Skocz do zawartości
BigSpider

Metal Gear Solid 2: Substance

Rekomendowane odpowiedzi

podobno wszystkie gry konami z ps2 (które mają zagościć na pc) mają wyjść w I kwartale 2003 roku :?

ja osobiście bardziej czekam na splinter cell niz na mgs2 (o ile bedzie sc na peceta.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno wszystkie gry konami z ps2 (które mają zagościć na pc) mają wyjść w I kwartale 2003 roku  :?  

ja osobiście bardziej czekam na splinter cell niz na mgs2 (o ile bedzie sc na peceta.)

Splinter Cell 8O 8O 8O jak najbardziej będzie na PC. giera wymiata (silnik Unreala 2) Metal Gear przy tym wysiada. Co do metala to chętnie też bym go ujżał na PC. Grałem na PS2 i nieźle mnie wciągnął. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno wszystkie gry konami z ps2 (które mają zagościć na pc) mają wyjść w I kwartale 2003 roku  :?  

ja osobiście bardziej czekam na splinter cell niz na mgs2 (o ile bedzie sc na peceta.)

Splinter Cell 8O 8O 8O jak najbardziej będzie na PC. giera wymiata (silnik Unreala 2) Metal Gear przy tym wysiada. Co do metala to chętnie też bym go ujżał na PC. Grałem na PS2 i nieźle mnie wciągnął. :P

Robertcik ty chyba nie widziales na wlasne oczy MEtal Gear Solid .hmmm MEtal zjada tego SC z miejsca ...wiem bo grałem w niego na PS2 , co z tego ze SC jest na enginie unreala2 jak ma biedne lokacje widzialem zdjęcia i filmy z gry , a enginie Metal Gear Solid 2 ma potęzne możliwosci widziales deszcz, wodę, wybuchy itp w MGS2? zapewne nie ..ehhh chłopcy ze juz nie wspomnę o grywalnosci, Japonce robią najlepsze gry na swiecie (w sumie tez najdroższe) ...nitk kto dluzej nie gral lub nie widział na zywo nie powinien sie wypowiadać OVER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno wszystkie gry konami z ps2 (które mają zagościć na pc) mają wyjść w I kwartale 2003 roku  :? 

ja osobiście bardziej czekam na splinter cell niz na mgs2 (o ile bedzie sc na peceta.)

Splinter Cell 8O 8O 8O jak najbardziej będzie na PC. giera wymiata (silnik Unreala 2) Metal Gear przy tym wysiada. Co do metala to chętnie też bym go ujżał na PC. Grałem na PS2 i nieźle mnie wciągnął. :P

Robertcik ty chyba nie widziales na wlasne oczy MEtal Gear Solid .hmmm MEtal zjada tego SC z miejsca ...wiem bo grałem w niego na PS2 , co z tego ze SC jest na enginie unreala2 jak ma biedne lokacje widzialem zdjęcia i filmy z gry , a enginie Metal Gear Solid 2 ma potęzne możliwosci widziales deszcz, wodę, wybuchy itp w MGS2? zapewne nie ..ehhh chłopcy ze juz nie wspomnę o grywalnosci, Japonce robią najlepsze gry na swiecie (w sumie tez najdroższe) ...nitk kto dluzej nie gral lub nie widział na zywo nie powinien sie wypowiadać OVER

Święte słowa, więc jeśli nie grałeś w SC, to się nie wypowiadaj, OVER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yasin ...pomyśl odrobinę ...SC jeszcze nie ma jak mialem w niego grać? hmm? a skoro ja nie mogłem to i inni nie mogli ...prawda? więc inni też nie mogą sie wypowiadać tak? chciałeś cos powiedziec mądrego ale czasami nie wychodzi :lol: ale głowa do góry :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...nitk kto dluzej nie gral lub nie widział na zywo nie powinien sie wypowiadać OVER <<<---mialem tu na mysli MGS-a 2 bo chlopcy piszą a nie mają pojęcia o czym piszą...ale to typowe w swiecie pecetowców...pozdro all :lol: :lol: :D :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa że na temat konsol mam pewnie większe pojęcie niż Ci się wydaje, a w SC można pograć ale nie na piecu, więc nie pisz że inni też nie mogli się wypowiadać

aha, jeżeli komuś coś nie wyszło to chyba tobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz czasmi lubię takie bezproduktywne kłótnie w których obydwie strony za wszelką cenę starają sie być górą bez względu na to czy mają rację czy nie..nie mówię tu o Tobie tylko ogólnie o sytuacji..ale po prostu chciałem zwrócić uwagę na pewien fakt ...nie napisałeś ze grales w SC kolego oni tez nie napisali , a pisali o MGS-sie 2 tak jakby przeszli go wzdłuz i wszerz i o to mi chodziło ..a generalinie rozszmieszyło mnie najbardziej twierdzenie o ewentualnej wyzszosci czy tez zjadaniu MGS-a przez SC, widzialem duzo materiałów z tej gry i powiem tak ...to ze engine jest unreala nie oznacza od razu ze graficy sie przyłożą a grafa szczerze mówiąc jest biedna , podobnie RaVen Shield(tak tak grałem w Raven Shield-demo ...piszę zebys sobie nie zakładał nie wiadomo czego :wink: ) ma biedną grafikę ...pudła ciosane jak ze starego unreala a jest na enginie unreal-warfare ....w obecnych czasch enginie nie ma znaczenia tak duzego jak w czasach gdy królowal enginie quake3 jako najwydajniejszy ...zarówno unreal warfare jaki lightech-jupiter czy tez inne są bardzo wydajne i dobre (NOLF2) ale to jaka bedzie gra jaka grafika w grze itd zalezy od ludzi nie od enginu ...ludzie ne znający sie na rzeczy czesto tak myslą...napisz lepiej cos konstruktywnego o tych grach ...podobno grales ..słucham :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yo

właśnie zapodałem se ta fajną gierke i doopa

dzwięk sie kaszani na wszystkich wstawkach liczonych i podczas rozmów przez radio, o dziwo podczas gry jest ok.

dzwięk mam zintegrowany na moim Epoxie

czy jest jakis sposob zeby to rozwiazac ?

 

PS: gierka miodzio tylko te 11GB na dysku kuna fak :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzwięk sie kaszani na wszystkich wstawkach liczonych i podczas rozmów przez radio, o dziwo podczas gry jest ok.

A myslalem, ze tylko ja tak mam... tez uzywam SS, ale jak widzialem to u kumpla na innym sprzecie, to dzwiek byl OK, wiec albo wina sterow do SS, albo ... komuchow ;)

 

PS: gierka miodzio tylko te 11GB na dysku kuna fak :?

Ja mam wersje 7,70 GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gierka miodzio tylko te 11GB na dysku kuna fak

to ja podziekuje.

btw. slyszalem, ze jest gorsza od Splinter Cell

Trudno być lepszym od Splinter Cell`a 8) A tak w ogóle widziałem screeny do tej gry to grafa jakaś... "blada". Zero żywych kolorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle widziałem screeny do tej gry to grafa jakaś... "blada". Zero żywych kolorów.

Wg mnie to dobrze, kolory z konsol duzo bardziej mi sie podobaja, bo lepiej pasuja do klimatu i nie maja wlasnie takich zywych kolorow...

Dzieki temu gry wygladaja duzo bardziej naturalnie.

Druga sprawa, to ze tej gry nie warto oceniac po grafice.. w niej sie bardziej liczy fabula i ogolnie grywalnosc.

Chociaz to drugie jest troche zanizane przez brak pada (oczywiscie sterowania glowa za pomoca myszki nie mogli zrobic.. eh..)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gierka miodzio tylko te 11GB na dysku kuna fak

to ja podziekuje.

btw. slyszalem, ze jest gorsza od Splinter Cell

no panie :!: ta gra wyszla prawie 2 lata temu na ps2 i wtedy to o splinterze dopiero marzyli jego producenci.A to ze konwersja trwala 2 lata to oznaka ze skosnookie male ludziki maja w [gluteus maximus] PC-ty 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gierka miodzio tylko te 11GB na dysku kuna fak

to ja podziekuje.

btw. slyszalem, ze jest gorsza od Splinter Cell

no panie :!: ta gra wyszla prawie 2 lata temu na ps2 i wtedy to o splinterze dopiero marzyli jego producenci.A to ze konwersja trwala 2 lata to oznaka ze skosnookie male ludziki maja w <font color="#FF0000">[ciach!]</font> PC-ty 8)

A myslisz ze taka gre jak SC to sie robi 2 miesiace ? Na pewno co najmniej 2 lata ja robili.

 

Co to MGS to napewno sobie od kogos zalatwie predzej czy pozniej - ale jak widze screeny to kmi sie odechciewa... Nie podoba mi sie gra ... i mapka z przeciwnikami i ich polem widzenia to tez chyba pomylka :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MGS1 grałem, MGS2 u kumpla widziałem i jak dla mnie SC lepszy - przynajmniej jeśli chodzi o grafike i... kontrolki!!! ;)

W MGS to sie nieźle trzeba z klawiaturą namęczyć - jak by nie mogli tego zrobić porządnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MGS1 grałem, MGS2 u kumpla widziałem i jak dla mnie SC lepszy - przynajmniej jeśli chodzi o grafike i... kontrolki!!! ;)

W MGS to sie nieźle trzeba z klawiaturą namęczyć - jak by nie mogli tego zrobić porządnie.

bo ta gra byla pisana na konsole.

To nie znaczy, ze jeśli robią ponad rok konwersje na PC to nie mogą tego rozwiązać lepiej! :evil: Tak samo sie im płaci kupując wersje na PC i obsługa jej powinna być tak samo przyjemna!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wam, ale mi się wydaje że teraz dyskutujemy o tych dwóch grach MGS i SC , ale między zdaniami wywiązuje się kolejna mała kłótnia z serii, co jest lepsze: konsola czy komp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no gra jest super tylko lubi duze procki ale takie juz czasy mamy widziałem jak u kumpla na duronie 800 z gf3 chodziło :roll: gheem. Chciałem rzec ze jest to bita konwersja istnie az do przesady (sterowanie). A co do porównania ze Sprinter cell to bym sie wzbraniał przy głebszej analizie Sprinter mogł by strasznie zblednąć i stracić swoje walory w koncu MetalDżiła2 to król czajenia 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm z tego co wiem to jest to Metal Gear Solid 2: Substance, czyli nie to samo co jest na konsoli juz prawie rok, to jest nowa wersja dodane misje, ulepszona itp. czyli cos jak dodatek StandAlone

 

Heh... na PS2 gralem w MGS2, MGS2:S jeszcze nie widzialem, co prawda moglbym miec rip 5cd, ale mam dysk 12gb...

Co do MGS1... wspaniala gra, jak dla mnie gra wszechczasow na PSX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymagania Metal Gear Solid 2 : Substance :

PC - wymagania gry:

- procesor: Pentium III, Athlon 800 MHz (zalecany 1GHz)

- karta graficzna: GeForce: 256, 2MX, 2Ti, 3Ti, 4MX, 4Ti; 32 MB Ram (do Radeonów potrzebny jest patch, którego jeszcze nie ma)

- pamięć: 128 MB Ram (zalecane 256 MB)

- napęd: DVD

- HDD: min 3,8 GB wolnego miejsca na dysku (full - 6,9 GB)

- DirectX 8.1 lub nowszy (załączony do gry)

- Windows 98, 2000, Me, XP

info ze strony : http://strony.wp.pl/wp/fox_hound/menu.html

a tak w ogole mysle ze to o radeonach to sciema :) potrzebny jest ponoc patch ktorego nie ma :) ( dla posiadaczy radkow : :( )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...