Skocz do zawartości
rxg

Trochę O Administracji I Moderacji

Rekomendowane odpowiedzi

sgj, a kliknales w tego linka chociaz?

 

Na samej gorze jest napisane "get the trial software today", co po kliknieciu przenosi nas do http://www.microsoft.com/windowsxp/64bit/e...tion/trial.mspx gdzie juz jest wolami wypisane

 

Windows XP Professional x64 Edition trial software

W dodatku to nie wersja 30-, a 120-dniowa. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dokladnie to nie rejestracje, a aktywację.

 

W ogole to on chyba nawet nie wchodzil na tą strone ms, a tylko skopiował linka z jakiejs strony/forum, bo nie mam pojęcia skąd wział te 30 dni.

1635991[/snapback]

I za to bana mu!!!

Bawisz mnie.

Szukaj dalej, (do czego się czepić)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrafisz czytać ze zrozumieniem?

Z mojej strony wszystko. Szkoda tylko że wspomniany admin  milczy

1635649[/snapback]

Po pierwsze: spytałeś się o pozwolenie na zamieszczenie prywatnej korespondencji?

Po drugie: nie wiem o co ci chodzi - uznałem twoją 'reklamację' i zdjąłem blokadę.

Po trzecie: nie rozumiem co masz do mojej osoby.

 

 

ath: w takich sytuacjach jak moder nie odpowiada zgłaszasz się do administracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sgj, a kliknales w tego linka chociaz?

 

1636019[/snapback]

NO ja klikalem. Przeczytaj dokładnie co napisalem wyżej. Własnie o te róznice w ilosci dni mi chodziło.

 

 

Ale biorac pod uwagę tego posta

PLA,PLA,PLA.Popełnię to przestępstwo w imię prawdy 1636014[/snapback]

Ktos nadal widzi tam nieistniejącą wersję demo/30 dni, ale tak to uz jest jak się nie czyta co jest napisane na stronie, albi się nie potrafi czytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widac w moim przypadku opisanym na poprzedniej stronie, ze PW nie zawsze wystarcza... wszystko zalezy czy osoba jest moderem czy 'moderem'.

 

Czy ktos z modow obecnych moze mi pomoc w tej sprawie, czy musze pisac specjalna petycje do adminow ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: spytałeś się o pozwolenie na zamieszczenie prywatnej korespondencji?

Po drugie: nie wiem o co ci chodzi - uznałem twoją 'reklamację' i zdjąłem blokadę.

Po trzecie: nie rozumiem co masz do mojej osoby.

ath: w takich sytuacjach jak moder nie odpowiada zgłaszasz się do administracji.

1636073[/snapback]

Co mam do twojej osoby? A no to, że potraktowałeś mnie w ten sposób, jaki? Wróć na początek tematu i o ile potrafisz postaw się w mojej sytuacji.Zgłaszałem się do administracji. Na odpowiedz czekałem dwa dni i się nie doczekałem. To jest dobre „uznałem twoją 'reklamację' i zdjąłem blokadę” zastanów się chwilę nad tym. Ostatnia sprawa „Po pierwsze: spytałeś się o pozwolenie na zamieszczenie prywatnej korespondencji” czyjej i kogo (miałem spytać)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mam do twojej osoby? A no to, że potraktowałeś mnie w ten sposób, jaki? Wróć na początek tematu i o ile potrafisz postaw się w mojej sytuacji.Zgłaszałem się do administracji. Na odpowiedz czekałem dwa dni i się nie doczekałem. To jest dobre „uznałem twoją 'reklamację' i zdjąłem blokadę” zastanów się chwilę nad tym. Ostatnia sprawa „Po pierwsze: spytałeś się o pozwolenie na zamieszczenie prywatnej korespondencji” czyjej i kogo (miałem spytać)

1636116[/snapback]

Nadal nie rozumiem o co ci chodzi. 'Udowodniłeś', że nie ściągałeś pirata? To zdjąłem ci blokadę - proste.

Jakie 2 dni? Dziś się do mnie zgłosiłeś.

Kogo? Korespondencja jest pomiędzy mną a tobą. Zastanów się zanim coś napiszesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO ja klikalem. Przeczytaj dokładnie co napisalem wyżej. Własnie o te róznice w ilosci dni mi chodziło.

Ale biorac pod uwagę tego posta

Ktos nadal widzi tam nieistniejącą wersję demo/30 dni, ale tak to uz jest jak się nie czyta co jest napisane na stronie, albi się nie potrafi czytać.

1636104[/snapback]

Och te szczegóły.

Napisz coś sensownego. To rozwinę skrzydła

ParanoiK

Wysłałem e-mail nie twierdzę, że Tobie do administracji. Sam się zastanów a raczej czytaj z uwagą.

Edytowane przez rxg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja piszę bez sensu? Czy ty w ogóle umiesz czytać?

 

Dostałes bana. Po jakimś czasie znalazłeś linka do triala i stwierdzileś, że możesz wmówić administracji, że własnie go sciągałes. Problem w tym, że nawet nie wszedłeś na stronę, z której mozna go sciągnąć. Wyraźnie to widać po Twoim pierwszym poście, bo to nie są szczególy, a informacje, których nie da sie nie zauważyć przy sciąganiu tego triala.

 

Chcesz coś jeszcze dodać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie napisałeś, że wysłałeś maila.

1636163[/snapback]

Dobra zablokuj sobie konto. I sprawdź, jakie opcje Ci pozostaną do wyboru. Wysłać e-mail do administratora zgadza się?

sgj

Nie wiem, po co to robię, ale http://img276.imageshack.us/my.php?image=gggg2tq.png

Edytowane przez rxg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o co ci chodzi? Jesteś jakiś nielogiczny.

1636228[/snapback]

Chodzi o to by pokazać, że powinniście być pomocni a jesteście (czasami) Wiecie, jacy.

sgj.

Funkcję modera wylosowałeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiemy, uświadom nas. Sgj poza tym niczego nie wylosował - tak jak żaden z innych moderatorów. Więc proszę, zaprzestań swoich 'domniemań'. Jak ci się nie podoba zawsze możesz nie wchodzić na forum. Ułatwi to życie i nam i tobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiemy, uświadom nas. Sgj poza tym niczego nie wylosował - tak jak żaden z innych moderatorów. Więc proszę, zaprzestań swoich 'domniemań'. Jak ci się nie podoba zawsze możesz nie wchodzić na forum. Ułatwi to życie i nam i tobie.

1636268[/snapback]

Ja mam zaprzestać domniemań. Moderator trochę wyżej sugerował, że piracę, nie mając nic na potwierdzenie tego co pisze.Zauważyłeś to? Nie. Myślę, że to co napisałem teraz Was uświadomi.

Przeoczyłem „Jak ci się nie podoba zawsze możesz nie wchodzić na forum. Ułatwi to życie i nam i tobie” Cóż stały repertuar.

Edytowane przez rxg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu sie obrywa moderacji ;]

 

stanę w obronie - każdy może popełnić błąd,, roboty na forum jest dużo,, skoro sprawa jest załatwiona - to o co chodzi ?

rxg - chcesz dyplom? ;] list z kondolencjami? ;] x2 4400+ jako zadośćuczynienie? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat o moderacji i nikt nie uzyl słowa "burak" ani "ham"?

Ba - nikt nie wyminił mojego nicka?

 

Czuje sie odepchnęty ;]

1636949[/snapback]

Tracisz na popularnosci.. ;]

Daj pare banów to sie publika ożywi..

 

Definitywny end of topic.. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...