Skocz do zawartości
ibizpl

Nowy Opteron 144 - S939 Czyżby Venice Do Lamusa?

Rekomendowane odpowiedzi

wiesz powiem jak było na 1.4v na 2800 max tmp to około 56c przy spi M8 czy 3d marku a na 3 Ghz i 1.5v (na 1.45 może by poszło niesprawdzałem) to ma spi 1M do 60c dochodziło. umnie czujnik zawyż tempe niewim dokładnie o ile. może mnie nieogranicza poprostu ja wyżej nieprubowałem bo się boje. mam w dodtaku jakomś benzadzejną psate jutro kupie pożądnom paste i założe mojego pentagram CU80 najdalej w środe wieczorem zapodam wyniki podkręcania po tej zmanie zupaduje też bios może wtedy z tymi temperaturami się to ustatkuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zbiore wiencej osub to może zalatwie partyjde z niemiec pisac na PW

Pozdro. (oczywisice cena to nie taka jakom ja miałęm bo ja neałciłem pzresyłki ani przelewu.

 

z niemiec to mozna sobie z prawie dowolnego sklepu zamówić ... przesyłka ok 20 Eurasów

Płacić można kartą kredytową

Tyle że u niemców też posucha ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z niemiec to mozna sobie z prawie dowolnego sklepu zamówić ... przesyłka ok 20 Eurasów

Płacić można kartą kredytową

Tyle że u niemców też posucha ...

Yoto nie orientujesz sie czy jest jakies clo czy cos takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz powiem jak było na 1.4v na 2800 max tmp to około 56c przy spi M8 czy 3d marku a na 3 Ghz i 1.5v (na 1.45 może by poszło niesprawdzałem) to ma spi 1M do 60c dochodziło. umnie czujnik zawyż tempe niewim dokładnie o ile. może mnie nieogranicza poprostu ja wyżej nieprubowałem bo się boje. mam w dodtaku jakomś benzadzejną psate jutro kupie pożądnom paste i założe mojego pentagram CU80 najdalej w środe wieczorem zapodam wyniki podkręcania po tej zmanie zupaduje też bios może wtedy z tymi temperaturami się to ustatkuje.

A testowałes SP2004 lub prime95 torture test? Edytowane przez mieciop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ot mode

co do testowania to nie bo niemam tych programuw jak by ktos dął link to chętnie przetestuje testowałem spi oraz benchmarkami w pentli katowałem i wszystko stabilne.

Oficjalne ostrzezenie. Naucz sie pisac po polsku. Slownik ortograficzny jest latwo dostepnym.

ZPP na 24h. W przypadku zdublowania konta :arrow: BAN

/Ot mode

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cło?? :blink: A nie jesteśmy tak przypadkiem od półtora roku w Uni Europejskiej?? :?

hmmm... tak mi sie wydawalo :D, ale wolalem sie upewnic, bo dyrektor mojej ulubionej stacji radiowej, zawsze mowil ze to cale UE to diabel wcielony :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam - mam jeszcze 3 szt opteronków 144 BOX zarezerwowane w niemczech. seria 540 albo 542 - nic więcej nie wiem. Pilnie potrzebuję chętnych na te bezpańskie 3 szt - reszta już ma właścicieli :)

 

zbyszek@pc-shop.pl. GG: 1971968 albo PW :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam - mam jeszcze 3 szt opteronków 144 BOX zarezerwowane w niemczech. seria 540 albo 542 - nic więcej nie wiem. Pilnie potrzebuję chętnych na te bezpańskie 3 szt - reszta już ma właścicieli :)

 

zbyszek@pc-shop.pl. GG: 1971968 albo PW :)

 

już mógłbyś chociaż cene podać ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanko ile beda kosztowaly pteronki krecoce sie na 2,7 przy powiedzmy 2,7

i czy warto zmieniac mojego athlona na tego opterona(kreci sie sredni mój athlon tzn:

1,4v - do 2,4

1,5v - do 2,55

1,575v- 2,61

1,65v - 2,7

Wiec nie powiemz ze jest super, procek na 2,7 przy tym napeieciu niby sie nie grzeje na moim pentagramie idzie temp max 47*C ale boje sie na stale jechac na napeicu 1,65v, na codzien ide 2610 przy 1,575, wiec warto przejsc na opteronka??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytstkich.

Jestem świeżo zarejestrowanym uzytkownikiem na tewak'u ale od dłuższego czasu obserwuję posty z tego tematu.

Z tego co piszecie to ten opteronek to jest całkiem fajna maszynka i zaczynam się zastanawiac nad kupnem tego cacka.

Czy ktoś wie jak to sie spisuje w aplikacjach typu Photoshop, Corel itd. Zajmuję się zawodowo reklama wielkoformatową i chciałbym wiedzieć jak ten opek ma się na przykład do P4 3,0 (w wyżej wymienionych aplikacjach).

Wiem, że w grach, SPI i innych testach wychodzi rewelacyjnie ale czy ktoś może próbował tego proca używać z w/w aplikacjami?

 

I jeszcze jedno pytanie do "ibizpl"-a. Jaka będzie orientacyjna cena tych opteronów? - bardzo by mi zależało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie moge się doczekac kiedy w końcu kupię tego opteronka . ibiz ile chcesz za tego opterona? dajesz fakture i gwarancję. ponoć na allegro arche ma jutro jes dostać. zobaczymy jutro do nich dzwonię bo coś sie przedłuża ta dostawa u nich. (dfi już leży na biurku a ja ciągle się męcze z tym gigabytem :( )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie moge się doczekac kiedy w końcu kupię tego opteronka . ibiz ile chcesz za tego opterona? dajesz fakture i gwarancję. ponoć na allegro arche ma jutro jes dostać. zobaczymy jutro do nich dzwonię bo coś sie przedłuża ta dostawa u nich. (dfi już leży na biurku a ja ciągle się męcze z tym gigabytem :( )

Ibiz na klocki od sąsiadów fakturki zdaje się nie daje :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz powiem jak było na 1.4v na 2800 max tmp to około 56c przy spi M8 czy 3d marku a na 3 Ghz i 1.5v (na 1.45 może by poszło niesprawdzałem) to ma spi 1M do 60c dochodziło. umnie czujnik zawyż tempe niewim dokładnie o ile. może mnie nieogranicza poprostu ja wyżej nieprubowałem bo się boje. mam w dodtaku jakomś benzadzejną psate jutro kupie pożądnom paste i założe mojego pentagram CU80 najdalej w środe wieczorem zapodam wyniki podkręcania po tej zmanie zupaduje też bios może wtedy z tymi temperaturami się to ustatkuje.

 

i jak testowanie proca ??

czekamy na konkrety :D (dziś czwartek ....)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...