciach Mardukach etc. " mówi samo za siebie.

heh

Ktoś mądry powiedzial kiedys, aby nie dyskutowac z głupcem, gdyz inni moga nie zauwazyć rożnicy. Dlatego koncze tą idiotyczna "polemikę", gdyz zadnych sensownych argumentow się od Ciebie nie doczekam. W 2012 zobaczymy, kto miał racje :lol: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polemika wystepuje w momencie kiedy obie strony sa wtajemniczone w temat.W tym przypadku nie mozna tego nazwac polemiką. Niestety.Zapraszam do tematu jak bedziesz mial cos wiecej do powiedzenia niz PODAJ DOWÓD, ARGUMENTY, LINKI...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polemika wystepuje w momencie kiedy obie strony sa wtajemniczone w temat.W tym przypadku nie mozna tego nazwac polemiką. Niestety.Zapraszam do tematu jak bedziesz mial cos wiecej do powiedzenia niz PODAJ DOWÓD, ARGUMENTY, LINKI...

1694961[/snapback]

I ty nam to wytykasz ? ty ktory jestes gluchy na to co mowi nauka czy zdrowy rozsadek ? Poczytales zasady fizyki dla ktorych nubiru nie moze krazyc po takiej orbicie jaka uwazacie ? przeczytales jakie kolwiek opracowania na ten temat ? chcociaz sprobowales ?

Wierzyc w [ciach!]ly jest latwo ale zeby sprawdzic czy sa prawdziwe to niestety trzeba juz pewnego wysilku ... My ten wysilek podjelismy - wyszlo ze to sa farmazony - ty niestety nie ...

 

Und3r ma racje - "Nigdy nie dyskutuj z idiota - najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu a potem pokona doswiadczeniem."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No stary. a gdzie mam odsyłac?? do ksiedza rydzyka?? zastanów sie.Mam wam na tweaku streszczac wszystke ksiazki jakie czytałem a ktore wysmialiscie zanim ktokolwiek po nie siegnal twierdzac ze zostaly napisane przez fanatyków?? ciagle krzyczycie LINKI LINKI. NIE MA LINKÓW. trzeb siegnac po literature.wiadomo ze sie wam nie chce, bo po co. proste i tyle.poki sie nie zapoznacie z tematem tych fanatyków puty nie dojdziemy do kompromisu . logiczne

1694926[/snapback]

niechce sie wcinac do dyskusji ale jestem ciekaw co na to twoi rodzice i szkolny pyscholog :D

 

jak tak czytam twoje wypowiedzi to wstyd mi za to ze ja to wogole czytam :> czlowieku w co ty wierzysz ? w Boga czy w Anunnaki :lol2: :lol2:

wogole jakis czerstwy ten watek :> kilku ludzi sie zmowilo ze beda wmawiac innym ze bedzie koniec swiata w 2012r. i ludzie lykaja ten kit jak pelikany ofc. nie wszyscy na szczescie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba uwazac bo gates wykupi prawa do usranej śmierci  :lol2:  :lol2:  :lol2:

1686557[/snapback]

a potem bedzie drabina (winda) srista (Vista) 2013 - nowa wersja usranej smierci

 

mam w tylku te wasze końce świata , jestem szczęśliwy z moją dziewczyną i nie bedzie konca , tylko ropa bedzie drożeć, to jest własnie antychryst

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...