Skocz do zawartości
BigSpider

Metal Gear Solid 2: Substance

Rekomendowane odpowiedzi

Do radeonow PRZYDALBY sie patch ktorego niema :wink: ,gierka dziala jak najbardziej tylko ze ma 8bitowe tekstury ,wyglada trochu brzydkawo ,po wlaczeniu AA jush nawet w miare, ale ogolnie uwazam ze ten port jest megapadaczny,gierka W ZADNYM stopniu nie usprawiedliwia TAKIEJ objetosci ,ma DUZE problemy z poprawnym dzialaniem na wielu systemach (chicby ten problem z radeonami ale nietylko u kumpla na GF4MX niema tekstur :/) pozatym odrazu widac ze to prostaczy port po tym ze nawet w sterowaniu i wszelkich helpach do gry "Wcisnij X na padzie.." buehehe ..az tragiczne.

Gierka jako taka jest niezla ,ale to bardziej jest film jak gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem gorącym fanem seri Metal Gear Solid i berdzo chciałbym zagrać sobie jak najszybciej w tą gre ale narazie jej nie mam. Może ktoś ma lub wie gdzie można ściągnąć demo tej gry? Piscie na lupo@szkola.net :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dema nie ma i nie bedzie. MGS2 przeszedlem na PS2 i teraz grajac w wersje na pieca musze przyznac ze konwersja calkiem calkiem, gdyby pominac takie bugi jak: niemoznosc dobrej konfiguracji klawiszy (cale szczescie mialem Dual Shocka + przejsciowke) i bledy w grafice (256 kolorowe tekstury na kartach ATI - tylko na pelnym ekranie, w oknie dziala ok). Podobno juz produkuja patcha, ale kiedy on wyjdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pełną wersję DVD tej gry (na PC ofkors) po zainstalowaniu , i odpaleniu pojawia się małe okienko (na ekranie windozy) i tam mozna ustawic detale (gra chodzi płynnie w 640x480 na moim sprzęcie, przy wyzszych ustawieniach zaczyna chrupać) rozdzielczosc mozna normalnie zmieniać zaden problem, jesli ci to okno nie wyskakuje to znaczty ze nie masz instalki tylko zrzut z HD (zrzut z juz zainstalowanej wersji) wtedy faktycznie to okno sie nie pojawia i nie mozna zmienac ustawień klawiszyi detali ani rozdzielczosci, aha gra sama na początku dostosowuje się do kompa i sama sobie ustawia detale (robi to dosyć dobrze i raczej bym nic nie podciągał) ,po ustawieniu tych opcji w tym oknie gra odpala sie na full screen i tam juz nie mozna nic zmieniać odnosnie grafy.

 

P.S. granie w tę grę ma sens jesli ma się PADA z buttonami i gałkami jak w PS2 (mile widziane wibracje, gra je obsługuje, do pieca są takie pady np firmy Manta , lub Mediatech ) gra ma defaultowe ustawienia dla tekiego pada tylko podłączyć i grać , dla posiadaczy Radeonów, nalezy zassać Patcha a strony Konami , tylko z amerykanskiej bo na europejskiej nie było jak sprawdzałem

 

 

ufff to chyba wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki AZAKIEL. Patch'a zassałem i zainstalowałem - a wersję mam (jak wcześniej pisałem) zgraną bezpośrednio z HD po instalce z DVD. Na ilu płytach DVD jest ta gierka :?: Słyszałem o wersji 1 i 2 płytowej :?: :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gral ktos juz na PC? Czytalem w jakiejs gazecie ze MGS2 wyjdzie na PC ale tylko na plycie DVD. tymczasem na Emule sciagam 5 obrazow plyt ISO ( www.osloskop.net ) podobno zawierajacych MGS2 8O Jakies opinie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałem w ta gierke na PC ma bardzo ladna grafe i dzwiek,przeciwnicy sa dosc inteligentni ale zawsze da sie ich jakos załatwic ,Dostałem ja od kumpla mial ja na twardzielu w DEamondzie (wirtualny CD) zajmowała ok 8giga no i instalacja ok 7 giga to jakies 15giga .Pograłem w nia troche ale zajmowla za duzo miejsca i skasowałem.Jest to gra ktura ma klimat konsolowy najlepiej miec do niej pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem jest taki mam metala 2 na pc gram ,gram i jest prawie koniec jest raiden jestem goly przychodzi snake ubiera mnie daj miecz(pomieszczenie arsenal gearascending colon) potem idziemy na odsiecz ,rzne wszystkich wrogow(pomieszczenie arsenal gear -illeum) przy wyjsciu dostaje telefon od otacona, przechodze do nastepnego pomieszczenia czyli do ARSENAL GEAR_SIGMOID COLON i znow telefon od pulkownika i hop bec z gry wychodze na pulpit nie wiem o co chodzi

 

pomocy jesli ktos gral w ta gre prosze o pomoc czy ktos z was moglby mi przyslac na mail savy do momentu skonczenia czyli po pokoju ARSENAL GEAR-SIGMOID COLON-prosze

pleeeeeeeeeeeeesssssssssssseeeeeeeeeeeeeeee

z gory dziekuje

 

 

moj mail: adam3751@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw walisz stingerem w kolana, mg otwiera wtedy pysk i walisz w niego... grasz chyba na very easy lub easy, wiec nie powinno sprawic Ci problemu pokonanie tych robotow... powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za podpowiedź ale gram, na normalu :) i jest ciężko jak juz wpadną na parkiet to dopiero mam problem regeneruje im sie energia i maja te zdalne rakiety i wtedy kaplica :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...