Skocz do zawartości
ojejku

Liga Mistrzów 2005/2006

Rekomendowane odpowiedzi

Real chce go u siebie i oferuje mu kontrakt opiewajacy na sume 12 milionow euro

taa... a czelsi kupuje eto'o za 74 mln euro. jaasne

 

dla mnie po 1 polowie do zmiany byl franco, w drugiej zaczal cos grac, ale to co w pierwszej zmarnowal to szkoda gadac.

szkoda villarrealu, arsenal tym meczem nie pozostawil zludzen - jesli chcemy zobaczyc piekna pile w finale, musi awansowac barca. jestem szczerze zawiedziony gra londynczykow. zachowali sie jak jakis milan, juventus czy chlopcy boskiego zoze. Nie grali nic a awansowali. Druzyny grajace defensywnie na remis 0:0 sa dla mnie niczym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa... a czelsi kupuje eto'o za 74 mln euro. jaasne

 

dla mnie po 1 polowie do zmiany byl franco, w drugiej zaczal cos grac, ale to co w pierwszej zmarnowal to szkoda gadac.

szkoda villarrealu, arsenal tym meczem nie pozostawil zludzen - jesli chcemy zobaczyc piekna pile w finale, musi awansowac barca. jestem szczerze zawiedziony gra londynczykow. zachowali sie jak jakis milan, juventus czy chlopcy boskiego zoze. Nie grali nic a awansowali. Druzyny grajace defensywnie na remis 0:0 sa dla mnie niczym.

o

Otworz oczy ! Nie pamietasz co bylo tydzien temu ? Gdyby tam Arsenal wykorzystal polowe sytuacji to zolci nawet nie musieliby wychodzic na murawe. A karny to nie wiem za co byl :lol: Za aktorstwo chyba :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pierwszy typowany przezmnie klubik w finale. Mecz ciekawy, nie bylo tego co w piłce najpiekniejsze, bramek, ale była piekna walka. Dwumecz wygrała druzyna lepsza i tutaj nikt nie zaprzeczy, u siebie spokojnie zwyciestwo, a mimo, ze tutaj nie grali widowiskowo, ba, nie grali nawet ofensywnie, to utrzymali rezultat, no i taki był pewnie plan. Henry nie widoczny, Clichy porażka, Lehman n1, Hleb walczył tak jak całe Villareal. Z drugiej strony, Riquelme grał dobrze nie był taki aktywny, jak w pierwszym, przegranym meczu, ten z 99 najsowo ;p i ogolnie Villareal pieknie walczyło. Karny, imo nie było go, ale jakby padła bramka, to w sumie nic bym nie powiedział, bo w przeciagu meczu mogla ona paść, a dogrywka i karne to juz loteria. Szkoda Villareal, szkoda Riquelme, ale taki jest sport. teraz go go barca ;p!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś Ci się chyba pomyliło :lol:

Milan to słowo które nie pasuje do słowa - Finał :rolleyes:

Zgadzam sie Kucyk w 100 % :lol:

Za to doskonale pasuje slowo: symulanci :lol2:

 

Oby sie tylko nie sprawdzily slowa jednego z kibicow Barcy, ze Pippo bedzie szukał okazji na maly teatrzyk w polu karnym...

Licze na Markusa Merka, i niemiecka dokladnosc i solidnosc !

 

VISCA EL BARCA !

 

Co do meczu Arsenal - Villareal - hmm no coz - powiem tak: troszke mi szkoda Hiszpanow - byli czarnym koniem tych rozgrywek LM, w przyszlym sezonie najprawdopodobniej nie zobaczymy ich w tych elitarnych rozgrywkach :( Oby tylko pol skaldy nie sprzedali... (jak Monaco lub Porto...)

 

Arsenal - no coz - Barca im pokaze gdzie ich miesjce - a Henry przekona sie ostatecznie gdzie bedzie grał w przyszłym sezonie :wink:

 

Co do Lejmana :lol: Jak dla mnie jeden z najgorszych bramkarzy na swiecie - sierota niesamowita - jest w formie, fakt, ale wierzcie mi lub nie - szybko mu ta forma spadnie :twisted2:

Tyle wpadek jakie mial ten "bramkarz" to chyba nawet David Seaman nie mial :lol: Zdania nie zmienie - wiec nawet nie dyskutujcie ze mna w tym aspekcie - tak jak bylo to w przypadku Ibrahimovica - IMHO - amatora o zarobkach profesjonalisty... gral to on dobrze ale w Ajaxie... :lol:

 

Dalej gratuluje obronie Arsenalu - Eboue, Flamini, Sanderos - beda z nich ludzie - juz sa :)

Henry - fatalny mecz - zagral beznadziejne spotkanie... :? Jeden z najgroszych wystepow tego pilkarza.

 

Panowie - jutro nas czeka wielkie spotkanie - :wink: I to jest wazne.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepsze bylo tango jak kapitan villareal lapal za brzuch od tylca napaczatku Ljungberga a pozniej Henry podczas roznego... a w dalszej czesci meczu faulowal. pieknie. u mnie komentatorzy mowili ze Ljungberg byl 'abused' przez tego kolesia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zes palnal. Barca bedzie grala tak samo jak Arsenal zobaczysz. Juz mielismy przyklad z Chelsea.

Chyba masz racje. Nie bede sie sprzeczal, gdyz Rijkaard na pewno nie bedzie chcial ryzyowac wiedzac ze Szewa czeka tylko na blad. Pippa gotowy aby sie przewrocic w polu karnym...

Wiec trzeba uwazac.

 

Licze na Edmilsona, ogromne wole walki Puyola oraz ze Deco pociagnie gre pomocy w tym spotkaniu - widac bylo jego brak w pierwszym meczu, nie bardzo kto mial zagrac, no ale Roni zrobil to za dwoch :wink:

 

Eto - Roni - Larsson - beda czatowac na kazdy blad zaawansowanej wiekowo obrony Milanu.

 

A jutro sami sie przekonamy jak bedzie wygladalo spotkanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam licze jutro na Szeve, Superpippo, Kake i reszte ekipy Milanu :D

Jak zagraja tak jak w pierwszych 30 minutach u siebie z Barca to final bedzie nasz :D

 

@o-skar

Nie wiem ile prawdy jest w tym, ze Real oferuje taka gaze Henry'emu, ale Borek i Kolton caly czas o tym rozmawiali. Mysle, ze sa na tyle obeznani w temacie pilki noznej, ze nie wzieli tych informacji z "kosmosu".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepsze bylo tango jak kapitan villareal lapal za brzuch od tylca napaczatku Ljungberga a pozniej Henry podczas roznego... a w dalszej czesci meczu faulowal. pieknie. u mnie komentatorzy mowili ze Ljungberg byl 'abused' przez tego kolesia.

Hehehe, tez miałem polewkę z tego no i dobrze powiedzieli mówiąc że był 'abused' ;]] Myślałem, że nie wytrzyma i walnie gościa ;]]] A co chwile z ust padało mu "f.uck off" ;]].

 

Mialn może upatrywać jedynej szansy ( celowo podkreślone ), wzorując się na Chelsea z poprzedniej edycji. Czyli musi im wcisnąć na poczatku 3 bramki co najmniej ( co oczywiście się nie zdarzy :D ). Inne opcje odpadają. Jak wiadomo Barca ma "charakter" który tworzą zawodnicy z charakterem ;), wystarczy im gol w plecy, chwila oddechu i zaczynają grać ofensywnie. A jak już zaczną to wiadomo co się dzieje ;] spustoszenie w przeciwnej drużynie. Myślę, że Barca mimo wszystko nie nastawi się defensywnie bo będzie to ich błąd i Rijkaard'a. Niewątpliwe jest to, że widowisko będzie wyśmienite ;].

 

Chciałbym jutro zobaczyć El Pipe płaczącego :twisted2:

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy juz dzisiaj jak sie sprawy potocza ;) Ja tam wierze w wygrana Milanu chociaz wiem, ze jest to zadanie bardzo trudne do wykonania. Wazne by pilkarze Milanu rowniez uwierzyli w to, ze moga awansowac i zagrali z wielkim sercem. Mysle, ze zwyciezca dwumeczu Barca - Milan wygra rowniez final. Oczywiscie Arsenal nie stoi na straconej pozycji (w koncu pilka nozna to nie matematyka :D), ale patrzac na ich rywali w meczach fazy pucharowej mozna stwierdzic, ze droge do finalu mieli duzo latwiejsza niz Barca/Milan i na pewno nie beda faworytem w ostatnim meczu LM. Arsenal wyeliminowal slaby Real, jeszcze slabszy Juventus i nowicjusza tych rozgrywek Villareal. Barca wyeliminowala jednego z faworytow Chelsea, i nie najmocniejsza Benfice. Milan rozprawil sie z Bayernem w dosc spektakularny sposob i z czarnym koniem LM jakim niewatpliwie byl Lyon. W dzisiejszym meczu tez odpadnie jeden z faworytow tej edycji LM. Wiadomo, ze final rzadzi sie wlasnymi prawami i nawet druzyna skazana na "pozarcie" jaka np. byla Grecja w finale ME moze okazac sie zwyciezca meczu. Przeciwko Arsenalowi przemawia jeszcze jedno, mianowicie jest to druzyna wlasnego boiska co miellismy okazje zobaczyc przed paroma godzinami. Nie spodziewalem sie takiej ultra defensywnej taktyki ze strony Arsenalu i niestety zostalem niemilo zaskoczony. Natomiast po tym co zobaczylem w meczu z Villareal spodziewam sie podobnej taktyki nakreslonej przez Wengera w finale.

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Santi

ci dwaj "komentatorzy" nie takie bzdury juz gadali.

 

Barca bedzie grala tak samo jak Arsenal zobaczysz. Juz mielismy przyklad z Chelsea.

o którym meczu z czelsi mówisz? bo jakos sobie nie przypominam, by barca w ktorymkolwiek z dwumeczu siedziala zamknieta na swojej polowie przez 90% meczu z jednym napastnikiem z przodu... barcelona, kiedy potrzebny jest jej korzystny reultat, ma 60% posiadania pilki i rozgrywa ja na polowie przeciwnika. ROZGRYWA, a nie patrzy jak rozgrywa przeciwnik, tak jak to zrobił arsenal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Santi

ci dwaj "komentatorzy" nie takie bzdury juz gadali.

o którym meczu z czelsi mówisz? bo jakos sobie nie przypominam, by barca w ktorymkolwiek z dwumeczu siedziala zamknieta na swojej polowie przez 90% meczu z jednym napastnikiem z przodu... barcelona, kiedy potrzebny jest jej korzystny reultat, ma 60% posiadania pilki i rozgrywa ja na polowie przeciwnika. ROZGRYWA, a nie patrzy jak rozgrywa przeciwnik, tak jak to zrobił arsenal...

Barcelona - Chelsea 1:1, chyba mi nie powiesz ze Barcelona wtedy atakowala :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto wygra mecz? MILAN!!!!

Kto? MILAN!!!!

Kto? MILAN, MILAN, MILAN!!!!

Lalalalalalalalalalalalala....

 

Juz za niespelna trzy kwadranse wielki mecz, ktory wyloni drugiego finaliste i zwyciezce LM (taka mam przynajmniej nadzieje ;) ).

Stawiam, ze bedzie 2:1 dla Milanu :twisted2:

 

FORZA MILAN

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poki co to wasz wielki Milan jest ganiany po calym boisku aż miło :P

 

BARCA! BARCA! BARCA! :D

TAAAAAAAAAAK!

Barca - Arsenal - to będzie finał!!!!! :twisted:

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BARCAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA W FINALEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!! MILAN PŁACZE ;]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]

 

OLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE BARCAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ;]]]]]]]]]]]]]]]]

 

Grali pięknie i rozważnie, szkoda że nie wcisneli gola bo mieli okazję nie jedną :P

 

VISCA EL BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Szpakowski to mało co nie popuścił wazeliniarz jeden.

mimo to dobrze ze wygrała barcelona, w finale bedzie powiew świeżości ... bo milan juz od 3 lat okupuje finały.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego powinien byc i 4 raz czy 10, gdyy nie ten [ciach!]a [ciach!]y sedzia, ktory ewidentnego gola nie zaliczyl!!!

 

W tym momencie bylaby dogrywka, i gdyby teraz barca strzelila jakas bramke, uznalbym to za sprawiedliwe zwyciestwo...

 

fuck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto wygra mecz? MILAN!!!!

Kto? MILAN!!!!

Kto? MILAN, MILAN, MILAN!!!!

Lalalalalalalalalalalalala....

 

Juz za niespelna trzy kwadranse wielki mecz, ktory wyloni drugiego finaliste i zwyciezce LM (taka mam przynajmniej nadzieje ;) ).

Stawiam, ze bedzie 2:1 dla Milanu :twisted2:

 

FORZA MILAN

 

F O R Z A

M I L A N

 

Wkoncu, wkoncu dlugo wyczekiwane spotkanie... piekny mecz... efektowna wygrana... MILANU! ! !

 

Johnnie Walkerze, dopomoz!

 

MILAN, MILAN wygra mecz dziś!!

FORZA MILAN

:twisted2: Nawet Pippo i jego symulanctwo nie pomoglo dziadkom z Milanu :lol:

 

AC Milan - Dom Spokojnej Starosci - buhehehe Panie Darku - swietne okreslenie :lol2:

 

Wynik i styl jest niewazny -!!!!!!!!!!!!!! JESTESMY W FINALE LM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

VISCA EL BARCA !

 

Znow musze pochawilic Edmilsona, kolejny raz udowodnil ze jest jednym z lepszych defensywnych pomocnikow na swiecie.

 

Eto, Roni - jak zawsze - dobrze B)

 

Valdes - zagral bdb - mial dwa bledy ale co tam :D Jestesmy w finale.

 

B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na przyszły sezon radził bym barcelonie poszukac lepszego bramkarza ... bo Valdes to kaleka, nie pasuje do reszty zespołu ... jest niepewnym punktem tego b.dobrego teamu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na przyszły sezon radził bym barcelonie poszukac lepszego bramkarza ... bo Valdes to kaleka, nie pasuje do reszty zespołu ... jest niepewnym punktem tego b.dobrego teamu

Cos w tym jest - nie jest jeszcze kompletnym bramakrzem - to fakt - ale dajmy mu troche czasu - jest jeszcze bardzo mlody - mam nadzieje ze za 2-3 lata bedzie w czolowce - a jezeli nie -

 

Rijkaard ma oczy - wiec na pewno podejmie odpowiednie kroki.

 

Barcelona nigdy nie miala wybitnych bramkarzy - no poza jednym - ale to legenda (Zubi of course) - bardzo duzo do gry defensywnej wniosl Edmilson - widac to bylo w meczu z Chel$ea.

 

Ale nie ma co narzekac - jestesmy w Paryzu - i 17 maja walczymy o Puchar LM !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego powinien byc i 4 raz czy 10, gdyy nie ten [ciach!]a [ciach!]y sedzia, ktory ewidentnego gola nie zaliczyl!!!

 

W tym momencie bylaby dogrywka, i gdyby teraz barca strzelila jakas bramke, uznalbym to za sprawiedliwe zwyciestwo...

 

fuck

Racja powinna byc dogrywka. Sedzia "ukradl" Milanowi bramke :sad:.

Trzeba sie pogodzic z porazka i czekac na final. Pewien niesmak jednak pozostal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milan sie dzisiaj starł cos zrobic ale barca grała za dobrze. Niby nie było bramek (chociaz Larson mógł ustawic mecz na 1:0) ale final sie zapowiada bardzo ciekawie.

 

@Ecuadoo co do bramkarza arsenalu to nie wiem jak dawniej bronił ale teraz jest w niesamowietej formie (najlepszy bramkarz tegorocznej edycji LM według mnie) i jak w finale będzie bronił tak jak dotychczas to przed barcą bedzie ciezkie zadanie, a Valdez co tu duzo mówic wypada przy nim trochę jak kaleka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...