Skocz do zawartości
ojejku

Liga Mistrzów 2005/2006

Rekomendowane odpowiedzi

nie przesadzaj ath :P ja tam nie mam nic przeciwko do tych dyskusji ;]. Jesteście czasami tak restrykcyjni, że niedługo to ludzie będą się bać, żeby cokolwiek napisać :P.

 

Wracając do LM...

 

No dzisiaj meczyk w końcu :D Pewnie nie będzie to takie widowisko jak rewanż, który zawsze jest bardziej emcjonujący, ale liczę na Roniego ;]]. Żeby tylko wywieźli korzystny wynik. Jeszcze tylko muszę "arsenał" na meczyk kupić ;]]]]

 

Visca el Barca!!!.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzaj ath :P ja tam nie mam nic przeciwko do tych dyskusji ;]. Jesteście czasami tak restrykcyjni, że niedługo to ludzie będą się bać, żeby cokolwiek napisać :P.

 

Wracając do LM...

 

No dzisiaj meczyk w końcu :D Pewnie nie będzie to takie widowisko jak rewanż, który zawsze jest bardziej emcjonujący, ale liczę na Roniego ;]]. Żeby tylko wywieźli korzystny wynik. Jeszcze tylko muszę "arsenał" na meczyk kupić ;]]]]

 

Visca el Barca!!!.

Wszystko jest pod kontrola, koledzy przeniesli sie do tematu o barcie, moga sobie wreszcie w spokoju pogadac, pelen looz. ;]

 

No fakt, nareszcie meczyki, juz mi sie przykrzylo bez pilki. ;]

Cos czuje, ze beda spore baty, tylko nie wiem dla kogo, ale tak czuje. ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rossoneri w przedwczesnym finale musza "pojechac" Barce :D Szkoda, ze Superpippo nie bedzie gral. Byc moze Gilardino sie odblokuje bo jeszcze nie strzelil bramki w LM. Wielkie meczyk nam sie szykuje juz za 1h 45m ;)

 

Pozdro dla fanow Barcy i Milanu :)

 

 

FORZA MILAN

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rossoneri w przedwczesnym finale musza "pojechac" Barce :D Szkoda, ze Superpippo nie bedzie gral. Byc moze Gilardino sie odblokuje bo jeszcze nie strzelil bramki w LM. Wielkie meczyk nam sie szykuje juz za 1h 45m ;)

 

Pozdro dla fanow Barcy i Milanu :)

FORZA MILAN

No way !!! :twisted: !!! VISCAL EL BARCA !!!

 

Ja rowniez licze na geniusz pilkarskiego boga - Ronaldinho :wink: Bedzie dobrze !

 

Chce aby padl remis ;) Dobijemy ich na wlasnym terenie :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No way !!! :twisted: !!! VISCAL EL BARCA !!!

 

Ja rowniez licze na geniusz pilkarskiego boga - Ronaldinho :wink: Bedzie dobrze !

 

Chce aby padl remis ;) Dobijemy ich na wlasnym terenie :twisted:

Jaki remis :P elPipa nie gra ;]]]]]]]]]]] Pojechaliśmy po zwycięstwo ;d

 

:ploom: Visca el Barca!!! :ploom:

 

Uwaga w TVP w studio "dwaj specjaliści, Marek Citko i Antoni Piechniczek " :D :lol2: :lol2: :ploom:

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zgodnie z planem - granie na czas, destrukcyjna linia pomocy - i kontry od czasu do czasu ;)

 

Jest dobrze ;) A moze jakas bramka dla Barcy padnie w II polowie :)

Bramka już powinna paść. Początkowo przewaga Milanu (słupek), ale potem Barca ruszyła. Giuly zachował się jak trampkarz, Eto'o pod koniec powinien strzelić lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bramka już powinna paść. Początkowo przewaga Milanu (słupek), ale potem Barca ruszyła. Giuly zachował się jak trampkarz, Eto'o pod koniec powinien strzelić lepiej.

Spoko spoko - jak dziadki z Milanu beda zmeczone - czyt. Stam - pociagniemy odpowiednia strona z Ronim w roli głownej :D

 

Ale mowiac szczerze - mecz nie zachwyca - widowisko sredniej klasy - no ale moze bedzie ciekawiej w II polowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widowiskoo cieniutkie. Zobaczcie jak widać brak Messiego zwłaszcza jak gra Guily, który jest przy messim wolny jak Rasiak przy Żurawiu ;d Szkoda że Messiego nie ma. Jednak przekonuje się że Guily jest słabiutki. Eto ten strzał na końcu -> dżyzas. Dwa słupki wolne, nikt nie kryje/blokuje, po rogu wystarczyło, mocno i precyzyjnie strzelić, a ten świece w niebo.... ehhh.

 

Wracając do studia :lol: Ci Ci Citko ;] mówi tak jakby bardzo coś chciał a nie może :]]]], walczy ze strachem i imaginacją :D A przy gadce Piechniczka fajnie mi się zasypia :D Ogólnie duet nieziemski.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0:1 yeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah szkoda słupka, Roni jest Bogiem :D ;]]]]]]]]]]]]] Nesta dostał żółtą, jak się biedny wystraszył Roniego, ten nawet zwodu nie zrobił a ten mu haka pod nogę hehehe ;]]]]. I na koniec wszedł winetuuuuuuuuuuuu :))) Visca el Barca!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_1t_

ancelotti liczyl, ze te dwie pierwsze zmiany (maldini, ambrosini i na dodatek zmiana za tych samych pilkarzy co ostatnio) przyniesie taki skutek jak w meczu z lyonem...

...mocno sie przeliczyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie u siebie to na wyjezdzie MILAN rozwali barc, wiec niech masa kibicujaca katalonczykom sie tak nie cieszy ;)

Szczególnie grając pięcioma obrońcami i dwoma defensywnymi pomocnikami w składzie :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie u siebie to na wyjezdzie MILAN rozwali barc, wiec niech masa kibicujaca katalonczykom sie tak nie cieszy ;)

Dobrze prawisz :) Szkoda mi Milanu, ale takie sytuacje jak mial Giladrino i Ambrosini trzeba wykorzystywac :evil:

Na razie przegrana zostala "bitwa", ale na szczescie "wojna" jeszcze trwa :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie u siebie to na wyjezdzie MILAN rozwali barc, wiec niech masa kibicujaca katalonczykom sie tak nie cieszy ;)

No to sie mocno przeliczysz :twisted2: :twisted2: :twisted2:

 

Odprawimy wloskich symulantow na Camp Nou z kwitkiem - a Wlosi wiedza jak ciezko sie gra na Camp Nou - jak zremisuja to bedzie dla nich sukces - a przypominam - ze Barcie wystarczy remis.

 

Ale ja wole zwyciestwo !!!!! B)

 

VISCA EL BARCA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wróci elPipa, to może właduje Barcie gola w swoim stylu (z dwóch metrów na pustą bramkę). Chociaż jeśli to się stanie (mało prawdopodobne) to i tak nic nie da :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie znienawizonego przez wszystkich inzaghiego mi brakowalo... on by wcis glowke tam gdzie trzeba, i kto wie czy wynik nie bylby korzystniejszy. Zreszta wszystko przed nami.

 

Final Milan vs. Arsenal bedize cudny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chociaz nie lubie barcelony ale sie ciesze !!! wreszcie milan pokonany i upokorzony !!!!! jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

forza inter! :P

Czyzby zwyciestwo Barcy z Milanem bylo lekarstwem na urazona dume po przegranych derbach przez Inter :lol2:

 

Wlasnie znienawizonego przez wszystkich inzaghiego mi brakowalo... on by wcis glowke tam gdzie trzeba, i kto wie czy wynik nie bylby korzystniejszy. Zreszta wszystko przed nami.

 

Final Milan vs. Arsenal bedize cudny.

Miejmy nadzieje, ze Filippo bedzie w pelni sil na mecz rewanzowy. Chociaz w Barcelonie bardziej licze na szybki kontratak i Sheve :D

 

Jak wróci elPipa, to może właduje Barcie gola w swoim stylu (z dwóch metrów na pustą bramkę). Chociaż jeśli to się stanie (mało prawdopodobne) to i tak nic nie da :D :D :D

Moze strzelic i z dwoch centymetrow i nie bedzie mi to przeszkadzac :D Oby pierwsza czesc Twojej wypowiedzi okazala sie proroctwem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomo że Barca wygra, wszyscy to wiedzą ;]]]]]

 

Tutaj gol, zobaczcie na to podanie, no poprostu masakra!!! To jest chyba podanie wszech czasów, przejrzyjcie dokładnie jak on to dograł, gdzie obrońcy stali. Kosmos. Normalnie OMG. ;]]]]]]]]]] Pomnik niech mu postawią ;d Kładą się na nim a nawet pod nim :D A on dale stoi hehehe ;)

 

Zamiast tych dwóch pipek w studio mogli dać Pola, wyprzedza ich o 10 klas ;]. Chciałbym jego komentarz usłyszeć na temat tego podania Roniego...

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...